Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post Reply

Da li razumijete zasto ljudi glasaju za Trumpa?

Poll ended at 06/10/2016 21:19

Razumijem
108
59%
Ne razumijem
68
37%
Ne zelim odgovorit
8
4%
 
Total votes: 184

User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#10701 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by raoul duke »

pirmin wrote:Image

Kako loser kad je dobio izbore? Malo si profulao

Left can't meme , fakat.. :roll:
User avatar
pirmin
Posts: 11199
Joined: 18/02/2006 23:50
Location: Ciganluk

#10702 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by pirmin »

raoul duke wrote:
Kako loser kad je dobio izbore? Malo si profulao

Left can't meme , fakat.. :roll:
Dobio ih je i Adolf triestrece pa je zavrsio placuci u podrumu cetrestipete.
Tako ce i narandzasti zbozijom pomoci. :thumbup:
User avatar
raoul duke
Posts: 1677
Joined: 02/04/2011 20:41

#10703 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by raoul duke »

pirmin wrote:
raoul duke wrote:
Kako loser kad je dobio izbore? Malo si profulao

Left can't meme , fakat.. :roll:
Dobio ih je i Adolf triestrece pa je zavrsio placuci u podrumu cetrestipete.
Tako ce i narandzasti zbozijom pomoci. :thumbup:
Znaci izjednacio si Hitlera sa TV reality zvijezdom, pa to je uvreda za Fuhrera a kamoli sta drugo..
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#10704 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by seln »

raoul duke wrote:
pirmin wrote:
raoul duke wrote:
Kako loser kad je dobio izbore? Malo si profulao

Left can't meme , fakat.. :roll:
Dobio ih je i Adolf triestrece pa je zavrsio placuci u podrumu cetrestipete.
Tako ce i narandzasti zbozijom pomoci. :thumbup:
Znaci izjednacio si Hitlera sa TV reality zvijezdom, pa to je uvreda za Fuhrera a kamoli sta drugo..
Stidi se, @pirmin, vrijedjas im Fuhrera.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55668
Joined: 15/12/2008 16:53

#10705 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by ultima_palabra »

raoul duke wrote:
pirmin wrote:
raoul duke wrote:
Kako loser kad je dobio izbore? Malo si profulao

Left can't meme , fakat.. :roll:
Dobio ih je i Adolf triestrece pa je zavrsio placuci u podrumu cetrestipete.
Tako ce i narandzasti zbozijom pomoci. :thumbup:
Znaci izjednacio si Hitlera sa TV reality zvijezdom, pa to je uvreda za Fuhrera a kamoli sta drugo..
Sta cekas, prijavi ga Gestapu.
User avatar
Gojeni H
Posts: 10228
Joined: 28/04/2012 09:54

#10706 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Gojeni H »

tranquil wrote:
hadzinicasa wrote:...
... Međutim, ovi dijelovi o Hayeku i ideološkoj pozadini neoliberalizma koja se proteže u periodu od 30-ih do 80-ih mi, priznajem, nisu bili poznati u ovolike detalje, i svakako je zanimljivo ...
Preporucujem Sok doktrina od Naomi Klein. Autorica se, izmedju ostalog, bavi i Cikaskom skolom ekonomije kao mozgom neoliberalizma i americkog imperijalizma.
Konkretno, iznenadjujuci je uticaj na latinoamericke politicare i ekonomiste 80-ih i 90-ih godina proslog vijeka.
Mnoge stvari koje su se tada desavale, a u nekim zemljama Latinske Amerike i danas, postanu mnogo jasnije.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10707 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by GandalfSivi »

Trebalo ih doci danas dvije hiljade, nije ih bilo ni sto, drotovi ih cuvali k'o polarne medvjede, ne dadose mi ni da pridjem, da se za zdravlje upitamo, kazu majica provocira. Zbogom prvi amandman, zbogom pameti...

Kasnije sjedim u Georgetown-u, dosli da proslave sto su prezivjeli piknik u DC-u, ja jos uvijek u istoj majici, izbacio tetovazu (moj grad moj klub), ne smiju ni pogledati. Generalno razocaran...
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#10708 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by seln »

Image
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#10709 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

GandalfSivi wrote:Trebalo ih doci danas dvije hiljade, nije ih bilo ni sto, drotovi ih cuvali k'o polarne medvjede, ne dadose mi ni da pridjem, da se za zdravlje upitamo, kazu majica provocira. Zbogom prvi amandman, zbogom pameti...

Kasnije sjedim u Georgetown-u, dosli da proslave sto su prezivjeli piknik u DC-u, ja jos uvijek u istoj majici, izbacio tetovazu (moj grad moj klub), ne smiju ni pogledati. Generalno razocaran...
Sreca policija bila rastjero bi ti njih sve...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10710 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by GandalfSivi »

NajdraziVodjaa wrote:
GandalfSivi wrote:Trebalo ih doci danas dvije hiljade, nije ih bilo ni sto, drotovi ih cuvali k'o polarne medvjede, ne dadose mi ni da pridjem, da se za zdravlje upitamo, kazu majica provocira. Zbogom prvi amandman, zbogom pameti...

Kasnije sjedim u Georgetown-u, dosli da proslave sto su prezivjeli piknik u DC-u, ja jos uvijek u istoj majici, izbacio tetovazu (moj grad moj klub), ne smiju ni pogledati. Generalno razocaran...
Sreca policija bila rastjero bi ti njih sve...

Nije im ovo divlji zapad da mogu oruzje nositi, tako da su bez istog pizde. I nisam ja sam bio, nego par hiljada nas, samo sto nije poenta ih tjerati, nego ih napomenuti da se fino ponasaju...
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#10711 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by NajdraziVodjaa »

Jedine pizde koje ja vidim tamo su oni izlobotomizirani libtardi, coporativno hrabri kad je omjer hiljadu na prema par desetina.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45498
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#10712 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Chmoljo »

:lol:
User avatar
Pandakonda
Posts: 4384
Joined: 22/10/2013 23:41
Location: Dragonstone

#10713 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Pandakonda »

GandalfSivi wrote:
NajdraziVodjaa wrote:
GandalfSivi wrote:Trebalo ih doci danas dvije hiljade, nije ih bilo ni sto, drotovi ih cuvali k'o polarne medvjede, ne dadose mi ni da pridjem, da se za zdravlje upitamo, kazu majica provocira. Zbogom prvi amandman, zbogom pameti...

Kasnije sjedim u Georgetown-u, dosli da proslave sto su prezivjeli piknik u DC-u, ja jos uvijek u istoj majici, izbacio tetovazu (moj grad moj klub), ne smiju ni pogledati. Generalno razocaran...
Sreca policija bila rastjero bi ti njih sve...

Nije im ovo divlji zapad da mogu oruzje nositi, tako da su bez istog pizde. I nisam ja sam bio, nego par hiljada nas, samo sto nije poenta ih tjerati, nego ih napomenuti da se fino ponasaju...
:-)
Image
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10714 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by GandalfSivi »

@vodja, nije moj problem sto nazovu protest "Mother of all rallies", nadaju se da ce doci milion ljudi, od toga samo dvije hiljade potvrdi, od toga se saka jada pojavi. Fino docekani, fino ispraceni, nisu pravili probleme, niko ih nije takao, sto je totalno kontra od onoga sto oni rade kada misle da su vecina.

@Panda, taj amandman na koji se pozivas je jako selektivan. Recimo, republikancima ne pada na pamet da dozvole oruzje na svojim konvencijama, a generalno niko nije toliko lud da pusti naoruzane ludake da marsiraju oko Bijele kuce. Oruzje se ostavlja sa druge strane Potomac rijeke...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#10715 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by Fudo387 »

GandalfSivi wrote:@vodja, nije moj problem sto nazovu protest "Mother of all rallies", nadaju se da ce doci milion ljudi, od toga samo dvije hiljade potvrdi, od toga se saka jada pojavi. Fino docekani, fino ispraceni, nisu pravili probleme, niko ih nije takao, sto je totalno kontra od onoga sto oni rade kada misle da su vecina.

@Panda, taj amandman na koji se pozivas je jako selektivan. Recimo, republikancima ne pada na pamet da dozvole oruzje na svojim konvencijama, a generalno niko nije toliko lud da pusti naoruzane ludake da marsiraju oko Bijele kuce. Oruzje se ostavlja sa druge strane Potomac rijeke...
Haj' sve, al' koji tebe djavo tjera da se petljas u te zajebancije?
Ja ne bih otisao kad bi mi platili, pusti kraju. Ako kad dodje pet do 12 sve ce to Wall Street nabit' nogom, ne bi bilo prvi put.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10716 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by GandalfSivi »

Fudo387 wrote:
GandalfSivi wrote:@vodja, nije moj problem sto nazovu protest "Mother of all rallies", nadaju se da ce doci milion ljudi, od toga samo dvije hiljade potvrdi, od toga se saka jada pojavi. Fino docekani, fino ispraceni, nisu pravili probleme, niko ih nije takao, sto je totalno kontra od onoga sto oni rade kada misle da su vecina.

@Panda, taj amandman na koji se pozivas je jako selektivan. Recimo, republikancima ne pada na pamet da dozvole oruzje na svojim konvencijama, a generalno niko nije toliko lud da pusti naoruzane ludake da marsiraju oko Bijele kuce. Oruzje se ostavlja sa druge strane Potomac rijeke...
Haj' sve, al' koji tebe djavo tjera da se petljas u te zajebancije?
Ja ne bih otisao kad bi mi platili, pusti kraju. Ako kad dodje pet do 12 sve ce to Wall Street nabit' nogom, ne bi bilo prvi put.
Subota, lijepo vrijeme, sjeo na motor, provozao se, provjerio situaciju dole u centru, svratio u kafanu, gledao Saraj'vo, prosetao majicu (Control Alt-Right Delete) dole do Mall-a, malo se druzio sa finom Antifa ekipom, vratio se do motora, provozao se, otisao na ranu veceru u G-town, prosetao sa djevojkom pored rijeke, prosetao majicu na talijanski diplomatski event, dosao kuci, piskio spavao, standardica...
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10717 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by GandalfSivi »

Zaboravih spomenuti, bilo je jos dobrih zajebancija jucer :)

https://www.facebook.com/NowThisPolitic ... 792610537/
jefferson
Posts: 14969
Joined: 28/08/2007 05:31
Location: U.S.A

#10718 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jefferson »


:-)
Image
Jest jer, 2017 godina je vrlo slicna 1787 godini kada je konvencija odrzana u Filadelfiji.
Ima jos bisera iz 1787 godine, ali ih ne koristimo danas, inace bi ti kao Bosanac vjerovatno brao pamuk negdje u Alabami.
Stoga, ne pravi se veci Amerikanac od Joe kojem je familija se iskrcala u Virginiji negdje 1680 godine.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#10719 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

pasha078 wrote:
GandalfSivi wrote:Zaboravih spomenuti, bilo je jos dobrih zajebancija jucer :)

https://www.facebook.com/NowThisPolitic ... 792610537/
Joj pa nije valjda da u DC zivis?? Seli namah!

Nego jel to pricas o mitigu onih klovnova? :-)
Sta fali DC-iju? Odlican grad za zivjeti. Pravi grad, ali bez nebodera i zgradurina.
Samo skup postao ko zara. I dozivio egzodus karijerista od novembra prosle godine. :D

PS: I ljeti vlaga ubi. :roll:
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#10720 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

jefferson wrote:

:-)
Image
Jest jer, 2017 godina je vrlo slicna 1787 godini kada je konvencija odrzana u Filadelfiji.
Ima jos bisera iz 1787 godine, ali ih ne koristimo danas, inace bi ti kao Bosanac vjerovatno brao pamuk negdje u Alabami.
Stoga, ne pravi se veci Amerikanac od Joe kojem je familija se iskrcala u Virginiji negdje 1680 godine.
Amerikanci su previse fiksirani na konstitucionalni ustav. To goes in line with literal interpretations of Biblije. Uglavnom isti ljudi koji se furaju na jedno se furaju i na drugo. Polazi od crkve pa nadalje.
Naravno, ocite nebuloze iz istih uradaka se prikladno preskacu.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10721 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by GandalfSivi »

DC sminka totalno...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#10722 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

pasha078 wrote: Ako iz te charshije ne mozes vidjet nikakvu planinu, nije to za zivota..... Pa nismo vojvodjani :-)
pa takva ti je vecina americkih, a i svjetskih gradova
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#10723 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

PNW je prelijep sto jes jes.
I Colorado isto.
User avatar
GandalfSivi
Posts: 18292
Joined: 09/09/2006 00:38
Contact:

#10724 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by GandalfSivi »

pasha078 wrote:
jeza u ledja wrote:
pasha078 wrote:
Joj pa nije valjda da u DC zivis?? Seli namah!

Nego jel to pricas o mitigu onih klovnova? :-)
Sta fali DC-iju? Odlican grad za zivjeti. Pravi grad, ali bez nebodera i zgradurina.
Samo skup postao ko zara. I dozivio egzodus karijerista od novembra prosle godine. :D

PS: I ljeti vlaga ubi. :roll:
Ako iz te charshije ne mozes vidjet nikakvu planinu, nije to za zivota..... Pa nismo vojvodjani :-)
Jebe malo to, ali opet, Shenandoah blizu, Blue Ridge isto tako, ode se ponekad, nije Colorado ali moze proci...
User avatar
jeza u ledja
Posts: 45258
Joined: 29/12/2005 01:20

#10725 Re: Donald J Trump - Predsjednik USA All About

Post by jeza u ledja »

Pa i Bjelasnica bi bila malo vece brdo kod vas. :D
Post Reply