Dokle ide ljudska glupost...

Očuvanje čovjekove okoline.

Moderator: anex

Post Reply
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#1 Dokle ide ljudska glupost...

Post by _BosanaC »

User avatar
Kurt_Kombajn
Posts: 686
Joined: 13/08/2004 07:55

#2

Post by Kurt_Kombajn »

...Boze dragi...sasvim svejedno koliko se zakona (za zastitu flore i faune) donese, ugovora i protokola potpise, kreteni ce uvijek naci nacin da se bave svojim kretenskim poslovima...to je kao i sa kriminalcima, sto ih vise lovis, postaju sve vjestiji :(...
User avatar
stella_k
Posts: 2474
Joined: 09/03/2005 00:16
Location: Rodis se u Sarajevu i umires za Sarajevo

#3

Post by stella_k »

Prestrasno......uzas..Image
User avatar
danas
Posts: 18796
Joined: 11/03/2005 19:40
Location: 10th circle...

#4

Post by danas »

ovo nije ljudska glupost :x :x :x :x
ovo je sadizam i zlocin! :x :x :x :x

ne dao mi bog kakve vlasti... :roll: malo bi mi bilo smrtnih kazni... :x :(
samo_ja
Posts: 17
Joined: 29/09/2005 15:02
Contact:

#5

Post by samo_ja »

policija daje novcanu nagradu za pocinioce ovih gnusnoca, a ja bih platila i pet puta vise da mi ti mamlazi dopadnu saka i da ja njima probodem udicu kroz njuske!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#6

Post by _BosanaC »

Sahbaz wrote:Da ne bi tema bila samo takmicenje ko ce se vise zgroziti, ja bih dodao nesto.
Dokle ide ljudska glupost...
Vjerovatno isto daleko koliko idu i dvolicnost i predrasude...a to nam se vidi na broju nestalih i ugrozenih vrsta.
Najveci problem je u rezonovanju "Poslje mene - potop!" i nerazmisljanju da nesto sto imamo danas ne znaci da cemo imati i za 10-15 godina ukoliko to ne ocuvamo. Odnosno, krenimo li dalje dedukcijom, imacemo djecu koja ce ici autom do Bajte, i biti mali debeli debili, naviknuti na brzu hranu i PlayStation14, a mi cemo se hibretiti kako mi nismo bili tak'i u nas vakat :x
Post Reply