Dok se u BiH dijelimo, u Njemačkoj postajemo "naši"?

User avatar
escobar__
Posts: 8885
Joined: 07/06/2010 22:48
Location: 🇪🇺

#26 Re: Dok se u BiH dijelimo, u Njemačkoj postajemo "naši"?

Post by escobar__ »

problemnatravunu wrote: 04/04/2024 06:23 u većini slučajeva , ja bih rekao da je ekonomija rješenje , ovako nešto kako je to RASMC odavno rekao

Image
Dovoljno je vidjet Đokovića i ekipu oko njega (svi sa daleko više prihoda od 300 eura mjesečno), a koji su hardcore nacionalisti, da skužiš koliko je konstatacija niđe veze.
User avatar
JohnnyS
Posts: 13692
Joined: 05/05/2007 12:03
Location: Brijuni

#27 Re: Dok se u BiH dijelimo, u Njemačkoj postajemo "naši"?

Post by JohnnyS »

Ali zato su mu navijači iz te grupe stanovništva
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#28 Re: Dok se u BiH dijelimo, u Njemačkoj postajemo "naši"?

Post by sehohari »

escobar__ wrote: 04/04/2024 16:30
problemnatravunu wrote: 04/04/2024 06:23 u većini slučajeva , ja bih rekao da je ekonomija rješenje , ovako nešto kako je to RASMC odavno rekao

Image
Dovoljno je vidjet Đokovića i ekipu oko njega (svi sa daleko više prihoda od 300 eura mjesečno), a koji su hardcore nacionalisti, da skužiš koliko je konstatacija niđe veze.
Otac mu kupio stanove po Americi, i kaže "mi smo većina svijeta, mi Kinezi, Indija, Brazil, islamski svijet" :lol:

Ili ona čuvena MI SMO SRBI BRE
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#29 Re: Dok se u BiH dijelimo, u Njemačkoj postajemo "naši"?

Post by sehohari »

JohnnyS wrote: 04/04/2024 16:32 Ali zato su mu navijači iz te grupe stanovništva
Koja?
Oni sa kojim se slika uz četničku zastavu u pozadini?
User avatar
sehohari
Posts: 8296
Joined: 22/03/2018 16:37
Location: Njemačka - Hercegovina - Izvor Bosne - Srce Bosne
Grijem se na: Lož ulje
Vozim: Fijaker
Horoskop: Lav

#30 Re: Dok se u BiH dijelimo, u Njemačkoj postajemo "naši"?

Post by sehohari »

Nacionalizam veze nema sa ekonomskim stanjem, makar ne postoji neka velika korelacija.

A moglo bi se i reći da je sirotinja prva koja u mirnim uvjetima mora sarađivati ne bi li stavila hranu na stol.
User avatar
Ludzak
Posts: 5514
Joined: 23/03/2013 21:56
Location: Grad na Drini

#31 Re: Dok se u BiH dijelimo, u Njemačkoj postajemo "naši"?

Post by Ludzak »

Zato ne bih nikad u Njemačku otišao. Što izolovanije, to bolje. Island bi mi najbolje legao.
Nacionalizam ima veze više sa stanjem mozga. Što si ograničeniji, s tobom je lakše manipulisati. Da li preko religije, ili preko nacije.
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40916
Joined: 29/06/2011 23:39

#32 Re: Dok se u BiH dijelimo, u Njemačkoj postajemo "naši"?

Post by dječak sa šibicama »

Djokovic je prije svega lud decko, nije reprezentativan ni za sta osim za tenis.

To je ona ekipa pomahnitalih koji ne prihvataju nista sto istorija ekonomija ili bilo koja druga nauka tvrde, oni traze radikalne ideje jer oni su "pametniji od drugih". Ravnozemljasi, piramidioti i slicni.

Jedno je propitkivati ono sto nauka ne moze dokazati pa se uzima za vjerovatnocu i podlozno je polemici jer niko ne zna tacan odgovor (starost planete recimo ili velicinu svemira), drugo je negirati sve. Semir i Djokovic negiraju kompletnu istoriju ljudskog roda i planete, dakle dalabu.
Post Reply