Dogadaji u Crnoj Gori

Post Reply
User avatar
Kikibombona
Posts: 34325
Joined: 29/06/2013 08:48

#1776 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Kikibombona »

ElRe wrote:Ovo je jedna veoma dobra vijest za Crnu Goru, ne u NATO. Ujedno ogroman samar SADa rezimu u CG. Na novim izborima opozicija preuzima vlast i okrece CG istinskim vrijednostima koje ne stanuju u NATOu i EU.
A sta ti ocekujes, da CG sklopi pakt sa Turskom i Rusijom!? :D
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#1777 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by JThomas »

ali baš "nekad". to je prava riječ...
User avatar
ElRe
Posts: 11136
Joined: 12/12/2011 11:28

#1778 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by ElRe »

Kikibombona wrote:
A sta ti ocekujes, da CG sklopi pakt sa Turskom i Rusijom!? :D
Ne, ocekujem neutralnost u svakom smislu. EU i NATO su nacisticke i zlocinacke tvorevine.
User avatar
Challenger__
Posts: 26509
Joined: 25/03/2012 09:31
Location: In weiter Ferne, so nah!
Contact:

#1779 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Challenger__ »

ElRe wrote: Ujedno ogroman samar SADa rezimu u CG.
Hmmm... ako ćemo pravo, riječ je o ruci samo jednog senatora. Ostali su bili za (98) a jedan je bio odsutan. Traži se saglasnost svih. Kako god, posljedice su iste, Đekna na čekanju.
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#1780 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Drvenija87 »

ElRe wrote:Ovo je jedna veoma dobra vijest za Crnu Goru, ne u NATO. Ujedno ogroman samar SADa rezimu u CG. Na novim izborima opozicija preuzima vlast i okrece CG istinskim vrijednostima koje ne stanuju u NATOu i EU.
:pisnula: :pisnula:
Isto k'o Vucicevi botovi./
User avatar
Point.
Posts: 28098
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1781 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Point. »

ElRe wrote:
Kikibombona wrote:
A sta ti ocekujes, da CG sklopi pakt sa Turskom i Rusijom!? :D
Ne, ocekujem neutralnost u svakom smislu. EU i NATO su nacisticke i zlocinacke tvorevine.
Boze sacuvaj, kakve ti gluposti pises.
User avatar
ElRe
Posts: 11136
Joined: 12/12/2011 11:28

#1782 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by ElRe »

Point. wrote: Boze sacuvaj, kakve ti gluposti pises.
Daj dokaz da je glupost. Glupi su i naivni oni koji vjeruju da EU i NATO donose nesto dobro.
User avatar
ElRe
Posts: 11136
Joined: 12/12/2011 11:28

#1783 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by ElRe »

I svaki ce naredni aBd.
User avatar
Point.
Posts: 28098
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1784 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Point. »

ElRe wrote:
Point. wrote: Boze sacuvaj, kakve ti gluposti pises.
Daj dokaz da je glupost. Glupi su i naivni oni koji vjeruju da EU i NATO donose nesto dobro.
Haj dokazi da su NATO i EU nacisticke tvorevine? Znas li ti sta pojam nacist uopste znaci?
User avatar
ElRe
Posts: 11136
Joined: 12/12/2011 11:28

#1785 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by ElRe »

Naravno da znam, i to upravo NATO i EU rade u cijelom svijetu. Ovo sto se desava od 2001. godine muslimanima je dovoljana dokaz. Naravno, sve je pod patronatom SAD-a.
Pored muslimana, pogledaj sta isti rade u Africi, Ukrajini, Srednjoj i Južnoj Americi. Kako reaguju EU zvanicnici na muslimane, sta si mogao da procitas zadnjih dana od zvanicnika Holandije, Austrije, Danske, Njemacke? Ako muslimani ne rade onako kako oni hoce i ono sto je za njih dobro (a to je iskoristavanje i robovlasnicki polozaj), u EU nema sta da traze.
Ko god drugacije misli o EU, strasno je naivan i ovim zavrsavam svoje izlaganje o EU i NATO.
User avatar
Point.
Posts: 28098
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#1786 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Point. »

ElRe wrote:Naravno da znam, i to upravo NATO i EU rade u cijelom svijetu. Ovo sto se desava od 2001. godine muslimanima je dovoljana dokaz. Naravno, sve je pod patronatom SAD-a.
Pored muslimana, pogledaj sta isti rade u Africi, Ukrajini, Srednjoj i Južnoj Americi. Kako reaguju EU zvanicnici na muslimane, sta si mogao da procitas zadnjih dana od zvanicnika Holandije, Austrije, Danske, Njemacke? Ako muslimani ne rade onako kako oni hoce i ono sto je za njih dobro (a to je iskoristavanje i robovlasnicki polozaj), u EU nema sta da traze.
Ko god drugacije misli o EU, strasno je naivan i ovim zavrsavam svoje izlaganje o EU i NATO.
Opet gomila gluposti i prazne propagande. Sta to rade muslimanima, pa muslimani se izmedju pobise od Libije do Afghanistana. Podijeljni na plemena, sije vs sunni, sami se izmedju istrjebise.

Ja, a i hiljade drugih muslimana, zivimo odavno u tim nabrojanim drzavama i nista nam ne fali niti smo robovi ikoga i icega. Zavrsili fakultete, posao, redovna plata, placas porez, niko te nista drugo ne pita. Eh sad, drugi par opanaka je kad dodje neki iz bliskoistocne vukojebine pa ne zeli da shvati da nije vise u svojoj zemlji i ne zeli da se imalo prilagodi, nego fura svoje, sto je krajnje licemjerno jer da je obratno pitam te kako bi bilo.
I naravno da ce svaka uredjena drzava koja drzi do sebe zabraniti propagandne skupove poput Erdogana, koji u svojoj zemlji hapsi sve neistomisljenike a vamo mu puna usta demokratije. Jebem ja njemu mamu licemjernu.
User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#1787 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Truba »

ElRe wrote:
I svaki ce naredni aBd.

zaobići će oni ovo s nekom forom na konto 2/3 senata
User avatar
pici
Posts: 43780
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1788 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by pici »

nikad sVbska spaVta nece bitnut NATOvska
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#1789 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Drvenija87 »

Radosna vijest stize iz USA .
Americki Senat je veceras vecinom glasova ratificirao Protokol o pristupanju CG NATO-u.

Velika zahvala i Putasu sto je ubrzao ovaj veoma bitan proces .
Image

User avatar
ElRe
Posts: 11136
Joined: 12/12/2011 11:28

#1790 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by ElRe »

Meni je Bosna država matičnog naroda, Sarajevo duhovni i kulturni centar.I krv svoju za Bosnu moju, za južni Sandžak i život svoj. Smatram da je predsjednik Stranke (BS-a) patriota u nekoj mjeri u kojoj on smatra i drugi smatraju da jest. Kao ja nije. Ja sam malo specifičan, prvo ono što mene možda malo razlikuje u politici u odnosu na neke druge je što sam panbošnjački orijentisan. Ja prema Podgorici vrlo malo šta osjećam, prema Cetinju ne osjećam ništa. Dakle, kad idem na Cetinje nosim pasoš” kaže Muhović.
http://sandzakpress.net/muhovic-nema-ra ... -na-vlasti

Boldirano je kljucno i ovako treba svaki Bošnjak tvorevine crne gore da razmislja.
breuer
Posts: 7228
Joined: 06/07/2009 15:44

#1791 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by breuer »

ElRe wrote:
Meni je Bosna država matičnog naroda, Sarajevo duhovni i kulturni centar.I krv svoju za Bosnu moju, za južni Sandžak i život svoj. Smatram da je predsjednik Stranke (BS-a) patriota u nekoj mjeri u kojoj on smatra i drugi smatraju da jest. Kao ja nije. Ja sam malo specifičan, prvo ono što mene možda malo razlikuje u politici u odnosu na neke druge je što sam panbošnjački orijentisan. Ja prema Podgorici vrlo malo šta osjećam, prema Cetinju ne osjećam ništa. Dakle, kad idem na Cetinje nosim pasoš” kaže Muhović.
http://sandzakpress.net/muhovic-nema-ra ... -na-vlasti

Boldirano je kljucno i ovako treba svaki Bošnjak tvorevine crne gore da razmislja.
I krv svoju za ..... život svoj :lol:

Filozof bošnjački južno sandžački :oops:
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#1792 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Drvenija87 »

Drvenija87 wrote:Radosna vijest stize iz USA .
Americki Senat je veceras vecinom glasova ratificirao Protokol o pristupanju CG NATO-u.
I ovjereno ...
Tramp potpisao Protokol o pristupanju Crne Gore NATO-u
Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp potpisao je juče popodne Protokol o pristupanju Crne Gore NATO-u, saznaje Pobjeda iz više diplomatskih izvora iz Vašingtona.

Saucesce Velje Srbima
Evo konacno i gospodin Trump da stavi svoj potpis na taj protokol i da zakuca jos jedan ekser u taj mrtvacki sanduk Velike Srbije! God bless the USA and Montenegro! Thank you, Mr.Trump!

@
Kako me je ovaj covjek razocarao to je strasno.Mislio sam evo se udruzuju Amerika i Rusija sa ciljem da natjeraju Mila na ponavljanje izbora kad ono njemu to zadnja rupa na svirali.Potajno sam se nadao da ce uzviknuti KOSOVO JE SRBIJA ali ni to.
Ucestvovao sam u lijepljenju bilborda po Zeti ali on to ni najmanjim signalom nije pohvalio.Da ne duzim,veliko negativno iznenadjenje mi je ovaj covjek.Ne smijemo klonuti duhom i moramo se uzdati u Rusiju Nagorni Karabah Ceceniju Abhaziju ni onaj Lukasenko nije los.
User avatar
pici
Posts: 43780
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1793 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by pici »

Drvenija87 wrote:Radosna vijest stize iz USA .
Americki Senat je veceras vecinom glasova ratificirao Protokol o pristupanju CG NATO-u.

Velika zahvala i Putasu sto je ubrzao ovaj veoma bitan proces .
Image


Image
Bodkin
Posts: 21581
Joined: 03/09/2008 00:48
Location: Overseas

#1794 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Bodkin »

breuer wrote:
ElRe wrote:
Meni je Bosna država matičnog naroda, Sarajevo duhovni i kulturni centar.I krv svoju za Bosnu moju, za južni Sandžak i život svoj. Smatram da je predsjednik Stranke (BS-a) patriota u nekoj mjeri u kojoj on smatra i drugi smatraju da jest. Kao ja nije. Ja sam malo specifičan, prvo ono što mene možda malo razlikuje u politici u odnosu na neke druge je što sam panbošnjački orijentisan. Ja prema Podgorici vrlo malo šta osjećam, prema Cetinju ne osjećam ništa. Dakle, kad idem na Cetinje nosim pasoš” kaže Muhović.
http://sandzakpress.net/muhovic-nema-ra ... -na-vlasti

Boldirano je kljucno i ovako treba svaki Bošnjak tvorevine crne gore da razmislja.
I krv svoju za ..... život svoj :lol:

Filozof bošnjački južno sandžački :oops:
Svaki bosnjak TVOREVINE crne gore :lol: koje je ime za ovakve na forumu? Imamo razne salonce, cetnike, skutore, kamenjarce i ostalo. Koji je izraz za ove :evil:
User avatar
rajv0sa
Posts: 3147
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#1795 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by rajv0sa »

Drvenija87 wrote:
Drvenija87 wrote:Radosna vijest stize iz USA .
Americki Senat je veceras vecinom glasova ratificirao Protokol o pristupanju CG NATO-u.
I ovjereno ...
Tramp potpisao Protokol o pristupanju Crne Gore NATO-u
Predsjednik Sjedinjenih Američkih Država Donald Tramp potpisao je juče popodne Protokol o pristupanju Crne Gore NATO-u, saznaje Pobjeda iz više diplomatskih izvora iz Vašingtona.

Saucesce Velje Srbima
Evo konacno i gospodin Trump da stavi svoj potpis na taj protokol i da zakuca jos jedan ekser u taj mrtvacki sanduk Velike Srbije! God bless the USA and Montenegro! Thank you, Mr.Trump!

@
Kako me je ovaj covjek razocarao to je strasno.Mislio sam evo se udruzuju Amerika i Rusija sa ciljem da natjeraju Mila na ponavljanje izbora kad ono njemu to zadnja rupa na svirali.Potajno sam se nadao da ce uzviknuti KOSOVO JE SRBIJA ali ni to.
Ucestvovao sam u lijepljenju bilborda po Zeti ali on to ni najmanjim signalom nije pohvalio.Da ne duzim,veliko negativno iznenadjenje mi je ovaj covjek.Ne smijemo klonuti duhom i moramo se uzdati u Rusiju Nagorni Karabah Ceceniju Abhaziju ni onaj Lukasenko nije los.
Podsjećaš me na jednu prijateljicu od Harisa Zahiragića, a nebi me začudilo da si iz tog srbofobnog kruga. Bukvalno svaki ti je post o srbima, i naravno najviše upisa u temi "dešavanja u srbiji", to je kompleks i to kakav. Zapitaj se malo draga drvenijo.
User avatar
rajv0sa
Posts: 3147
Joined: 19/10/2010 00:31
Location: sektaland

#1796 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by rajv0sa »

Bodkin wrote:
breuer wrote:
I krv svoju za ..... život svoj :lol:

Filozof bošnjački južno sandžački :oops:
Svaki bosnjak TVOREVINE crne gore :lol: koje je ime za ovakve na forumu? Imamo razne salonce, cetnike, skutore, kamenjarce i ostalo. Koji je izraz za ove :evil:
Osmanski turkofilni imperijalista sa izraženom željom pripojenja sandžaka turskoj, a po mogućnosti i ostalih balkanskih krajeva. Tip ljudi koji sebe ponaosob vole nazvati "sin osmanski".
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#1797 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by Drvenija87 »

rajv0sa wrote: Podsjećaš me na jednu prijateljicu od Harisa Zahiragića, a nebi me začudilo da si iz tog srbofobnog kruga. Bukvalno svaki ti je post o srbima, i naravno najviše upisa u temi "dešavanja u srbiji", to je kompleks i to kakav. Zapitaj se malo draga drvenijo.
Kompleks je zabadati svugdje nos u susjedstvu,huskati na nemire,negirati masovne zlocine ,negirati medjunarodno priznate drzave i sl.
I pred takvima treba zatvarati oci?
baxul
Posts: 1884
Joined: 05/01/2004 00:00

#1799 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by baxul »

informer + galijašević
fak jea
User avatar
pici
Posts: 43780
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#1800 Re: Dogadaji u Crnoj Gori

Post by pici »

CEMENTIRAN PUT
Crna Gora izglasala ulazak u NATO

Image

Skupština Crne Gore izglasala je danas odluku o ulasku države u Sjevernoatlanski savez (NATO).
Kako pišu Vijesti.me, ulazak u NATO je podržan jednoglasnom odlukom svih 46 prisutnih poslanika. U korist odluke su bili poslanici DPS, Bošnjačke stranke, Socijaldemokrata, HGI, Albanci odlučno, Liberalne partije i SDP.

Paralelno sa održavanjem sjednice parlamenta, Demokratski front (DF) je organizovao protest zbog odluke da se, mimo referenduma, donese odluka o članstvu Crne Gore u NATO.

Oni su poručili i da neće priznati odluku parlamenta.

Predsjednik vlade Duško Marković kazao je na početku rasprave da skupština danas ima istorijsku privilegiju da donese odluku koja će se pamtiti dok bude Crne Gore i Crnogoraca, prenosi Tanjug.

"Ovakva odluka se nigdje osim na Cetinju nije mogla donijeti", saopštio je Marković.
dje tici odosHe u mrsku vatikanskoanglosaksonsku alijansu... sretno :thumbup: :bih:
Post Reply