dodik osporava masakr na kapiji

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
tuzlak-x
Posts: 212
Joined: 04/05/2008 21:49

#1 dodik osporava masakr na kapiji

Post by tuzlak-x »

nikako mi ne ide od ruke da shvatim dokle moze ici monstrum?

Premijer RS Milorad Dodik ponudio je jučer novinarima u Bijeljini svoju verziju stradanja Tuzlaka na Kapiji.
- Kao što su inscenirane Markale koje su poslužile za izolaciju srpske strane, tako mnoge analize govore da se i tamo radi o podmetnutoj eksploziji, jer je dan ranije u centru za obuku muslimanske vojske u Živinicama od eksplozije stradao značajan broj momaka. Oni su dovezeni mrtvi i inscenirana je situacija, a onda se postavlja pravosudni sistem da to i potvrdi - kazao je Dodik novinarima na svečanosti uručivanja članskih karata za 500 novih članova SNSD-a u Bijeljini
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#2 Re: dodik osporava masakr na kapiji

Post by kmirsad »

Krmak...dovešće nas ponovo do rata...
User avatar
Zlocin&Kazna
Posts: 628
Joined: 10/02/2009 15:44

#3 Re: dodik osporava masakr na kapiji

Post by Zlocin&Kazna »

Pa sta ocekivati od onoga i onih kojima su i cetnici bili pozitivci u II svjetskom ratu. To se sve zove krivotvorenje povijesti... Stvaranje legendi koje jednog dana mogu posluziti za ponovno raspirivanje mrznje i sukoba....
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#4 Re: dodik osporava masakr na kapiji

Post by kmirsad »

Dejton je prekinuo rat...ali ništa nije riješio...vlasnici stada iz Srbije i EU, čoban Dodik , ovnovi, ovce i ovćice... po svaku cjenu hoće da završe ne završeno... da je drugačije priznao bi zloćin na Kapiju, otvorio ratne dnevnike, pohapsio i sam osudio izvršioce i naredbodavce...
...imamo li snage i načina... bez rata, da im se suprostavimo...
fukara_tz
Posts: 5991
Joined: 14/12/2003 00:00

#5 Re: dodik osporava masakr na kapiji

Post by fukara_tz »

ko ga j...
User avatar
Truba
Posts: 81194
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#6 Re: dodik osporava masakr na kapiji

Post by Truba »

koje krme i svi oni koji ga slušaju i vjeruju mu a da od toga nemaju direktne materijalne koristi

kada srbi ginu onda su to deca vojnici
a kad drugi ginu onda su sami sebe napali

:-) :-) :-) :-) :-)
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#7 Re: dodik osporava masakr na kapiji

Post by zelenashica »

ama zar fkt još neko sluša tog krmka šta priča :x haloooo ba zar dodik treba biti taj koji će nam reći šta se desilo na kapiji,pa sami smo sve vidjeli svpjim očima....a ja svojim očima vala vjerujem.....hebe mi se za dodika i slične njemu,.....sad još kad bi rek'o da mi pojedinačno i ne postojimo e vala kontam bilo i bi i tad nekih koji bi otvorili temu :A fkt ima l me il nema :D dajte ba više zar nam je dodik jedino o čemu trebamo komentarisati,pričati....jaooo ode mi dan u k...džaba :run:
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#8 Re: dodik osporava masakr na kapiji

Post by kmirsad »

nije problem u krmku šta priča, niti u nama da li mu vjerujemo...problem je u tome ko ga sluša ... sa liste svjetskih gospodara života i smrti :evil: ...onih koji prekrajaju i pišu istoriju :evil: ...i njihovim interesima :evil: ...onih koji mogu da nam još više sjebu život...
...naši krmci...naše hijene... prepadnuti za svoje prepune magaze i garaže...nezainteresovano su dopustile da postanu beznačajni...pozabavile se oko komada bačenog im mesa...dok srbski političari žestoko lobiraju,lažu i rade nam o glavi...
...naše beskrupulozne beskičmenjake... koji komadaju plijen...u strahu da će im isteć mandat...i da se neće dovoljno naotimat...zavučeni u svoje ljušture i seljačku pohlepu... :skoljka: ...ne zanima šta nam se sprema...
...a ne piše nam se dobro... :evil:
Post Reply