Doboj tvornica kreca???

Ekonomija, biznis, dionice, posao, (ne)zaposlenost...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
uozo
Posts: 1438
Joined: 20/05/2006 01:34

#1 Doboj tvornica kreca???

Post by uozo »

Ne znam da li je ovo pravo mjesto za temu :?
Naime interesuje me zna li ko gdje ima u okolini Doboja neka krecana koja je prije rata poslovala a u ratu je unistena. Nisam siguran ali mislim da pripada opstini Doboj Istok. Zna li ko gdje je to tacno i kome sada to pripada. Ili bilo kakve informacije o toj krecani bi mi dobro dosle, hvala!
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#2 Re: Doboj tvornica kreca???

Post by Eshek »

uozo wrote:Ne znam da li je ovo pravo mjesto za temu :?
Naime interesuje me zna li ko gdje ima u okolini Doboja neka krecana koja je prije rata poslovala a u ratu je unistena. Nisam siguran ali mislim da pripada opstini Doboj Istok. Zna li ko gdje je to tacno i kome sada to pripada. Ili bilo kakve informacije o toj krecani bi mi dobro dosle, hvala!
Reci šta te konkretno zanima :D

Može i na PP
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#3

Post by Eshek »

Hebiga, ja ti odgovorih PP-om, ali samo stoji u izlazu, nikako da ode.

Mislim da govoriš o kamenlomu iz koje se vadio kamen i krecnjak. To je u blizina doboja, kad se krene prema Grapskoj i Stanarima

Ako te zanima i imaš neke ozbiljne namjere, znam neke ljude iz Doboja koji ti mogu pronaći sve detalje. Ali opet ni od njih to ne mogu tražiti, bez da kažem za koga i u koju svrhu

Ako hoces nazvacu sutra jednog od njih, pa da vidim koliko mi može reći o tome.

Pozdrav
User avatar
uozo
Posts: 1438
Joined: 20/05/2006 01:34

#4

Post by uozo »

Hvala na informacijama! Problem sam rijesio. Sutra treba da imam u rukama dva stosa informacija o tome sta mi treba! :shock:
Hvala! :-D
Vjerovatno! Nisam jos nista vidio, tek sutra. Izgleda da je to vec prodato i treba da se renovira te uskoro i pocne sa radom!
Last edited by uozo on 25/03/2007 13:51, edited 1 time in total.
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#5

Post by Eshek »

uozo wrote:Hvala na informacijama! Problem sam rijesio. Sutra treba da imam u rukama dva stosa informacija o tome sta mi treba! :shock:
Hvala! :-D
Jesam li pogodio za lokaciju?

Sretno drug :-D
User avatar
uozo
Posts: 1438
Joined: 20/05/2006 01:34

#6

Post by uozo »

Vjerovatno! Nisam jos nista vidio, tek sutra. Izgleda da je to vec prodato i treba da se renovira te uskoro i pocne sa radom!
Eshek
Posts: 2421
Joined: 12/11/2004 00:21
Location: Dunya

#7

Post by Eshek »

uozo wrote:Vjerovatno! Nisam jos nista vidio, tek sutra. Izgleda da je to vec prodato i treba da se renovira te uskoro i pocne sa radom!
Drago mi je ako sam bio od pomoći. Sretno sa tim i javi je li šta bilo :)
Post Reply