Dobar restoran u Mostaru

Zanimljivosti i zbivanja u Mostaru, Čapljini, Ljubuškom, Stocu, Trebinju, Bileći, Gacku i drugim mjestima u regionu.
User avatar
red army
Posts: 17
Joined: 09/08/2008 20:22
Location: Na starom mostu....

#26 Re: Dobar restoran u Mostaru

Post by red army »

Liska wrote:Moja preporuka bi bila da ne idete u restorane u Starom gradu jer su vecinom za turiste. Malo cete Mostaraca tamo naci na rucku, kako ljeti tako i van sezone. Od restorana preporucujem restoran Rondo na Rondou, restoran Radobolja u blizini Rondoa, a ako volite svjezu ribu iz Jadrana i slicne specijalitete restoran Blue line. Van grada na Buni je dobar restoran u hotelu Ivankovic, u hotelu Han u Blagaju, kao i restoran Kolo na Buni. Ako volite janjetinu, mislim da je najbolja u restoranu "Udovice" na putu Mostar-Citluk. Samo se pripremite na cijene jer su vise od onih na koje su navikla raja iz Bosne.
a sto to da ne idu u stari grad? :? I ovo cuj malo mostaraca ce se naci u starom gradu,pa tu ih najvise ima, vidi se da ne posjecujes stari grad! A to nesto imaju vidjeti na Rondou :lol: :lol: U Radobolji ja nedavno bila hrana katastrofa ni blizu nije dobra kao u restoranu kojeg sam preporucila,sto se tice Udovica i ja sam cula da nije lose,al brate valja se zaputiti u selendru, Villa Ivankovic je super al daleko od grada,sto nije ni isplativo ljudima koji dolaze! Mislim malo smjesna ova tvoja preporuka! Mogla si ukratko napisati,obidjite sva okolna sela Mostara,i nemojte slucajno u stari grad! :lol: :lol: E imali bi sta vidjeti! Ma prava si mostarka :lol: :lol: VIVA GORANCI :lol: :lol:
made in hercegovina
Posts: 34
Joined: 22/09/2009 15:36

#27 Re: Dobar restoran u Mostaru

Post by made in hercegovina »

hocemo malte nazad :D :D :D
Post Reply