Dobar bend za vjencanje

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#26 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by quarterback »

Ajla02 wrote:
tandrlike_chandrlike wrote:slayer, al su poskupi

Koliko skupi?
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#27 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by quarterback »

Obras wrote:Ljudi, pomagajte! Za 3 mjeseca sam KUM na svadbi u Sarajevu i obećao sam mladencima muziku. Ja živim u Australiji i neznam dole nikakve bendove. Dajte mi nekoliko imena na spisak, dajte ocjene, dajte linkove za te prijedloge koje ste već spominjali - Ćao, Igor, Balkaneros. Neću da se osramotim :run:
Fala!
Slayer buraz, nema dalje :)
User avatar
maliglupsi
Posts: 2
Joined: 03/05/2012 12:51

#28 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by maliglupsi »

Kume, kume, ti baš naumio da se potrudiš hahaha... Imaš li pratilju za svadbu, da se prijavim... :wink:

evo ti linkovi za bendove:

Igor Vukojevic - http://www.youtube.com/watch?v=IlQf7sC_7qo

Cao band - http://www.youtube.com/watch?v=1HsOtq4n ... ure=relmfu

Balkaneros (ovo bih preporucila) - http://www.youtube.com/watch?v=Gu-9JQwp ... zR6UYPHoPw


Sutra wrote:A koliko kostaju ti Blakanerosi?
balkanerosi nisu skupi 100%, idem redovno na njihove koncerte u slogi i bude mi predobro
User avatar
Obras
Posts: 8
Joined: 03/05/2012 12:37

#29 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Obras »

quarterback wrote:
Obras wrote:Ljudi, pomagajte! Za 3 mjeseca sam KUM na svadbi u Sarajevu i obećao sam mladencima muziku. Ja živim u Australiji i neznam dole nikakve bendove. Dajte mi nekoliko imena na spisak, dajte ocjene, dajte linkove za te prijedloge koje ste već spominjali - Ćao, Igor, Balkaneros. Neću da se osramotim :run:
Fala!
Slayer buraz, nema dalje :)
Ja, pa da me mlada na spavanju prikolje! :-)
User avatar
Obras
Posts: 8
Joined: 03/05/2012 12:37

#30 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Obras »

maliglupsi wrote:Kume, kume, ti baš naumio da se potrudiš hahaha... Imaš li pratilju za svadbu, da se prijavim... :wink:

evo ti linkovi za bendove:

Igor Vukojevic - http://www.youtube.com/watch?v=IlQf7sC_7qo

Cao band - http://www.youtube.com/watch?v=1HsOtq4n ... ure=relmfu

Balkaneros (ovo bih preporucila) - http://www.youtube.com/watch?v=Gu-9JQwp ... zR6UYPHoPw


Sutra wrote:A koliko kostaju ti Blakanerosi?
balkanerosi nisu skupi 100%, idem redovno na njihove koncerte u slogi i bude mi predobro
Hvala ti! Ako ispadne da si mi pomogla sa bendom, onda te vodim u svatove! Ako nam bude dobro, dobro i jest, ako bend ne bude valjo, daću im tebe pa objašnjavaj. Može?
User avatar
maliglupsi
Posts: 2
Joined: 03/05/2012 12:51

#31 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by maliglupsi »

Kume, ako budu Balkanerosi onda ti garantujem da će nam bit dobro svima 8-)
User avatar
Obras
Posts: 8
Joined: 03/05/2012 12:37

#32 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Obras »

maliglupsi wrote:Kume, ako budu Balkanerosi onda ti garantujem da će nam bit dobro svima 8-)
Dobro, vidjećemo. Valja mi sad pregovarat. :roll:
Poslao sam ti par detaljnijih pitanja na PP! :wink:
User avatar
Svejetorokenrol
Posts: 184
Joined: 31/03/2011 12:24
Location: Belpaese

#33 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Svejetorokenrol »

Ajla02 wrote:
tandrlike_chandrlike wrote:slayer, al su poskupi

Koliko skupi?
Najpost klixa, sa-xa i svih ostalih ujedinjenih beha portala. Popljuvah monitor od smijeha, a nemam maramice pri ruci. :D Boli me taki, pustiću da se sam osuši kako zna i umije, svejedno nije moj. :mrgreen:
Obras wrote:Ljudi, pomagajte! Za 3 mjeseca sam KUM na svadbi u Sarajevu i obećao sam mladencima muziku. Ja živim u Australiji i neznam dole nikakve bendove. Dajte mi nekoliko imena na spisak, dajte ocjene, dajte linkove za te prijedloge koje ste već spominjali - Ćao, Igor, Balkaneros. Neću da se osramotim :run:
Fala!

Mani se naših tezgaroša - kad već dolaziš iz Australije, mogao si dovesti Ac/Dc ili Airbourne, da se raja malo provesele. Eventualno, ako mladenci vole žešće muzičke varijante možeš pokušati kontaktirati Psycroptic ili Mortification.

Ali ako ti je stvarno stalo do mladenaca, onda svim silama probaj ponovo okupiti Armoured Angel. Nema jačih od njih, to bi bilo vjenčanje iz snova. :evil:
User avatar
Obras
Posts: 8
Joined: 03/05/2012 12:37

#34 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Obras »

Svejetorokenrol wrote:
Ajla02 wrote:
tandrlike_chandrlike wrote:slayer, al su poskupi

Koliko skupi?
Najpost klixa, sa-xa i svih ostalih ujedinjenih beha portala. Popljuvah monitor od smijeha, a nemam maramice pri ruci. :D Boli me taki, pustiću da se sam osuši kako zna i umije, svejedno nije moj. :mrgreen:
Obras wrote:Ljudi, pomagajte! Za 3 mjeseca sam KUM na svadbi u Sarajevu i obećao sam mladencima muziku. Ja živim u Australiji i neznam dole nikakve bendove. Dajte mi nekoliko imena na spisak, dajte ocjene, dajte linkove za te prijedloge koje ste već spominjali - Ćao, Igor, Balkaneros. Neću da se osramotim :run:
Fala!

Mani se naših tezgaroša - kad već dolaziš iz Australije, mogao si dovesti Ac/Dc ili Airbourne, da se raja malo provesele. Eventualno, ako mladenci vole žešće muzičke varijante možeš pokušati kontaktirati Psycroptic ili Mortification.

Ali ako ti je stvarno stalo do mladenaca, onda svim silama probaj ponovo okupiti Armoured Angel. Nema jačih od njih, to bi bilo vjenčanje iz snova. :evil:
Hahaha!!! Super ti je ideja drug moj, al' to mi je bolje kad se ja budem ženio! :lol:
Moram sad pripazit i na želje mladenaca, tj. mlade! Ona ti voli sevdah, a nešto sumnjam da bi Rowan Powell mogo kliknut 'konu na bunaru' :lol:
User avatar
Obras
Posts: 8
Joined: 03/05/2012 12:37

#35 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Obras »

Samo ću još da zahvalim svima što su mi pomogli!!!
Dernek je dogovoren. Maliglupsi, ideš samnom na svadbu :-D , odabrao sam tvoju preporuku, obavio razgovor, prezadovoljan. Dodao sam, doduše, još jedan bend koji će biti zadužen za narodnjake, jer nema ništa bez toga. Zovu se YuBox, ako nekom bude trebalo, toplo preporučujem, sudeći po snimcima koje su mi poslali.
Dragi moji bosanci, uvijek spremni pomoći. Rješio sam sve probleme, haman sebi i mladu pronašao ovdje ;-)
Hvala još jednom, a javiću vam kako je bilo na svadbi.
Pozdrav iz Australie!
Bimmer_
Posts: 362
Joined: 15/01/2012 23:47

#36 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Bimmer_ »

:shock:
Ne vjerujem dodje covjek i dobi "i jare i pare" :lol:
Nadje i muziku i mladu sebi :lol:
User avatar
Obras
Posts: 8
Joined: 03/05/2012 12:37

#37 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Obras »

Bimmer_ wrote::shock:
Ne vjerujem dodje covjek i dobi "i jare i pare" :lol:
Nadje i muziku i mladu sebi :lol:
:-D A to za mladu sam se šalio. Al nikad se nezna. Djevojka s nickom 'maliglupsi' mi još nije potvrdila da ide samnom.
Čekam odgovor 8-)
pjesmica
Posts: 2
Joined: 01/06/2012 17:39

#38 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by pjesmica »

SAMIR SELMANOVIĆ-DEČKO SVIRA SAM I PJEVA,A PJEVA SVU VRSTU MUZIKE,MOŽEŠ GA NAĆI NA YOUTUBE.SRETNO
User avatar
zambaklija
Posts: 2734
Joined: 27/03/2008 14:56
Location: budžak

#39 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by zambaklija »

Ajla02 wrote:Zdravo svima,

Zanima me da li neko zna za neki dobar bend za vjencanje, moze i one man show, ali da nije sad nesto tipa da uzme 1000 km za 3 sata... Htjela bih nesto kulturno, ali ne i dosadno, ako me razumijete. Znaci da ne pjeva neko dno dna od pjesama, ali i da zna normalnije narodne, za plesat, il dobre zabavne. Eto, nadam se da nisam zakomplikovala previse.

Ako nesto znate pomazite!
Hvala puno svima!!!
preporučujem The Old Bridge duo,Mišo Petrović i Sandi Duraković,akustične gitare -zvuče kao cijeli Orkestar inače su obadvojica još i članovi onog "pravog" MSRa :wink: znači repertoar preko sevdalinki u stilu MSRa ali i zabavne tj.rok stvari ala Balkan ali i international,ma da se još jednom ženim samo njih :D
User avatar
Obras
Posts: 8
Joined: 03/05/2012 12:37

#40 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Obras »

pjesmica wrote:SAMIR SELMANOVIĆ-DEČKO SVIRA SAM I PJEVA,A PJEVA SVU VRSTU MUZIKE,MOŽEŠ GA NAĆI NA YOUTUBE.SRETNO
Fala ti prijatelju na preporuci, al već sam sve dogovorio. Balkanerose sam uzeo, a pojačanje za narodnjake su Yubox bend.
User avatar
mujkance
Posts: 22
Joined: 25/03/2011 00:57

#41 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by mujkance »

Šta vam je ljudi, kakva gitara, bend, kakvi bakrači?! Zna se šta je svadba, nema tu cile-mile, samo provjereni pjevači koji će napraviti lom. Znači, ovo sad pročitajte i u lektiru djeci uvedite.

Da bi svadba bila za pamćenje, moraš imati više izvođača. Evo prijedlog sa tri pjevača. Prvo dovedeš našeg najboljeg pjevača Enesa Begovića. Gledaj slavuja:
http://www.youtube.com/watch?v=X16k1q1HYlw :bih:
Taman da se amidža i tetak uhvate i počnu da pjevaju naglas, tako da povedu cijelu šatru/salu za sobom u opšte ludilo.

Nakon toga dovedeš pjevaljku. Ramiza Milkunić jebe keve, ali ne znaju svi njene pjesme. S toga, možeš neku koja će pjevati univerzalne pjesme, od svih pjevačica. Može Farizada, taman će izgledati kao disko kugla, a to će ti pomoći da se i omladina malo bolje veseli. Evo je:
http://www.youtube.com/watch?v=uD6oB0vPboI :D :D

E, kad se svi fino zarakijaju, onda im spremiš iznenađenje. Žare i Goci. Djevojke vole kad brkovi žare i Goci, jel tako? Zipa muzike, rooođooooooooooo:
http://www.youtube.com/watch?v=g6cvymDNbpI :lol: :lol:

Oni će sve da dignu na noge. Ima da se priča o svadbi dugo, dugo. Zato, moj kume, ako želiš mladu, moraš ovakav spektakl da napraviš, poslije ćeš postati old skul seoski jebač, a mlađahne seljančice ima da ti prinose žrtvu u vidu rujnog vina i vruće pogače kako bi dobio mnogo kilodžula energije koju ćeš iskoristiti u straobalnom arčenju do zore. Slušaj rođu svog, kad ti kažem!

NAPOMENA: Sa Žaretom i Gocijem treba ljuCki popričati i reći im da ne izvode ovu pjesmu: http://www.youtube.com/watch?v=6YQZYsPKuvg

jerbo može da ode cijelo selo/naselje u tri p.m. :lol: :lol:

Haj' sad uzdravlje mladenci!


:Ode u kafanu kod Slađe:

http://vukajlija.com/sladja/505521 :run:
User avatar
Bajson_Zvjerkson
Posts: 5
Joined: 04/06/2012 21:04

#42 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Bajson_Zvjerkson »

Ja bih da preporucim Amara Jasarspahica - Gileta.. Koji je sada prosao audiciju za zvezde granda, i tu se prijavio jer od ovih ovdje hayata nema nista.. Ima glas beton, a nije ni skup.. Zna da svira sve, pa ko zeli nek se uvjeri na youtube...

Johnny_x
Posts: 1358
Joined: 23/10/2010 16:21

#43 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Johnny_x »

Muzičari su najgora bagra na svijetu ako se ne dogovoris sa njima kako treba, prvo i osnovno ne daj da te zavale. Dogovori se sa njima svirate od 20:00 do 02:00(odaberi sam vrijeme) i nek ti kazu cijenu, ako minutu prije zavrse nemoj im platit to im stavi do znanja, a kad oni zavrse svoje nadji nekog harmonikasa za 100 - 200 maraka koji ce ostati sa onim sto mogu do ujutro da sjede, bitno je samo da se svira ionko su svi pjani. Ne daj da te neko izradi i da ode prije vremena a da debelo naplati
User avatar
mujkance
Posts: 22
Joined: 25/03/2011 00:57

#44 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by mujkance »

Zato se držiš mog plana. :D
Stefan Petkovic
Posts: 1
Joined: 26/10/2012 09:58

#45 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Stefan Petkovic »

M.bend iz Beograda pravi odlicnu atmosferu. Nisu ni mnogo skupi :)
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#46 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by quarterback »

ja sam i dalje za slayer :D
User0206
Posts: 1
Joined: 10/07/2014 10:39

#47 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by User0206 »

rajo! I ja trazim manji bend ili dobrog pjevaca koji pravi one man show jer je malo veselje s jedno 30 osoba.
Ove koje ste predlozili sam pregledala na youtube. BalkanEros-i su fantasticni ali treba mi brnd koja i svira narodnjake i to najbolje iz sarajeva ili blize okoline da ih mogu prije i poslusat.
Hvala vam unaprijed :)
User avatar
Russki
Posts: 19647
Joined: 28/05/2012 15:38
Location: Mentmore Towers

#48 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Russki »

Allenass wrote:
Ajla02 wrote:
tandrlike_chandrlike wrote:slayer, al su poskupi

Koliko skupi?
:lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#49 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by Pasiflora »

Vidim da je tema prilično zamrla. Ovo što je ponuđeno na temi, preskupo je. Naime, treba mi band za manju svadbu, naravno da imaju pristojan repertoar, bez turbo folka.
I dobri tamburaši bi odgovarali. Zna li neko nekoga? Bilo kakva preporuka bi dobro došla.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#50 Re: Dobar bend za vjencanje

Post by quarterback »

Pasiflora wrote:Bilo kakva preporuka bi dobro došla.
slayer
Post Reply