Djevojcice kojima mirise koza

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#626 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

Eto pomenu Brad Pitt- da li je on dobar muskarac --- hm , kako za koga - obicni 'zuco' da nije kojim slucajem nagazio na sretnu zvijezdu :-) :-D
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#627 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by insomnia78 »

Jes’. Zuto ‘seto ne valja a kamoli čojk
User avatar
Yenna
Posts: 6832
Joined: 11/03/2019 08:41
Location: Tu i tamo...

#628 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Yenna »

MarlboroGold wrote:Ih sace one sa komentarima a zbog koga se sminkamo, sredjujemo, kome igramo okicama saljuci signale ovo ono :trep1: :razz:
:lol: :lol:

Pa stvarno ... :ceslja: :nokti:
User avatar
dale cooper
Posts: 28527
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#629 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by dale cooper »

Došlo takvo vrijeme da ni Brad Pitt više kurcu ne valja. :mrgreen:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#630 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

:lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#631 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

DearJohn wrote:
Oko koga jaro da se trudim? Što se one ne potrude? Ne izgledam ko Brad Pit, nisam ni ružan, reko bih sasvim normalan i prizemljen. Moja ljepša polovina je baš lijepa ali nit sam se ja nešto zadavo, niti ona već smo se jednostavno upoznali preko prijateljice i tako je krenulo, "kliknuli" smo jednostavno...
e jaro da su svi ko ti... i ja. isti sam ti, samo sto ovi koji bombarduju zene lajkovima i po 20 puta ih zovu na kafu, naprave od njih trebe. :D i opet tvrdim da su za sve krive drustvene mreze, jer je danas lajk jedino mjerodavan. :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#632 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

arzuhal wrote:
strucnjakdemagog wrote: Znaš kako, ako hoćeš dobru žensku, moraš se potruditi. Ti ako nisi skako ni oko jedne znači ili da izgledaš ko Brad Pit ili si vodao neku srednju žalost. :D
U kojem smislu dobra ženska, fizički zgodna i lijepa, rekli bismo: natprosječno?

Nikad me to ne bi pokrenulo da skačem... Ali ću skakati oko zanimljive, drage i svojim nečim privlačne.

pa zna se sta je dobra zenska jbg... lijepa, kulturna, normalna. dakle, ne mora biti neka izrazita ljepota, ali da nije ni neki balvan jbt.
zasto ljudi kad kazes dobra zenska, odmah pomisle na neku sisatu, guzatu? svaki dan srecem te dobre zenske. vidi im se po izgledu, ponasanju, oblacenju da su fine. zar je to tesko procijeniti?
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#633 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by arzuhal »

strucnjakdemagog wrote:
arzuhal wrote:
strucnjakdemagog wrote: Znaš kako, ako hoćeš dobru žensku, moraš se potruditi. Ti ako nisi skako ni oko jedne znači ili da izgledaš ko Brad Pit ili si vodao neku srednju žalost. :D
U kojem smislu dobra ženska, fizički zgodna i lijepa, rekli bismo: natprosječno?

Nikad me to ne bi pokrenulo da skačem... Ali ću skakati oko zanimljive, drage i svojim nečim privlačne.

pa zna se sta je dobra zenska jbg... lijepa, kulturna, normalna. dakle, ne mora biti neka izrazita ljepota, ali da nije ni neki balvan jbt.
zasto ljudi kad kazes dobra zenska, odmah pomisle na neku sisatu, guzatu? svaki dan srecem te dobre zenske. vidi im se po izgledu, ponasanju, oblacenju da su fine. zar je to tesko procijeniti?
Onda je do različite (razuđene) terminologije, mea culpa :mrgreen:. Riječ (dobra) ženska u mom pojmovlju više je vezan za fizičke karakteristike, kao i treba ili komad, a cura, žena ili djevojka obuhvata kompletnu ličnost, uključujući ili čak ističući ono čemu sam dao prednost - osobnost koja nečim svojim osvaja.

Evo me, pričam gospocki kao neki kicoš, gradski fićfirić, varalica i secikesa :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#634 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

strucnjakdemagog wrote:
DearJohn wrote:
Oko koga jaro da se trudim? Što se one ne potrude? Ne izgledam ko Brad Pit, nisam ni ružan, reko bih sasvim normalan i prizemljen. Moja ljepša polovina je baš lijepa ali nit sam se ja nešto zadavo, niti ona već smo se jednostavno upoznali preko prijateljice i tako je krenulo, "kliknuli" smo jednostavno...
e jaro da su svi ko ti... i ja. isti sam ti, samo sto ovi koji bombarduju zene lajkovima i po 20 puta ih zovu na kafu, naprave od njih trebe. :D i opet tvrdim da su za sve krive drustvene mreze, jer je danas lajk jedino mjerodavan. :lol:
Nisu krive drustvene mreze...nego ti , koga su upecale, I zarazile.

Neces TU naci onu o kojoj mastash.
zoomba
Posts: 44810
Joined: 19/12/2013 14:11

#635 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by zoomba »

Vidi moonce sto se gura medju djevojcice :lol:
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#636 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

To mi je drugi nadimak.. :oops: :lol:
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#637 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

moonca wrote:
strucnjakdemagog wrote:
DearJohn wrote:
Oko koga jaro da se trudim? Što se one ne potrude? Ne izgledam ko Brad Pit, nisam ni ružan, reko bih sasvim normalan i prizemljen. Moja ljepša polovina je baš lijepa ali nit sam se ja nešto zadavo, niti ona već smo se jednostavno upoznali preko prijateljice i tako je krenulo, "kliknuli" smo jednostavno...
e jaro da su svi ko ti... i ja. isti sam ti, samo sto ovi koji bombarduju zene lajkovima i po 20 puta ih zovu na kafu, naprave od njih trebe. :D i opet tvrdim da su za sve krive drustvene mreze, jer je danas lajk jedino mjerodavan. :lol:
Nisu krive drustvene mreze...nego ti , koga su upecale, I zarazile.

Neces TU naci onu o kojoj mastash.
A gdje cu je naci, u rudniku Kreka? :D

Pa sve su na Instagramu. 90% slobodnih djevojaka koje traze nekog imaju profil na IG i sad ti meni kazes da je necu tamo naci. A gdje bi po tebi trebalo da je trazim?
Nemoj mi samo reci, pridjes joj u kaficu jer je to danas ofiraza zesca.
User avatar
ho oponopono
Posts: 13146
Joined: 23/01/2013 07:23
Location: Nije bitno...ali auto mora biti iz Njemačke!

#638 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by ho oponopono »

Image
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18185
Joined: 11/02/2013 11:32

#639 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Ramzess Veliki »

:thumbup:
User avatar
VladaFBiH
Posts: 4530
Joined: 01/02/2012 12:32
Location: rajvoSa

#640 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by VladaFBiH »

strucnjakdemagog wrote: 03/10/2019 12:59

A gdje cu je naci, u rudniku Kreka? :D

Pa sve su na Instagramu. 90% slobodnih djevojaka koje traze nekog imaju profil na IG i sad ti meni kazes da je necu tamo naci. A gdje bi po tebi trebalo da je trazim?
Nemoj mi samo reci, pridjes joj u kaficu jer je to danas ofiraza zesca.
Uvijek je bila ofiraža žešća samo si morao imati muda koja danas slabo ko ima...
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#641 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

Nisu muda u pitanju nego nema potrebe za tim. Prije ako joj ne pridjes, mozda je vise nikad ne vidis. Sad je dovoljno da joj saznas ime i asikovanje iz udobnosti fotelje moze da pocne. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28527
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#642 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by dale cooper »

strucnjakdemagog wrote: 20/02/2020 18:13 Nisu muda u pitanju nego nema potrebe za tim. Prije ako joj ne pridjes, mozda je vise nikad ne vidis. Sad je dovoljno da joj saznas ime i asikovanje iz udobnosti fotelje moze da pocne. :D
Da, ali si preko društvenih mreža potencijalno jedan od mnogih i mnogo su manje šanse da joj kao takav zapadneš za oko i impresioniraš je.
Ali kad si face to face sve je moguće, fokus je samo na tebi i na njoj. :D
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#643 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

Jeste, ali je isto tako moguće da te otpili iz samo njoj znanih razloga i na taj način izofira in public. :D
User avatar
dale cooper
Posts: 28527
Joined: 03/04/2007 09:55
Location: Twin Peaks/Red Room

#644 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by dale cooper »

strucnjakdemagog wrote: 20/02/2020 18:47 Jeste, ali je isto tako moguće da te otpili iz samo njoj znanih razloga i na taj način izofira in public. :D
A vidi, takva ti osoba onda ni ne treba. Samo će ti uštediti dragocjeno vrijeme. Zato je i bolje upoznati se što prije da znaš na čemu si.
User avatar
strucnjakdemagog
Posts: 2198
Joined: 16/02/2019 15:09

#645 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by strucnjakdemagog »

Tačno, ali ti pravi štetu ofirajući te. A i stres jer ti ne može biti svejedno kad te nego otpili tako bez razloga. Imao sam sličnu situaciju i pisao sam o tome na forumu.
Ali svako ima svoj izbor. Ti ako misliš da je prilazak uživo bolja opcija, samo izvoli.
User avatar
pizarro
Posts: 4193
Joined: 11/01/2018 21:33
Location: Ruhrgebiet

#646 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by pizarro »

samo nabaci nb patike i cure same prilaze 8-)
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#647 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

strucnjakdemagog wrote: 20/02/2020 19:14 Tačno, ali ti pravi štetu ofirajući te. A i stres jer ti ne može biti svejedno kad te nego otpili tako bez razloga. Imao sam sličnu situaciju i pisao sam o tome na forumu.
Ali svako ima svoj izbor. Ti ako misliš da je prilazak uživo bolja opcija, samo izvoli.
Mislim da pretjerujes s strahovima.
Ne pratim instagram, ali sam imala jednu poznanicu koja je bila aktivna na svim mogucim poljima. Vrlo atrkativna na slikama- ok kao ososba , nikada nije radila niti ce raditi- specifican slucaj djevojke. Imala je razne ponude - neke bas bizarne. blokirala osobe -druge proganjala... tako, da ako ides s takvim upoznavanjem- ocekuj svasta.
Bolje ti je ' uzivo'.Sarajevo nije veliki grad. nemoguce da neku ne mozes upratiti, vishe puta na razlicitim mjestima. :-)

Drugo, naviklni se na to -otpilivanje- to je normalno-- i furaj dalje.
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#648 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Zizi505 »

Ne može se on moonca naviknuti na to da ga otpile kada ima prenapuhan ego.
Nije ni čudo što ga onda otpile, zamisli samo kakav mu je pristup ženskom spolu.
moonca
Posts: 88063
Joined: 20/12/2016 20:16

#649 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by moonca »

eh- pa i to je karakterna osobina- urodjena ili izgradjena-- moze se i s takvima imati veza..

Osim toga - mlad je... sjeti se sebe .. :oops: :lol:
Zizi505
Posts: 9251
Joined: 25/04/2011 14:06

#650 Re: Djevojcice kojima mirise koza

Post by Zizi505 »

Ja imam dojam da je on u četrdesetim :lol:
Post Reply