Distance learning online courses

Naučna otkrića, edukacija, školstvo, univerziteti, fakulteti...
Post Reply
User avatar
iceman ze
Posts: 6511
Joined: 18/11/2004 00:25
Location: Sarajevo

#1 Distance learning online courses

Post by iceman ze »

Da li je neko se edukovao putem ucenja na daljinu. Mene zanimaju postdiplomski kursevi Kriminologije. Nasao sam neke linkove na netu, ako imate neki koristan komentar.

http://www.ncchomelearning.co.uk/crimin ... y-163.html
User avatar
starii
Posts: 3305
Joined: 15/04/2007 13:49
Location: Tito partija, omladina akcija

#2 Re: Distance learning online courses

Post by starii »

ja sam zavrsio takav jedan kurs,koristan mi je bio,koliko vidim i priznat je u evropi...
filozofija
Posts: 730
Joined: 19/03/2012 10:46
Location: Ojropa!

#3 Re: Distance learning online courses

Post by filozofija »

Ja sam zavrsio jedan dio studija online. Super stvar, ali moras biti svjestan da ti treba ogromna samodisciplina. Rekao sam, nikada vise, jer ti moras da cimas ljude i profesore za sve moguce. Dakle, sve organizujes sam. Iskreno, na dijelu studija koji sam zavrsio online sam i najvise naucio. Btw, nemoj ici radi certifikata ili diplome, jer uspjet ces zavrsiti po online sistemu samo ako te interesuje materija.

Btw, ako zelis biti sto posto siguran da je kurs priznat (bar u velikoj britaniji) onda forsiraj ove institucije sa ac.uk domenom - to su zvanicni i drzavno priznati fakulteti.

Sa srecom!
epoca
Posts: 9
Joined: 24/06/2006 15:51

#4 Re: Distance learning online courses

Post by epoca »

starii wrote:ja sam zavrsio takav jedan kurs,koristan mi je bio,koliko vidim i priznat je u evropi...
na koju tematiku? meni ovo djeluje kao dobra opcija, kako kvalitet nasih fakulteta sve vise opada.

ako ko ima jos informacija, podijelite :)
User avatar
Entropio
Posts: 7834
Joined: 21/11/2010 21:49

#5 Re: Distance learning online courses

Post by Entropio »

.
Parry85
Posts: 1
Joined: 29/04/2021 22:57

#6 Re: Distance learning online courses

Post by Parry85 »

If you are trying to enroll some online courses with full potential then you can join the only one which can offer you best things in life that is pay for paper and assignment homework which should be wonderful and learning wont cross your mind with creativity
Post Reply