Dio tijela koji vam se najvise svidja kod suprotnog spola??

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply

Dio tijela koji vam se najvise svidja kod suprotnog spola??

Poll ended at 16/01/2008 13:54

oci
15
33%
usne
4
9%
nos
0
No votes
kosa
1
2%
ruke
10
22%
noge
8
17%
prsa/grudi
8
17%
 
Total votes: 46

User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#177 Re: Dio tijela koji vam se najvise svidja kod suprotnog spola??

Post by Ramzess Veliki »

zavezata-vreca wrote:rupa đže piša
:lol: :lol: :lol: :D
:thumbup:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#178 Re: Dio tijela koji vam se najvise svidja kod suprotnog spola??

Post by Ramzess Veliki »

Mora biti visoka dugih nogu sisata četvorke ali da su ko kamen, sa osjetljivim rozim bradavicama prečnika R od 3,00 do 5,20 cm, strukirana, sa izraženim trbušnjacima, bez grama sala osim malo na guzi koja MORA biti zategnuta i obla, a ne špicava i žilava, mora biti nježne kože, bijele i mekane, bez dlaka (ne smije se depilirati, to se ne pika jer poslije to grebe), dug vrat, mala stopala, minimalna šminka a da je bez nje prelijepa - dovoljno za naslovnice, da ima plavo-zelene oči, male dlanove, da je obrazovana i elokventna, da mi čita poeziju pred spavanje, da voli ići na utakmice i da zajedno ,sujemo sudije ali da je van stadiona kulturna i odmjerena, da ima stalan posao i da je kreditno sposobna, da ne pije ali da meni dozvoljava, da se nikada ne udeblja i da nema PMS, da leti zrakom u plavo crvenom kostimiću i da joj je picica uvijek izdepilirana i mala, a ne klempava, i da je slatka na jeziku (picica), da malo govori i da ima švedsko državljanstvo i veliko nasljedstvo.

:pusi:

... forumašice ne dolaze u obzir, kao ni druge koje osobu ocjenjuju prema člancima iz Cosmopolitana i Glorije, umišljaju sebi da zaslužuju supermena a realno nisu dobacile ni do vodoinstalatera iz komšiluka.

A inače mi je dovoljna normalna cura koja se ne preuveličava.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#179 Re: Dio tijela koji vam se najvise svidja kod suprotnog spola??

Post by Tomahawk11 »

Imao sam situaciju sa tom sto leti u plavo-crvenom kostimicu....puno je letjela :-?
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#180 Re: Dio tijela koji vam se najvise svidja kod suprotnog spola??

Post by pukepuke »

Ramzess Veliki wrote:Mora biti visoka dugih nogu sisata četvorke ali da su ko kamen, sa osjetljivim rozim bradavicama prečnika R od 3,00 do 5,20 cm, strukirana, sa izraženim trbušnjacima, bez grama sala osim malo na guzi koja MORA biti zategnuta i obla, a ne špicava i žilava, mora biti nježne kože, bijele i mekane, bez dlaka (ne smije se depilirati, to se ne pika jer poslije to grebe), dug vrat, mala stopala, minimalna šminka a da je bez nje prelijepa - dovoljno za naslovnice, da ima plavo-zelene oči, male dlanove, da je obrazovana i elokventna, da mi čita poeziju pred spavanje, da voli ići na utakmice i da zajedno ,sujemo sudije ali da je van stadiona kulturna i odmjerena, da ima stalan posao i da je kreditno sposobna, da ne pije ali da meni dozvoljava, da se nikada ne udeblja i da nema PMS, da leti zrakom u plavo crvenom kostimiću i da joj je picica uvijek izdepilirana i mala, a ne klempava, i da je slatka na jeziku (picica), da malo govori i da ima švedsko državljanstvo i veliko nasljedstvo.

:pusi:

... forumašice ne dolaze u obzir, kao ni druge koje osobu ocjenjuju prema člancima iz Cosmopolitana i Glorije, umišljaju sebi da zaslužuju supermena a realno nisu dobacile ni do vodoinstalatera iz komšiluka.

A inače mi je dovoljna normalna cura koja se ne preuveličava.
U skraćenoj verziji, guzata-sisata-lomna u struku :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18168
Joined: 11/02/2013 11:32

#181 Re: Dio tijela koji vam se najvise svidja kod suprotnog spola??

Post by Ramzess Veliki »

pukepuke wrote:U skraćenoj verziji, guzata-sisata-lomna u struku :D
I kreditli ... :mrgreen:
Post Reply