DEVICA UPS,,,,

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

havetinja
Posts: 759
Joined: 12/09/2003 00:00
Contact:

#26

Post by havetinja »

hanice, izvini na indiskreciji...

je li to bio razlog tvog razlaza sa sayom ? :shock:

:D
weasel
Posts: 284
Joined: 07/02/2003 00:00

#27

Post by weasel »

hananah wrote:*** obrisano;)-mod.

nisko,veoma nisko...Mogu ja i nize ali posdet cu te ovaj put.Mozda dodjes pameti ko zna?
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#28

Post by hananah »

Havetinjo, ja u zivotu nisam saju vidjela, samo smo se kvalitetno zezali na forumu :lol: :lol:
e fakat si havetinja :-? :lol: :lol: odvoji malo forum od stvarnog zivota, mozda ti stagod krene za rukom :-?
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#29

Post by hananah »

Ma sto je to nisko vejsile, kao ono ti meni mozes lanuti a ja tebi ne, cccccc, necemo se tako igrati, biraj rijeci pa cu i ja, sukni nisko i ja cu. Takva su ti pravila

*nisu, nisu, imate pravilnik i ponasajte se kulturno
weasel
Posts: 284
Joined: 07/02/2003 00:00

#30

Post by weasel »

:-)
Last edited by weasel on 30/03/2004 16:16, edited 1 time in total.
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#31

Post by hananah »

*ne vrijedjaj

cl. 2 pravilnik za moderiranje
weasel
Posts: 284
Joined: 07/02/2003 00:00

#32

Post by weasel »

:roll:
Last edited by weasel on 30/03/2004 16:16, edited 1 time in total.
weasel
Posts: 284
Joined: 07/02/2003 00:00

#33

Post by weasel »

:(
Last edited by weasel on 30/03/2004 16:15, edited 1 time in total.
weasel
Posts: 284
Joined: 07/02/2003 00:00

#34

Post by weasel »

iskreno receno,nikada nisam volio nevine.....majke bozije....

nisam ja imao zivaca za to 8-)
Begovica
Posts: 80
Joined: 17/09/2003 00:00

#35 Evo sta ce cela i slicne njemu zapasti..

Post by Begovica »

:-)
Last edited by Begovica on 22/02/2007 09:58, edited 1 time in total.
Edit
Posts: 706
Joined: 15/02/2002 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#36

Post by Edit »


Havetinjo, ja u zivotu nisam saju vidjela, samo smo se kvalitetno zezali na forumu


Hano, hano... kad se samo sjetim onih velikih rijeci o velikom covjeku... te na temu svekrve - kako ne bi voljela zenu koja je prala njegovu guzu kad je bio mali, cuvala ga i odgojila.... pokajnickih izjava o tome kako si i ti imala predrasuda, ali eto kad si ga upoznala, skupa ste se smijali tvojim prethodnim izjavama, posebno onoj da bi " i srbinu prije dala nego sandzakliji"...

ako ste se samo zezali, bila si jako uvjerljiva u toj ulozi.. toliko zara i odusevljenja, a nisi covjeka nikad ni upoznala?

sad reci i da si se sa manijakom samo zezala
i sa sekicom
i sta ti ja znam ....

razmisli o akademiji scenskih umjetnosti - nikad nije kasno za prave talente!


[/i]
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#37

Post by hananah »

:lol: :lol: ma ne smijem ti edit nista reci, jer ce me moderator zic a forum mi drag, medjutim, slobodno vi recite, vas moderator nece zic ako sta Hani kazete :lol: :lol: i slobodno iznosite osobne stvari, ma samo vi recite Hani sta vam na srculencetu lezi :lol: :lol:
Last edited by hananah on 30/03/2004 19:47, edited 1 time in total.
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#38

Post by pape »

:razz: Edit, ... ne treba Hanifi akademija. Naturscik cesto odigra sjajnu rolu. :D :zzzz: :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#39

Post by hananah »

btw Edit, dugo sam se bavila glumom, fala na komplimentima, mozda si me cak gledala u nekoj predstavi 8-) :P
faaka
Posts: 94
Joined: 26/03/2004 16:22

#40

Post by faaka »

hananah, moralne vrijednosti se ne mjere vremenom... neke stvari se nikad ne mjenjaju... a po tvom covjecantvo vremenom sve nize i nize pada... odbacuje i ono malo vrijednosti sto je sacuvalo do sada... to sto ti radis se ne dozvoljava ni rasnoj keri a kamoli insanu...

a ovaj sto je spominjo da se svi trebamo seksati jedni s drugima i da ne trebamo to zabranjivati drugima... pa nek malo promisli sta bi se desilo sa njegovom majkom, sestrom, zenom, djevojkom, rodbinom i rodicama kad bi se one svalerale okolo...??

zar vam se ne gadi ovo sto pojedini na ovom forumu propovjedaju :shock: ?!
Engram
Posts: 528
Joined: 16/03/2004 22:18
Location: Šeher Sarajevo
Contact:

#41

Post by Engram »

faaka wrote:hananah, moralne vrijednosti se ne mjere vremenom... neke stvari se nikad ne mjenjaju... a po tvom covjecantvo vremenom sve nize i nize pada... odbacuje i ono malo vrijednosti sto je sacuvalo do sada... to sto ti radis se ne dozvoljava ni rasnoj keri a kamoli insanu...

a ovaj sto je spominjo da se svi trebamo seksati jedni s drugima i da ne trebamo to zabranjivati drugima... pa nek malo promisli sta bi se desilo sa njegovom majkom, sestrom, zenom, djevojkom, rodbinom i rodicama kad bi se one svalerale okolo...??

zar vam se ne gadi ovo sto pojedini na ovom forumu propovjedaju :shock: ?!
gadi

ali svako sebi nade par...

kao sto ja ne bih mogao pojmiti drugacuiju sem skromnu, cednu i nevinu / po svakom aspektu/ zenu, tako ni taj neko ne vidi drugu sem kao iskusnu :-? 8) :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#42

Post by hananah »

Faaka: to sto ti radis se ne dozvoljava ni rasnoj keri a kamoli insanu...
A sta to ja radim svega ti, ispadoh ja kurva zato sto sam imala sex prije braka. Pa bolan, okreni se malo oko sebe. Pa nisu valjda sve zene kurve. Cuj, to sto ja radim :lol: :lol: E fakat si malo pretjerao, ne malo nego puno. Sta ti znas o meni, osim ono sto znas o 99% punoljetnih cura u Sarajevu, a to je da nisu nevine. Jesmo li sve kurve zato sto radimo ono sto ne radi ni "rasna kera". Znas, ja ovo ne dozivljavam kao uvredu, ja ovo dozivljavam kao ponizenje sto se uopce raspravljam s nekim ko ima takva razmisljanja kao ti.
RPM
Posts: 1048
Joined: 11/01/2004 00:00

#43

Post by RPM »

cuj moraliste, linijasa :lol: ....a bezveze je to kad neko drugom odredjuje kad ce i skim ce, bljak... :oops:
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#44

Post by Fair Life »

Engram wrote:gadi
ali svako sebi nade par...
Proslo je vrijema kad su roditelji svome dijetetu trazili bracnog partnera.
A ovo GADI zaista strsi. Onome kome se 'gadi' ne treba ni jedna ni druga.
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#45

Post by pape »

:) Halo ONAJ, .... da ti nesto kaze OVAJ. :D
Trebas malo pazljivije citati, skontati i razluciti kada se covjek sali, a kada je ozbiljan. Posto to svakome ne uspijeva, duzan sam ti malo pojasniti.
Parafraziras me "... svi se trebamo sexati jedni sa drugima i da ne trebamo to zabranjivati drugima ..."
Poznat mi je takav nacin razmisljanja. Imas pravo na svoje vidjenje morala, isto kao i ja na svoje.
Sta je, u smislu o kojem govorimo, moral, sta nemoral, a sta lazni moral?
Ja razmisljam drugacije. Evo, ... ukratko.
Kao i svaki drugi covjeciji organ, i polni organ ima svoju funkciju, a mi ljudi, svoje sexualne potrebe. Kada covjek dostigne odredjeni nivo svoje polne, fizicke i emocionalne zrelosti, nalazim potpuno normalnim, da pocne zadovoljavati svoje sexualne potrebe. (govorim o osobama koje jos nisu stupile u brak ili tako neku slicnu vezu - zajednicki zivot)
Dakle, covjek je u tom smislu zreo, punoljetan je, odgovoran za svoja djela, odgovoran prema sebi i svom partneru. Voli svoga partnera i zeli sa njim podijeliti i sexualni uzitak. U sexualni odnos ulazi sa razmisljanjem o preventivnoj zastiti, tj. razmislja o nezeljenoj trudnoci i evt. polnoj bolesti.
Sve to nema nikakvu vezu sa tvojim pojmom "svaleranja okolo". To je jedan normalan i prihvatljiv sexualni zivot, .... po meni, naravno.
Kada covjek stupi u brak ili na drugi nacin ostvari neku trajnu vezu, stvari se podrazumjevaju, posvecuje se njemu.
Kao sto ti i Engram u zenskom himenu prepoznajete skromnost, cednost i nevinost, tako i ja imam pravo da iste osobine kod zene trazim na drugom mjestu, ... daleko od himena, obicne opnice ..... ali koja nekima znaci skromnost, cednost i nevinost. No, imate pravo da tako mislite.
Ja to nazivam drugacije. :D :P
Yebeno je kad, odrasloj osobi koja sputava svoje sexualne nagone, sperma udari u glavu.
Engram
Posts: 528
Joined: 16/03/2004 22:18
Location: Šeher Sarajevo
Contact:

#46

Post by Engram »

Engram wrote:sem skromnu, cednu i nevinu / po svakom aspektu/
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#47

Post by hananah »

Ma ima skromnih, cednih i nevinih u svakom pogledu u nekom od sela u okolini Varesa. Jedva cekaju da ko dodje po njih, skromne su jer nemaju nista osim obiteljskog komana zemlje, cedne su jer nemaju TV, radija ili ne daj Boze kompjutera da ih pokvari, uz pletenje priglavaka i pjesme naricavke ostaju cedne, a nevine su jer nema muska u selu :lol: :lol: pa vas dvojica kad odlucite to prizeniti i "privesti" u grad nemojte zaboraviti na nas "nemoralne" forumase, ono zovite nas na tu svadbu, ako nista da bude vise kola :lol: :lol:
Robin_Ud
Posts: 65
Joined: 27/01/2004 00:00
Location: Sarajevo
Contact:

#48

Post by Robin_Ud »

OKLEN li je ovaj izraz KERA IZNIKNO da mi je znati...jebem li ga u naglAAAsak ko ga izmisli :-? :D
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#49 Re: DEVICA UPS,,,,

Post by Fair Life »

cel wrote:... posto im dodje vrijeme udaju jel zna se nas bosjnacki mentalitet ...
Mozda si mislio na ovo:
http://www.muslimanskizivot.org/struktu ... morala.htm, ali po meni to nije ono sto si napisao.

Tvoj bosnjacki mentalitet veoma malo ima veze sa BiH. Taj "tvoj" mentalitet je iz krajeva gdje se djevojka ne smije za ruku uhvatiti prije nego sto se obeca brak. A i tada samo u prisustvu starijih i "odgovornijih" clanova obitelji. U protivnom ako se zateknu u berbi 'zabranjenog voca' - ode glava. Po svemu sudeci kod tebe u tom "tvom" bosnjackom mentalitetu vrijede neki cudni sistemi, nesto sto je na prostoru BiH prevazidjeno davno ranije. Nego, odakle si ti dosao?

Nebi me nimalo iznenadilo kad bi "tvom" bosnjackom mentalitetu krvna osveta bila veoma bliska sportska disciplina.
Image
A da je sve drugacije nego sto ti predstavljas u "tvom" bosnjackom mentalitetu pogledaj link:
http://www.startbih.info/broj/art_sex.asp?br=112:

Seksualne navike Sarajlija

Petina Sarajlija nema seksualni zivot, a trećina u njemu uživa svaki dan; Više od pola ljubavnika vara svog stalnog partnera, a većina želi da osvježi seksualnu rutinu.
...
Seks je odavno prestao biti samo puki čovjekov instinkt zarad produženja vrste. Kao i drugi urođeni, prirodni instinkti (želja za hranom, primjerice), produženje vrste preraslo je svoju osnovnu namjenu. Kao i u piću i jelu, ljudi uživaju u seksu. Čak i kod nas, mitomanski šovinističkih Balkanaca, gdje je definicija seksa popni se na ženu, i nakon pet minuta jednostranog zadovoljstva siđi s nje.

Tradicionalni, zatvoreni Balkanci postaju otvoreniji, a progres nose mlade generacije, spremne na prihvatanje izazova i novog. Tako Bosnom posljednjih godina beharaju sex-shopovi...
U jednom takvom uslužno-trgovinskom objektu naziva Soft Pack provedena je anonimna anketa u kojoj su mušterije odgovarale na pitanja o vlastitom seksualnom životu. Na taj način i naši građani pionirski ulaze u područje naučnih istraživanja seksa i seksualnog, uobičajenih u modernom svijetu. Anketa je trajala dva mjeseca, obuhvatila stotinjak građana, a rezultati su zaista zanimljivi. Predstavljamo neke od zaključaka Soft Packa, koje nam je ljubazno ustupila vlasnica Almira Sarvan.

Žene posjećuju sex-shopove isto kao i muškarci

- Na samom početku jedna predrasuda je srušena! Anketa je pokazala da konzumenti proizvoda iz sex-shopova nisu samo sredovječni muškarci, neoženjeni, koji rade birokratski posao, žive s majkom, a seksualni život im je katastrofa. Dapače, anketni listić ispunilo je 52 posto žena, a 42 posto muškaraca. Vjekovni sindrom Hasanaginice, smjerne majke i domaćice, definitivno je nagrižen. Žene pričaju o seksu isto kao i muškarci, žene žele poboljšanja u seksu isto kao muškarci. Žene su po prirodi otvorenije od muškaraca, samo što ih tupi tradicionalizam ubija u pojam. Ali, jednom kada se otvore vrata ženskog duha, vidi se ko su pravi nositelji progresa. Zato, dajmo vlast ženama, pa ćemo živjeti kao u Švedskoj!
Last edited by Fair Life on 31/03/2004 09:24, edited 3 times in total.
Svemirski_Jebach
Posts: 3929
Joined: 13/08/2003 00:00
Location: Tel Aviv

#50

Post by Svemirski_Jebach »

@ pape

svaka cast za ovakav fin odgovor nasem isfrustriranom autoru teme i njegovim sljedbenicima ublehasima :x

hana, malo se potrudi da ono sto zelis reci malo bolje objasnis nekim ljudima (ustvari nemoj, sta bi ti njima objasnjavala kad oni ne kuze)

znam za primjer cure koja se (formalno) ne hebe i tehnicki je "devica" :D ali joj oralni seks uopce nije stran...je li ona cedna???! :shock:

ili, je li cedna "devica" :D (joj, smijeha nikad dosta u vezi nekih stvari) koja cuva HI-MEN :? za svoga "coveka" :roll: ne zato sto ona misli da je tako ispravno nego zato sto on ima tako napredna shvatanja i nece da voda "trebu" koju je neko vec ranije "salto" :x da mu se raja ne smije???!
Je li cedna ili je samo glupa?

Ili su krivi takvi kao nas vrli autor??!

Ne znam, ali znam da mi se ne bi dalo sa "devicama" :zzzz: dok one nauce... :zzzz:
Post Reply