DEVICA UPS,,,,

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

cel
Posts: 84
Joined: 16/06/2003 00:00
Contact:

#1 DEVICA UPS,,,,

Post by cel »

hoce li se djevojkama koje se sada furaju da su cool obiti od glavu to njihovo cooliranje ( jebavaju se skim stignu narocito sa strancima) posto im dodje vrijeme udaju jel zna se nas bosjnacki mentalitet a sada tek dolaze generacije tih djevojaka koje bi mogle to da ispastaju a ono ti si mi drugi ovde ne igra veliku ulogu
User avatar
nostalgicar
Posts: 1150
Joined: 23/07/2003 00:00

#2

Post by nostalgicar »

Hajd jednom,al sto dva puta otvori temu crni CEL

I jos ekavica.....Devicama ha...
ebala te gramatika...
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#3

Post by hananah »

:lol: :lol: :lol: :lol: Sandzo trazi nevinu - devicu :lol: :lol: :lol: :lol: odala te ekavica frajeru :lol: :lol: :lol: :lol: ja sto ce se neka usreciti sa tobom koji tako razmisljas pa bila "devica" ili ne, bolje joj je da se ne udaje :( nego za takvog nekog poput tebe, sa takvim "modernim" razmisljanjima :-x
User avatar
Fair Life
Posts: 14219
Joined: 02/03/2004 00:00

#4

Post by Fair Life »

hananah wrote:Sandzo trazi nevinu - devicu :lol: odala te ekavica frajeru :lol: ja sto ce se neka usreciti sa tobom koji tako razmisljas pa bila "devica" ili ne, bolje joj je da se ne udaje :( nego za takvog nekog poput tebe, sa takvim "modernim" razmisljanjima
Prvi ili drugi - svejedno. Treci nece biti - garantovano.
Ako zeli "devicu" moze je naci u horoskopu.
Tandzika
Posts: 248
Joined: 25/06/2003 00:00

#5

Post by Tandzika »

Ma razumijemo te mi Devicnjaku!
Znamo da te neka oddzebala zbog stranca,a ti lafo sa njom imao ozbiljne namjere... Nije lako, znam :P :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#6

Post by hananah »

Ponosno izjavljujem da vec odavno nisam "devica" :-D :-) a kad bih kojim slucajem recimo bila "devica" i cel imao ono pik na mene, ja bih sama sebi cime probila himen i celu rekla da sam ih imala bar 50, ono cisto jer je cel neko ko je strasno zaostao, ne staromodan, ne konzervativan nego neko ono finim rjecnikom "zaostao" sto u obicajenom zargonu znaci "papcina" 8)
hey
Posts: 578
Joined: 22/02/2004 00:00
Contact:

#7

Post by hey »

hananah wrote:Ponosno izjavljujem da vec odavno nisam "devica" :-D :-) a kad bih kojim slucajem recimo bila "devica" i cel imao ono pik na mene, ja bih sama sebi cime probila himen i celu rekla da sam ih imala bar 50, ono cisto jer je cel neko ko je strasno zaostao, ne staromodan, ne konzervativan nego neko ono finim rjecnikom "zaostao" sto u obicajenom zargonu znaci "papcina" 8)
huh kakve teske reci............
weasel
Posts: 284
Joined: 07/02/2003 00:00

#8

Post by weasel »

hananah wrote:Ponosno izjavljujem da vec odavno nisam "devica" :-D :-) a kad bih kojim slucajem recimo bila "devica" i cel imao ono pik na mene, ja bih sama sebi cime probila himen i celu rekla da sam ih imala bar 50, ono cisto jer je cel neko ko je strasno zaostao, ne staromodan, ne konzervativan nego neko ono finim rjecnikom "zaostao" sto u obicajenom zargonu znaci "papcina" 8)
hano duso

Nikada se ne kaze voljenom da je PEDESETI :x,zar ja moram da te ucim :-)

nego se lepo kaze: DRUGI :razz:

A ako bas hoce devicu,vazda se himen moze usiti,hocu reci operisati i eto ga DEVICA :D :D
amnesiac
Posts: 46
Joined: 13/03/2003 00:00

#9

Post by amnesiac »

cel, ako vec zelis "devicu", onda bi i ti trebao, ako cemo posteno, biti "devac" :) (kako se uopste kaze za muski rod simpaticnog dromedara?...predlazem camil 8) )
$
Posts: 117
Joined: 17/03/2004 09:25

#10

Post by $ »

ja mislio da je tema device usb :-)
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#11

Post by hananah »

Mozna device USK :lol: :lol:
MRAVOJED
Posts: 5224
Joined: 03/12/2003 00:00
Location: temple of vtec

#12

Post by MRAVOJED »

Evo, ovako se vrši društveno samoubojstvo. :roll:
Ćelo, Ćelo!
User avatar
sojka
Posts: 2782
Joined: 17/03/2004 14:57
Location: Amargant
Contact:

#13

Post by sojka »

Kazhem ja da je smijeh ljekovit :lol: :lol: :lol:

Masna devica :lol:

Nego mislim da se autor sjetio one pjesmice (iz naftalina sam je izvukla)..pa kazhe vako neshto.. >>Devo, device, prelepa lepotice, nemoj sa mnom da se svadjash, bolje decu da mi radjash..<<
(Dok se uz ovaj ritam djuskalo, devojchica se udarala po kolenu)

:lol: :lol: :lol:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#14

Post by hananah »

:lol: :lol: :lol: :lol: kad celu zapne kakva za oko ima da je odmah zeni :lol: :lol: jos ako je "devica" :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#15

Post by Truba »

svakto ima pravo da se sexa s kime oće i s čime oće ali nemate to pravo uskraćivati drugima
faaka
Posts: 94
Joined: 26/03/2004 16:22

#16

Post by faaka »

Raja pomozite cel nemojte ga sad zafrkavat...

Hananah je "ponosna" sto odavno nije djevica... (sta ces, zena se udala davno :D )

Samo u tom slucaju je s ponosom a sve ostalo je .... znate vec sta!
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#17

Post by pape »

:zzzz: Dobra ova Weasel-ova ideja za prisivanje novog himena. Eto dobrog biznisa, .... bilo bi musterija. :D
Al` ne mogu nesto da zamislim Hanifu, ..... onako, .... k`o nova. :D Pa, .... jos ono, ..... prva bracna noc, ... ujutro se carsaf mora na balkon iznijeti, ...da raja vidi ...... :lol: :lol: :lol: ....
Ne ide, .... ne ide. Ne mogu zamisliti ono, ..... "Joj, pazi molim te, ... da me ne boli, budi njezan, .... " :D :P :D
Yebes transplantacije Hanifa, .... `ko te voli, voli te i takvu, .... jel` da. :D
Nije koka od saFuna, .... nije se istrosila. :D :P
User avatar
PipiDugaDevetka
Posts: 19071
Joined: 25/12/2003 00:00
Location: Živim u nadi RBiH, druge adrese nemam. Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#18

Post by PipiDugaDevetka »

Za suprugu je bolje imati ženu od glave do pete nego kamilicu od vimena do himena.
-----------
mala deva = devica = mala kamila = KAMILICA
weasel
Posts: 284
Joined: 07/02/2003 00:00

#19

Post by weasel »

Pape prijatelju,

da mi je sad ova pamet,dao bih se u hecime 8) ...

Hirurgija i to plasticna,sise,guze,usivanje himena (posao super na Balkanu),nastiklavanje one stvarke itd...

A da ne govorim o obrezivanju ili ti sunetu :lol: ...To je tek posao buducnosti :lol:
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#20

Post by pape »

:razz: Weasel, ... ma i ja sam promasio profesiju, bavim se glupostima. :roll:
Ja, sto bi bilo lijepo i parali, baviti se sisama, kokicama, ... :lol: .... pa ho`s `vake sike, pa ho`s, ... `nake. :razz:
Sve ce tebi ciko napraviti, ... samo se opusti. 8)
Sta, .... kokica ti velika? Ne sekiraj se, .... sad cemo mi nju malo, ..... ustopati. :lol:
Jooooooooooj, ...... pa se Hanifa pojavi na vratima ordinacije. :D :D
Oooooh, .... izvoli duso, .... tebi je sve dzaba ....... :zzzz: :P
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#21

Post by hananah »

Nisam se udala faaka, redovito imam nebracne seksualne odnose :lol: :lol: je li to nesto cudno? Lose? Zabranjeno?
Pa faaka, gdje ti zivis, pa ljudi koji nisu u braku se skoro uvijek vise seksaju od onih kojima je sex obaveza :roll:
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#22

Post by hananah »

A jeste vi meni sega, pape i vejsil i pokoji jos. Je li to sramota ne biti nevin a ne biti udat? Glupost.
Sta recimo neka se uda sutra za papeta. I jos nevina, a papetu recimo, samo recimo mali :lol: :lol: pa se ona jadna uhvati za glavu za koga se cuvala :lol: :lol: i posalje papeta na stiklanje kod vejsila :lol: :lol: nista joj drugo ne preostaje :lol:
Hej, Bosancerosi, u kojem stoljecu zivite?
User avatar
Truba
Posts: 82611
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#23

Post by Truba »

neke djevojke bi voljele da dole imaju
zip zatvarač
po potrebi

kurva-svetica-kurva-svetica
User avatar
pape
Posts: 6833
Joined: 21/08/2003 00:00
Location: Od jedne zene te boli jedna glava, ... od dvije zene, dvije glave.

#24

Post by pape »

:P Hano, nije sramota ne biti djevica, a ne biti udata. :)
Genitalije imamo, .... one imaju svoju fiziolosku namjenu i sve je jasno. Dakle, .... u promet sa tim stvarima. Pa, .... neces u njoj kupus kiseliti. :zzzz:
Sto se stiklanja tice, ...... ne bih. Meni dosta, a ..... ne bune se ..... 8) :D
hananah
Posts: 5482
Joined: 06/01/2004 00:00
Location: Sarajevo

#25

Post by hananah »

Pa pape, zasto bi bila sramota ne biti djevica, sramota bi bilo da recimo muz ozeni zenu koju ce izdrzavati, kojoj nece nista faliti itd. i onda je ok da ona bude djevica. A tako je bilo birvaktile. A danas zene u brak cesto unesu stan, posao, ustedjevinu, pamet, kulturu, snalazljivost i sta sve ne, i onda bi zaista bila sramota da jos i nevinost unesu.
A sto se tice "stiklanja" u pravu si, i ja nasla da kudim konja koga nisam jahala :lol: :lol: a uz to jos nije "djevac". Oprosti mi pape, sve te ruzne rici... :lol:
Post Reply