Dešavanja u Srbiji

User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#33926 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

General War wrote:
Maraschino wrote:
Kakve veze to ima sa Srbijom?
Ne razumijem, procitaj zavrzlamin post na koji sam ja odgovorio.
Pa nije to srbijanski entitet nego BH entitet. Sve dok ga tako svojataju imat cemo problem.
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#33927 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by General War »

Maraschino wrote:
General War wrote:
Maraschino wrote:
Kakve veze to ima sa Srbijom?
Ne razumijem, procitaj zavrzlamin post na koji sam ja odgovorio.
Pa nije to srbijanski entitet nego BH entitet. Sve dok ga tako svojataju imat cemo problem.
Eto, sam si sebi odgovorio...PC prati politiku srbije a ne obratno.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#33928 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

General War wrote: Eto, sam si sebi odgovorio...PC prati politiku srbije a ne obratno.
PC prati mnogo sta i uvezuje se sa Srbijom. U tome je problem.
Mi imamo problem unutar zemlje koji se kreira u Beogradu.
Sarajevo ne govori sta ce Srbija da radi dok to Srbija zloupotrebljava kroz specijalne odnose koji nisu tako zamisljeni. Otislo se predaleko. Kada ce to stati, Bog sami zna ali nece na dobro izaci.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#33929 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prljavi Hare »

Kako god bilo,spade ovčija koža sa radikala Ace.Možeš donekle folirati ali sve izađe na površinu kad-tad.Hvala ti Aco! :mrgreen:
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#33930 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

prljavi Hare wrote:Kako god bilo,spade ovčija koža sa radikala Ace.Možeš donekle folirati ali sve izađe na površinu kad-tad.Hvala ti Aco! :mrgreen:
Aco kada god zastane pa oblize one gubice, kupuje vrijeme da skine kokardu i nabaci kravatu. Nekada se zanese pa nastavi pricati a zamjenu nije uradio. :D

To bi Kiseli trebao u jednom gifu pokazati.
User avatar
Acid25
Posts: 1891
Joined: 04/04/2013 01:48

#33931 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Acid25 »

prljavi Hare wrote:
CSKA wrote:Vučić: Nećemo u NATO, hoćemo rusko oružje

Beograd -- Srbija je na evropskom putu, ali nema nameru da se pridruži NATO, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u intervjuu za Tass.

Istovremeno je rekao da Srbija planira da kupi najmanje šest ruskih vojnih helikoptera i sistema vazdušne odbrane.

"Srbija je na evropskom putu, ali razlika između Srbije i drugih zemalja u regionu je u tome što Srbija ne želi da se pridruži NATO. Mi smo izabrali put vojne neutralnosti i ja sam to nedavno rekao liderima država članica NATO. Mi to ne krijemo", izjavio je Vučić u danas objavljenom intervjuu, koji je ruskoj agenciji dao u Beogradu.

https://www.b92.net/info/vesti/index.ph ... id=1333984

Idemo u EU pod nasim uslovima,a ne njihovim :mrgreen:
Znači izabrani su Rusi definitivno...Biće interesantno. :-D
Džaba je Hojt Jee seruckao i prijetio po Beogradu .. :lol:
User avatar
pici
Posts: 43538
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#33932 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

Vučić: Nećemo u NATO, hoćemo rusko oružje
hocete po picKci jopet
zavrzlama
Posts: 10298
Joined: 15/01/2006 18:35

#33933 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

Treba citati izmedju redova...nece srbija u nato,doci ce nato u srbiju ko 99-e. :D

Srbija je ruska isturena karaula i pas gonic...
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#33934 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Fudo387 »

prljavi Hare wrote:Kako god bilo,spade ovčija koža sa radikala Ace.Možeš donekle folirati ali sve izađe na površinu kad-tad.Hvala ti Aco! :mrgreen:
Ispravka,
Hvala ti, dragi Aco.
Dugo se i telio.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#33935 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prljavi Hare »

Fudo387 wrote:
prljavi Hare wrote:Kako god bilo,spade ovčija koža sa radikala Ace.Možeš donekle folirati ali sve izađe na površinu kad-tad.Hvala ti Aco! :mrgreen:
Ispravka,
Hvala ti, dragi Aco.
Dugo se i telio.
Dragi Aco se i uživo sav izobličio,znači nisu svima nama poznati stavovi na stolu već se i stara faca vratila. :lol: :lol: :lol:
100 musliman=1 srbin

Image

Dragi Aco je garant autor i onog m:tel-ovog reklamnog sloga:"Imate prijatelje!" :lol: :lol: :lol: Al' onaj Bake ni da čuje,čovek opasnih namera. :oops:
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#33936 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by General War »

zavrzlama wrote:Treba citati izmedju redova...nece srbija u nato,doci ce nato u srbiju ko 99-e. :D

Srbija je ruska isturena karaula i pas gonic...
Srbija bi volila da bude ruska karaula u srbiji a ne obratno radi srpskih interesa a ne ruskih, treba im neko da ih brani od NATO-a, a rusija to konta i zato nista apsolutno nije uradila na tome...osim sto ih lozi(niti baze niti pomoci...sve srbija uredno placa, pa i donacije)
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#33937 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by CSKA »

Ma ove trenutne budale na vlasti misle(nadaju se) da ce Rusija uskociti kao 1914. godine.

A vidjeli smo kako je uskocila 92 i 99.Medjutim to pravdaju kao nije tada na vlasti bio Putin itd...

I da je sve to tacno,kratkorocna politika je to.Putin ce kad tad morati u penziju,pa i te 2024. kada vec,sta onda.

A uzimaju oruzje od rusa jer jednostavno nema se para za nesto bolje, a i plus moze se krasti u ugovorima sa Rusijom.

Svi zadovoljni :)
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#33938 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prljavi Hare »

CSKA wrote:Ma ove trenutne budale na vlasti misle(nadaju se) da ce Rusija uskociti kao 1914. godine.

A vidjeli smo kako je uskocila 92 i 99.Medjutim to pravdaju kao nije tada na vlasti bio Putin itd...

I da je sve to tacno,kratkorocna politika je to.Putin ce kad tad morati u penziju,pa i te 2024. kada vec,sta onda.

A uzimaju oruzje od rusa jer jednostavno nema se para za nesto bolje, a i plus moze se krasti u ugovorima sa Rusijom.

Svi zadovoljni :)
I ja kontam da je to jedna od bitnih stavki pored mitomanskih razloga.Kada se od Rusa kupuje oružje,za ugradnju je samo nebo granica. :mrgreen:
Gdje da se ugradiš ako od NATO zemalja kupuješ? :)
User avatar
General War
Posts: 24423
Joined: 18/09/2013 22:04

#33939 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by General War »

prljavi Hare wrote:
CSKA wrote:Ma ove trenutne budale na vlasti misle(nadaju se) da ce Rusija uskociti kao 1914. godine.

A vidjeli smo kako je uskocila 92 i 99.Medjutim to pravdaju kao nije tada na vlasti bio Putin itd...

I da je sve to tacno,kratkorocna politika je to.Putin ce kad tad morati u penziju,pa i te 2024. kada vec,sta onda.

A uzimaju oruzje od rusa jer jednostavno nema se para za nesto bolje, a i plus moze se krasti u ugovorima sa Rusijom.

Svi zadovoljni :)
I ja kontam da je to jedna od bitnih stavki pored mitomanskih razloga.Kada se od Rusa kupuje oružje,za ugradnju je samo nebo granica. :mrgreen:
Gdje da se ugradiš ako od NATO zemalja kupuješ? :)
Ma nema to veze, kada kupujes oruzje Ti pravis tender...tako da ces se ovajdit i sa NATO om kao i sa rusijom...sjecate se onog Janeza i patrija i slovenije?
Inace Srbija kupuje oruzje i opremu i sa zapada...ali ove tenkove dobija kao dio vece narudjbe drugih sistema, a drugo T72 su osposobljeni da sami remontuju...da tigrove kupe valja krenut od pocetka (iz istog razloga su dobili i MiG 29)
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#33940 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by CSKA »

Pa sve zemlje u okolini krecu ispocetka jer kupuju zapadno oruzje,ne bi tu Srbija bila prva.

Nema se para.Citam da Hrvatska ako hoce da kupi ove avione mora da pukne oko 900 miliona dolara :-)

Zamisli da Srbija treba da plati toliko,penzioneri bi imali penziju 10e :D
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#33941 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prljavi Hare »

Kako god bilo,sretno našim prekodrinskim prijateljima u ulozi ruske prćije. :mrgreen:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#33942 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Fudo387 »

CSKA wrote:Ma ove trenutne budale na vlasti misle(nadaju se) da ce Rusija uskociti kao 1914. godine.

A vidjeli smo kako je uskocila 92 i 99.Medjutim to pravdaju kao nije tada na vlasti bio Putin itd...

I da je sve to tacno,kratkorocna politika je to.Putin ce kad tad morati u penziju,pa i te 2024. kada vec,sta onda.

A uzimaju oruzje od rusa jer jednostavno nema se para za nesto bolje, a i plus moze se krasti u ugovorima sa Rusijom.

Svi zadovoljni :)
Da me ubijes, ne kontam, sta ce vam to oruzje?
Fakticki okruzeni NATO paktom, svaka opcija prelaska granice u tim krntijama znaci fasungu i da vas nogom nabiju put Prokletija, pa cak
i da nekom padne na pamet da vas napadne, opet ste najebali, djaba bi zaginuli k'o i '99.
Ne razumijem tu potrebu za qrcenjem, mislim, bezveze.
Zamajavas vlastitu sirotinju glupostima, filujes ga iluzijama, i vrtis se u krug 100 godina. U medjuvremenu, Sumadija prazna.
User avatar
Matzan
Posts: 7008
Joined: 16/01/2015 13:25

#33943 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Matzan »

Al' zato Srbija dobi "Južni tok".

Pazi, nagazna!
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#33944 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by CSKA »

Fudo387 wrote:
CSKA wrote:Ma ove trenutne budale na vlasti misle(nadaju se) da ce Rusija uskociti kao 1914. godine.

A vidjeli smo kako je uskocila 92 i 99.Medjutim to pravdaju kao nije tada na vlasti bio Putin itd...

I da je sve to tacno,kratkorocna politika je to.Putin ce kad tad morati u penziju,pa i te 2024. kada vec,sta onda.

A uzimaju oruzje od rusa jer jednostavno nema se para za nesto bolje, a i plus moze se krasti u ugovorima sa Rusijom.

Svi zadovoljni :)
Da me ubijes, ne kontam, sta ce vam to oruzje?
Fakticki okruzeni NATO paktom, svaka opcija prelaska granice u tim krntijama znaci fasungu i da vas nogom nabiju put Prokletija, pa cak
i da nekom padne na pamet da vas napadne, opet ste najebali, djaba bi zaginuli k'o i '99.
Ne razumijem tu potrebu za qrcenjem, mislim, bezveze.
Zamajavas vlastitu sirotinju glupostima, filujes ga iluzijama, i vrtis se u krug 100 godina. U medjuvremenu, Sumadija prazna.
Takva je politika ove vlasti.Predhodna vlast nije imala tu politiku,klincenja na oruzju.Znamo svi mi da je to demagogija,ali sta ces kada prolazi kod biraca.

Ljudi su navikli,voljeli bi da imaju jaku vojsku,ali ne ide to bez ekonomije.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#33945 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prljavi Hare »

Kako šta će oružje našim prijateljima iz Srbije? :? Pa da se brane ako ih ko napadne!Ha ja! :mrgreen:
zavrzlama
Posts: 10298
Joined: 15/01/2006 18:35

#33946 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

Srbiji je najveci problem srpski narod...

Velikosrpska ideologija svoju politiku gradi na dva glavna stuba:

A) Rusofobija
B) Islamofobija

Ovo prvo je kalkulacija da ce rusi uz pomoc kine u jednom trenutku uzeti svjetsko liderstvo od USA i da ce srbija kao ruski dokazani saveznik se uz pomoc rusa najebati matere hrvatima,bosnjacima a pogotovo albancima na kosovu...

Druga kalkulacija je da ce ameri uci u rat sa iranom ili nekom vecom arapskom drzavom,sto ce dati srbiji prostor da rijesi pitanje muslimama na balkanu(kao 90-tih)..

Medjutim i da se ukaze prilika u oba scenarija,srbija nema ljudstva i unutrasnjeg koncenzusa u sopstvenom narodu,zato smo i svjedoci danonocnog medijskog bombardovanja srpskog naroda da bi se odrzao ratni i nacionalisticki duh....

Posto je srbija izgubila ratove,moralno posrnula i oznacena kao najzlocinackija vojno-politicka nakarada danasnjeg civiliziranog svijeta,povratka sa zadanog kursa nema...dovoljno je srpskog topovskog mesa u BIH,CG i Kosovu ,tako da u narednim godinana ce srbiha bivati sve radikalnija...Saga ce se zavrsiti u beogradskom pasaluka odakle je krenulo svo zlo.
hipija
Posts: 1621
Joined: 30/12/2010 18:17

#33947 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by hipija »

zavrzlama wrote:Srbiji je najveci problem srpski narod...

Velikosrpska ideologija svoju politiku gradi na dva glavna stuba:

A) Rusofobija
B) Islamofobija

Ovo prvo je kalkulacija da ce rusi uz pomoc kine u jednom trenutku uzeti svjetsko liderstvo od USA i da ce srbija kao ruski dokazani saveznik se uz pomoc rusa najebati matere hrvatima,bosnjacima a pogotovo albancima na kosovu...

Druga kalkulacija je da ce ameri uci u rat sa iranom ili nekom vecom arapskom drzavom,sto ce dati srbiji prostor da rijesi pitanje muslimama na balkanu(kao 90-tih)..

Medjutim i da se ukaze prilika u oba scenarija,srbija nema ljudstva i unutrasnjeg koncenzusa u sopstvenom narodu,zato smo i svjedoci danonocnog medijskog bombardovanja srpskog naroda da bi se odrzao ratni i nacionalisticki duh....

Posto je srbija izgubila ratove,moralno posrnula i oznacena kao najzlocinackija vojno-politicka nakarada danasnjeg civiliziranog svijeta,povratka sa zadanog kursa nema...dovoljno je srpskog topovskog mesa u BIH,CG i Kosovu ,tako da u narednim godinana ce srbiha bivati sve radikalnija...Saga ce se zavrsiti u beogradskom pasaluka odakle je krenulo svo zlo.
Vjerovatno si htio reći rusofilija :)
zavrzlama
Posts: 10298
Joined: 15/01/2006 18:35

#33948 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by zavrzlama »

Jesam :D
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#33949 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by spreca »

radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#33950 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

zavrzlama wrote:
Posto je srbija izgubila ratove,moralno posrnula i oznacena kao najzlocinackija vojno-politicka nakarada danasnjeg civiliziranog svijeta,povratka sa zadanog kursa nema...dovoljno je srpskog topovskog mesa u BIH,CG i Kosovu ,tako da u narednim godinana ce srbiha bivati sve radikalnija...Saga ce se zavrsiti u beogradskom pasaluka odakle je krenulo svo zlo.
sjeme him se zatrlo...
Post Reply