Dešavanja u Srbiji

User avatar
mayab
Posts: 27139
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#33501 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by mayab »

Image

:pisnuo:
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#33502 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

PODRŠKA RATNOM ZLOČINCU
Srbija dala garancije za puštanje Ratka Mladića iz Haškog pritvora
Image

ko o Kčemu Četalj o postHenju
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#33503 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Taman da se pokake na takvu garanciju.
Zemlja koja je krila ratne zlocince, zemlja koja jos uvijek stiti osudjene ratne zlocince i pruza im utociste, zemlja koja ne zeli da isporuci one koje potrazuje HT...daje garancije za zlocinca koji se godinama krio u istoj.
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#33504 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

idesH ulicom draze mihajlovica, prodjesH bulevar ratka mladica skrenesH levo kod skole radovana karadzica i dodjesH do kulturnog centra zeljka raznjatovica arkana...
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#33505 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

pici wrote:idesH ulicom draze mihajlovica, prodjesH bulevar ratka mladica skrenesH levo kod skole radovana karadzica i dodjesH do kulturnog centra zeljka raznjatovica arkana...
negdje si propustio naselje slobodan milosevic...u zadnje vrijeme ga opasno peru...srpska posla, od draze do milosevica sve operu i hajmo dalje
User avatar
pici
Posts: 43564
Joined: 19/07/2007 23:17
Location: zbrinut u kupleraju...
Grijem se na: Ženske gHuzove
Vozim: Trajvan
Horoskop: Djevac

#33506 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by pici »

Maraschino wrote:
pici wrote:idesH ulicom draze mihajlovica, prodjesH bulevar ratka mladica skrenesH levo kod skole radovana karadzica i dodjesH do kulturnog centra zeljka raznjatovica arkana...
negdje si propustio naselje slobodan milosevic...u zadnje vrijeme ga opasno peru...srpska posla, od draze do milosevica sve operu i hajmo dalje

a požarevac ceka preimenovanje u slobodanovo...

bhnapoleon1
Posts: 6500
Joined: 11/05/2014 23:47

#33507 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by bhnapoleon1 »

User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#33508 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by seln »

bhnapoleon1 wrote:https://www.klix.ba/vijesti/regija/bia- ... ook+status


Neprijatelj nikad ne spava
Land of free, home of the brave...
costacurta
Posts: 3510
Joined: 05/05/2005 08:25

#33509 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by costacurta »

Na PTCu trenutno neki dokumentarac o stradanju Srba srednjeg podrinja.
Tačno nisu normalni :-?
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#33510 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

costacurta wrote:Na PTCu trenutno neki dokumentarac o stradanju Srba srednjeg podrinja.
Tačno nisu normalni :-?
Ma normalni su oni, sve sto rade-laz, minimiziranje i opravdavanje sopstvenih zlocina, te preuvelicavanje tudjih .. :oops: - je smisljeno i podredjeno jednom cilju.
Kompletan politicki, crkveni, intelektualni i vojni potencijal su u zadnjih 150-200 godina (osim par desetljeca Brozove vladavine)
angazirali za prosirenje srpskog zivotnog prostora na stetu drugih, prventveno Bosnjaka, pri cemu nisu prezali ni od genocida. :evil:
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#33511 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by arzuhal »

"Ja pozivam kolege Bošnjake poslanike da koliko već danas uskrate podršku Vladi koja štiti i daje garancije za puštanje zločinca. Ovo je dokaz da su (Aleksandar) Vučićevi pozivi na dijalog sa Bošnjacima samo predstava za Evropu i naivne Bošnjake"

http://ba.n1info.com/a218724/Svijet/Reg ... adicu.html
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#33512 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

arzuhal wrote:"Ja pozivam kolege Bošnjake poslanike da koliko već danas uskrate podršku Vladi koja štiti i daje garancije za puštanje zločinca. Ovo je dokaz da su (Aleksandar) Vučićevi pozivi na dijalog sa Bošnjacima samo predstava za Evropu i naivne Bošnjake"

http://ba.n1info.com/a218724/Svijet/Reg ... adicu.html
Ima li dje onog Sijanovog picopevca da kaze koju pozitivnu o vecnom minstru Ljajicu Rasimu?
radostan dan
Posts: 27092
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#33513 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

CSKA wrote:
Mada je meni jos veca misterija Vulin.Cime on drzi Vucica u saci pa mora ovaj da ga drzi..
pa ne drži on vučića, nego vučić njega...to ti je isto kao kad bi ja šetao na povodcu ovu pudlu @lbview-a, on kevće naokolo, a ja se pravdam sagovorniku - evo s kim imam posla...to je funkcija vulina. doduše, on je plaćen za to, ne znam za ovog drugog, vjerovatno bleji naprazno.
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#33514 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

De ti picopevac jos koju o zasluznim i postenim Muslimanima poput Ljajica, nemoj sad biti ckapi. :D
I jedan red lazi o ukidanju konstitutvnosti Srba u Hrvatskoj prije balvanijade, pa drugi o tome kako je Srbija rascistila sa zlocinackom prosloscu, sve za salonsko drustvo u cosku. E moj kera. :D
User avatar
CSKA
Posts: 3627
Joined: 20/02/2008 16:28

#33515 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by CSKA »

radostan dan wrote:
CSKA wrote:
Mada je meni jos veca misterija Vulin.Cime on drzi Vucica u saci pa mora ovaj da ga drzi..
pa ne drži on vučića, nego vučić njega...to ti je isto kao kad bi ja šetao na povodcu ovu pudlu @lbview-a, on kevće naokolo, a ja se pravdam sagovorniku - evo s kim imam posla...to je funkcija vulina. doduše, on je plaćen za to, ne znam za ovog drugog, vjerovatno bleji naprazno.
Ma njima svima je najbolje rekla Ana juce u skupstini :



UHAPŠEN NA ĆERKINOM ROĐENDANU Posle 14 godina oslobođen za ubistvo oca i majke: "Nevin sam ležao u zatvoru"

Njih dvojica su prvobitno bili osuđeni na po 40 godina zatvora za ubistvo iz koristoljublja još 2001. godine. Obojica su u zatvoru, zbog zločina za koji Paunović tvrdi da nisu počinili, proveli više od 14 godina.
Rešenjem Apelacionog praktično je potvrđena presuda Višeg suda u Pančevu iz 2016. godine kojom su njih dvojica, po nalogu Evropskog suda za ljudska prava u Strazburu, nakon ponovljenog suđenja, oslobođeni i pušteni na slobodu.
Paunovića je policija uhapsila sat posle ubistva, odveli su ga sa ćerkinog rođendana. Kako je ušao u zatvor više nije izašao - narednih 14 i po godina. Mada je štampa tada objavila da je Paunović priznao zločin, on tvrdi da to nikada nije učinio. Stamatović je pa priznao, ali je to, kako je kasnije tvrdio, iznuđeno pod torturom.

http://www.blic.rs/vesti/hronika/uhapse ... in/w8fsr9n

Skoro petnaest godina su lezali u zatvoru,jer su panduri batinama izvukli priznanje,a ne dokazima.I sad kao nikom nista.
User avatar
arzuhal
Posts: 20826
Joined: 03/06/2008 11:26
Location: u čajdžinici "Kod nefsu-l-levvame"

#33516 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by arzuhal »

Odbačena optužnica za Štrpce iz procesnih razloga

Apelacioni sud u Beogradu odbacio je optužnicu tužilaštva za ratne zločine iz aprila ove godine protiv pet bivših pripadnika Vojske Republike Srpske zbog mučenja i ubistava 20 putnika iz voza u Štrpcima 1993. godine, pa je njihovo krivično gonjenje privremeno stopirano. (Tanjug)

http://www.politika.rs/sr/clanak/390237 ... ih-razloga
155_mm
Posts: 12057
Joined: 25/03/2011 17:44

#33517 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by 155_mm »

Tutin: Protest zbog ubistva mladića tokom hapšenja VIDEO
Tutin -- Protest zbog ubistva Fahrudina Skarepa tokom policijske akcije u Tutinu održan je u tom gradu, a građani su pozvali na hitno rasvetljavanje ubistva.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1311330

ne kontam sto ovo treba vucicu.
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#33518 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

Image

Jos se neko cudi radikalu vojvode Seselja.

Image

On je samo retoriku promijenio a ideologiju nikada.
User avatar
jao_situacije
Posts: 17944
Joined: 29/03/2014 19:20

#33519 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by jao_situacije »

costacurta wrote:Na PTCu trenutno neki dokumentarac o stradanju Srba srednjeg podrinja.
Tačno nisu normalni :-?
gledao možda 5 minuta "dokumentarca" i onda kaže neko
svi znaju da je kravica (selo kod srebrenice?!) simbol srpstva u istočnoj republici bosni i hercegovini i zato je tamo ubijeno (ne znam koliko reče)
User avatar
animals
Posts: 21500
Joined: 19/04/2013 22:13

#33520 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Ovo je dno dna..
Ko da Nijemci stave plocu za Trg Dr. Mengelea..
Srbijanski komplet politicki vrh, sa ideolozima
pravoslavne crkve su izvor svi zala na ovim prostorima..
ne treba se cuditi nista, kad je bivsi premijer, i sadasnji predsjednik,
ucenik, najveceg olosa Seselja, koji u svakoj normalnoj drzavi bi zavrsio na psihijatriji,
a on u njihovoj skupstini i dalje je idol mnogim mladim Srbima..
bolesna drzava..
ovdje da me pogresno ne svatite, ne svrstavam obicni narod..
ljudi ko ljudi , svuda isti..
samo njihova politicka i ideoloska crema je zatrovana do srzi..
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#33521 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

arzuhal wrote:Odbačena optužnica za Štrpce iz procesnih razloga

Apelacioni sud u Beogradu odbacio je optužnicu tužilaštva za ratne zločine iz aprila ove godine protiv pet bivših pripadnika Vojske Republike Srpske zbog mučenja i ubistava 20 putnika iz voza u Štrpcima 1993. godine, pa je njihovo krivično gonjenje privremeno stopirano. (Tanjug)

http://www.politika.rs/sr/clanak/390237 ... ih-razloga
Toliko o tome koliko je Srbija rascistila sa zlocinackom prosloscu.
Jebes Mordor, sta je ovo. :oops:
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#33522 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by spreca »

155_mm wrote:
Tutin: Protest zbog ubistva mladića tokom hapšenja VIDEO
Tutin -- Protest zbog ubistva Fahrudina Skarepa tokom policijske akcije u Tutinu održan je u tom gradu, a građani su pozvali na hitno rasvetljavanje ubistva.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1311330

ne kontam sto ovo treba vucicu.
a sta bi to drugo trebao raditi dokazani cetnik......nije valjda da vjerujete Vucku :shock: .....on je sad jos gori nego sto je bio...sad ima iza sebe sluzbe i sve sto mu treba da sprovodi teror a da okolo prica kako je za suzivot ... to je najobicnija laz
megaman4
Posts: 4947
Joined: 08/08/2011 23:59

#33523 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by megaman4 »

155_mm wrote:
Tutin: Protest zbog ubistva mladića tokom hapšenja VIDEO
Tutin -- Protest zbog ubistva Fahrudina Skarepa tokom policijske akcije u Tutinu održan je u tom gradu, a građani su pozvali na hitno rasvetljavanje ubistva.
http://www.b92.net/info/vesti/index.php ... id=1311330

ne kontam sto ovo treba vucicu.
Cetnik ostaje cetnik. Ali sto je vise ovakvih reakcija Srbije, to je Sandzak blize autonomiji. Tek Srbiju ocekuje igranka kada putem Kosova krene i Vojvodina i Presevo.

Hoce silom da ugnjetavaju druge, a sve ce im se to vratiti u obliku Beogradskog pasaluka jer na kraju niko s njima i ne zeli zivjeti zajedno.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#33524 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by GeeTnT »

Nocas je pun mjesec ko lubenica iznad Beča....predivno.
User avatar
prljavi Hare
Posts: 10553
Joined: 28/02/2011 09:14
Location: Šta se ono u Njujorku plavi,Donaldovi prameni na glavi

#33525 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by prljavi Hare »

Kakvi su ovo postovi protiv slobodarske Srbije,lidera regiona u svemu,na čelu sa čuvenim mirovnjakom i poštovaocem BiH? :lol: :lol: :lol:
Post Reply