Dešavanja u Srbiji

KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#32901 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by KENJAC »

Kakav je sjeb nastupio kod ovih vaskolikih poznavalaca Srpskog stanja kad su skontali da od sto ljudi pet glasa za vojvodu Voju ! Tacno ljudi ostali bez goriva.
Ok, vazda se moze reć svi ste vi Vojo, Vojo ovaj Vojo onaj. Jednog svezi pod sto , jednog najedi sitog , opet su obadva Vojo....
Al svejedno , da je kršni Hercegovac uzeo bar trideset procenata , prica bi bilka ljepsa !
User avatar
Maraschino
Posts: 18997
Joined: 10/11/2006 16:15
Location: ...

#32902 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Maraschino »

a razlika izmedju voje i avava je?(nabroj bar tri)
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#32903 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by KENJAC »

Maraschino wrote:a razlika izmedju voje i avava je?(nabroj bar tri)
Ne vidim ni jednu. Pašče, pašče ....
Kazem ti , vezi jednog pod sto , drugog najedi i napi......
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#32904 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

Ogromna razlika- jedan bi klao "zardalom kasikom", a drugi strijeljao "za jednog Srbina 100 muslimana".
A nezahvalnici bi i jednog i drugog pod stol, sramota. :oops:
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11512
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#32905 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by japin_mutapi »

vucicu pederu
User avatar
Putnik ali stvarno
Posts: 842
Joined: 12/02/2015 14:57
Location: on the ride

#32906 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Putnik ali stvarno »

Image
User avatar
Putnik ali stvarno
Posts: 842
Joined: 12/02/2015 14:57
Location: on the ride

#32907 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Putnik ali stvarno »

KENJAC wrote:
Maraschino wrote:a razlika izmedju voje i avava je?(nabroj bar tri)
Ne vidim ni jednu. Pašče, pašče ....
Kazem ti , vezi jednog pod sto , drugog najedi i napi......
Kako bre ne vidis ???

Seselj je dobar sa Hagom pa je sredio privremeno odsustvo

Mali Alek je ko nokat i meso sa Anhelom, veliki lider u regiJonu te garant stabilnosti u umerenom toplotnom pojasu
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#32908 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

_BataZiv_0809 wrote:
radostan dan wrote:
Pa bolan ne bio, u tom svom mlatinjanju i kako neko primjeti.- srbofobiji, daj malo logike i dosljednosti...

Sta imamo na meniju...navodis paradoks, utakmicu na kojoj se klice putinu, i premijera koji gura na zapad. I podebljavas - paradoks srbije...

Da, tacno, paradoks...ali sta je razlog da to navodis i podcrtavas, kada si covjece boziji samo post ranije pomenuo bugare u nato i eu, a prorusku bugarsku vladu i predsjednika (kako ti tvrdis)...mislim, besmisleno druze... :D und providno.
bona ne bila

zeno bozija

pomenula

drugarice

:(
Sta da napisem sad...- time tragicnije, ili - time jasnije? :zoka:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 65592
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#32909 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by _BataZiv_0809 »

radostan dan wrote: Sta da napisem sad...- time tragicnije, ili - time jasnije? :zoka:
I samog me muci ista dilema...
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#32910 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by The 51st State »

Jeli se jos protestvuje?
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#32911 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

Nemam pojma iskreno da.ti kazem...ja zderem i pijem, ako im se seta, nek.setaju. :mrgreen:
The 51st State
Posts: 16743
Joined: 12/01/2008 12:06

#32912 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by The 51st State »

Haj neka, bilo lijepo vrijeme za protegnuti noge.
Tvoja je opcija demokratski pozeljnija :mrgreen:
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#32913 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Drvenija87 »

radostan dan wrote: pa olan ne bio, u tom svom mlatinjanju i kako neko primjeti.- srbofobiji, daj malo logike i dosljednosti...

Sta imamo na meniju...navodis paradoks, utakmicu na kojoj se klice putinu, i premijera koji gura na zapad. I podebljavas - paradoks srbije...

Da, tacno, paradoks...ali sta je razlog da to navodis i podcrtavas, kada si covjece boziji samo post ranije pomenuo bugare u nato i eu, a prorusku bugarsku vladu i predsjednika (kako ti tvrdis)...mislim, besmisleno druze... :D und providno.
Providni ste vi.
Tko je pomenuo Bugare?
Kakva proruska vlada,o cemu ti trabunjas?
Jesu li doticni ''prorusi'' na vlasti skinuli sankcije Rusiji,kada ih vec spominjes?
Ja sam samo SPOMENULA srbijansku dvolicnu,hinjavu i rusilacku politiku koju vodite godinama.
Ne moze se u isto vrijeme na dvije stolice/ i jare i pare.
Lazu se susjedi,laze se sopstveni narod .
I to nema veze za srbofobijom ,nego sa istinom/
Demagogija i podvale jos jedino prolaze u medijima i forumima.
Po tebi su ocito decki i djevojke koji prosvjeduju -SRBOFOBI.
I zasto oni prosvjeduju uopce ,da li si vec odgonetnuo?
Da li zbog mene,zbog susjeda ili pak zbog Vucica kojeg su godinama podrzavali tipovi slicni tebi ?
Nakon Slobe on vam je postao inspiracija i razocarenje.
radostan dan
Posts: 27085
Joined: 31/01/2010 20:26
Location: madera

#32914 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by radostan dan »

Jadi, jadi... :D
KENJAC
Posts: 4603
Joined: 26/12/2006 13:10

#32915 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by KENJAC »

Neki nikako da shvate. Ono sa Komšićem je prošlost. Sad svak sebi bira predsjednika !
User avatar
LBVIEW
Posts: 9241
Joined: 01/04/2010 22:35

#32916 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by LBVIEW »

A neki nikako da shvate kako je izbor "za jednog Srbina 100 muslimana" nesto sto se itekako tice ovih potonjih.
Kako to nije normalno, i u suprotnosti je s civilizacijskim tekovinama sumnjam da ima koristi navoditi, inace, niti bi ga ovi prvi izabrali, niti bi taj izbor branili forumski salonjerosi kmececi o toboznjoj srbofobiji.
Btw., indikativno je, kako suze u vezi s izbororom hrvatskog clana predsjednistva rone oni, sto su u svom malom sumskom rajhu ucinili sve kako bi
Hrvate sveli na nivo statisticke greske. :oops: A Vlajki je svakako legitiman, ima pecat od precednika.
RasAlGhul
Posts: 883
Joined: 10/04/2017 06:26

#32917 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by RasAlGhul »

Drvenija87 wrote:
radostan dan wrote: pa olan ne bio, u tom svom mlatinjanju i kako neko primjeti.- srbofobiji, daj malo logike i dosljednosti...

Sta imamo na meniju...navodis paradoks, utakmicu na kojoj se klice putinu, i premijera koji gura na zapad. I podebljavas - paradoks srbije...

Da, tacno, paradoks...ali sta je razlog da to navodis i podcrtavas, kada si covjece boziji samo post ranije pomenuo bugare u nato i eu, a prorusku bugarsku vladu i predsjednika (kako ti tvrdis)...mislim, besmisleno druze... :D und providno.
Providni ste vi.
Tko je pomenuo Bugare?
Kakva proruska vlada,o cemu ti trabunjas?
Jesu li doticni ''prorusi'' na vlasti skinuli sankcije Rusiji,kada ih vec spominjes?
Ja sam samo SPOMENULA srbijansku dvolicnu,hinjavu i rusilacku politiku koju vodite godinama.
Ne moze se u isto vrijeme na dvije stolice/ i jare i pare.
Lazu se susjedi,laze se sopstveni narod .
I to nema veze za srbofobijom ,nego sa istinom/
Demagogija i podvale jos jedino prolaze u medijima i forumima.
Po tebi su ocito decki i djevojke koji prosvjeduju -SRBOFOBI.
I zasto oni prosvjeduju uopce ,da li si vec odgonetnuo?
Da li zbog mene,zbog susjeda ili pak zbog Vucica kojeg su godinama podrzavali tipovi slicni tebi ?
Nakon Slobe on vam je postao inspiracija i razocarenje.
Vidi Rusi su mangupi!Evropska Unija se usere na pomen Rus, realno pričam, iako ih ne mogu organski!Francuzi kao najveće svjetske pičke su koliko toliko dobri s Rusima jer da im nije bilo Crvene Armije onaj neki njihov general De Gol ne bi vinograd mrtvi mogao osloboditi, jer su pičke najveće vazda bili!Hitler ih na biciklu osvojio isto kao i Jugoslaviju, kada je sa nekim grčkim bataljonima ušetao u Beograd!Merkelovoj se govno zaleti kada čuje Putin, da je to stara Švabija ne bi jebali živu silu, jer su realno prijašnjim mentalitetom Švabe nenadjebive!Sankcije će svi dići kada ih Amerika digne, dotada se EU može kao smatrati nekim faktorom jer Ameri leđa čuvaju, bez njih Putin bi nas progutao, mi Bošnjaci bi davno bili izumrli narod jer nas je u Evropi najmanje, osim onih bolidskih država Malta, Luksemburg itd...

Ja sam idalje mišljenja da Vučić ima najjaču PR službu na planeti, kakva Bijela kuća. Mangup je samo takav Pičkousti, kad god nešto uradi, odmah hitni pres, svi mediji objavljuju, a on vlada pozornicom sa dramskim pauzama i jakim rječnikom, kofa sada je Evropljanin, zapadnjak, ja i dalje mislim četnik sa dna kace, ono 100 muslimana niko mu nikad neće zaboraviti, ali zato radi PR. Pa ubjedljivo najbolju pobjedu je odnio u Sandžaku, odnosno Novom Pazaru, gdje je glupi Bošnjo glasao za njega, znači tata igre, prekucao je raspalog Šešelja, koji nikad ozbiljnu funkciju nije imao u Vladi, samo neki predsjednik opštine Zemun i poslanik u Skupštini!A omladinu šmrkovima treba rastjerati bato, sve to pod mač ide :D

INAČE SVI VI SRBI STE BUGARI :D
Prema molekularno-biološkim nalazima, genetska mapa obelodanjena širom Evrope baca potpuno novo svetlo na vekovnu raspravu i donosi nekoliko zanimljivih, nepobitnih činjenica. Što se tiče balkanskih naroda, glavna je vest da neke veće međusobne razlike ne postoje. Srbi i Makedonci gotovo su potpuno identični (96 odsto), a Bošnjaci i Srbi takođe. Hrvati imaju malo više procenata gena iz zapadne Evrope, ali u poređenju s ostalim haplogrupama ni kod njih nema nekih bitnih razlika.
Drvenija87
Posts: 1027
Joined: 13/08/2014 05:06

#32918 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Drvenija87 »

RasAlGhul wrote: Vidi Rusi su mangupi!Evropska Unija se usere na pomen Rus, realno pričam, iako ih ne mogu organski!Francuzi kao najveće svjetske pičke su koliko toliko dobri s Rusima jer da im nije bilo Crvene Armije onaj neki njihov general De Gol ne bi vinograd mrtvi mogao osloboditi, jer su pičke najveće vazda bili!Hitler ih na biciklu osvojio isto kao i Jugoslaviju, kada je sa nekim grčkim bataljonima ušetao u Beograd!Merkelovoj se govno zaleti kada čuje Putin, da je to stara Švabija ne bi jebali živu silu, jer su realno prijašnjim mentalitetom Švabe nenadjebive!Sankcije će svi dići kada ih Amerika digne, dotada se EU može kao smatrati nekim faktorom jer Ameri leđa čuvaju, bez njih Putin bi nas progutao, mi Bošnjaci bi davno bili izumrli narod jer nas je u Evropi najmanje, osim onih bolidskih država Malta, Luksemburg itd...

Ja sam idalje mišljenja da Vučić ima najjaču PR službu na planeti, kakva Bijela kuća. Mangup je samo takav Pičkousti, kad god nešto uradi, odmah hitni pres, svi mediji objavljuju, a on vlada pozornicom sa dramskim pauzama i jakim rječnikom, kofa sada je Evropljanin, zapadnjak, ja i dalje mislim četnik sa dna kace, ono 100 muslimana niko mu nikad neće zaboraviti, ali zato radi PR. Pa ubjedljivo najbolju pobjedu je odnio u Sandžaku, odnosno Novom Pazaru, gdje je glupi Bošnjo glasao za njega, znači tata igre, prekucao je raspalog Šešelja, koji nikad ozbiljnu funkciju nije imao u Vladi, samo neki predsjednik opštine Zemun i poslanik u Skupštini!A omladinu šmrkovima treba rastjerati bato, sve to pod mač ide :D
Rusija je oduvijek bila poznata po bahatom siledzijstvu,i nije cudo sto njeni europski susjedi gravitiraju sve vise Zapadu, izuzev Bjelorusije.
Srbija sa Vucicem lici na blijedu kopiju Rusije,autokratija i korupcija je posebice prepoznatljiva.
Cak i propagandu crpe od Putina...vojska trolova i sendvicara uz obavezne obmane i lazi.
Od Bosnjaka me nista ne cudi,njima i Srbima je izgleda sultanizam/diktatura u krvi,nazalost.



"...Da zveri odu sa vlasti"

Jedan od nekadašnjih vođa protesta protiv Slobodana Miloševića, "veteran uličnih pobuna", Bogoljub Arsenijević Maki, nedavno je povodom nasilja Vučićevog režima i novih uličnih protesta, rekao:
''...I ja sam u vremenu Miloševićeve diktature reagovao na nju kao i većina obespravljenih učesnika, na jedini mogući način. Pobunom protiv čoveka koji je sa svojim krvavim, do guše, satrapima, vodio i izgubio sve ratove na ovim prostorima, zatvarajući nas u logor iz kojeg se još oslobađamo. Da se tada, na taj način, njegova vladavina devastiranjem Srbije i stanovništva nije zaustavila, pitam, na šta bi danas ličila?

Tokom trinaestogodišnje provincijske svesti, on i sadašnji vlastodršci, tada na čelu sa amorfnim jednoćelijskim organizmom Šešeljom, dovode Srbiju u debelo crevo sveta. U nepojmljivo ponižavajućoj bedi građanstva, nasilno u smrt odvode našu decu na ratišta, uzrokuju bombardovanje, zatvaranje svih granica i... konačno, nepriznavanje izborne volje građana da te zveri mirno odu sa vlasti.
Pa šta je narod drugo mogao da bi promenio svoj život nabolje, sem da tu nakaznu silu samoorganizovanjem sruši, i pokuša da živi normalnije..."
User avatar
Putnik ali stvarno
Posts: 842
Joined: 12/02/2015 14:57
Location: on the ride

#32919 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Putnik ali stvarno »

Pa Drvenijo draga mi smo ti stare smederevske Sandzaklije.

*ebo zemlju baz Sultana
User avatar
animals
Posts: 21496
Joined: 19/04/2013 22:13

#32921 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by animals »

Jebo Erdogana, mala maca za Vucica..
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#32922 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by GeeTnT »

animals wrote:Jebo Erdogana, mala maca za Vucica..
Obojica su Edi Rami do koljena....tako misli i Musliu.
User avatar
jazzer
Posts: 7151
Joined: 20/12/2004 14:44

#32923 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by jazzer »

Haradinaj neće biti izručen Srbiji
Apelacioni sud u francuskom gradu Kolmaru odbio je zahtjev Srbije za izručenje lidera
Alijanse za budućnost Kosova Ramuša Haradinaja.

Haradinaj, nekadašnji vođa OVK, a danas na čelu Alijanse za budućnost Kosova, uhapšen je 4. januara na granici Švajcarske i
Francuske po Interpolovoj potjernici koju je za njim raspisala Srbija.

Haradinaja srbijansko tužilaštvo tereti za navodne ratne zločine na Kosovu krajem devedesetih,
iako ga je Haški tribunal ranije oslobodio.
Jedva cekam presicu pickoustog :) a ni grobarev komentar ne zelim propustiti :) .

Saslusati vulina na temu oslobadjanja Haradinaja..priceless :) .
DonieBrasco
Posts: 15234
Joined: 31/08/2016 16:09

#32924 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by DonieBrasco »

Koja je ovo u nizu nepravda prema pripadnicima nebeskog naroda i Srbiji ?

Joj da hoce doci novembar i presuda Mladicu da im vidimo jos jednom u nizu pravo lice.
Papastadopulos
Posts: 197
Joined: 25/06/2016 20:52

#32925 Re: Dešavanja u Srbiji

Post by Papastadopulos »

DonieBrasco wrote:Koja je ovo u nizu nepravda prema pripadnicima nebeskog naroda i Srbiji ?

Joj da hoce doci novembar i presuda Mladicu da im vidimo jos jednom u nizu pravo lice.
silovanje uz keks je izuzetno human gest
Post Reply