Desavanja u Hrvatskoj

Post Reply
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#12801 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by GeeTnT »

zg1911 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tvoja predsjednica, tvoja drzava, tvoja avlija. :)

Ni ja nisam u ISIL-u, ali jebiga, tamo me trpa tvoje drustvo.
ne družim se s tako krasnim društvom

btw kad rekoh da tito nije temeljito odradio posao mislio sam nešto tipa - goli otok je presitan. trebalo je to na krku ili cresu. da stanu svi

pošto je bio blag sad si kepeci međusobno poklanjaju ploču s nazivom njegova trga kao svadbeni poklon. jedan hrvatski nacionalist musliman, drugi hr nacionalist narkoman i korisnik usluga prostitutki, a oboje podupire crkva. za smijat se
Pusti ti Tita, alfons ti je kratko i jasno napisao da se Bosnjaci uvlace u teroriste bez ikakvih razloga, a to je jako opasno po BiH, a i Hr. Opasno iz dva razloga...1. salje se slika o BiH kao teroristickom leglu, sto moze da rezultira i dolaskom stvarnih terorista.
2. betoniranje losih odnosa iz kojih ce najjgore proci BH Hrvati sto Hrvatskoj sigurno nije u interesu...
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#12802 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

GeeTnT wrote:
zg1911 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tvoja predsjednica, tvoja drzava, tvoja avlija. :)

Ni ja nisam u ISIL-u, ali jebiga, tamo me trpa tvoje drustvo.
ne družim se s tako krasnim društvom

btw kad rekoh da tito nije temeljito odradio posao mislio sam nešto tipa - goli otok je presitan. trebalo je to na krku ili cresu. da stanu svi

pošto je bio blag sad si kepeci međusobno poklanjaju ploču s nazivom njegova trga kao svadbeni poklon. jedan hrvatski nacionalist musliman, drugi hr nacionalist narkoman i korisnik usluga prostitutki, a oboje podupire crkva. za smijat se
Pusti ti Tita, alfons ti je kratko i jasno napisao da se Bosnjaci uvlace u teroriste bez ikakvih razloga, a to je jako opasno po BiH, a i Hr. Opasno iz dva razloga...1. salje se slika o BiH kao teroristickom leglu, sto moze da rezultira i dolaskom stvarnih terorista.
2. betoniranje losih odnosa iz kojih ce najjgore proci BH Hrvati sto Hrvatskoj sigurno nije u interesu...
sad ti namećeš meni šta da pustim a čega da se držim... prozivam li ja bošnjake za terorizam?
User avatar
Kejn
Posts: 2630
Joined: 24/09/2016 12:24
Location: Sarajevo Temple Prime. U prvom safu

#12803 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Kejn »

Malo o pravima Bošnjaka i njihovim potrebama. Poskok i Tvrtko Milović na aparatima
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#12804 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by GeeTnT »

Zg...sumnjam da ti prozivas, ali meni je stvar kristalno jasna. Svi koji u Hr. podrzavaju GKG i hdz ce nastaviti prozivati da smo leglo terorista....to isto vazi i za At i Kurtza..
Pitanje je samo dokle su u stanju da idu i mogu li u svojim zemljama iscenirati terorizam, a poslije pronaci neku Lk izdatu u BiH.. o tome ti ja govorim.
User avatar
Alfons Kauders
Posts: 37199
Joined: 24/09/2004 13:39
Location: Glavni Stan NVZ
Contact:

#12805 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Alfons Kauders »

zg1911 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tvoja predsjednica, tvoja drzava, tvoja avlija. :)

Ni ja nisam u ISIL-u, ali jebiga, tamo me trpa tvoje drustvo.
ne družim se s tako krasnim društvom

btw kad rekoh da tito nije temeljito odradio posao mislio sam nešto tipa - goli otok je presitan. trebalo je to na krku ili cresu. da stanu svi

pošto je bio blag sad si kepeci međusobno poklanjaju ploču s nazivom njegova trga kao svadbeni poklon. jedan hrvatski nacionalist musliman, drugi hr nacionalist narkoman i korisnik usluga prostitutki, a oboje podupire crkva. za smijat se
Ne druzim se ni ja, ali tvoja drzava tvrdi da se druzim :D A ti si dio te drzave - ok, nisi glasao za Kolindu, ali nisam ni ja za Bakira. Opet su to sto jesu, i opet su na celu nasih drzava.

Kad Bakir zajebe, i ja se zacrvenim... Ali eto, kad Kolinda i Plenki zajebu... oni ne predstavljaju Hrvatsku jer ti nisi glasao za njih...
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12806 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by spreca »

zg1911 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tvoja predsjednica, tvoja drzava, tvoja avlija. :)

Ni ja nisam u ISIL-u, ali jebiga, tamo me trpa tvoje drustvo.
ne družim se s tako krasnim društvom

btw kad rekoh da tito nije temeljito odradio posao mislio sam nešto tipa - goli otok je presitan. trebalo je to na krku ili cresu. da stanu svi

pošto je bio blag sad si kepeci međusobno poklanjaju ploču s nazivom njegova trga kao svadbeni poklon. jedan hrvatski nacionalist musliman, drugi hr nacionalist narkoman i korisnik usluga prostitutki, a oboje podupire crkva. za smijat se
valjda je ovaj drugi hrvatski nacionalist katolik ili je onaj prvi hrvatski Bosnjak
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58737
Joined: 03/08/2010 19:04

#12807 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by kakavdanakneiskustvu »

Alfons Kauders wrote:
spreca wrote:Pa ovi Croati su postali nemoguci....ovo fakat prelazi granice svake normale .....kuda plovi Hrvatska brodica......ranije sam se smijao na ovakve naslove i slicne od Cokolinde i raznih Ninoslava R.i drugih.....ali sad pocinjem shvatati da je vrag odnio salu.....sta radi ili neradi Hrvatska intiligencija ?ali ne ona lazna poput onih iz naciostranaka

https://www.klix.ba/vijesti/regija/u-hr ... /170903031
Ovo je fakat bolesno :shock:

Sunce ti jebem, uciti djecu da su ateisti zapravo nacisti koji ce ih pobiti... Zagreb u EU ima slican obrazovni program kao jebeni Hamas u Gazi.

kad vec spominju pedofile spomenu li da ih je prilično puno u katoličkoj crkvi?
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#12808 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

GeeTnT wrote:Zg...sumnjam da ti prozivas, ali meni je stvar kristalno jasna. Svi koji u Hr. podrzavaju GKG i hdz ce nastaviti prozivati da smo leglo terorista....to isto vazi i za At i Kurtza..
Pitanje je samo dokle su u stanju da idu i mogu li u svojim zemljama iscenirati terorizam, a poslije pronaci neku Lk izdatu u BiH.. o tome ti ja govorim.
ej, jebe se prosječnog adezeovca za bih. na bih se osvrću uglavnom samo ljudi koji su od tamo.

prosječni hdz-ovac se loži na partizane i četnike, kakva bih
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#12809 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

Alfons Kauders wrote:
zg1911 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tvoja predsjednica, tvoja drzava, tvoja avlija. :)

Ni ja nisam u ISIL-u, ali jebiga, tamo me trpa tvoje drustvo.
ne družim se s tako krasnim društvom

btw kad rekoh da tito nije temeljito odradio posao mislio sam nešto tipa - goli otok je presitan. trebalo je to na krku ili cresu. da stanu svi

pošto je bio blag sad si kepeci međusobno poklanjaju ploču s nazivom njegova trga kao svadbeni poklon. jedan hrvatski nacionalist musliman, drugi hr nacionalist narkoman i korisnik usluga prostitutki, a oboje podupire crkva. za smijat se
Ne druzim se ni ja, ali tvoja drzava tvrdi da se druzim :D A ti si dio te drzave - ok, nisi glasao za Kolindu, ali nisam ni ja za Bakira. Opet su to sto jesu, i opet su na celu nasih drzava.

Kad Bakir zajebe, i ja se zacrvenim... Ali eto, kad Kolinda i Plenki zajebu... oni ne predstavljaju Hrvatsku jer ti nisi glasao za njih...
aha... ti se sramiš loših poteza vaših glupana, ja se ne sramim loših poteza naših glupana... ti car, ja šupak

da te podsjetim, rasprava je krenula konstatacijom nenormalnih kroata oko gej osoba, na što replicirah u stilu rugala se sova sjenici
User avatar
zg1911
Posts: 2042
Joined: 22/06/2014 23:44

#12810 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by zg1911 »

spreca wrote:
zg1911 wrote:
Alfons Kauders wrote:
Tvoja predsjednica, tvoja drzava, tvoja avlija. :)

Ni ja nisam u ISIL-u, ali jebiga, tamo me trpa tvoje drustvo.
ne družim se s tako krasnim društvom

btw kad rekoh da tito nije temeljito odradio posao mislio sam nešto tipa - goli otok je presitan. trebalo je to na krku ili cresu. da stanu svi

pošto je bio blag sad si kepeci međusobno poklanjaju ploču s nazivom njegova trga kao svadbeni poklon. jedan hrvatski nacionalist musliman, drugi hr nacionalist narkoman i korisnik usluga prostitutki, a oboje podupire crkva. za smijat se
valjda je ovaj drugi hrvatski nacionalist katolik ili je onaj prvi hrvatski Bosnjak
koliko ja znam hasanbegović se deklarira hrvatom. hr nacionalist katolik nije neuobičajeno. neuobičajeno je pak da crkva podupire narkomana. tj trebalo bi ko fol biti neuobičajeno
User avatar
spreca
Posts: 66518
Joined: 07/11/2006 19:31
Location: Na Spreci fatam ribe....... za guzicu

#12811 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by spreca »

CrkvE cesto rade i propagiraju stvari koje uopste nije u skladu sa njihovim ustavom
User avatar
mayab
Posts: 27176
Joined: 06/03/2008 13:00
Location: SARAJEVO

#12812 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by mayab »

http://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska ... 0.facebook

Šta reći ?
A usput "pucaj" po BiH da je leglo "džihatlija" !
Eeee Kolinda i ostali desničari, da ne kažem koju grublju kvalifikaciju.... :twisted:
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#12813 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

I sad je to već crnokošuljaški sistem, sasvim na tragu onom srbijanskom. Trebalo je par godina, ali uspjeli su. Od Milanovićevog pada, s Karamarkom koji je razgrtao prtinu do Plenkovića koji stvari instutucionalizira.
Lijepi Sanader...
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#12815 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Toffee karamela »

Haso pratio skidanje Tita, pa najavio da je Masaryk sljedeći


ovaj se hrvatski cvijet opasno razulario :mastakazes:

https://www.24sata.hr/news/haso-pratio- ... eci-538647
User avatar
problemnatravunu
Posts: 15636
Joined: 26/10/2014 07:41
Location: Sarajevo

#12816 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by problemnatravunu »

Toffee karamela wrote:Haso pratio skidanje Tita, pa najavio da je Masaryk sljedeći


ovaj se hrvatski cvijet opasno razulario :mastakazes:

https://www.24sata.hr/news/haso-pratio- ... eci-538647
Image
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#12817 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by seln »

Puno, puno katolickih Zahiragica...
Boris Dežulović: Ne okreći se, kćeri!

„Na Božić ljudi slave susret čovjeka s Bogom, odnosno Boga s čovjekom. I to u sadašnjem trenutku - ne u susretu s mamom i tatom, već u susretu jednih i drugih s Bogom. Naravno da Božić ima i jedno daljnje značenje, a to je značenje koji su kršćani očito zaboravili: mi zapravo za Božić ne samo da se susrećemo s Bogom, nego iščekujemo i ponovni Kristov dolazak na Uskrs. A sad se postavlja pitanje koliko ljudi uopće iščekuje ponovni Kristov dolazak? To bi bio sadržaj ovog Božića. I kroz Došašće upravo sve o tome vrvi i govori.“

Gornji pasus nije, kako biste brzopleto zaključili, nadahnuta propovijed kardinala Josipa Bozanića na polnoćki u zagrebačkoj prvostolnici. Nije čak ni motivacijski govor vojnog ordinarija pred mladom vojskom, niti replika nekoga HDZ-ovog ili Mostovog mladomisnika na svečanoj blagdanskoj sjednici Sabora. Blagovijest Kristova povratka izgovorena je pred Božić prošle godine na – Sveučilištu u Splitu.

Nije, međutim – kako biste opet brzopleto pomislili – „susret s Bogom“ najavljen na nekoj od naročito popularnih studentskih misa zornica u kapelici blaženog Ivana Merza na sveučilišnom Kampusu, niti je o Došašću „vrvio i govorio“ studentski kapelan na kakvoj adventskoj soareji u auli fakulteta, već baš za katedrom, u studentskoj učionici. „Susret s Bogom“ nije pritom, kako i dalje brzopleto pomišljate, najavljen na nekom od predavanja na Teologiji, pa čak ni na nekom od izbornih „vjeronaučnih kolegija“ kakve biraju studenti svjetovnih studija, kao što, recimo, studenti zagrebačkog Fakulteta elektrotehnike i računarstva već dvadeset godina polažu ispite iz Biblijske religije.

Hrabra teza o Božiću kao navještenju Kristova povratka iznesena je na splitskom Filozofskom fakultetu, na katedri sociologije, i to na predavanju iz kolegija - Suvremene sociološke teorije. Eno je, tko ne vjeruje mojim ušima, snimljene mobitelom za sumnjičave kao što sam bio i sam, kad mi se kćer požalila kako ponekad ima osjećaj da je prije tri godine mamurna greškom upisala Katoličku bogosloviju.

Tako, naime, u Splitu izgleda studij sociologije, smještene – tako naravno – u golemom zdanju Franjevačkog klerikata na trsteničkom polju, kao uostalom i gotovo cijeli Filozofski fakultet. Tako izgleda studij na Sveučilištu u Splitu, gdje Ivana Đikića tjeraju vilama i bakljama, a zapošljavaju mladomisnike, sjemeništarce i seoske župnike, gdje aula Medicinskog fakulteta izgleda kao nadbiskupski Ured za pastoralu mladih, a nekad punkerski, rebelijanski Fakultet elektrotehnike, strojarstva i brodogradnje kao odgovor na Ultru poziva studente na razuzdani Nightfever u Sveučilišnom kampusu - open-air ispovijed, misu i klanjanje uz koncert banda Darovi Duha.

Tako, eto, izgleda studij na sveučilištu kojega iz nekog razloga u relevantnom Timesovom godišnjem izboru tisuću najboljih svjetskih sveučilišta uopće nema na ljestvici. Tako izgleda studiranje u Republici Hrvatskoj, u kojoj sedam od osam članova Nacionalnog vijeća za obrazovanje dolazi izravno iz biskupskih sjemeništa, molitvenih zajednica i militantnih katoličkih udruga, a obrazovna reforma se minira jer su kršćanski vigilanti dočuli da uključuje spolni odgoj i teoriju evolucije. Tako izgleda obrazovanje u državi u kojoj je ovih dana još jedna školska godina u stotinama škola i fakulteta započela akademskim zagovorom Božjeg blagoslova i zbornim mrmorenjem očenaša.

I sam Bog zna – naravno da zna, kad ga ima i na sociologiji! – što se sve i kako predaje na ostalim odsjecima slavnog splitskog sveučilišta, kad na sociologiji iz suvremenih teorija uče Kristovo vazmeno otajstvo.

„Na Božić ljudi slave susret čovjeka s Bogom, odnosno Boga s čovjekom“, unjkavim glasom seoskog župnika govori tako na Klerikatu profesor slavnog splitskog sveučilišta - koji tamo, mimogred budi rečeno, predaje i sociologiju znanosti – a egzaltirana studenčad treće godine, lijepo se čuje na snimku, oduševljeno aplaudira svom omiljenom učitelju.

„Za Božić ne samo da se susrećemo s Bogom, nego iščekujemo i ponovni Kristov dolazak na Uskrs“, mrtav ozbiljan spreman za uskrsnuće nastavlja velečasni profesor - na predavanju iz, ponavljam, suvremenih socioloških teorija! – pa se odvažnom znanstvenom drskošću pita „koliko ljudi uopće iščekuje ponovni Kristov dolazak?“, nakon čega je moja kćer u prvom sljedećem roku bjesomučno položila sve preostale ispite, obranila završni rad, pokupila indeks i spakirala knjige, laptop i četkicu za zube, pa bezglavo pobjegla iz Hrvatske.

Cijelu Europu pretrčala je mala panično bježeći iz ove nepodnošljivo tijesne, memljive sakristije, nije se okretala i zaustavljala sve do Normandije, pa preplivala Le Manche i osvrnula se tek u Manchesteru, a onda za svaki slučaj zamakla još šezdesetak kilometara na sjever, na Sveučilište u Lancasteru, i tamo - dovoljno daleko od studentskih klanjanja, sveučilišnih župnika i suvremenih hrvatskih socioloških teorija – u miru upisala diplomski studij.

Sve moleći anglikanskog Boga da je ne pitaju ništa o suvremenim sociološkim teorijama.

Tu, u Engleskoj, gdje je kršćanstvo službena, državna religija i gdje je, za razliku od Hrvatske, i Veliki petak državni blagdan - gdje je glava države ujedno i crkveni poglavar, premijer kraljici predlaže članove Sinoda, a biskupi sjede u parlamentu – moje će se dijete konačno odmoriti od klerikata, zornica, kapelana, očenaša, molitvenih zajednica, duhovnih obnova, raspela u učionicama i misa u dvorištima kampusa. U Engleskoj, gdje je kršćanstvo službena religija, otkrit će kako član crkvenog Sinoda može biti i ateist, kako državna Crkva ne dobiva penija iz državnog budžeta, i kako suvremene sociološke teorije niti vrve nit' govore išta o Kristovu povratku.

Ona se tako pridružila epskom hrvatskom Odšašću, biblijskom zbjegu koji ovih dana puni međunarodne autobusne linije, avione, brodove, vlakove i rubrike posve autentičnog novog medijskog žanra, pod egidom „bježite odavde, sunce ovog neba neće vas grijat ko što tuđe grije“.

Danima, tjednima i mjesecima čitamo tako potresne izvještaje s kolodvora, otvorena oproštajna pisma i čudom čuđenja naših emigranata, što su - bježeći iz države koja je tek ove, 2017. godine uvela informatiku u osnovne škole – otkrili da školarci na mitskom Zapadu uče na besplatnim tabletima. Bezglavo tako bježe odavde cijele obitelji, i studenti i diplomanti, i zaposleni i nezaposleni, i domaćice i branitelji, bezglavo odavde bježi čak i jedan bivši ministar, logoraš i ratni heroj: ako i nije prva zemlja na svijetu iz koje bježe ministri, Hrvatska je jedina iz koje ministri bježe i bez državnog udara.

Moja kćer, međutim – kao što ni fakultet nije upisala da bi se zaposlila kao referent u županiji, već da, kako je to vazda bio red, promijeni svijet - nije otišla tek očajnički tražeći priliku, posao i dostojanstveni život, niti je samo pobjegla iz marionetske vatikanske paradržavice. Na kraju, naime - kad to već ne radi sustav - sama se hrabro podvrgla eksperimentu i uzela posljednju državnu maturu iz sociologije, pa na vlastiti užas otkrila da je kao sveučilišna prvostupnica sociologije, ravno s obrane završnog rada, točno odgovorila na svega četrnaest od dvadeset pitanja. Za srednjoškolce!

Tako se moje dijete pridružilo hiljadama vršnjaka što su otišli odavde u potrazi za - znanjem. Najobičnijim jebenim znanjem. S drugog najvećeg hrvatskog sveučilišta ona je pobjegla ne bi li, eto, nešto naučila. Svakako, nešto više od značenja Božića za katolike.

Posljednje što je čula prije nego je otišla bila je vijest da je premijer Andrej Plenković osobno preuzeo vođenje Posebnog stručnog povjerenstva za provođenje strategije znanosti i obrazovanja. Ja sam uspio dodati samo: „Ne okreći se, kćeri!“

A hrvatska sociologija i njene suvremene teorije? Pred njima je ostao još samo jedan izazov: ne - kako biste brzopleto zaključili – koliko ljudi iščekuje ponovni Kristov dolazak, već koliko ljudi će ga u Hrvatskoj uopće dočekati.
User avatar
GeeTnT
Posts: 5738
Joined: 06/01/2015 10:15
Location: ...u krompiru

#12818 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by GeeTnT »

GeeTnT wrote:Zg...sumnjam da ti prozivas, ali meni je stvar kristalno jasna. Svi koji u Hr. podrzavaju GKG i hdz ce nastaviti prozivati da smo leglo terorista....to isto vazi i za At i Kurtza..
Pitanje je samo dokle su u stanju da idu i mogu li u svojim zemljama iscenirati terorizam, a poslije pronaci neku Lk izdatu u BiH.. o tome ti ja govorim.
Mektić: Paraobavještajne strukture bi mogle iscenirati napad da bi BiH prikazale kao radikalnu

https://www.klix.ba/vijesti/bih/mektic- ... /170906073
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#12819 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by cyprus »

Image
User avatar
Truba
Posts: 81759
Joined: 17/03/2004 09:36
Location: Vizantija

#12820 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Truba »

muzicar_iz_parka wrote: Džaba EU i NATO ako se ne čini dovoljno na ekonomskom planu.

HR će biti zemlja staraca i zaposlenih u javnom sektoru ako se istim tempom nastavi iseljavanje.
Dosta veći problem je struktura emigranata, nekad su to bili polupismeni i nepismeni sa osnovnom te kasnije sa srednjom školom, danas su dobrim djelom oni sa VSS.
Nije velika šteta ako odu oni iz društvenih nauka, puno problematičniji odlazak onih sa tehničkim zanimanjima i medecinske struke.
razmišljao sam o ovome dan... ovo su čiste antihrvatske misli...kao bolje je bili dok su vas guzili :D sada kad ste samostalni ne znate što od sebe


nije problem odlazak... odlazili su hrvati i u JUZI...o tome se jelte šuti


problem je ideologija nerađanja
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#12821 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by seln »

Black swan wrote:
nije problem odlazak... odlazili su hrvati i u JUZI...o tome se jelte šuti


problem je ideologija nerađanja
Hoce li radjati starci koji ostaju?
Problem je jer odlaze upravo nosioci fertiliteta, mladi ljudi u najboljoj dobi za ljubav i radjanje.
Jebi ga, ljubav se moze voditi i u sumi, na zadnjem sjedistu auta, u haustoru... ali se u istima ne mogu radjati djeca.
A ti ces s tom crkvenom pamecu vjecito ostati djevac.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#12822 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by Banksy »

cyprus wrote:Image
Image
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#12823 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

Ovo je Marko Skejo, HOSovac koji je sa svojom 9. bojnom HOS-a nasamarao cetnike gdje god se pojavio.

Ne tako davno drag bosnjackoj raji, jer je "oslobodio Trebinje ali HVO izdo".

Kako se teze okrecu, koliko sutra ce i Blaza Kraljevica nazivati ustasom, danas je pocasni general Armije BiH.
User avatar
seln
Posts: 23262
Joined: 06/02/2007 13:57
Location: FORGET? HELL!

#12824 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by seln »

dječak sa šibicama wrote:
Kako se teze okrecu.
A jebi ga, ugledamo se na susjede.
Oni nas jedan dan hvale, drugi zale, treci kazu "e moj brale, taj je mudzahedin".
User avatar
dječak sa šibicama
Posts: 40814
Joined: 29/06/2011 23:39

#12825 Re: Desavanja u Hrvatskoj

Post by dječak sa šibicama »

Pa dobro, jedino sto Skeji puca ona stvar za misljenje koje o njemu imaju ptice rugalice.
Post Reply