Demokratska fronta Željko Komšić

Hafis
Posts: 17983
Joined: 18/07/2013 12:40
Location: južno, niz Ivan

#32201 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Hafis »

To se zove investiranje. Ispekao je on zanat iz demagogije...a i imao je i od koga i učiti. Ta nije kop'o za njih ovih dvadeset i više godina.
Sve će se to vratiti desetostruko, i to još s kamatama.
Vazda će bit ovaca i vune.
PeraDzetic
Posts: 241
Joined: 04/01/2017 09:29

#32202 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by PeraDzetic »

malakh wrote:smrdim/vijest/turisticka-zaje ... ama-248597

koliko god da su komšić i njegov df ublehe i politički pobačaji, ovo su stvari koje idu ispod svakog pojasa.
Mozda zato sto je hospitalizirana.
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#32203 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

PeraDzetic wrote:
malakh wrote:smrdim/vijest/turisticka-zaje ... ama-248597

koliko god da su komšić i njegov df ublehe i politički pobačaji, ovo su stvari koje idu ispod svakog pojasa.
Mozda zato sto je hospitalizirana.
ne ulazim u detalje, samo kontatujem da je ovo od strane sda i njihovog kvaziportala faktor.ba, dno dna.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#32204 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Nova stranka ''Demokratksa fronta Denis Stojnić 2016''
IMT25
Posts: 278
Joined: 23/03/2015 10:24

#32205 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by IMT25 »

http://vijesti.ba/clanak/362394/ispitac ... amio-jamio

Ovaj hohštapler bez trunke dvoumljenja i straha laže, obmanjuje javnost, misleći valjda da se u toj bezličnoj biračkoj, narodnoj masi nalaze sve sami imbecili. Ovakve i slične gluparije moguće da moraju slušati i tapšati mu po ramenu diletanti iz Demokratske fronte. On će ispitat kriminalnu privatizaciju i neće biti ko je jamio jamio :? .....ma dajte molim vas ! I to, pazi sad-građanskim parnicama :?. Pa to da bi se i počelo raščišćavati potrebno je prethodno pomesti korumpirane stranačke kadrove iz javne uprave, pravosuđa, a da bi se to počelo rašćišćavati potrebno je da recimo građanski blok stranka osvoji apsolutnu pobjedu u svim parlamentima. Ili je potrebna revolucija...Ali nije Željkan utopista,zna dobro da nema ništa od toga, nego će nakon izvjesnog vremena zauzeti pozu pravednika, mučenika pred kamerama i izjaviti nešto kao , "pokušali smo, ali lopovi nam nisu dali. Ali Df je barem pokušao, a to je već, vidite, velika stvar"!
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#32206 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Kod mene DF dobio od SDP poklon Direktoricu Doma Zdravlja
prelivoda
Posts: 447
Joined: 30/07/2013 13:17

#32207 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by prelivoda »

putokaz1 wrote:
Commendatore91 wrote:Zeljko Komsic, Suljagic, Bajrovic i ostala pseudokomunisticka i pseudogradanska bratija su svi jedna velika ubleha. Vrijeme je Bosnjacima vise ostaviti te propale ideologije koje su toliko zivota odnijele. Komunizam je najvece zlo modernog doba i Bosnjaci su najveci suckersi za tu jugonostalgiju koja je bila jedna velika laz. I nakon svega opet kunu se u Titu i komunizam, dok susjedi okolo nas vrebaju.
Moderna socijal demokratija je drugačija od Komunizma
Moderni socijal demokrati treba da se bore za radnike,da idu snjima na proteste,da pomognu invalidu,da posjećuju socijalno ugrožene porodice,da cijene najbolje učenike,da se javljaju na svaki problem Građana,da odma poslije izbor arde,da komuniciraju s građanima putem fb,odgovaraju na pitanja,da im nije važno ko je Bošnjak,Srbin Hrvat Ostali,da traže Transparetnost u radu, da im budu cilj informatička administracije,opština koja će imati vodu,da služenarodu a ne da uzimaju od njega
AKO JE TVOJ BAKIR TAKAV GLASAT ĆU ZA NJEGA A IMAO JE VREMENA DA POKAŽE:DAO JE ŽENI POZICIJU I SLUŽBENO AUTO,ZAPOSLIO SVOJE KADROVE,POSTAVIO NAKOG NOVALIĆA ZA PREMIJERA,UPROPASTIO I DRŽAVU A I STRANKU...
Priznajem nitii Komšić,niti Nikšić ne ispunjavao ovaj moj početni dio teksta,samo Kojović,Bajrović zasad nema predstavnike u vlasti.
Naravno,da ne ponavljam,prvi dio teksta opisiju Kandidata udružene ljevice i aktuelnog načelnike jedne općine u BH.
Najbolji opis kakva bi ljevica trebala da bude. Dok se stvari ne postave ovako, neće je ni biti.
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#32208 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

Dok je Nikšića nema Ljevice
User avatar
Teniser
Posts: 205
Joined: 30/10/2014 12:41

#32209 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Teniser »

Kakvo lažno ujedinjenje,s kojom svrhom osim za očuvanje fotelja.
Jeli ova stranka uopšte postoji osim što otima novac svojim članovima i zastupnicima.
Želim čuti da neko od novinara pita Ž.K o sastanku u Širokom brijegu i šta je tad obeća i garantovao Čoviću
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#32210 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

ima DF
kod mene
Direktorica Doma Zdravlja DF
uvodi pozitivne promjene
uvodi RED
drugu smjeni,bolju hitnu,novo vozilo za hitnu,bolje usluge
nije DF crn ko što se priča
User avatar
drug_profi
Posts: 50205
Joined: 16/07/2012 16:00

#32211 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Ovo nešto kao haiku poezija.... :mrgreen:
putokaz1
Posts: 12410
Joined: 31/05/2014 23:56

#32212 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by putokaz1 »

On meni nema Fronte a Vražalicagostuje na TV
On meni nema Fronte a Pidzo tu
On meni nema Fronte amijenja se vladaUSK
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#32213 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

ovo df uzvraća udarac stojnićima ili šta? :lol: :lol:
User avatar
Toffee karamela
Posts: 2669
Joined: 25/03/2009 22:36
Location: SDAistan

#32214 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Toffee karamela »

malakh wrote:ovo df uzvraća udarac stojnićima ili šta? :lol: :lol:
Prošle godine tačno u ova doba.... :D

Image

Na stranu sve loše što mislim o DF ali mali je stvarno pi.... neviđena
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#32215 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Toffee karamela wrote:
malakh wrote:ovo df uzvraća udarac stojnićima ili šta? :lol: :lol:
Prošle godine tačno u ova doba.... :D

Image

Na stranu sve loše što mislim o DF ali mali je stvarno pi.... neviđena
ovo je u tesli uslikano? :lol: :lol:

malo je tužno vidjeti bivšeg predsjednika države koji je osvojio cirka 300 hiljada glasova, da sjedi u društvu sa jednim .... da se pred narodom ne izražavam šta je.
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#32216 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

ko ga hebe kad je takav kadar dovodio u stranku i davao im da budu kandidati
Novak20
Posts: 13929
Joined: 11/02/2014 18:55
Location: Taboo(t) teme i brisani postovi

#32217 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Novak20 »

Idemo dalje....

http://ba.n1info.com/a170545/Vijesti/Vi ... evice.html

Razmatrajući aktuelnu političku situaciju u Bosni i Hercegovini Predsjedništvo Demokratske fronte danas je na sjednici podržalo je stav da se do narednih općih izbora organizira front lijevih i građanskih opcija kao odgovor na nacionalističke stranke, saopćeno je danas iz DF-a
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#32218 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

Roccohljup wrote:ko ga hebe kad je takav kadar dovodio u stranku i davao im da budu kandidati
ovo je dobra poruka i za df i za ostale stranke, da slicne parazite ne primaju u stranku.

svaki normalni covjek se bori protiv ovakvih, a oni nam ih servirase na izborima i ugurase u vijece.
User avatar
JThomas
Posts: 69048
Joined: 24/05/2008 15:01
Location: Sic semper tyrannis

#32219 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by JThomas »

sjediti može svako sa svakim. u ovoj državi i ovom sistemu vrijednosti stojnić je sportista i mali privrednik :mrgreen: ali primiti to u stranku i staviti na listu - to je dva-tri levela više...
User avatar
malakh
Posts: 7119
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#32220 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by malakh »

JThomas wrote:sjediti može svako sa svakim. u ovoj državi i ovom sistemu vrijednosti stojnić je sportista i mali privrednik :mrgreen: ali primiti to u stranku i staviti na listu - to je dva-tri levela više...
ispravka krivog navoda, staviti na sami vrh liste.

jer meni kao prosječnom glasaču, nestranački nastrojenom, prvih deset na listi je ogledalo liste.
IMT25
Posts: 278
Joined: 23/03/2015 10:24

#32221 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by IMT25 »

malakh wrote:
JThomas wrote:sjediti može svako sa svakim. u ovoj državi i ovom sistemu vrijednosti stojnić je sportista i mali privrednik :mrgreen: ali primiti to u stranku i staviti na listu - to je dva-tri levela više...
ispravka krivog navoda, staviti na sami vrh liste.

jer meni kao prosječnom glasaču, nestranački nastrojenom, prvih deset na listi je ogledalo liste.
Ma dobro, da ne recikliramo više Željkove promašene poteze, ja barem nemam volje za to više, i djeluje mi bolesno... nije on ono što smo mislili da jeste , a Boga mi mnogi smo mislili da je Ž.K. reikarnacija Tite. Ko kaže da nije tako-laže!Nego, kako i s kim dalje ova jadna ljevica u Bosni I Hercegovini? :?:
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#32222 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

malakh wrote:
Roccohljup wrote:ko ga hebe kad je takav kadar dovodio u stranku i davao im da budu kandidati
ovo je dobra poruka i za df i za ostale stranke, da slicne parazite ne primaju u stranku.

svaki normalni covjek se bori protiv ovakvih, a oni nam ih servirase na izborima i ugurase u vijece.

A to sve radi sitnih i šibicarskih interesa kontajući da ce mu taj uhljup osigurati jednu stolicu u opštinskom vijeću.
Ja ljevici nikad neću oprostiti prosle lokalne izbore za opštinu Centar gdje da su imali jednog zajedničkog kandidata, pomeli bi uhljupa Ajnadžića.....al jok .....samo svoje interese gledaju.
User avatar
drug_profi
Posts: 50205
Joined: 16/07/2012 16:00

#32223 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by drug_profi »

Vremenom, nadam se prije nego kasnije, izači će da je moguće postojanje samo dvije, max 3 stranke.
Lijevo, desno, centar.
Kod nas se to množi sa brojem konstitutivnih, ali hajd.
Imamo i paradox da u jednom narodu nemamo čak ni pro forme ljevicu.

Dakle, jednom, izađeš na izbore i glasaš za političare (ova zajednička imenica je sasvim dovoljna da opiše moralne i profesionalne karakteristike tih osoba) koji će formalno pripadati lijevoj, desnoj ili nekoj ni tamo ni ovamo opciji.

Dotle će redovno pobjeđivati desnica jer desnici je dovoljno da se uhvati straha i velikih obećanja.
Ljevica mora uvijek nešto dokazivati i uvijek je rascjepkana ličnim ambicijama.

A kad smo već kod toga, ja se pitam zašto SDP, DF ili bilo koja stranka "ljevice" nije na terenu sa borcima koji protestuju, sa pacijentima sa nefrologije i onkologije...?
Vruće vani previše?
User avatar
Roccohljup
Posts: 6995
Joined: 19/02/2014 18:04

#32224 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Roccohljup »

drugi profil wrote:
A kad smo već kod toga, ja se pitam zašto SDP, DF ili bilo koja stranka "ljevice" nije na terenu sa borcima koji protestuju, sa pacijentima sa nefrologije i onkologije...?
Vruće vani previše?
Ima i toga a ima i da niko neće vrući krompir u ruke. Gdje su bili i 2014 za proteste kad su i mogli nesto uraditi da su imali damu povesti mase. A vjeruj i da ima straha tj da ne smiju. Nekima kad bi rekli evo sad preuzmi i vladaj ne bi pristali jer niti znaju a niti zele......a bolje uzimati poinku i seruckati kao opozicija nego biti na udaru.
User avatar
Chmoljo
Administrativni siledžija u penziji
Posts: 45210
Joined: 05/06/2008 03:41
Location: i vukove stid reći odakle sam...

#32225 Re: Demokratska fronta Željko Komšić

Post by Chmoljo »

drugi profil wrote:
A kad smo već kod toga, ja se pitam zašto SDP, DF ili bilo koja stranka "ljevice" nije na terenu sa borcima koji protestuju, sa pacijentima sa nefrologije i onkologije...?
Vruće vani previše?
prolazih pored ovih protesta boračkih i vidjeh SDA zastave. tako da... :D
Post Reply