DayZ - Rani pristup (Alfa)

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
User avatar
adnel
Posts: 14
Joined: 11/07/2014 20:33

#126 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by adnel »

los merengues wrote:Da ne ulazimo u raspravu amd vs intel, u slucaju arma 2 arma 3 dayz SA intel je
jednostavno 2-3 superiorniji,dokazano(ko ne vjeruje->steam arma/dayz forumi+reddit)

Ekipa spremna za Beresino akciju:Cluster Suad Adnel Kizo Boyka
Image
Dva drota RIP :|
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#127 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

adnel wrote:
los merengues wrote:Da ne ulazimo u raspravu amd vs intel, u slucaju arma 2 arma 3 dayz SA intel je
jednostavno 2-3 superiorniji,dokazano(ko ne vjeruje->steam arma/dayz forumi+reddit)

Ekipa spremna za Beresino akciju:Cluster Suad Adnel Kizo Boyka
Image
Dva drota RIP :|
:lol: :lol: :lol: :lol: poderali vas :kiss:
User avatar
AhmetShabo
Posts: 2884
Joined: 03/03/2011 09:12

#128 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by AhmetShabo »

Iako ne igram igru radi loseg racunara, redovno pratim sve u vezi iste.. evo ovdje mozete da pratite sve novitete koji se spremaju..
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Pnk7g7aj ... M6Tjwdv77A[/youtube]
Struja__
Posts: 125
Joined: 09/07/2014 15:30

#129 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Struja__ »

sjoj ceg oni igraju :lol:

kasnite malo, ta igra bila dobra prije godinu, sad je vec u k... haman odustali od nje, cak hoce i engine da mjenjaju
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#130 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Decerto »

Struja__ wrote:sjoj ceg oni igraju :lol:

kasnite malo, ta igra bila dobra prije godinu, sad je vec u k... haman odustali od nje, cak hoce i engine da mjenjaju
dobar je arma mod jos uvijek,za standalone ne znam,ali napravili su novi mod za arma 2 dayz,zvan overpoch.Kombinacija epocha i overwatcha,na stotine novih pusaka,nove mape,zgrade u koje se moze ulaziti,itd itd,pravo mocno :D ,a za standalone,trebat ce jos minimalno godina dok ne srede taj novi engine i optimizaciju,pa ako bude bolje isla i za 10 fpsa nego ovaj arma 2 dayz,kupit cu je.
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#131 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

Struja__ wrote:sjoj ceg oni igraju :lol:

kasnite malo, ta igra bila dobra prije godinu, sad je vec u k... haman odustali od nje, cak hoce i engine da mjenjaju
Igra koja jos nije zavrsena je zaradila preko €50 000 000, i da neko odustane? Enfusion engine nije novi nego ime koje je dato ovome enginu koji je evolvirao sa DayZ Standalone igrom koja je jos uvijek u ALFA VERZIJI sto znaci da jos uvijek ima punu chunu bugova, koje kakih gliceva i sranja. A najvise je igram radi have koje sam upoznao bas ovdje, momci su 1 liga. :thumbup: Kada igra bude gotova biti ce dobra, sada ne tako ali ima pomaka...
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#132 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

Decerto wrote:
Struja__ wrote:sjoj ceg oni igraju :lol:

kasnite malo, ta igra bila dobra prije godinu, sad je vec u k... haman odustali od nje, cak hoce i engine da mjenjaju
dobar je arma mod jos uvijek,za standalone ne znam,ali napravili su novi mod za arma 2 dayz,zvan overpoch.Kombinacija epocha i overwatcha,na stotine novih pusaka,nove mape,zgrade u koje se moze ulaziti,itd itd,pravo mocno :D ,a za standalone,trebat ce jos minimalno godina dok ne srede taj novi engine i optimizaciju,pa ako bude bolje isla i za 10 fpsa nego ovaj arma 2 dayz,kupit cu je.
Ako sve bude islo kako oni prde iz alfe u beta verziju bih trbali biti u Decembru i onda poliranje. Za sada najveci problem su jebeni hackeri. Koje tamane ali ne dovoljno brzo.
Struja__
Posts: 125
Joined: 09/07/2014 15:30

#133 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Struja__ »

Mod je bio alfa godinama, standalone je alfa od pocetka do sad, sad odjenom im ne valja engine i vi i dalje mislite da ce nesto biti od te igre? To koliko je igra zaradila ne govori nista, govori samo da je narod glup jer kupuje nedovrsen proizvod i samim tim jos vise srozava kvalitet konacnog proizvoda.
Zato je nekad postojao demo, probas pa vidis hos kupit a ne ovako. Al hajd sad, sjetit cete se vi mene.
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#134 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Decerto »

Struja__ wrote:Mod je bio alfa godinama, standalone je alfa od pocetka do sad, sad odjenom im ne valja engine i vi i dalje mislite da ce nesto biti od te igre? To koliko je igra zaradila ne govori nista, govori samo da je narod glup jer kupuje nedovrsen proizvod i samim tim jos vise srozava kvalitet konacnog proizvoda.
Zato je nekad postojao demo, probas pa vidis hos kupit a ne ovako. Al hajd sad, sjetit cete se vi mene.
budimo iskreni,ljudi su kupili standalone zbog arma 2 dayza.Da nije bilo toga,i da su ovako po prvi put izbacili igru,ja mislim da bi dobili 90% negativnih komentara i malo tko bi je kupio.Al jbga,fino i pise,oni PREPORUCUJU da ne uzimas igru sad,zato se nemamo sta zalit.Znaju i oni da je puna bugova i nedovrsena,zbog toga i ja cekam dok je skroz ne urade,a ne ovako dat 50 km i da mi stoji u library,jer mi je trenutno overpoch bolji od standalone 1000 puta.
Struja__
Posts: 125
Joined: 09/07/2014 15:30

#135 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Struja__ »

Sve to stoji. Problem ove igre je najvise tehnicke prirode, znam o cemu pricam jer sam jos davno nekad igrao OFP, engine je uzasan, uzasan za razvoj plus sto omogucava da bilo ko ko se iole razumije u skripte i programiranje moze hakirati igru.
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#136 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

Struja__ wrote:Mod je bio alfa godinama, standalone je alfa od pocetka do sad, sad odjenom im ne valja engine i vi i dalje mislite da ce nesto biti od te igre? To koliko je igra zaradila ne govori nista, govori samo da je narod glup jer kupuje nedovrsen proizvod i samim tim jos vise srozava kvalitet konacnog proizvoda.
Zato je nekad postojao demo, probas pa vidis hos kupit a ne ovako. Al hajd sad, sjetit cete se vi mene.
Arma II - DayZ MOD je bio i ostao fakticki demo za Standalone, zato igraci i jesu podrzali Early Access Alpha, koja sporo ali sigurno napreduje, najveci problem trenutno jesu hackeri ali to ce biti prevazidjeno kao u Arma III, ako hoces hakovati morces imati dublji djep pa izvoli.
Struja__
Posts: 125
Joined: 09/07/2014 15:30

#137 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Struja__ »

Ne budi smijesan, arma se nikad nece rijesiti tzv hakera.
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#138 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

Struja__ wrote:Ne budi smijesan, arma se nikad nece rijesiti tzv hakera.
Procitaj sta je napisano!
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#139 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#140 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

Image
User avatar
Doge
Posts: 1
Joined: 16/07/2014 20:32

#141 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Doge »

Super pa ima i naših ljudi da igraju DayZ.
E'o tražim nekog da igram sa njim/njom, nema puno preduslova:

da je iole normalan/a
da mozemo na voice chat
i da nije pacifista

Game time je obicno iza 17h, vikendom se mozemo dogovoriti.
Igro sam ArmA-e i OFP i DayZ mod ... tako da mi ni sama igra ni mod nisu nepoznati, imam i puškicu kakvu :) malo graha u konzervi, limenka kole itd... nisam škrtica podijeliću ponešto al' imaj granice
Šalu na stranu :) haj nek me doda ko hoce "Drxi" steam name a ingame je Strelok
(takodjer dolazi klan u obzir, ako nekome treba igrac tu sam)

Pozz !
User avatar
adnel
Posts: 14
Joined: 11/07/2014 20:33

#142 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by adnel »

BHCluster wrote:
adnel wrote:
los merengues wrote:Da ne ulazimo u raspravu amd vs intel, u slucaju arma 2 arma 3 dayz SA intel je
jednostavno 2-3 superiorniji,dokazano(ko ne vjeruje->steam arma/dayz forumi+reddit)

Ekipa spremna za Beresino akciju:Cluster Suad Adnel Kizo Boyka
Image
Dva drota RIP :|
:lol: :lol: :lol: :lol: poderali vas :kiss:
Đedeee
User avatar
AhmetShabo
Posts: 2884
Joined: 03/03/2011 09:12

#143 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by AhmetShabo »

Image
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#144 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

faketowsky wrote:Image
:thumbup:
suad_tuzla
Posts: 28
Joined: 16/04/2014 23:01

#145 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by suad_tuzla »

Evo kako bi trebo dayz izgledati, a ne ko ovo što mi igramo xD

Image
User avatar
los merengues
Posts: 407
Joined: 13/12/2008 18:01
Location: Na obroncima brda Radogost sjeverozapadno od sela Radonići

#146 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by los merengues »

Image
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#147 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Decerto »

kako mi se ne da patit sa ovim arma 2 dayzom vise...milion modova,stvarno su ukakili dayz feel,neke moderne puske,tenkovi,apcovi,attack helikopteri etc etc,a nema onih vanilla servera da valjaju.Zbavit cu kakve pare da uzmem standalone pa makar umro :lol: .Ocu odma u taj vas squad :thumbup:
User avatar
BHCluster
Posts: 23401
Joined: 13/09/2007 18:41
Location: Time to get schwifty in here!
Contact:

#148 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by BHCluster »

Decerto wrote:kako mi se ne da patit sa ovim arma 2 dayzom vise...milion modova,stvarno su ukakili dayz feel,neke moderne puske,tenkovi,apcovi,attack helikopteri etc etc,a nema onih vanilla servera da valjaju.Zbavit cu kakve pare da uzmem standalone pa makar umro :lol: .Ocu odma u taj vas squad :thumbup:
Ovo ti najozbiljnije kazem nemoj jos, sacekaj koji mjesec.
User avatar
Decerto
Posts: 2443
Joined: 14/09/2010 07:58
Location: On the wrong side of heaven,and the righteous side of hell.
Contact:

#149 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by Decerto »

Danas malo strimao epoch,imao 64 viewera moram se pohvalit haha :lol: :lol:
suad_tuzla
Posts: 28
Joined: 16/04/2014 23:01

#150 Re: DayZ - Rani pristup (Alfa)

Post by suad_tuzla »

Decerto wrote:Danas malo strimao epoch,imao 64 viewera moram se pohvalit haha :lol: :lol:

Daj nam twich da i mi kad pogledamo
Post Reply