'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...
Post Reply
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#126 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by fedor »

Vitez Koja wrote:@fedor
pokusaj, za pocetak, nesto malo jace od slikovnice :lol: :lol:
Jao, kako pametan odgovor. Zavidim ti na "nivou inteligencije"! :lol: :lol: :lol:
Izjava godine! :D
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#127 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Vitez Koja »

fedor wrote:
Vitez Koja wrote:@fedor
pokusaj, za pocetak, nesto malo jace od slikovnice :lol: :lol:
Jao, kako pametan odgovor. Zavidim ti na "nivou inteligencije"! :lol: :lol: :lol:
Izjava godine! :D
Pa, posto citas Dnevni Avaz, koji je ispod nivoa jedne slikovnice...isao sam tom logikom :lol: :lol:
Moram priznati, da i ja tebi zavidim, jer procitao si vise silikovnica od mene :sad:
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#128 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by fedor »

Vitez Koja wrote: Pa, posto citas Dnevni Avaz, koji je ispod nivoa jedne slikovnice...isao sam tom logikom :lol: :lol:
Moram priznati, da i ja tebi zavidim, jer procitao si vise silikovnica od mene :sad:
Hahhaha
1. Ne znam odkud ti ideja da čitam DA! Ali hajd 8-) :lol:
2. Kako više!? Ti si spomenuo slikovnicu...pametnom i išaret dosta! :lol:
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#129 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Vitez Koja »

fedor wrote:
Vitez Koja wrote: Pa, posto citas Dnevni Avaz, koji je ispod nivoa jedne slikovnice...isao sam tom logikom :lol: :lol:
Moram priznati, da i ja tebi zavidim, jer procitao si vise silikovnica od mene :sad:
Hahhaha
1. Ne znam odkud ti ideja da čitam DA! Ali hajd 8-) :lol:
2. Kako više!? Ti si spomenuo slikovnicu...pametnom i išaret dosta! :lol:
1. Branis Dnevni, pa kontam da ih i citas
2. vidi pod 1.
dragg
Posts: 34
Joined: 11/10/2010 13:50

#130 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by dragg »

Novi broj Dana je katastrofa! Sve sami naručeni tekstovi. Postaje očito da sam "brend" ne može preživjeti bez ljudi koji su ga stvorili, ili je to možda bio cilj - da se ugasi "brend" ? NIšta bolje nismo dobili doli još jedno personalno glasilo SDP-a.
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#131 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by fedor »

Vitez Koja wrote: 1. Branis Dnevni, pa kontam da ih i citas
2. vidi pod 1.
Ooooooj :lol: :lol: :lol:
Koji ti je nivo inteligencije bio potreban pa da iz mojih postova skontaš da branim DA? Hahhaha. Ne čitam ni oslobođenje ni dane ni dnevni. Odavno te medije mnogi koriste mnogi za svoje (političke) ciljeve... ;-)
Samo :sax:
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#132 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Vitez Koja »

fedor wrote:
Vitez Koja wrote: 1. Branis Dnevni, pa kontam da ih i citas
2. vidi pod 1.
Ooooooj :lol: :lol: :lol:
Koji ti je nivo inteligencije bio potreban pa da iz mojih postova skontaš da branim DA? Hahhaha. Ne čitam ni oslobođenje ni dane ni dnevni. Odavno te medije mnogi koriste mnogi za svoje (političke) ciljeve... ;-)
Samo :sax:
Zaboravio sam i radi toga izvini, da je sva "inteligencija" u ministarstvima otisla.
Navedi neku od tih novina, koje ti citas, a koje se ne koriste za promociju nekih politickih ciljeva.
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#133 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by fedor »

Vitez Koja wrote: Zaboravio sam i radi toga izvini, da je sva "inteligencija" u ministarstvima otisla.
Navedi neku od tih novina, koje ti citas, a koje se ne koriste za promociju nekih politickih ciljeva.
Pa naravno da je otišla tamo. Vidiš da nikad nisi bolje živjeo u gore vrijeme, uveli smo ti i internet! :lol: :lol:
:sax: !??
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#134 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Vitez Koja »

fedor wrote:
Vitez Koja wrote: Zaboravio sam i radi toga izvini, da je sva "inteligencija" u ministarstvima otisla.
Navedi neku od tih novina, koje ti citas, a koje se ne koriste za promociju nekih politickih ciljeva.
Pa naravno da je otišla tamo. Vidiš da nikad nisi bolje živjeo u gore vrijeme, uveli smo ti i internet! :lol: :lol:
:sax: !??

Zivjeo i ti meni "intelegenti" :lol: :lol:
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#135 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by fedor »

Vitez Koja wrote:
fedor wrote:
Vitez Koja wrote: Zaboravio sam i radi toga izvini, da je sva "inteligencija" u ministarstvima otisla.
Navedi neku od tih novina, koje ti citas, a koje se ne koriste za promociju nekih politickih ciljeva.
Pa naravno da je otišla tamo. Vidiš da nikad nisi bolje živjeo u gore vrijeme, uveli smo ti i internet! :lol: :lol:
:sax: !??

Zivjeo i ti meni "intelegenti" :lol: :lol:
Hahaha!! Misliš da sam pogriješio, zato si i "uvećao" ovo "živjeo". Hajd malo uzmi gramatiku i prouči to, mani se oslobođenja i nepismenih novinara, nemoj biti zatucan, nego skontaj nešto i sam! :dance:
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#136 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Vitez Koja »

@fedor

ucio i SH-HS i bosanski i maternji jezik, nikad nisam vidio ovo zivjeo. Do sad sam mislio da se pise i govori zivio. Mozda si i u pravu. Ne znam, nova vremena...novi ljudi.
Pa, covjece, idi radi...omoguci jos nekom, da u ovim teskim vremenima, ima internet. Sta mi bi vas!? Kako bi to bili tuzni i teski dani :sad:
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#137 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by fedor »

Vitez Koja wrote:@fedor

ucio i SH-HS i bosanski i maternji jezik, nikad nisam vidio ovo zivjeo. Do sad sam mislio da se pise i govori zivio. Mozda si i u pravu. Ne znam, nova vremena...novi ljudi.
Pa, covjece, idi radi...omoguci jos nekom, da u ovim teskim vremenima, ima internet. Sta mi bi vas!? Kako bi to bili tuzni i teski dani :sad:
Ne želim ovdje da govorim o gramatici, jer je off topic.
Pa radim, činim sve da ljudi u mom komšiluku dobiju kablovsku i kanalizaciju, a kada će to biti Bog zna! ;-)
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#138 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Vitez Koja »

fedor wrote:
Vitez Koja wrote:@fedor

ucio i SH-HS i bosanski i maternji jezik, nikad nisam vidio ovo zivjeo. Do sad sam mislio da se pise i govori zivio. Mozda si i u pravu. Ne znam, nova vremena...novi ljudi.
Pa, covjece, idi radi...omoguci jos nekom, da u ovim teskim vremenima, ima internet. Sta mi bi vas!? Kako bi to bili tuzni i teski dani :sad:
Ne želim ovdje da govorim o gramatici, jer je off topic.
Pa radim, činim sve da ljudi u mom komšiluku dobiju kablovsku i kanalizaciju, a kada će to biti Bog zna! ;-)
Radi, radi...
User avatar
vicious
Posts: 6911
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#139 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by vicious »

Baš je interesantno čitati vaše prepucavanje o dnevnim novinama, inteligenciji, gramatici i ministarstvima na temi o Danima... :D
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#140 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by fedor »

vicious wrote:Baš je interesantno čitati vaše prepucavanje o dnevnim novinama, inteligenciji, gramatici i ministarstvima na temi o Danima... :D
E da samo znaš, samo sam tebe čekao da mi to kažeš! 8-) :lol: ;-)
Pa šta je tu loše!? Gramatika!? Pa to je pravo bitno kod pisanja novinskih članaka, zar ne!? Ili ti možda misliš drugačije...
Kazao sam već prije o gramatici neću, off topic je.
Sve što sam imao kazao sam, dok me vitez nije prozvao, ali sad je OK.
Zakopali smo sjekire, jel tako viteže!? ;-)
User avatar
Vitez Koja
Posts: 555
Joined: 21/10/2010 13:19

#141 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Vitez Koja »

fedor wrote:
vicious wrote:Baš je interesantno čitati vaše prepucavanje o dnevnim novinama, inteligenciji, gramatici i ministarstvima na temi o Danima... :D
E da samo znaš, samo sam tebe čekao da mi to kažeš! 8-) :lol: ;-)
Pa šta je tu loše!? Gramatika!? Pa to je pravo bitno kod pisanja novinskih članaka, zar ne!? Ili ti možda misliš drugačije...
Kazao sam već prije o gramatici neću, off topic je.
Sve što sam imao kazao sam, dok me vitez nije prozvao, ali sad je OK.
Zakopali smo sjekire, jel tako viteže!? ;-)
Sjekire i testere i asove... :)
User avatar
fedor
Posts: 9156
Joined: 27/10/2010 08:10
Location: Behind enemy lines

#142 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by fedor »

Vitez Koja wrote:
fedor wrote:
vicious wrote:Baš je interesantno čitati vaše prepucavanje o dnevnim novinama, inteligenciji, gramatici i ministarstvima na temi o Danima... :D
E da samo znaš, samo sam tebe čekao da mi to kažeš! 8-) :lol: ;-)
Pa šta je tu loše!? Gramatika!? Pa to je pravo bitno kod pisanja novinskih članaka, zar ne!? Ili ti možda misliš drugačije...
Kazao sam već prije o gramatici neću, off topic je.
Sve što sam imao kazao sam, dok me vitez nije prozvao, ali sad je OK.
Zakopali smo sjekire, jel tako viteže!? ;-)
Sjekire i testere i asove... :)
:thumbup: :thumbup: :thumbup:
ins
Posts: 2711
Joined: 12/05/2005 10:50

#143 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by ins »

Mislim da bi pravi naziv ove teme trebao biti:

Dani u rukama Vildane Selimbegovic

:run:
hadžialagić
Posts: 371
Joined: 22/06/2010 19:37

#144 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by hadžialagić »

Zamolio bih moderatore da ove trollove malo zaustave. Samo idu sa teme na temu i čine ih bezvrijednim, pri tome vrijeđajući druge učesnike.
User avatar
Altsa
Posts: 7382
Joined: 19/03/2004 18:31

#145 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Altsa »

do danas sam redovno kupovao dane i ako mi se kampanja protiv SDP i uvlacenje u supak slijadzicu od strane pecanina gadila i od nje mi se povracalo...po meni nije bilo novina sedmicnih a da se moglo nesto procitati osim dana...medutim ovi jutrosnji novi dani su dno dna i mene su jednostavno natjerali da ih prestanem kupovati... :roll:
Glanzer
Posts: 417
Joined: 21/10/2010 16:55
Location: Ovo bi sve trebalo oprat!

#146 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Glanzer »

Do prije par godina cak mi je bilo zao baciti procitani broj Dana pa sam i slagao u pakete iste.Onda je sve polagano pocelo nekom silaznom putanjom,tako da ovo nije iznenadujuce.Odlazili su ljudi koji su pravili razliku u kvalitetu(Miljenko,Semezdin,Emir,...)ne znam iz kojih razloga nije ,ali da je htio Senad bi uocio tendenciju pada,najvjerojatnije da je promijenio svoje prioritete,te mu je tako" moralno" novinarstvo palo na njegovoj ljestvici prioriteta u odnosu na "finansijsko" novinarstvo do konacne prodaje lista.U posljednje vrijeme mislim da mu je tiraz drasticno opao ,bas zbog ovoga,ako on mijenja ideale mijenjam npr.i ja te ne kupujem novinu za tri km kada ista ne vrijedi pomenutog novca.U posljednje vrijeme ZAISTAnije vrijedila pomenutog novca.
User avatar
-LIBERO-
Čiča Gliša
Posts: 15604
Joined: 11/02/2008 01:27
Location: Vedran Puljic R.I.P- Istina za Vedrana!-Nepravda bilo gdje, prijetnja je pravdi svugdje-M.L.King.

#147 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by -LIBERO- »

A kakve su procjene o kojoj se cifri radi za ovu kupo-prodaju?
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55921
Joined: 15/12/2008 16:53

#148 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by ultima_palabra »

Mislim da nije ni marka prešla iz ruke u ruku... Civitas, ako se tako zvala firma koja je bila vlasnik, je nabrala dugove prema Unioninvestplastici (Hilmina firma kod koje su se štampali). Ne znam koja bi mogla biti veličina duga.
User avatar
Banksy
Posts: 28557
Joined: 18/07/2008 09:33

#149 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by Banksy »

ins wrote:Mislim da bi pravi naziv ove teme trebao biti:

Dani u rukama Vildane Selimbegovic

:run:
Izgleda da je tako ...

Dobar Faruk Šehić.
thepatriot
Posts: 506
Joined: 31/01/2009 22:19

#150 Re: 'DANI' U RUKAMA HILME SELIMOVICA

Post by thepatriot »

kakavdanakneiskustvu wrote:ko je sada glavni urednik u danima

Mujo Selimović
Post Reply