Damir Dzumhur

Rukomet, tenis, odbojka, atletika, vaterpolo,...

Moderators: _BataZiv_0809, Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#2176 Re: Damir Dzumhur

Post by ganjeta »

Mora malo odmoriti, reko ti je Edin :D .
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2177 Re: Damir Dzumhur

Post by hrasno38 »

He sam sebe ce pobjediti sa svojim scenskim nastupima i neozbiljnoscu
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2178 Re: Damir Dzumhur

Post by hrasno38 »

E moj Dzumhure.......zato ces tesko ikada otici u samo vrh tenisa.
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2179 Re: Damir Dzumhur

Post by drndalo »

hrasno38 wrote:Nevjerovatan je :-) :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: E sad bi stvarno trebalo dobiti ovog nadmenog holandjanina! Inace su nam kroz istoriju duzni puno toga!
Sta su nam duzni? S takvom pamecu nikad nista necemo postici... Duzni nam...? Da nam holandski penzioneri posalju po 10 k€ svakom za taj dug? Djeca iz NL vrticavda nam posalju svoje uzine? Kakvo razmisljanje... :cry:
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2180 Re: Damir Dzumhur

Post by hrasno38 »

drndalo wrote:
hrasno38 wrote:Nevjerovatan je :-) :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: E sad bi stvarno trebalo dobiti ovog nadmenog holandjanina! Inace su nam kroz istoriju duzni puno toga!
Sta su nam duzni? S takvom pamecu nikad nista necemo postici... Duzni nam...? Da nam holandski penzioneri posalju po 10 k€ svakom za taj dug? Djeca iz NL vrticavda nam posalju svoje uzine? Kakvo razmisljanje... :cry:
Duzni su nam 7000 zivota i onda protiv njih mora uvijek biti posebna motivacija da se igra.....ali moras odrasti da bi ti to sve leglo!!!
User avatar
ortodont
Posts: 1834
Joined: 02/02/2011 12:34
Location: Sarajevo

#2181 Re: Damir Dzumhur

Post by ortodont »

Nevidjeni coban.
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55667
Joined: 15/12/2008 16:53

#2182 Re: Damir Dzumhur

Post by ultima_palabra »

Haarhuis ga je suptilno isprovocirao i u onom trenutku se vidjelo da je vec u glavi izgubio mec.

Isto kao sto su Izraelci uradili na Olimpijadi... sad ce mi sve cesce ovo raditi jer se zna gdje je tanak.
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2183 Re: Damir Dzumhur

Post by drndalo »

hrasno38 wrote:
drndalo wrote:
hrasno38 wrote:Nevjerovatan je :-) :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: E sad bi stvarno trebalo dobiti ovog nadmenog holandjanina! Inace su nam kroz istoriju duzni puno toga!
Sta su nam duzni? S takvom pamecu nikad nista necemo postici... Duzni nam...? Da nam holandski penzioneri posalju po 10 k€ svakom za taj dug? Djeca iz NL vrticavda nam posalju svoje uzine? Kakvo razmisljanje... :cry:
Duzni su nam 7000 zivota i onda protiv njih mora uvijek biti posebna motivacija da se igra.....ali moras odrasti da bi ti to sve leglo!!!
Duzni su nam *urac od ovce! Zna se ko je pobio ljude, i zna se koliko smo mi "uradili" na prevenciji toga... Holandski vojnici su mogli uraditi nesto vise, i da nasih pobiju 6000, a da 300 holandeza zamjeni ovu razliku od 1000 nas... Grozna uloga, ali su oni tu najmanje krivi, bili su gdje ne treba biti kada nije trebalo... Svi ostali u UNu su krivlji od njih...

Nije valjda da mislis da su umjesto njih bili npr. Pakistanci, da bi sve bilo OK? Aha... Garant...

Oko motivacije necu... Ako Damir kao profesionalac treba dodatni motiv da bi bio sto bolji, onda ga *ebat... Ako plasman, rezultat i pare nisu dovoljan stimulans da bude bolji teniser od govornika, trebao bi se ozbiljno zamisliti, jer mu kao oratoru NE IDE BAS NAJBOLJE...

Ja da sam mu danas bio tamo rekao bih mu doslovno:"Igraj i NE SERI!" Eto kako je dobro izgledao, kao razmazeno deriste kojem ne daju sestrinu Barbiku, jer je njemu bas tad doslo da je uzme sestri... :josipalisac: Primadona-wannabe... :evil:
amko761
Posts: 1213
Joined: 06/06/2012 17:40

#2184 Re: Damir Dzumhur

Post by amko761 »

Aman zar još ima tema o ovom "I am not muslim" iz Beograda, koji se zabavlja sa vlahinjom.

Nije vam dosta jedan Kusturica? :)
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2185 Re: Damir Dzumhur

Post by drndalo »

Sto tebi smeta ko se s kim zabavlja? Ti svoje brige brini i trazi si selameta gdje hoces. Njegova cura, njegov problem...

Iskreno, koliko vidim u zadnje vrijeme cura mu je najmanji problem...
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2186 Re: Damir Dzumhur

Post by Edin H. »

amko761 wrote:Aman zar još ima tema o ovom "I am not muslim" iz Beograda, koji se zabavlja sa vlahinjom.

Nije vam dosta jedan Kusturica? :)
Ti ni sam nisi vjerovatno svjestan koliko zlobe, netrepeljivosti, nacionalizma, pa i sovinizma u izbija iz tvog komentara za momka koji je danas muda otegao zastupajuci i boreci se za BiH. Kada osnujete bosnjacku reprezentaciju i bosnjacku drzavu onda ce tvoj komentar imati smisla.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2187 Re: Damir Dzumhur

Post by It_is_a_Leclerc »

hrasno38 wrote:
drndalo wrote:
hrasno38 wrote:Nevjerovatan je :-) :bih: :bih: :bih: :bih: :bih: E sad bi stvarno trebalo dobiti ovog nadmenog holandjanina! Inace su nam kroz istoriju duzni puno toga!
Sta su nam duzni? S takvom pamecu nikad nista necemo postici... Duzni nam...? Da nam holandski penzioneri posalju po 10 k€ svakom za taj dug? Djeca iz NL vrticavda nam posalju svoje uzine? Kakvo razmisljanje... :cry:
Duzni su nam 7000 zivota i onda protiv njih mora uvijek biti posebna motivacija da se igra.....ali moras odrasti da bi ti to sve leglo!!!
Ovo je tako netačno.

Ja nisam odgovoran za grijehe svoga oca ili brata, a kamoli za grijehe predsjednika moje vlade ili tamo nekog vojnika koji nosi grb moje zemlje na reveru. Da ne pričam o tome da je holandska javnost generalno svjesna sramotne uloge svoje vojske u toku genocida, i da su pomagali i danas pomažu mnoge projekte u Srebrenici i BiH. Dakle, ne stoji ta priča niti jedne jedine sekunde.

Srebrenica nije sportski motiv. I ne može biti. To je tako degradirajuće za uspomenu i kolektivnu memoriju bošnjačkog naroda.

Damir se trebao motivisati trećim krugom I svjetske grupe Davis cupa. Ali nije, s obzirom da je on mentalno jak jedino na tribinama Grbavice i na koncertu Jale Brata. Na svim ostalim mjestima lik izgleda kao klasični jalijaš, sa okoprčnim stavom, galamom, vikom i urlanjem.
nema me tamo
Posts: 13597
Joined: 30/10/2013 18:58

#2188 Re: Damir Dzumhur

Post by nema me tamo »

Jašta..

Deduka je malo neurozan
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2189 Re: Damir Dzumhur

Post by bingov buraz »

amko761 wrote:Aman zar još ima tema o ovom "I am not muslim" iz Beograda, koji se zabavlja sa vlahinjom.

Nije vam dosta jedan Kusturica? :)
Neko vec prijavio post,bravo klikse :mrgreen:
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#2190 Re: Damir Dzumhur

Post by Tomahawk11 »

Neko mu treba reci - igraj i suti.
Suti, hljeba ti i soli.
Eto, suti.
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#2191 Re: Damir Dzumhur

Post by Bosanski_kralj »

Ružno je ono danas bilo za gledati. Meni bilo neugodno.
User avatar
Mustang1
Posts: 28755
Joined: 29/12/2010 17:31

#2192 Re: Damir Dzumhur

Post by Mustang1 »

Rekao sam ja jedno 1000 puta suti i igraj i derao se da se Tomo svadja sa njima a on neka igra :D Dok je bio smiren okrenuo je. I ono na kraju su i trazili Holandjani da prekinu onaj njegov niz, da ga poremete, znali su da ce nasjesti na provokacije onog njihovog selektora.
User avatar
cyprus
Posts: 39275
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#2193 Re: Damir Dzumhur

Post by cyprus »

amko761 wrote:Aman zar još ima tema o ovom "I am not muslim" iz Beograda, koji se zabavlja sa vlahinjom.

Nije vam dosta jedan Kusturica? :)
WTF...
User avatar
Edin H.
Posts: 47029
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#2194 Re: Damir Dzumhur

Post by Edin H. »

bingov buraz wrote: Neko vec prijavio post,bravo klikse :mrgreen:
Ne rijesava se ovo prijavljivanjem i brisanjem postova, znam ja i drugih ljudi koji ovako razmisljaju u vezi Dzumhura.

Istina ovo nije mjesto za tu raspravu.
User avatar
drndalo
Posts: 22820
Joined: 26/06/2006 16:34
Location: Sarajevo

#2195 Re: Damir Dzumhur

Post by drndalo »

Edin H. wrote:
bingov buraz wrote: Neko vec prijavio post,bravo klikse :mrgreen:
Ne rijesava se ovo prijavljivanjem i brisanjem postova, znam ja i drugih ljudi koji ovako razmisljaju u vezi Dzumhura.

Istina ovo nije mjesto za tu raspravu.
Besposlen pop i jarice krsti... Tako da... :|
elk
Posts: 2803
Joined: 14/08/2006 12:03

#2196 Re: Damir Dzumhur

Post by elk »

Bravo amko,gromada si bosnjacka :bih: .
mjesavina frustriranih pitara,podvrnutih tola iz vozuce(mislim,decko je ateista,kako moze..),ljubomornih hejtera i raznog drugog polusvijeta.
damire,ako citas,slobodno prestani igrati za repku.jebo ovo vise,kad se vratimo u zlj zonu i budemo igrali sa kosovom i san marinom,tada ce krezavom narodu da lakne i vice sretni.idi i ne osvrci se.jebo ovo.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#2197 Re: Damir Dzumhur

Post by hrasno38 »

elk wrote:Bravo amko,gromada si bosnjacka :bih: .
mjesavina frustriranih pitara,podvrnutih tola iz vozuce(mislim,decko je ateista,kako moze..),ljubomornih hejtera i raznog drugog polusvijeta.
damire,ako citas,slobodno prestani igrati za repku.jebo ovo vise,kad se vratimo u zlj zonu i budemo igrali sa kosovom i san marinom,tada ce krezavom narodu da lakne i vice sretni.idi i ne osvrci se.jebo ovo.
:thumbup:
User avatar
Bosanski_kralj
Posts: 9222
Joined: 31/03/2007 00:07

#2198 Re: Damir Dzumhur

Post by Bosanski_kralj »

elk wrote:Bravo amko,gromada si bosnjacka :bih: .
mjesavina frustriranih pitara,podvrnutih tola iz vozuce(mislim,decko je ateista,kako moze..),ljubomornih hejtera i raznog drugog polusvijeta.
damire,ako citas,slobodno prestani igrati za repku.jebo ovo vise,kad se vratimo u zlj zonu i budemo igrali sa kosovom i san marinom,tada ce krezavom narodu da lakne i vice sretni.idi i ne osvrci se.jebo ovo.
Koja gomila gluposti. Lik se svađa sa svima oko sebe, pa onda i samim sa sobom i kao to mu se ne smije ni zamjeriti. Nek se okane profesionalnog sporta ako ga svaki mulac može iznervirati.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#2199 Re: Damir Dzumhur

Post by It_is_a_Leclerc »

Ne odgovarajte Amku. Ne hranite trola, ili forumskim riječima - ne razgovarajte s rahmetlijom. :D
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#2200 Re: Damir Dzumhur

Post by bingov buraz »

pogledajte mu druge postove prije nego ga proglasite vehabijom
znam jer sam fasovo ban zbog doticnog :mrgreen:
drugi su to povodi
dosta offa od mene
Post Reply