Da li ste u vezi?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply

Da li ste u vezi?

Da.
68
46%
Ne.
79
54%
 
Total votes: 147

User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#201 Re: Da li ste u vezi?

Post by pustopoljina »

swanfilter wrote:
pustopoljina wrote:Zbog toga sto te neki anonimus na forumu isprovocirao...ti pises licne podatke, straha si pouzdan :lol:

I? Dajem svoje, ne doticne osobe ... Covjek se u nekoliko postova svojski potrudio, samo sam mu dao priliku ...

Straha? U Bihacu ne koristimo tih izraza. Ti si, kolegice, iz Coralica ili tako nesto. Prijatno.
Bogami nisam. Al' nisam ni bihacit.
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#202 Re: Da li ste u vezi?

Post by alibaba_i_30_godina »

swanfilter wrote:
pustopoljina wrote:Zbog toga sto te neki anonimus na forumu isprovocirao...ti pises licne podatke, straha si pouzdan :lol:

I? Dajem svoje, ne doticne osobe ... Covjek se u nekoliko postova svojski potrudio, samo sam mu dao priliku ...

Straha? U Bihacu ne koristimo tih izraza. Ti si, kolegice, iz Coralica ili tako nesto. Prijatno.
Pa lako je otkriti ko si na osnovu adrese i onda svi Bišćani mogu provjeriti malo svoje veze i brakove. Bezveze ti to. Pusti, ispričao si priču. Znaš da će biti osuda, moralno svakako nije, ali s druge strane očito te to toliko i ne interesuje. Samo nemoj da se previše hvališ medju prijateljima, ljudi pričaju, mogao bi nagrabusiti. Ovako, niko ne zna ko si. Ako opet ne napraviš neku glupost sa adresom i imenom. :mrgreen:

Elem, valjda tebe neće nešto slično sresti nekada. Koliko god dobro tebi sada bilo, nije to pošteno ni prema kome.
swanfilter
Posts: 7967
Joined: 06/06/2008 18:52

#203 Re: Da li ste u vezi?

Post by swanfilter »

Boga mi-odvojeno. Ti si def. iz Coralica. Prijatno.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#204 Re: Da li ste u vezi?

Post by pustopoljina »

swanfilter wrote:Boga mi-odvojeno. Ti si def. iz Coralica. Prijatno.
Haha...
Misli da jesam ako ti je lakse...al' ja tu tvoju ulicu jos zovem starim imenom :wink:
Mescini da je tebi dosadilo biti svaler.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#205 Re: Da li ste u vezi?

Post by King Theoden »

Čiju li je taj adresu postavio :lol:
Švaleri su kukavice.
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2611
Joined: 18/03/2015 01:36

#206 Re: Da li ste u vezi?

Post by Mea_parvitas »

Xavier1 wrote:
Mea_parvitas wrote:Moras biti bas pacenik pa biti sa necijom zenom, od toliko slobodnih zena na svijetu
Krivica je uvijek na strani zauzete osobe, a ne one sto je slobodna.
Mene ako bi djevojka prevarila nju bih zamrzio i ko znas sta jos uradio, a za onim sa kojim me varala me ne bi bilo briga, osim ako mi nije prijatelj neki.
Najveca krivica da, i meni ne bi toliko smetao taj sa kojim me zena vara (gluho i coravo bilo, pu pu pu), ali to i dalje ne skriva cinjenicu da je on gnjida koja je znala da je zena u braku i svjesno to opet radio skrivajuci se, moral nula, od toliko zena na svijetu, kurava, ti nadjes zenu u braku, majku djece, itd. Bas nula od covjeka
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#207 Re: Da li ste u vezi?

Post by Cookie85 »

Mea_parvitas wrote:
Najveca krivica da, i meni ne bi toliko smetao taj sa kojim me zena vara (gluho i coravo bilo, pu pu pu), ali to i dalje ne skriva cinjenicu da je on gnjida koja je znala da je zena u braku i svjesno to opet radio skrivajuci se, moral nula, od toliko zena na svijetu, kurava, ti nadjes zenu u braku, majku djece, itd. Bas nula od covjeka
Mozda ne zna da je u braku u da ima muza i djecu, samo ako prevari sa prijateljem eh to je nesto drugo .
User avatar
alibaba_i_30_godina
Posts: 16995
Joined: 16/01/2010 19:15

#208 Re: Da li ste u vezi?

Post by alibaba_i_30_godina »

Ja bih sam sebe zapitao sta nije isto u redu sa mnom i medju nama pa se ona odlučila na taj korak. Ne mora značiti da je to iz cista mira, mora postojati neki razlog.

Osim ako je neka nezasita, ali i za to postoji rješenje sada. :evil:
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#209 Re: Da li ste u vezi?

Post by Cookie85 »

alibaba_i_30_godina wrote:Ja bih sam sebe zapitao sta nije isto u redu sa mnom i medju nama pa se ona odlučila na taj korak. Ne mora značiti da je to iz cista mira, mora postojati neki razlog.

Osim ako je neka nezasita, ali i za to postoji rješenje sada. :evil:
:thumbup:
Naravno, ni jedna strana , ako je sretna i zadovoljna, nece sarati okolo da unisti ono sto ima!
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2611
Joined: 18/03/2015 01:36

#210 Re: Da li ste u vezi?

Post by Mea_parvitas »

Cookie85 wrote:
Mea_parvitas wrote:
Najveca krivica da, i meni ne bi toliko smetao taj sa kojim me zena vara (gluho i coravo bilo, pu pu pu), ali to i dalje ne skriva cinjenicu da je on gnjida koja je znala da je zena u braku i svjesno to opet radio skrivajuci se, moral nula, od toliko zena na svijetu, kurava, ti nadjes zenu u braku, majku djece, itd. Bas nula od covjeka
Mozda ne zna da je u braku u da ima muza i djecu, samo ako prevari sa prijateljem eh to je nesto drugo .
Ukljuci se malo, vidis da pisemo o forumasu koji zna u sta je upusten
Cookie85
Posts: 1353
Joined: 01/07/2016 20:22

#211 Re: Da li ste u vezi?

Post by Cookie85 »

Mea_parvitas wrote:
Cookie85 wrote:
Mea_parvitas wrote:
Najveca krivica da, i meni ne bi toliko smetao taj sa kojim me zena vara (gluho i coravo bilo, pu pu pu), ali to i dalje ne skriva cinjenicu da je on gnjida koja je znala da je zena u braku i svjesno to opet radio skrivajuci se, moral nula, od toliko zena na svijetu, kurava, ti nadjes zenu u braku, majku djece, itd. Bas nula od covjeka
Mozda ne zna da je u braku u da ima muza i djecu, samo ako prevari sa prijateljem eh to je nesto drugo .
Ukljuci se malo, vidis da pisemo o forumasu koji zna u sta je upusten

Sry, samo sam preletio postove :)
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#212 Re: Da li ste u vezi?

Post by anchor85 »

Cookie85 wrote:
alibaba_i_30_godina wrote:Ja bih sam sebe zapitao sta nije isto u redu sa mnom i medju nama pa se ona odlučila na taj korak. Ne mora značiti da je to iz cista mira, mora postojati neki razlog.

Osim ako je neka nezasita, ali i za to postoji rješenje sada. :evil:
:thumbup:
Naravno, ni jedna strana , ako je sretna i zadovoljna, nece sarati okolo da unisti ono sto ima!
Nesto je trulo u drzavi Danskoj!
Ja sam all for komunikaciju i rjesavanje i rastajanje jer vise nismo u ljubavi (a imamo potencijalno drugu opciju). Ali dosta je onih koji nemaju stvarne potrebe ali opet to rade. Cak mislim da ih je vise.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#213 Re: Da li ste u vezi?

Post by pustopoljina »

Mea_parvitas wrote:
Xavier1 wrote:
Mea_parvitas wrote:Moras biti bas pacenik pa biti sa necijom zenom, od toliko slobodnih zena na svijetu
Krivica je uvijek na strani zauzete osobe, a ne one sto je slobodna.
Mene ako bi djevojka prevarila nju bih zamrzio i ko znas sta jos uradio, a za onim sa kojim me varala me ne bi bilo briga, osim ako mi nije prijatelj neki.
Najveca krivica da, i meni ne bi toliko smetao taj sa kojim me zena vara (gluho i coravo bilo, pu pu pu), ali to i dalje ne skriva cinjenicu da je on gnjida koja je znala da je zena u braku i svjesno to opet radio skrivajuci se, moral nula, od toliko zena na svijetu, kurava, ti nadjes zenu u braku, majku djece, itd. Bas nula od covjeka
Jel' ta gospoja punoljetna? Jest. Sto bi to bio njegov problem?
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#214 Re: Da li ste u vezi?

Post by anchor85 »

Negdje sam napisala, al ne znam vise gdje. Nek svako radi sta hoce sa svojim zivotom i zivi ga kako mu se svidja. Sta mi imamo s tim? Svako ima svoj razlog zasto nesto. Ne mora svako biti dobar, moralan, itd. Zasto? Da bi drugi rekli E on/ona je moralan/na? Ko je dao drugima pravo da prosudjuju? Itd, itd.
User avatar
pustopoljina
Posts: 14049
Joined: 19/05/2008 16:33

#215 Re: Da li ste u vezi?

Post by pustopoljina »

Pa dobro, zdrav razum ti je dan da prosudjujes.
Ja vazda tako...kazem nekom- svoj ti poso, a ovamo mislim- blago kuci koju zaobidjes :skoljka:
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18186
Joined: 11/02/2013 11:32

#216 Re: Da li ste u vezi?

Post by Ramzess Veliki »

Dino34 wrote:Čiju li je taj adresu postavio :lol:
Švaleri su kukavice.
Jedan moj jaran se tako hvalio da svaki mjesec ima drugu udatu svalerku ... jedan dan dosao blijed, nazvao ga muz na telefon, samo mu rekao naci cu te i sve ti kosti polomit, ispo mu telefon od straha, pobjegao iz kuce a uskoro zbrisao za Holandiju i jos se nije vratio. Sad tamo ima prvi put curu koja je slobodna. :lol:
swanfilter
Posts: 7967
Joined: 06/06/2008 18:52

#217 Re: Da li ste u vezi?

Post by swanfilter »

Dino34 wrote:Čiju li je taj adresu postavio :lol:
Švaleri su kukavice.

Rijec kukavica iz tvojih usta bolje neka ne izlazi. Imao si priliku koju si sam u nekoliko postova trazio. Dokazao si se i jedino sto ti jos preostaje, jeste da na temi o Iranu sa Salikom tekbiras. Hinjo! Curice imaju vise petlje od tebe!
Over and out.
User avatar
King Theoden
Posts: 14454
Joined: 21/11/2018 13:15

#218 Re: Da li ste u vezi?

Post by King Theoden »

swanfilter wrote:Rijec kukavica iz tvojih usta bolje neka ne izlazi. Imao si priliku koju si sam u nekoliko postova trazio. Dokazao si se i jedino sto ti jos preostaje, jeste da na temi o Iranu sa Salikom tekbiras. Hinjo! Curice imaju vise petlje od tebe!
Over and out.
Pošalji to što si objavljivao i dokaži da je tvoje i 13. augusta sam kod tebe na kafi :kiss:
User avatar
medvjed23
Posts: 26920
Joined: 16/07/2010 13:49

#219 Re: Da li ste u vezi?

Post by medvjed23 »

anchor85 wrote:Negdje sam napisala, al ne znam vise gdje. Nek svako radi sta hoce sa svojim zivotom i zivi ga kako mu se svidja. Sta mi imamo s tim? Svako ima svoj razlog zasto nesto. Ne mora svako biti dobar, moralan, itd. Zasto? Da bi drugi rekli E on/ona je moralan/na? Ko je dao drugima pravo da prosudjuju? Itd, itd.
pa ako moral temeljiš na tezi da ne treba ugrožavati tuđu imovinu, tijelo ni zdravlje, onda je jako bitno da li su osobe oko tebe moralne.. ipak, mislim da je u moralnim osudama potrebna velika doza opreza, jer niko nije bez grijeha pa moralisanje nosi rizik pada u licemjerje..
User avatar
anchor85
Posts: 4201
Joined: 23/01/2014 13:47

#220 Re: Da li ste u vezi?

Post by anchor85 »

medvjed23 wrote: ipak, mislim da je u moralnim osudama potrebna velika doza opreza, jer niko nije bez grijeha pa moralisanje nosi rizik pada u licemjerje..
Boldirano je bitno. Meni mama vazda govori da treba prvo ispred svojih vrata počistit pa onda gledat kako je ispred tuđih. Ja se time vodim.
User avatar
dobar osjecaj
Posts: 3957
Joined: 01/08/2014 11:31

#221 Re: Da li ste u vezi?

Post by dobar osjecaj »

swanfilter wrote:Nije. Ali, da napomenem, ne radi to iz nekog tamo hira jer stvari između njih stvarno ne funkcionisu vec godinama. Djeca su isto tako vec odrasla. Ja joj u svakom pogledu pruzam ono sto u braku nikada od muza nije dobila. Jer, da nije situacija takva, nikada ne bih bio sa njom, bas i najvise zbog iste te djece, a i samog braka. Nisamo neko, ko ce unistavati i rasturiti samo zbog svog zadovoljstva, ega.

Isto tako, ona i odnos sa njom nisu razlog i izgovor da se meni ne da stupiti u brak. Sa njom sam neko vrijeme, osjecaji do institucije braka su mi takvi vec godinama ...
Nešto kao Mostovi okruga Medison u više nastavaka.
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18186
Joined: 11/02/2013 11:32

#222 Re: Da li ste u vezi?

Post by Ramzess Veliki »

Da ... svaka zena (a I neki muskarci) koja vara prica onome koga je naciljala da je muz zapostavlja, cuo sam to bezbroj puta. Najcesce je laz u pitanju, njoj naumpalo malo zabave, a poslije se uzivi u igru. Ne shvatam da ljudi nikako da shvate da se vecina ljudi seksa radi seksa, ne radi nekih psiho dusevnih stanja. To su izovori kojim varalice opravdavaju samog sebe.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 73119
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7.5 GTI

#223 Re: Da li ste u vezi?

Post by Velkoski »

Meni pogani zakon ne dozvoljava da živim kako mi se sviđa :sad:
User avatar
Mea_parvitas
Posts: 2611
Joined: 18/03/2015 01:36

#224 Re: Da li ste u vezi?

Post by Mea_parvitas »

Velkoski wrote:Meni pogani zakon ne dozvoljava da živim kako mi se sviđa :sad:
Mozda da probas sa Saudijskom Arabijom ili Iranom? :D
User avatar
Ramzess Veliki
Posts: 18186
Joined: 11/02/2013 11:32

#225 Re: Da li ste u vezi?

Post by Ramzess Veliki »

Mea_parvitas wrote:
Velkoski wrote:Meni pogani zakon ne dozvoljava da živim kako mi se sviđa :sad:
Mozda da probas sa Saudijskom Arabijom ili Iranom? :D
... ili Norveskom, Danskom ...
Post Reply