Da li sam ja normalna

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Zamisljena2
Posts: 4
Joined: 16/08/2017 17:55

#1 Da li sam ja normalna

Post by Zamisljena2 »

Prvo MOLIM VAS, pogotovo muskarce, da mi ne dajete bezvezne ili uvrijedljive komentare.
Ovaj put prvenstveno zelim misljenja zenskog djela ovog foruma.
Pa ovako. Udana sam vec 13 godina u super sretnom braku. Udala sam se u ranim tridesetim kad sam po svom misljenju bila dovoljno zrela, za supruga koji je od mene 2 godine stariji. Oboje smo zavrsili fakultete, suprug je nedavno i magistrirao. Odmah po pocetku zajednickog zivota osnovali smo firmu u kojoj i sad zajednicki manje ili vise uspjesno radimo. Moram biti iskrena i reci da sam prije braka bila malo sklona i provodima, alkoholu itd, medjutim iako moj moj muz nikad nije striktno trazio od mene, prestala sam da pijem alkohol jer ga on ne pije nikako iz nekog postovanja prema njemu, usput smo dobili dvije kcerke koje su zacinile drugu stranu naseg odnosa. Sto se tice one prve, nas odnos u krevetu, mogu reci da je dobar, stabilan, te nakon 13 godina i dalje ima strasti, a koje nekim parovima eto fali u nasim godinama. Znaci oboje smo zakoracili u ceterdesete, moram priznati da moj muz i dalje super izgleda za svoje godine, skoro da i nema sjedih, i znam da je i dalje mamac za zenske poglede. Jos jednu stvar da naglasim ja zaista u braku ni jednom nisam prevarila muza, a nekako sam sigurna da ni on nije mene.
E sad gdje je problem :) .
Ono sto me opsjeda neko vrijeme, nekad vise ili manje, i nije problem nego misli koje su mi se javile slucajno prosle godine kad sam sa prijateljicama otisla na proslavu 8. Marta. Tu noc sam nakon mnogo godina popila nekoliko casa vina. Sve smo se onako opustile. I onda smo se nas tri nasle onako same i caskale. Kako nas je alkohol udario bilo je tu svakakvih prica, pogotovo o sexu. Klasika sta ko voli, sta ko radi, te na kraju sta bi ko volio probati. I u jednom trenutku jedan od mojih prijateljica mi je onako u sali rekla ma ja bih voljela probati tvog muza. Naravno sve smo se smijale. I onda tu noc kad sam dolsa oko 3 ujutro kuci, budim muza da se opustimo. I onda tokom odnosa meni u glavu dolaze rjeci moje prijateljice. Ja ne znam iz kog razloga ali u tom trenutku ja pomisljam na njih dvoje u samom cinu i umjesto da mi to bude odbojno mene takva misao strasno pocinje da pali, tu noc ja ludim. Muzu nista nije bilo jasno, osim sto mi je ujutro rekao primjetio sam da si popila sinoc. Tad sam mislila da je to zbog alkohola. Raazmisljla sam malo i o tome sta mi je bilo u mislima i samu sebe osudjivala zbog gluposti na koje sam pomislila , a kamoli da ce me to jos vise uzbudjivati, jer pri nekom trezvenom stanju i razmisljanju nema sanse da mi iko dira muza :) jer sam ljubomorna. Medjutim od tad do danas ja cesto imam nevjerovatne vrhunce dok imamo odnos i dok zamisaljm svog muza u cinu sa drugom zenom. Ja mu to nikad nisam rekla, niti ikom drugom. Sta vise kad sve prodje osjecam se glupo. Znam da je i ovako predugo sto sam napisala, ali eto zanimaju me misljenja i razmislajnja drugih. Pozdrav za ekipu
apolon_007
Posts: 15
Joined: 07/05/2017 15:10

#2 Re: Da li sam ja normalna

Post by apolon_007 »

Alkohol je i mater i ćaća svih abnormalnosti.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72571
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#3 Re: Da li sam ja normalna

Post by Velkoski »

kresni se s respom, a nek' jaranica kresne muža
User avatar
pecpec
Posts: 1494
Joined: 31/05/2017 14:54
Location: tu

#4 Re: Da li sam ja normalna

Post by pecpec »

Zamisljena2 wrote:Prvo MOLIM VAS, pogotovo muskarce, da mi ne dajete bezvezne ili uvrijedljive komentare.
Ovaj put prvenstveno zelim misljenja zenskog djela ovog foruma.
Pa ovako. Udana sam vec 13 godina u super sretnom braku. Udala sam se u ranim tridesetim kad sam po svom misljenju bila dovoljno zrela, za supruga koji je od mene 2 godine stariji. Oboje smo zavrsili fakultete, suprug je nedavno i magistrirao. Odmah po pocetku zajednickog zivota osnovali smo firmu u kojoj i sad zajednicki manje ili vise uspjesno radimo. Moram biti iskrena i reci da sam prije braka bila malo sklona i provodima, alkoholu itd, medjutim iako moj moj muz nikad nije striktno trazio od mene, prestala sam da pijem alkohol jer ga on ne pije nikako iz nekog postovanja prema njemu, usput smo dobili dvije kcerke koje su zacinile drugu stranu naseg odnosa. Sto se tice one prve, nas odnos u krevetu, mogu reci da je dobar, stabilan, te nakon 13 godina i dalje ima strasti, a koje nekim parovima eto fali u nasim godinama. Znaci oboje smo zakoracili u ceterdesete, moram priznati da moj muz i dalje super izgleda za svoje godine, skoro da i nema sjedih, i znam da je i dalje mamac za zenske poglede. Jos jednu stvar da naglasim ja zaista u braku ni jednom nisam prevarila muza, a nekako sam sigurna da ni on nije mene.
E sad gdje je problem :) .
Ono sto me opsjeda neko vrijeme, nekad vise ili manje, i nije problem nego misli koje su mi se javile slucajno prosle godine kad sam sa prijateljicama otisla na proslavu 8. Marta. Tu noc sam nakon mnogo godina popila nekoliko casa vina. Sve smo se onako opustile. I onda smo se nas tri nasle onako same i caskale. Kako nas je alkohol udario bilo je tu svakakvih prica, pogotovo o sexu. Klasika sta ko voli, sta ko radi, te na kraju sta bi ko volio probati. I u jednom trenutku jedan od mojih prijateljica mi je onako u sali rekla ma ja bih voljela probati tvog muza. Naravno sve smo se smijale. I onda tu noc kad sam dolsa oko 3 ujutro kuci, budim muza da se opustimo. I onda tokom odnosa meni u glavu dolaze rjeci moje prijateljice. Ja ne znam iz kog razloga ali u tom trenutku ja pomisljam na njih dvoje u samom cinu i umjesto da mi to bude odbojno mene takva misao strasno pocinje da pali, tu noc ja ludim. Muzu nista nije bilo jasno, osim sto mi je ujutro rekao primjetio sam da si popila sinoc. Tad sam mislila da je to zbog alkohola. Raazmisljla sam malo i o tome sta mi je bilo u mislima i samu sebe osudjivala zbog gluposti na koje sam pomislila , a kamoli da ce me to jos vise uzbudjivati, jer pri nekom trezvenom stanju i razmisljanju nema sanse da mi iko dira muza :) jer sam ljubomorna. Medjutim od tad do danas ja cesto imam nevjerovatne vrhunce dok imamo odnos i dok zamisaljm svog muza u cinu sa drugom zenom. Ja mu to nikad nisam rekla, niti ikom drugom. Sta vise kad sve prodje osjecam se glupo. Znam da je i ovako predugo sto sam napisala, ali eto zanimaju me misljenja i razmislajnja drugih. Pozdrav za ekipu
Mozda se potajno lozis na tu jaranicu, ko zna sto pa ti je ta ideja sto je mozda u sali rekla sjela.Cim ti to nije zasmetalo znaci prema njoj imas drugacije emocije od samog prijateljstva.Muz je tu nebitan.
User avatar
heat
Posts: 17403
Joined: 30/01/2013 10:58
Location: Sarajevo
Grijem se na: Ljubav
Vozim: ABCD
Contact:

#5 Re: Da li sam ja normalna

Post by heat »

Zamisljena2 wrote:Problem
To nije problem, to je skrivena mastarija tvoja, a mozda i njegova. Razgovarajte i vidite ˝gdje ste˝ :)
User avatar
muha_sa
Posts: 128479
Joined: 12/11/2004 23:33
Location: rajvosa

#6 Re: Da li sam ja normalna

Post by muha_sa »

pratim
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#7 Re: Da li sam ja normalna

Post by febo_acm »

:lol:
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#8 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

I jab reko ko forumas iznad, u pitanju su neke neostvarene bisexualne fantazije, prije nego cin da muz jebe drugu.
Mada ko ce ga znat, psiha je chudo, nasluso sam se i ludjih stvari, neb reko uopste da nisi normalna zbog ovoga.
User avatar
Mis mekinjas
Posts: 42259
Joined: 01/07/2009 22:33
Location: U svemiru ili u Krležinim romanima

#9 Re: Da li sam ja normalna

Post by Mis mekinjas »

Ili ćete vas dvoje sa prijateljicom ili sa prijateljicom i ako ga ima, njenim mužem u sex.
Popričaj malo s mužem možda i pristane.
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#10 Re: Da li sam ja normalna

Post by Samprotivsviju »

Normalna si

A sta bi ti radila dok bi ti on odradjivao jaranicu?
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#11 Re: Da li sam ja normalna

Post by MOSALJOZE »

muha_sa wrote:pratim
+1
Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#12 Re: Da li sam ja normalna

Post by Zoya »

Ništa neobično. Predloži to mužu. Ima da se obraduje samo tako. To je fantazija hajmo reći jedno 95% muškaraca (evo me ko hrle se procentima razbacujem :D ).
Ako ne probaš ima da te kopka stalno a ako probaš možda ti se zgadi :-) :D
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#13 Re: Da li sam ja normalna

Post by Gray »

Ma sasvim si normalna, ne sekiraj ništa, pali te šta te pali, fantazija i fetiša mali milion, sve je to normalno dok je sporzaumno :)
User avatar
Alternativac1
Posts: 1412
Joined: 23/07/2016 04:43

#14 Re: Da li sam ja normalna

Post by Alternativac1 »

Rodio se fetiš... Nažalost nije moguće otarasiti se fetiša, pratiće te do kraja života. Ni psihijatar ne pomaže... :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#15 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

Zoya wrote:Ništa neobično. Predloži to mužu. Ima da se obraduje samo tako. To je fantazija hajmo reći jedno 95% muškaraca (evo me ko hrle se procentima razbacujem :D ).
Ako ne probaš ima da te kopka stalno a ako probaš možda ti se zgadi :-) :D
Jes al ne uzimas u obzir kako jaranica izgleda.
Mozda je neka datebogsacuva :lol:
Samprotivsviju
Posts: 6406
Joined: 03/12/2011 13:10

#16 Re: Da li sam ja normalna

Post by Samprotivsviju »

Njanjavi wrote:
Zoya wrote:Ništa neobično. Predloži to mužu. Ima da se obraduje samo tako. To je fantazija hajmo reći jedno 95% muškaraca (evo me ko hrle se procentima razbacujem :D ).
Ako ne probaš ima da te kopka stalno a ako probaš možda ti se zgadi :-) :D
Jes al ne uzimas u obzir kako jaranica izgleda.
Mozda je neka datebogsacuva :lol:
A mozda se muzu svidi sex sa jaranicom :D
Zoya
Posts: 23149
Joined: 09/06/2008 14:54

#17 Re: Da li sam ja normalna

Post by Zoya »

Njanjavi wrote:
Zoya wrote:Ništa neobično. Predloži to mužu. Ima da se obraduje samo tako. To je fantazija hajmo reći jedno 95% muškaraca (evo me ko hrle se procentima razbacujem :D ).
Ako ne probaš ima da te kopka stalno a ako probaš možda ti se zgadi :-) :D
Jes al ne uzimas u obzir kako jaranica izgleda.
Mozda je neka datebogsacuva :lol:
Taj detalj ne znamo :zoka: ali se eto, želja javila.
User avatar
Norm
Posts: 2867
Joined: 27/10/2011 11:29
Location: Prokleta Avlija

#18 Re: Da li sam ja normalna

Post by Norm »

Zamisljena2 wrote:Prvo MOLIM VAS, pogotovo muskarce, da mi ne dajete bezvezne ili uvrijedljive komentare.
Ovaj put prvenstveno zelim misljenja zenskog djela ovog foruma.
Pa ovako. Udana sam vec 13 godina u super sretnom braku. Udala sam se u ranim tridesetim kad sam po svom misljenju bila dovoljno zrela, za supruga koji je od mene 2 godine stariji. Oboje smo zavrsili fakultete, suprug je nedavno i magistrirao. Odmah po pocetku zajednickog zivota osnovali smo firmu u kojoj i sad zajednicki manje ili vise uspjesno radimo. Moram biti iskrena i reci da sam prije braka bila malo sklona i provodima, alkoholu itd, medjutim iako moj moj muz nikad nije striktno trazio od mene, prestala sam da pijem alkohol jer ga on ne pije nikako iz nekog postovanja prema njemu, usput smo dobili dvije kcerke koje su zacinile drugu stranu naseg odnosa. Sto se tice one prve, nas odnos u krevetu, mogu reci da je dobar, stabilan, te nakon 13 godina i dalje ima strasti, a koje nekim parovima eto fali u nasim godinama. Znaci oboje smo zakoracili u ceterdesete, moram priznati da moj muz i dalje super izgleda za svoje godine, skoro da i nema sjedih, i znam da je i dalje mamac za zenske poglede. Jos jednu stvar da naglasim ja zaista u braku ni jednom nisam prevarila muza, a nekako sam sigurna da ni on nije mene.
E sad gdje je problem :) .
Ono sto me opsjeda neko vrijeme, nekad vise ili manje, i nije problem nego misli koje su mi se javile slucajno prosle godine kad sam sa prijateljicama otisla na proslavu 8. Marta. Tu noc sam nakon mnogo godina popila nekoliko casa vina. Sve smo se onako opustile. I onda smo se nas tri nasle onako same i caskale. Kako nas je alkohol udario bilo je tu svakakvih prica, pogotovo o sexu. Klasika sta ko voli, sta ko radi, te na kraju sta bi ko volio probati. I u jednom trenutku jedan od mojih prijateljica mi je onako u sali rekla ma ja bih voljela probati tvog muza. Naravno sve smo se smijale. I onda tu noc kad sam dolsa oko 3 ujutro kuci, budim muza da se opustimo. I onda tokom odnosa meni u glavu dolaze rjeci moje prijateljice. Ja ne znam iz kog razloga ali u tom trenutku ja pomisljam na njih dvoje u samom cinu i umjesto da mi to bude odbojno mene takva misao strasno pocinje da pali, tu noc ja ludim. Muzu nista nije bilo jasno, osim sto mi je ujutro rekao primjetio sam da si popila sinoc. Tad sam mislila da je to zbog alkohola. Raazmisljla sam malo i o tome sta mi je bilo u mislima i samu sebe osudjivala zbog gluposti na koje sam pomislila , a kamoli da ce me to jos vise uzbudjivati, jer pri nekom trezvenom stanju i razmisljanju nema sanse da mi iko dira muza :) jer sam ljubomorna. Medjutim od tad do danas ja cesto imam nevjerovatne vrhunce dok imamo odnos i dok zamisaljm svog muza u cinu sa drugom zenom. Ja mu to nikad nisam rekla, niti ikom drugom. Sta vise kad sve prodje osjecam se glupo. Znam da je i ovako predugo sto sam napisala, ali eto zanimaju me misljenja i razmislajnja drugih. Pozdrav za ekipu
...ja ne razumijem sta tu NIJE normalno...malo maste koja razbukta strasti :thumbup: ...pa cak i ako se dogodi da to nije vise masta, uz pristanak i ucesce :) svih strana, dok je u cetiri zida, sve je to OK...
Kako Zabranjeno Pusenje kaze...Zivot je jedan, zivi ga ...
Gray
Posts: 4008
Joined: 14/06/2005 02:47

#19 Re: Da li sam ja normalna

Post by Gray »

Inače to i nije toliko neuobičajen fetiš, ima i svoje ime, neka postavljačica teme progugla malo :D
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#20 Re: Da li sam ja normalna

Post by Njanjavi »

Jab reko vako realno da nemamo dovoljno parametara da ocjenimo situVaciju.
Red bi bio da ti nama hanuma turis ovde slike jaranice i svoju ako je ikako moguce, po sisama se najbolje prepozna ako je zemsko normalno vjeruj :roll:
User avatar
pukepuke
Posts: 2258
Joined: 18/08/2008 16:16
Location: Sjever-jug

#21 Re: Da li sam ja normalna

Post by pukepuke »

Normalna si, otkrila si nešto novo što te uzbuđuje. Nije protuzakonito, ne škodi zdravlju... Uživaj.
User avatar
SmokingMan
Posts: 18499
Joined: 08/07/2012 18:11
Location: I am back!

#22 Re: Da li sam ja normalna

Post by SmokingMan »

Trol.
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#23 Re: Da li sam ja normalna

Post by febo_acm »

Maaa jooook, nije trooool.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50323
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#24 Re: Da li sam ja normalna

Post by Bloo »

Njanjavi wrote:Jab reko vako realno da nemamo dovoljno parametara da ocjenimo situVaciju.
Red bi bio da ti nama hanuma turis ovde slike jaranice i svoju ako je ikako moguce, po sisama se najbolje prepozna ako je zemsko normalno vjeruj :roll:
napokon praktičan prijedlog
i slike muža ako može :D
User avatar
febo_acm
Posts: 10232
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#25 Re: Da li sam ja normalna

Post by febo_acm »

Ja mislim da je ona ustvari pukla na jaranicu...
Post Reply