Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#126 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by missko »

lijepa u dusi wrote:
triconja wrote:
lijepa u dusi wrote:donedavno sam mislila da može... dok se nisam uvjerila u suprotno :D
čekanje do braka poštujem isključivo iz vjerskih uvjerenja ali tada treba biti pošten pa održavati šerijatsku vezu, eventualno bez puno ljubljenja i pipkanja...
ovo manipulisanje i kalkulisanje što čujem od djevojaka (- sve osim penetracije) ali da ona ostane "nevina" jer ako raskinu, šta će joj reći onaj koji je oženi :D to mi je fkt dno dna :roll:
prvo, ne mogu da vjerujem da bi se ijedna normalna djevojka udala za nekog ko je vrjednuje i poštuje na osnovu himena?! wtf?! drugo, kakve su to onda veze kada ti uspiješ racionalizovati svoje osjećaje, sputati ih i već se "osigurati" za slučaj da se raziđete? iskrene sigurno nisu
Ako musko moze bez jebavanja cekati na pravu zar je pogresno da hoce da mu ta bude nevina? Mani se corava posla, ako se svi handre sa po 10 partnera, ne znaci da je to zdravo :lol: .
Samo kazem da sam upoznala mnogo nevinih, a rospija, kao i onih koje su promijenile nekoliko partnera, a ljudske su velicine.
Himen ne bi trebao biti eliminatoran faktor pri izboru dozivotnog (tako bi bar trebalo biti) partnera, ako sve drugo stima.
A ofc, svi mi imamo pravo postaviti uslove kakve hocemo i traziti u skladu a tim. Samo se pocesto desi da ljudi pristanu na mnoge osobine preko kojih zapravo ne mogu preci kod partnera, pa onda uslijedi tortura i pokusaji mijenjanja, patnja za oboje itd.
Nije fora u himenu nego je priroda takva da se zena kad se da tijelom da se i dusom i ovaj ko je drugi peti deseti nebitno je uvijek jedan u nizu al ne posebni. Muskima bi preporucio da ne tjeraju zenu koju misle zeniti na sex nego nek osjete da im se ona u potpunosti preda i onda sex pa svadba kad bude bude. Zena mora osjetiti da zeli da ti sve da i takva ti je vjerna ko cuko
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66202
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#127 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by _BataZiv_0809 »

Kurvaluk je karakterna osobina. Broj partnera uopste nije relevantan faktor koliko ga se forsira. Ohanite malo, 21. je vijek.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#128 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by lijepa u dusi »

Najveca moguca glupost koju sam ikad cula je taj famozni mit o Mr. Posebnom :lol:
User avatar
_BataZiv_0809
Nindža revizor
Posts: 66202
Joined: 09/05/2013 13:56
Location: ...da ti pricam prstima..kad padne haljina...
Vozim: Lancia na servisu

#129 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by _BataZiv_0809 »

Moras probat vise da bi znala koji je poseban :per:
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#130 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by missko »

lijepa u dusi wrote:Najveca moguca glupost koju sam ikad cula je taj famozni mit o Mr. Posebnom :lol:
Nisi dozivjela sto ne znaci da neces al milon posto postoji ja pricam iz vlastitog iskustva
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#131 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by lijepa u dusi »

_BataZiv_0809 wrote:Moras probat vise da bi znala koji je poseban :per:
Ma ovo "Poseban" se odnosi na tvrdnje da zena uvijek onog prvog pamti kao posebnog, sto je apsolutno netacno. Zena uvijek pamti onog s kojim joj je bilo najljepse, a to je valjda najveci problem. Vecina ovih sto bi da zene nevino se plasi konkurencije :D malo, premalo je onih koji te porive postuju iz iskrenih religijskih uvjerenja, takvo nesto postujem.
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#132 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by lijepa u dusi »

missko wrote:
lijepa u dusi wrote:Najveca moguca glupost koju sam ikad cula je taj famozni mit o Mr. Posebnom :lol:
Nisi dozivjela sto ne znaci da neces al milon posto postoji ja pricam iz vlastitog iskustva
Otkud ti znas jesam li ili nisam :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#133 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by sheilak »

missko wrote: Nije fora u himenu nego je priroda takva da se zena kad se da tijelom da se i dusom i ovaj ko je drugi peti deseti nebitno je uvijek jedan u nizu al ne posebni. Muskima bi preporucio da ne tjeraju zenu koju misle zeniti na sex nego nek osjete da im se ona u potpunosti preda i onda sex pa svadba kad bude bude. Zena mora osjetiti da zeli da ti sve da i takva ti je vjerna ko cuko
jel ti kao musko pokusavas objasniti zensku psihu ili prirodu?
ne predaje se zena dusom kad i tijelom, osim kad je u pitanju muskarac kojeg voli. a to ne mora nuzno biti prvi. cak naprotiv. niti peti ni deseti. moze se ona *ebat sa vise njih, imati nekoga samo za sex i vjerovatno i zaista uzivati i tome, ali potpuno se predaje samo jednom. kojeg voli, dok ga voli. samo su muskarci dosta sujetni, pa misle da ih volis ako se sexas s njima. :D

inace, zena je vjerna kad je zadovoljena sexualno, emotivno, neke i financijski, a neke ne mozes natjerati da ti budu vjerne bez obzira sta radio ili ne. ne ulazeci sad u razloge za to.

a ti ako zelis cuku, pa mozda da si ga nabavis. evtl i za te potrebe.

i dajte, muskarci, prestanite zenama objasnjavati kako zene misle, kako i zasto se ponasaju na neki nacin. ogranicite se na sebe. mislim, ne kontate ni sebe dovoljno, a kamoli zene :D
Last edited by sheilak on 17/06/2017 11:53, edited 1 time in total.
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#134 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by ing-ecc »

sheilak :D fali ti (r) :lol:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#135 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by sheilak »

ing-ecc wrote:sheilak :D fali ti (r) :lol:
ne, ovo sam fakat ja :D

it is aj, le sheilak :D
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#136 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by triconja »

_BataZiv_0809 wrote:Lako se ruznima cuvati :P
U danasnje vrijeme moze jebat ko hoce :lol:
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#137 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by missko »

sheilak wrote:
missko wrote: Nije fora u himenu nego je priroda takva da se zena kad se da tijelom da se i dusom i ovaj ko je drugi peti deseti nebitno je uvijek jedan u nizu al ne posebni. Muskima bi preporucio da ne tjeraju zenu koju misle zeniti na sex nego nek osjete da im se ona u potpunosti preda i onda sex pa svadba kad bude bude. Zena mora osjetiti da zeli da ti sve da i takva ti je vjerna ko cuko
jel ti kao musko pokusavas objasniti zensku psihu ili prirodu?
ne predaje se zena dusom kad i tijelom, osim kad je u pitanju muskarac kojeg voli. a to ne mora nuzno biti prvi. cak naprotiv. niti peti ni deseti. moze se ona *ebat sa vise njih, imati nekoga samo za sex i vjerovatno i zaista uzivati i tome, ali potpuno se predaje samo jednom. kojeg voli, dok ga voli. samo su muskarci dosta sujetni, pa misle da ih volis ako se sexas s njima. :D

inace, zena je vjerna kad je zadovoljena sexualno, emotivno, neke i financijski, a neke ne mozes natjerati da ti budu vjerne bez obzira sta radio ili ne. ne ulazeci sad u razloge za to.

a ti ako zelis cuku, pa mozda da si ga nabavis. evtl i za te potrebe.

i dajte, muskarci, prestanite zenama objasnjavati kako zene misle, kako i zasto se ponasaju na neki nacin. ogranicite se na sebe. mislim, ne kontate ni sebe dovoljno, a kamoli zene :D
Govoris osexu a ja o predavanju. Ja bi radije kurvu s ulice uzeo koja se sexala milon puta al nikad se nije predala emotivno nikom a meni se preda neho neku zensku koja je imala jednog kome se potpuno emotivno i tjelesno predala. U sustini si napisala sto i ja samo ne razumijes me.
Ovo su tvoje rijeci.

ne predaje se zena dusom kad i tijelom, osim kad je u pitanju muskarac kojeg voli. a to ne mora nuzno biti prvi. cak naprotiv. niti peti ni deseti. moze se ona *ebat sa vise njih, imati nekoga samo za sex i vjerovatno i zaista uzivati i tome, ali potpuno se predaje samo jednom. kojeg voli, dok ga voli. samo su muskarci dosta sujetni, pa misle da ih volis ako se sexas s njima. :D
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#138 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by missko »

lijepa u dusi wrote:
missko wrote:
lijepa u dusi wrote:Najveca moguca glupost koju sam ikad cula je taj famozni mit o Mr. Posebnom :lol:
Nisi dozivjela sto ne znaci da neces al milon posto postoji ja pricam iz vlastitog iskustva
Otkud ti znas jesam li ili nisam :lol:
Pa kazes da je mit a zna se sta je mit i mitologija
User avatar
HAVANA
Posts: 32695
Joined: 19/08/2008 23:04

#139 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by HAVANA »

De ba ne budalite.Cuj veza.Da smo u vezi,moramo se svezat. :pasamoj:
User avatar
sheilak
Posts: 17840
Joined: 29/12/2006 21:44
Location: kod njega

#140 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by sheilak »

@missko

ti govoris da se nevina zena preda dusom kad i tijelom kad prvi put spava s muskarcem. to su tvoje rijeci. i radi se o bezveznom lupanju s tvoje strane.

mene je u biti ponukalo da ti repliciram ovo poredjenje sa cukom. zena je vjerna samo kada voli. a meni nekako zvuci kao da tebi nije bitno da li te voli, vec da ti je vjerna. kao cuko.

inace, off top- smatram osobe koji pod jednim nickom zvuce kao da su dosta progresivni, tolerantnih svjetonazora, etc. dok pod drugim imaju dosta tradicionalne, mizoginisticke stavove u najmanju ruku cudnim. e sad ne znam jel se tu radi o sizofreniji ili potisnutim nekim stvarima koje se mozda ne smiju izreci u javnosti. ili je cisto mentalna vjezba u pitanju.
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#141 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by ing-ecc »

Ja sam se sexao i nisam se uspio svezati, sad cu probati da se ne sexam pa da vidim hocu li uspjeti u vezi :lol:
missko
Posts: 11435
Joined: 22/02/2008 13:22

#142 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by missko »

sheilak wrote:@missko

ti govoris da se nevina zena preda dusom kad i tijelom kad prvi put spava s muskarcem. to su tvoje rijeci. i radi se o bezveznom lupanju s tvoje strane.

mene je u biti ponukalo da ti repliciram ovo poredjenje sa cukom. zena je vjerna samo kada voli. a meni nekako zvuci kao da tebi nije bitno da li te voli, vec da ti je vjerna. kao cuko.

inace, off top- smatram osobe koji pod jednim nickom zvuce kao da su dosta progresivni, tolerantnih svjetonazora, etc. dok pod drugim imaju dosta tradicionalne, mizoginisticke stavove u najmanju ruku cudnim. e sad ne znam jel se tu radi o sizofreniji ili potisnutim nekim stvarima koje se mozda ne smiju izreci u javnosti. ili je cisto mentalna vjezba u pitanju.
Nije bitno jel nevina ja nisam napisao nevina ja sam napisao i profi kurva je bolja kad si joj mr posebni nego neka kojoj nisi a nije se karala. Sama kazes zena je vjerna samo kada voli i onda protivrijecis mi sto mi je bitno da je vjerna a cuko je samo simbolika za vjernost
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#143 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by S4mpion »

lijepa u dusi wrote:
Samo kazem da sam upoznala mnogo nevinih, a rospija, kao i onih koje su promijenile nekoliko partnera, a ljudske su velicine.
Himen ne bi trebao biti eliminatoran faktor pri izboru dozivotnog (tako bi bar trebalo biti) partnera, ako sve drugo stima.
A ofc, svi mi imamo pravo postaviti uslove kakve hocemo i traziti u skladu a tim. Samo se pocesto desi da ljudi pristanu na mnoge osobine preko kojih zapravo ne mogu preci kod partnera, pa onda uslijedi tortura i pokusaji mijenjanja, patnja za oboje itd.
Pa vidi, neko te otkači samo zato što mu se ne sviđa izgled tvoje face, iako je možda sve ostalo na svom mjestu i taj kriterij se u neku ruku usvaja kao razuman. A kako pored toga da bude nerazumno kad te neko otkači zbog života kakav živiš ili si živjela itd..itd..
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#144 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by vesela_sveska »

ing-ecc wrote:Ja sam se sexao i nisam se uspio svezati, sad cu probati da se ne sexam pa da vidim hocu li uspjeti u vezi :lol:
Neces vjetovati ja sam uspjela :D :lol: :lol:
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#145 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by vesela_sveska »

triconja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Lako se ruznima cuvati :P
U danasnje vrijeme moze jebat ko hoce :lol:
Ne :izet: lijep vec uporan :mrgreen: :lol: :lol:
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#146 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by triconja »

vesela_sveska wrote:
triconja wrote:
_BataZiv_0809 wrote:Lako se ruznima cuvati :P
U danasnje vrijeme moze jebat ko hoce :lol:
Ne :izet: lijep vec uporan :mrgreen: :lol: :lol:
:thumbup: :lol:
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#147 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by supercali »

vesela_sveska wrote:
ing-ecc wrote:Ja sam se sexao i nisam se uspio svezati, sad cu probati da se ne sexam pa da vidim hocu li uspjeti u vezi :lol:
Neces vjetovati ja sam uspjela :D :lol: :lol:
Kakvog si ti bogalja u medjunozje nasla?
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#148 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by vesela_sveska »

supercali wrote:
vesela_sveska wrote:
ing-ecc wrote:Ja sam se sexao i nisam se uspio svezati, sad cu probati da se ne sexam pa da vidim hocu li uspjeti u vezi :lol:
Neces vjetovati ja sam uspjela :D :lol: :lol:
Kakvog si ti bogalja u medjunozje nasla?
Ne bih o njegovim kvalitetima ;) :D
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#149 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by supercali »

Kvalitetnu kreditnu ima jel :mrgreen:
lijepa u dusi
Posts: 2876
Joined: 02/11/2014 13:07

#150 Re: Da li moze veza uspjeti bez sexa :)?

Post by lijepa u dusi »

S4mpion wrote:
lijepa u dusi wrote:
Samo kazem da sam upoznala mnogo nevinih, a rospija, kao i onih koje su promijenile nekoliko partnera, a ljudske su velicine.
Himen ne bi trebao biti eliminatoran faktor pri izboru dozivotnog (tako bi bar trebalo biti) partnera, ako sve drugo stima.
A ofc, svi mi imamo pravo postaviti uslove kakve hocemo i traziti u skladu a tim. Samo se pocesto desi da ljudi pristanu na mnoge osobine preko kojih zapravo ne mogu preci kod partnera, pa onda uslijedi tortura i pokusaji mijenjanja, patnja za oboje itd.
Pa vidi, neko te otkači samo zato što mu se ne sviđa izgled tvoje face, iako je možda sve ostalo na svom mjestu i taj kriterij se u neku ruku usvaja kao razuman. A kako pored toga da bude nerazumno kad te neko otkači zbog života kakav živiš ili si živjela itd..itd..
Faca je nesto uglavnom nepromjenjivo, a ljudi cesto dodju tobe pa skontaju neke stvari. :D
Uostalom, kako vec rekoh, svi mi imamo pravo na nase uslove, koliko god se oni nekome cinili nerazumni i povrsni. Sve dok ne tjeramo nikog da se mijenja da bi ispunio te uslove, ok je.
Post Reply