Da li je to ljubav?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

Post Reply
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#1 Da li je to ljubav?

Post by Zeljoooo »

Pozdrav

Situacija je sljedeca. Nekad u prvom, drugom razredu osnovne skole skole bio sam zaljubljen u jednu curicu. Znate ono, simpatija i tako to, kako vec ide kod djece. Bila je i ona u mene :mrgreen: Nakon cetvrtog razreda sam otselio i nismo vise isli u istu skolu i poslije se vise nikad nismo ni culi ni vidjeli. Potpuno zaboravio na nju da je ikako postojala sve dok neki dan slucajno nisam naletio na njen FB profil, nakon 15-tak godina.

I sad imam osjecaj da sam se ponovo zaljubio. Od kako sam nasao profil profil samo gledam slike i slusam pjesme i stvarno samo na nju mislim. Ne znam da li sam se stvarno zaljubio ili je to nostalgija neka za djetinjstvom.

Kako sam uspio saznati nema momka.

Sta da radim?
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#2 Re: Da li je to ljubav?

Post by todd_smith »

Pa prvo otvori temu na forum...nvm

Javi joj se
User avatar
tendzera
Posts: 27540
Joined: 28/08/2012 17:19

#3 Re: Da li je to ljubav?

Post by tendzera »

AKo je nemaš u prijateljima pošalji joj zahtjev, logično. A vjerujem da ćeš imati štošta pričati sa njom, o tim (davno) prošlim danima, sem ako nisi ružan ko smrt. U tom slučaju ni ne šalji joj zahtjev. :zjev: Zajebajem se.
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#4 Re: Da li je to ljubav?

Post by Zeljoooo »

tendzera wrote:AKo je nemaš u prijateljima pošalji joj zahtjev, logično. A vjerujem da ćeš imati štošta pričati sa njom, o tim (davno) prošlim danima, sem ako nisi ružan ko smrt. U tom slučaju ni ne šalji joj zahtjev. :zjev: Zajebajem se.
Nisam ruzan ko smrt. :lol:

Mozda me se nece nikako sjetiti :mrgren:
prog321
Posts: 7052
Joined: 08/07/2014 21:03

#5 Re: Da li je to ljubav?

Post by prog321 »

To se u zdrastvenim prirucnicima stručno naziva - nejebica.
Gdje ces se bolan zaljubiti u nju samo preko slika? Mozda je glupa ko tokmak ? :-D
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#6 Re: Da li je to ljubav?

Post by Zeljoooo »

prog321 wrote:To se u zdrastvenim prirucnicima stručno naziva - nejebica.
Gdje ces se bolan zaljubiti u nju samo preko slika? Mozda je glupa ko tokmak ? :-D
Nije jarane nejebica, vjeruj.

Kako cu se ponovo zaljubiti preko slika, ne znam :roll:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#7 Re: Da li je to ljubav?

Post by todd_smith »

Zeljoooo wrote:
tendzera wrote:AKo je nemaš u prijateljima pošalji joj zahtjev, logično. A vjerujem da ćeš imati štošta pričati sa njom, o tim (davno) prošlim danima, sem ako nisi ružan ko smrt. U tom slučaju ni ne šalji joj zahtjev. :zjev: Zajebajem se.
Nisam ruzan ko smrt. :lol:

Mozda me se nece nikako sjetiti :mrgren:
joj tebe

Evo ovako ces:

Dodas je. Kada odobri, javis se lafo "e izvini izgledas mi poznato zato sam te dodao", ona ako kaze aa ti si taj i taj, ti kuliras ono ne sjecas se ko je ona i ne odg joj vise. Ona ce se sjbt ono "aa pa bio mi simpatija, ne sjeca me se, jesam li to grohnula? jbte jesam li ja ruzna, sta radim u zivotu, nemam ni momka :( "

Uglavnom tu ce se ona rasplakati.

Ti sacekas sl dan i ono kao "aaaaa e izvini ja sam supak, tek sam se sada sjetio, jucer mi frka bila pa nisam ni razmisljao bla bla"

suplju prosipas znas, ono lafo ti zauzet ko te jebe mala imam vaznijeg posla nego da listam tvoje slike uz muziku i uzdisaje.

I onda najvaznije, krenes lafo sta ima, sta radis, gdje sta kako ovih zadnjih 15 godina, i taman znaci taman kada krene da prica, kazes ee izvini molim te, fkra mi moram da idem, ali evo ti broj, ajd javi se hajmo na kafu nekad ovih dana, bas zelim da te vidim i bacis onaj neki smajli, djevojke inace vole smajlije, ali nemoj ih previse natrpati bices neozbiljan.

Elem za dan dva ces ugovoriti dejt, imati broj a i biti joj u glavi vazdan.

Nema na cemu.

Ocekujem da ti se sin zove todd. A moze i kcer, nema diskriminacije kod mene sto se tice toga.
User avatar
S4mpion
Posts: 19317
Joined: 24/11/2011 21:16

#8 Re: Da li je to ljubav?

Post by S4mpion »

Možda bi i uspjelo da fora:

"e izvini izgledas mi poznato zato sam te dodao"

nije izlizana do kosti. :mrgreen:
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#9 Re: Da li je to ljubav?

Post by todd_smith »

Ma to je samo "default" ono, moze reci ime mu poznato ili nesto slicno, samo neka je nesto sto kasnije vodi u to da ona sumnja u sebe, djevojke vole kada sumnjaju u sebe i ti dodjes i spasis je od same nje. I smajli ubacis dok to radis. To je pun pogodak.
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#10 Re: Da li je to ljubav?

Post by Zeljoooo »

todd_smith wrote:
Zeljoooo wrote:
tendzera wrote:AKo je nemaš u prijateljima pošalji joj zahtjev, logično. A vjerujem da ćeš imati štošta pričati sa njom, o tim (davno) prošlim danima, sem ako nisi ružan ko smrt. U tom slučaju ni ne šalji joj zahtjev. :zjev: Zajebajem se.
Nisam ruzan ko smrt. :lol:

Mozda me se nece nikako sjetiti :mrgren:
joj tebe

Evo ovako ces:

Dodas je. Kada odobri, javis se lafo "e izvini izgledas mi poznato zato sam te dodao", ona ako kaze aa ti si taj i taj, ti kuliras ono ne sjecas se ko je ona i ne odg joj vise. Ona ce se sjbt ono "aa pa bio mi simpatija, ne sjeca me se, jesam li to grohnula? jbte jesam li ja ruzna, sta radim u zivotu, nemam ni momka :( "

Uglavnom tu ce se ona rasplakati.

Ti sacekas sl dan i ono kao "aaaaa e izvini ja sam supak, tek sam se sada sjetio, jucer mi frka bila pa nisam ni razmisljao bla bla"

suplju prosipas znas, ono lafo ti zauzet ko te jebe mala imam vaznijeg posla nego da listam tvoje slike uz muziku i uzdisaje.

I onda najvaznije, krenes lafo sta ima, sta radis, gdje sta kako ovih zadnjih 15 godina, i taman znaci taman kada krene da prica, kazes ee izvini molim te, fkra mi moram da idem, ali evo ti broj, ajd javi se hajmo na kafu nekad ovih dana, bas zelim da te vidim i bacis onaj neki smajli, djevojke inace vole smajlije, ali nemoj ih previse natrpati bices neozbiljan.

Elem za dan dva ces ugovoriti dejt, imati broj a i biti joj u glavi vazdan.

Nema na cemu.

Ocekujem da ti se sin zove todd. A moze i kcer, nema diskriminacije kod mene sto se tice toga.
Ovo nesto kao iz dvice u keca :mrgreen:

Pa kako da kazem da je se ne sjecm kad cu je dodati. Bice ocigledno da je se sjecam.
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#11 Re: Da li je to ljubav?

Post by todd_smith »

Pa ono "pa miiisssliimmm da te mozda znam, ali ovako iz prve nemam pojma ko si"

ja ti kazem brate, uradi tako tvoja je, sve ostalo je promasaj, cim ti listas slike uz muziku, ti si previse subjektivan tu da se sta pitas je li kako treba ili nije.
User avatar
Muskarac From Odakle
Posts: 396
Joined: 11/11/2014 00:41
Location: Kod mene

#12 Re: Da li je to ljubav?

Post by Muskarac From Odakle »

Zeljoooo wrote:
Kako sam uspio saznati nema momka.
Mozda ima muza ili curu.
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#13 Re: Da li je to ljubav?

Post by Zeljoooo »

Muskarac From Odakle wrote:
Zeljoooo wrote:
Kako sam uspio saznati nema momka.
Mozda ima muza ili curu.
Muza nema. Curu, ne znam :mrgreen:
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#14 Re: Da li je to ljubav?

Post by Zeljoooo »

todd_smith wrote:Pa ono "pa miiisssliimmm da te mozda znam, ali ovako iz prve nemam pojma ko si"

ja ti kazem brate, uradi tako tvoja je, sve ostalo je promasaj, cim ti listas slike uz muziku, ti si previse subjektivan tu da se sta pitas je li kako treba ili nije.

Ti si iz suprotnog tabora, odvest ces me u propast :mrgreen:
User avatar
Muskarac From Odakle
Posts: 396
Joined: 11/11/2014 00:41
Location: Kod mene

#15 Re: Da li je to ljubav?

Post by Muskarac From Odakle »

Dodala bi ona tebe da joj sta znacis nakon toliko godina.Ja nebi nista ili je dodaj iz zajebancije al cekaj da te ona pozove na pice mojne ti nju. :D
Ako gaji kakav filing zvace.
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#16 Re: Da li je to ljubav?

Post by Zeljoooo »

Muskarac From Odakle wrote:Dodala bi ona tebe da joj sta znacis nakon toliko godina.Ja nebi nista ili je dodaj iz zajebancije al cekaj da te ona pozove na pice mojne ti nju. :D
Ako gaji kakav filing zvace.

A ma ja sam bio zaboravio na nju da uopste postoji dok slucajno nisam naletio na nju na FB. Nije se tu imalo sta "gajiti" vec se meni samo desilo kao da osjecam da sam zaljubljen. Samo mi se vratilo ono iz djetinjstva.
User avatar
Matijevic_Vlado
Posts: 3467
Joined: 03/10/2012 14:27
Location: Da sam prazna glava, potpuno zdrava, ne bih više ništa učio za badava..

#17 Re: Da li je to ljubav?

Post by Matijevic_Vlado »

daj profil da je vidim pa cu ti reci sta i kako dalje
User avatar
Muskarac From Odakle
Posts: 396
Joined: 11/11/2014 00:41
Location: Kod mene

#18 Re: Da li je to ljubav?

Post by Muskarac From Odakle »

To ti i kazem dodas je iz zajebancije i vrebas ko vuk crvenkapicu
User avatar
dinooh
Posts: 5303
Joined: 16/09/2011 17:10
Location: XXX

#19 Re: Da li je to ljubav?

Post by dinooh »

Bocni je. Ako ona tebe bocne onda jos pisi. Ako ne bocne, ti nju jos koji put. :-D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#20 Re: Da li je to ljubav?

Post by todd_smith »

Zeljoooo wrote:
todd_smith wrote:Pa ono "pa miiisssliimmm da te mozda znam, ali ovako iz prve nemam pojma ko si"

ja ti kazem brate, uradi tako tvoja je, sve ostalo je promasaj, cim ti listas slike uz muziku, ti si previse subjektivan tu da se sta pitas je li kako treba ili nije.

Ti si iz suprotnog tabora, odvest ces me u propast :mrgreen:
jarane procitaj odgovore na temu, ja sam ti jedini dao od do, ti poslusaj ako hoces ako neces, moj ti je nacin zagarantovan uspjeh, a ti udaraj po svom kako hoces.
User avatar
Muskarac From Odakle
Posts: 396
Joined: 11/11/2014 00:41
Location: Kod mene

#21 Re: Da li je to ljubav?

Post by Muskarac From Odakle »

Mozda i ona tebe prati,napravi joj sacekusu :lol:
User avatar
Zeljoooo
Posts: 877
Joined: 02/11/2014 17:27

#22 Re: Da li je to ljubav?

Post by Zeljoooo »

sherbett wrote:
Zeljoooo wrote:Pozdrav

Situacija je sljedeca. Nekad u prvom, drugom razredu osnovne skole skole bio sam zaljubljen u jednu curicu. Znate ono, simpatija i tako to, kako vec ide kod djece. Bila je i ona u mene :mrgreen: Nakon cetvrtog razreda sam otselio i nismo vise isli u istu skolu i poslije se vise nikad nismo ni culi ni vidjeli. Potpuno zaboravio na nju da je ikako postojala sve dok neki dan slucajno nisam naletio na njen FB profil, nakon 15-tak godina.

I sad imam osjecaj da sam se ponovo zaljubio. Od kako sam nasao profil profil samo gledam slike i slusam pjesme i stvarno samo na nju mislim. Ne znam da li sam se stvarno zaljubio ili je to nostalgija neka za djetinjstvom.

Kako sam uspio saznati nema momka.

Sta da radim?
čuj, ne znam šta da radiš, fakat dilema žešća, jer osim što djeluješ kao da si i zapeo u mislima dječaka osnovnoškolca, uspio si i da pogledam na tastaturu jesu li slova D i T blizu ..ali ne :(
ništa, bolje ti ostani na tome..gledaj
Sad si nasla da me ispravljas :mrgreen:
User avatar
ćiribiribela
Posts: 14373
Joined: 04/03/2013 02:53
Location: Gotham

#23 Re: Da li je to ljubav?

Post by ćiribiribela »

Dodaj je i javi se sa normalnom pricom, nikako raditi ovo sto je todd rekao. Simple as that. :mrgreen:

Nema na cemu. :D
User avatar
Muskarac From Odakle
Posts: 396
Joined: 11/11/2014 00:41
Location: Kod mene

#24 Re: Da li je to ljubav?

Post by Muskarac From Odakle »

Pa ja dodaj je i kazi sjecas se kad si se lozila na mene ko djete :D
todd_smith
Posts: 30074
Joined: 23/06/2009 14:14
Location: Ja se ovdje samo zajebajem

#25 Re: Da li je to ljubav?

Post by todd_smith »

ćiribiribela wrote:Dodaj je i javi se sa normalnom pricom, nikako raditi ovo sto je todd rekao. Simple as that. :mrgreen:

Nema na cemu. :D
`ta `ti `nas, avatar ti lik iz crtanog filma, krajnje si neozbiljna :mrgreen:
Post Reply