Da li je muzika prije bila bolja

Diskusije o bh. i inostranim izvođačima, razmjena pjesama, CD-ova, muzičke oprema...

Moderator: _BataZiv_0809

Post Reply
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#151 Re: Da li je muzika prije bila bolja

Post by Bloo »

Piaty wrote: 20/05/2023 15:36 Kae meni ovaj jedan jaran: skini spotifaj. Rekoh sta je to, imal tu metala i roka? Kaze on:ma ima sve sto zamislis. Rekoh, bas mi fali i treba bend Posmrtna liturgija, de provjeri pa da skinem taj spotifaj. Veli on: eh nema ta grupa. Rekoh ja njemu:nije to za mene jer ono sto ja slusam VECINOM nema na spotifaj. Ko mi je kriv sto ne slusam Madonu
last.fm ?

Cuj Posmrtna liturgija :lol:

Evo cackam, imaju myspace :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
tranquil
Posts: 6638
Joined: 11/08/2007 00:55
Location: Mare Tranquillitatis

#152 Re: Da li je muzika prije bila bolja

Post by tranquil »

Očekujem nešto u rangu "Bogambera" i "Sihiratora".

(do not google it pls)
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#153 Re: Da li je muzika prije bila bolja

Post by Piaty »

Bloo wrote: 20/05/2023 16:18
Piaty wrote: 20/05/2023 15:36 Kae meni ovaj jedan jaran: skini spotifaj. Rekoh sta je to, imal tu metala i roka? Kaze on:ma ima sve sto zamislis. Rekoh, bas mi fali i treba bend Posmrtna liturgija, de provjeri pa da skinem taj spotifaj. Veli on: eh nema ta grupa. Rekoh ja njemu:nije to za mene jer ono sto ja slusam VECINOM nema na spotifaj. Ko mi je kriv sto ne slusam Madonu
last.fm ?

Cuj Posmrtna liturgija :lol:

Evo cackam, imaju myspace :lol: :lol: :lol: :lol:
A našao sam kratko nakon toga na nekom ruskom torrentu.

Al ne zezam se, ne shvatam zašto bih se patio sa spotify kada mi je lakše skidati sa torrenta i praviti vlastitu listu. O.K je za nekog ko muziku "sluša" onako pa mu se ne da sve to.

I opet kažem, nije tačno da ima sve.na spotify.
Daleko od toga da ima sve.
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#154 Re: Da li je muzika prije bila bolja

Post by billy organ »

Spotify je vrhunska stvar.
User avatar
Bloo
Globalna šefica
Posts: 50452
Joined: 16/01/2008 23:03
Location: Korriban

#155 Re: Da li je muzika prije bila bolja

Post by Bloo »

Samo Zaklana celjad <3
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#156 Re: Da li je muzika prije bila bolja

Post by billy organ »

"vid' me jesam cool i lud slusam posmrtnu liturgiju. samo glupsoni koriste spotify"
Piaty
Posts: 5725
Joined: 01/12/2020 00:58

#157 Re: Da li je muzika prije bila bolja

Post by Piaty »

billy organ wrote: 20/05/2023 23:50 "vid' me jesam cool i lud slusam posmrtnu liturgiju. samo glupsoni koriste spotify"
pa iskreno, ne znam kako to zakljucujes jer sam lijepo napisao sta ima na spotify, a fora je sto namjerno nisam napisao albume mnogo poznatijih bandova kojij nema ali eto da ne bude da pretjerujem.

znaci, obrnuto od toga sto si napisao. msm da nije cool patiti se sa torrentom kao sto nije cool muzika pomenutog izvodjaca.

ne razumijem zasto je spotify vrhunska stvar?
koliko ja vidim, vrhunska je jer je cool
User avatar
billy organ
Posts: 1448
Joined: 04/07/2021 19:19

#158 Re: Da li je muzika prije bila bolja

Post by billy organ »

Piaty wrote: 21/05/2023 00:14
billy organ wrote: 20/05/2023 23:50 "vid' me jesam cool i lud slusam posmrtnu liturgiju. samo glupsoni koriste spotify"
pa iskreno, ne znam kako to zakljucujes jer sam lijepo napisao sta ima na spotify, a fora je sto namjerno nisam napisao albume mnogo poznatijih bandova kojij nema ali eto da ne bude da pretjerujem.

znaci, obrnuto od toga sto si napisao. msm da nije cool patiti se sa torrentom kao sto nije cool muzika pomenutog izvodjaca.

ne razumijem zasto je spotify vrhunska stvar?
koliko ja vidim, vrhunska je jer je cool
Grupa kao sto je Posmrtna Liturgija nema. Za takve grupe zna samo 20 ljudi.

Zasto je Spotify super? Slusas grupu "a", onda dobijes preporuku similar artists otkrijes grupu "b", slusas "b" dobijes preporuku za "c". Vrhunski nacin za otkrivanje dobre muzike. Dobijes automatske playliste bazirane na onom sto trenutno slusas. Pa onda izbacuje sta je novo u svim vrstama muzike. Gomila podcasta ...
Post Reply