Da li gutate ili pljujete?

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#1 Da li gutate ili pljujete?

Post by helo »

Zanimaju me iskustva cura a ne pedera. Da li cure više volite da gutate spermu ili da pljujete?
User avatar
pitt
Posts: 27093
Joined: 03/12/2002 00:00
Location: Steelers Nation

#2

Post by pitt »

pitaj salvadora :D:D
User avatar
Bumbar
Posts: 5638
Joined: 06/04/2005 10:46
Location: suncan dan :S

#3

Post by Bumbar »

pitt wrote:pitaj salvadora :D:D
ksko si odmah uspio javiti se :lol: :lol:
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#4 Re: Dali gutate ili pljujete?

Post by pinkzelena »

helo wrote:Zanimaju me iskustva cura a ne pedera. Dali cure više volite da gutate spermu ili da plujete?
koliko je tebi godina :?
User avatar
In_side
Posts: 477
Joined: 18/12/2006 15:36
Location: SJJ/OSl/LIS

#5 Re: Dali gutate ili pljujete?

Post by In_side »

bosmen wrote:
pinkzelena wrote:
helo wrote:Zanimaju me iskustva cura a ne pedera. Dali cure više volite da gutate spermu ili da plujete?
koliko je tebi godina :?
do 15 godina pljuju a od 18 gutaju :D
Jesil siguran :D :D
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#6

Post by The Nightwatchman »

sve nešto kontam da je od samog gutanja puno gore poslije podrignut :D :D :D :D :D :D
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#7

Post by helo »

Ne mogu da vjerujem da nema ni jedne cure na ovome forumu, ja kažem ne zanimaju me misljenja pedera, a oni se odma jave iste sekunde, nemam ništa protiv njih ali nisam njih za mišljenje pitao.
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#8 Re: Dali gutate ili pljujete?

Post by SaraLe »

helo wrote:Zanimaju me iskustva cura a ne pedera. Dali cure više volite da gutate spermu ili da plujete?
Ljubis li "dragu" onako umazanu :D :-)
ztluhcs
Posts: 3356
Joined: 28/04/2006 09:17
Location: Life isn't fair. It's just fairer than death, that's all.
Contact:

#9 Re: Dali gutate ili pljujete?

Post by ztluhcs »

SaraLe wrote:
helo wrote:Zanimaju me iskustva cura a ne pedera. Dali cure vi¹e volite da gutate spermu ili da plujete?
Ljubis li "dragu" onako umazanu :D :-)
Pazi ¹ta æe¹ odgovoriti... Ovo ti je dvosjekli maè :D:D:D
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#10 Re: Dali gutate ili pljujete?

Post by helo »

pinkzelena wrote:
helo wrote:Zanimaju me iskustva cura a ne pedera. Dali cure više volite da gutate spermu ili da plujete?
koliko je tebi godina :?
Zašto su ljudi toliko konzervativni, samo sam pitao za mišljenje cura, nisam im tražio da mi daju 1000 KM
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#11

Post by _BosanaC »

helo wrote:Ne mogu da vjerujem da nema ni jedne cure na ovome forumu, ja kažem ne zanimaju me misljenja pedera, a oni se odma jave iste sekunde, nemam ništa protiv njih ali nisam njih za mišljenje pitao.
Mislim da je pravo bez veze da budes banovan zbog ovakvih izjava...
User avatar
The Nightwatchman
Posts: 2380
Joined: 16/10/2006 15:31
Location: izmedju krajnosti

#12 Re: Dali gutate ili pljujete?

Post by The Nightwatchman »

ztluhcs wrote:
SaraLe wrote:
helo wrote:Zanimaju me iskustva cura a ne pedera. Dali cure više volite da gutate spermu ili da plujete?
Ljubis li "dragu" onako umazanu :D :-)
Pazi šta ćeš odgovoriti... Ovo ti je dvosjekli mač :D:D:D
ne daj se ines :D
User avatar
In_side
Posts: 477
Joined: 18/12/2006 15:36
Location: SJJ/OSl/LIS

#13 Re: Dali gutate ili pljujete?

Post by In_side »

bosmen wrote:
In_side wrote:
bosmen wrote: do 15 godina pljuju a od 18 gutaju :D
Jesil siguran :D :D
Uvjek ima izuzetaka :D :D
Zavisno koji mobitel koristis :D
:thumbup:
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#14

Post by _BosanaC »

bosmen wrote:
_BosanaC wrote:
helo wrote:Ne mogu da vjerujem da nema ni jedne cure na ovome forumu, ja kažem ne zanimaju me misljenja pedera, a oni se odma jave iste sekunde, nemam ništa protiv njih ali nisam njih za mišljenje pitao.
Mislim da je pravo bez veze da budes banovan zbog ovakvih izjava...
imas li jos kakvih pitanja :D
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#15

Post by helo »

bosmen wrote:slusaj faco
ako si u stanju nazvat sve ostale pederima onda dobro razmisli kako je kad ti se pederi natovare na kosti
da ti ne budes guto :D
Ako si se našo pod pedrima onda je to do tebe, ja ti nisam ništa rekao. A da na ovom forumu cura nema ne mogu da vjerujem, možda jeste malo vulgarno pitanje, ali da baš sam pratio na ostalim forumima slicnu temu javilo se more cura i dalo svoje mišljenje, što je po meni OK neko je dao svoje misljenje a neko je nije htio da kaže iskreno. Ono što ja mogu da primjetim da su cure u Sarajevu malo zatvorene, pa cak i na forumima.
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#16

Post by helo »

_BosanaC wrote:
helo wrote:Ne mogu da vjerujem da nema ni jedne cure na ovome forumu, ja kažem ne zanimaju me misljenja pedera, a oni se odma jave iste sekunde, nemam ništa protiv njih ali nisam njih za mišljenje pitao.
Mislim da je pravo bez veze da budes banovan zbog ovakvih izjava...
Mislim da nisam nikoga uvrjedio sa ovim pitanjem, a tebi ako je u interesu da banuješ clanove koje postavljaju slobodna pitanja i koja svaki dan posjecuju ovaj sajt minimalno 12h dnevno, onda me i banuj.
User avatar
SaraLe
Posts: 2280
Joined: 21/11/2006 10:45

#17

Post by SaraLe »

helo wrote:
bosmen wrote:slusaj faco
ako si u stanju nazvat sve ostale pederima onda dobro razmisli kako je kad ti se pederi natovare na kosti
da ti ne budes guto :D
Ako si se našo pod pedrima onda je to do tebe, ja ti nisam ništa rekao. A da na ovom forumu cura nema ne mogu da vjerujem, možda jeste malo vulgarno pitanje, ali da baš sam pratio na ostalim forumima slicnu temu javilo se more cura i dalo svoje mišljenje, što je po meni OK neko je dao svoje misljenje a neko je nije htio da kaže iskreno. Ono što ja mogu da primjetim da su cure u Sarajevu malo zatvorene, pa cak i na forumima.
Cekamo odgovor na moje pitanje :D :?
_BosanaC
Posts: 8428
Joined: 16/08/2005 14:02
Location: Sarajevo
Contact:

#18

Post by _BosanaC »

helo wrote:
_BosanaC wrote:
helo wrote:Ne mogu da vjerujem da nema ni jedne cure na ovome forumu, ja kažem ne zanimaju me misljenja pedera, a oni se odma jave iste sekunde, nemam ništa protiv njih ali nisam njih za mišljenje pitao.
Mislim da je pravo bez veze da budes banovan zbog ovakvih izjava...
Mislim da nisam nikoga uvrjedio sa ovim pitanjem, a tebi ako je u interesu da banuješ clanove koje postavljaju slobodna pitanja i koja svaki dan posjecuju ovaj sajt minimalno 12h dnevno, onda me i banuj.
Meni je u interesu da ne vrijedjas ljude, a ako si vec 12h na forumu svaki dan onda za promjenu procitaj pravila, ne treba ti ni 10 minuta. I ohani od vrijedjanja i prozivanja pederima. Ako si ocekivao da ce ti se sada javiti svako zensko i opisati kako pusi, kako voli da joj se svrsava, dok se ti trljas pred monitorom - zestoko si se zajebao.
User avatar
zena21
Posts: 7092
Joined: 07/04/2006 11:02

#19

Post by zena21 »

veca_sa wrote:evo mene da gledam kako se takarite
ti samo pratis ko se takari danas :oops: :lol: :lol: :lol:
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#20

Post by helo »

bosmen wrote:
helo wrote:
bosmen wrote:slusaj faco
ako si u stanju nazvat sve ostale pederima onda dobro razmisli kako je kad ti se pederi natovare na kosti
da ti ne budes guto :D
Ako si se našo pod pedrima onda je to do tebe, ja ti nisam ništa rekao. A da na ovom forumu cura nema ne mogu da vjerujem, možda jeste malo vulgarno pitanje, ali da baš sam pratio na ostalim forumima slicnu temu javilo se more cura i dalo svoje mišljenje, što je po meni OK neko je dao svoje misljenje a neko je nije htio da kaže iskreno. Ono što ja mogu da primjetim da su cure u Sarajevu malo zatvorene, pa cak i na forumima.
ono sto sam ja primjetio da ti ili ne kontas neke stvari ili se pravis budala
smijes ti svasta pitati,a hoce li ti ko odgovoriti to nije tvoja stvar
znam samo da nemas pravo nikog nazivat pederom i za to si i opomenut a ne sto si otvorio ovakvu temu
ako ti jos sta nije jasno pitaj
ti svakako volis da pitas :D
Tražio sam mišljenje cura, a ne mišljenje muškaraca, mislim da muskarci to nerade, zato nevidim zašto si se tako aktivirao na pitanje koje je curama bilo upuceno.
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#21

Post by pinkzelena »

_BosanaC wrote:
helo wrote:
_BosanaC wrote: Mislim da je pravo bez veze da budes banovan zbog ovakvih izjava...
Mislim da nisam nikoga uvrjedio sa ovim pitanjem, a tebi ako je u interesu da banuješ clanove koje postavljaju slobodna pitanja i koja svaki dan posjecuju ovaj sajt minimalno 12h dnevno, onda me i banuj.
Meni je u interesu da ne vrijedjas ljude, a ako si vec 12h na forumu svaki dan onda za promjenu procitaj pravila, ne treba ti ni 10 minuta. I ohani od vrijedjanja i prozivanja pederima. Ako si ocekivao da ce ti se sada javiti svako zensko i opisati kako pusi, kako voli da joj se svrsava, dok se ti trljas pred monitorom - zestoko si se zajebao.[/quote]

:thumbup: :kiss: :mrgreen:
User avatar
anais_nin
Posts: 21856
Joined: 06/07/2005 09:35
Location: Mostar u srcu, guza u Torontu

#22

Post by anais_nin »

helo wrote:
bosmen wrote:slusaj faco
ako si u stanju nazvat sve ostale pederima onda dobro razmisli kako je kad ti se pederi natovare na kosti
da ti ne budes guto :D
Ako si se našo pod pedrima onda je to do tebe, ja ti nisam ništa rekao. A da na ovom forumu cura nema ne mogu da vjerujem, možda jeste malo vulgarno pitanje, ali da baš sam pratio na ostalim forumima slicnu temu javilo se more cura i dalo svoje mišljenje, što je po meni OK neko je dao svoje misljenje a neko je nije htio da kaže iskreno. Ono što ja mogu da primjetim da su cure u Sarajevu malo zatvorene, pa cak i na forumima.
vidi srkleta :oops: nije dobio odgovor u roku od sat vremena i odmah popizditis :D i pazi sta pricas o sarajkama, mogla bi te Bozica Sexa opasno zaboraviti :oops: a ako budes nekulturan i vrijedjao druge forumashe, onda te nece obilaziti Bozica Sexa nego ja, a to ti nimalo ne treba u zivotu :x

a u odgovor na tvoje pitanje: ne znam niti jednu curu kojoj neko posebno zadovoljstvo pricinjava niti jedno niti drugo....u vecini slucajeva vise je u pitanju na sta se on lozi pa se ona prilagodi...s tim da postoji odredjeni broj cura koja jednostavno imaju negativnu preferencu, tj ne mogu da smisle gutanje, gadi im se, ne svidja im se, itd itd...

meni licno je sasvim svejedno, sve zavisi od veze i dragog....ako je njemu svejedno onda je kako kad, ako je njemu veliko zadovoljstvo gutanje, onda je gutanje i eto....

usput, za sve one cure koje se zale na "neprijatan ukus" ima lijeka....davati mu soka od ananasa taj dan :D
Last edited by anais_nin on 23/07/2007 16:04, edited 1 time in total.
User avatar
helo
Posts: 641
Joined: 13/03/2005 17:18
Location: Sarajevo

#23

Post by helo »

pinkzelena wrote:
_BosanaC wrote:
helo wrote: Mislim da nisam nikoga uvrjedio sa ovim pitanjem, a tebi ako je u interesu da banuješ clanove koje postavljaju slobodna pitanja i koja svaki dan posjecuju ovaj sajt minimalno 12h dnevno, onda me i banuj.
Meni je u interesu da ne vrijedjas ljude, a ako si vec 12h na forumu svaki dan onda za promjenu procitaj pravila, ne treba ti ni 10 minuta. I ohani od vrijedjanja i prozivanja pederima. Ako si ocekivao da ce ti se sada javiti svako zensko i opisati kako pusi, kako voli da joj se svrsava, dok se ti trljas pred monitorom - zestoko si se zajebao.[/quote]

:thumbup: :kiss: :mrgreen:
[/quote]

Oplaka, neka si mi rkla ili rekao šta god ... :lol:
User avatar
In_side
Posts: 477
Joined: 18/12/2006 15:36
Location: SJJ/OSl/LIS

#24

Post by In_side »

usput, za sve one cure koje se zale na "neprijatan ukus" ima lijeka....davati mu soka od ananasa taj dan :D
uze mi rijec iz usta :D :D :D
FFK as Lucy01
Posts: 3336
Joined: 20/04/2005 17:57
Location: USA

#25

Post by FFK as Lucy01 »

anais_nin wrote:
vidi srkleta :oops: nije dobio odgovor u roku od sat vremena i odmah popizditis :D i pazi sta pricas o sarajkama, mogla bi te Bozica Sexa opasno zaboraviti :oops:

a u odgovor na tvoje pitanje: ne znam niti jednu curu kojoj neko posebno zadovoljstvo pricinjava niti jedno niti drugo....u vecini slucajeva vise je u pitanju na sta se on lozi pa se ona prilagodi...s tim da postoji odredjeni broj cura koja jednostavno imaju negativnu preferencu, tj ne mogu da smisle gutanje, gadi im se, ne svidja im se, itd itd...

meni licno je sasvim svejedno, sve zavisi od veze i dragog....ako je njemu svejedno onda je kako kad, ako je njemu veliko zadovoljstvo gutanje, onda je gutanje i eto....

usput, za sve one cure koje se zale na "neprijatan ukus" ima lijeka....davati mu soka od ananasa taj dan :D
Ti si ba meni kraljica :lol:....cuj davati mu sok...ko bebi hapicu :lol: :lol:

De nek' mi neko objasni, ko da sam dijete od 10 godina, sto se muskarci toliko pale na gutanje i uopste...na pitanja jel' gutas il' pljujes....zar nije ono sto predhodi gutanju i pljuvanju, vaznije :D
Post Reply