CUE FILE, kako ga sprziti, u cemu je problem :(

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#1 CUE FILE, kako ga sprziti, u cemu je problem :(

Post by Zadig »

Zdravo.

Znam sta je cue file, i na kom principu radi.

ALI, do sada, sam skinuo tonu albuma, sa CUE fajlovima, ali samo sam jedan uspio spaliti.

Probao sam zadnje 3 verzije nera, magic iso i ostale image "burnere" ili odma blokiraju kada otvorim cue file (kao burn from image) ili samo kazu can not read format ili can not write to disk?
:? :?
Sve sam probo, i znam da ono treba biti ono track at once (ili kako se kaze vec), burner mi je LG i zaista ne znam vise u cemu je problem.
Nero svaki put blokira samo, ostali jal blokiraju jal can't burn to disk.
:?

Jedino jos nisam pokusao alkohol, ali kontam ako sam probao sve da nece ni tamo. Par dana sam na ovo potrosio (tj par noci sam drkoljio kad se ono vratim sa posla)

Provjerio sam svaki cue file da ne pise adresa source fajla i provjerio da je isto ime. Ali opet nista.

Ako neko ima neku ideju, program, zasto, ili 100.000 dolara da mi pozajmi do sutra neka se javi.

ajd pa vam hvala

PS (odo sada da nesto obavim, pa ako se ne javim odma da ne mislite da sam papak)
:D
Zadig
Posts: 5755
Joined: 25/02/2005 19:39
Location: British Columbia

#2

Post by Zadig »

OVO JE ZAISTA ODLICAN, ALI ODLICAN MALI PROGRAMCIC, KOJI JE RIJESIO PROBLEME JEDNO 2 GIGA MUZIKE.

HVALA TI OSTRO, ALI POJMA NEMAS

:D

Imao sam normalno opciju da u neru samo pravim splitere znas, i da razbijem fajl na pjeseme i to, pa onda ripovati cd i dobiti pojedinacne pjesme na mp3.

ovo je trajalo ono 30 sekundi, ali bukvalno!

vidis, svaki dan nesto novo se more naucit.

e majke mi znas kako ti hvala, ma da si tu, i da si zensko, i da izgledas dobro, ma izljubio bi te
:-)
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#3

Post by Saian »

Zadig wrote:
e majke mi znas kako ti hvala, ma da si tu, i da si zensko, i da izgledas dobro, ma izljubio bi te
:-)
a miris :D :D :D :D
User avatar
Saian
Posts: 15353
Joined: 08/04/2004 21:50

#4

Post by Saian »

ostro i na prvu wrote:
Saian wrote:
Zadig wrote:
e majke mi znas kako ti hvala, ma da si tu, i da si zensko, i da izgledas dobro, ma izljubio bi te
:-)
a miris :D :D :D :D
Jesi i ti sitnicav :D
evo bash cijepim dlaku po dlaku :D :D :D
Post Reply