CRNA HRONIKA

Tuzla, Bijeljina, Brčko, Gradačac, Živinice, Srebrenik, Lukavac, sve do Gračanice, Kladnja i Zvornika...
Post Reply
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#1 CRNA HRONIKA

Post by Mikado »

Image

:(
Last edited by Mikado on 16/03/2012 18:30, edited 1 time in total.
User avatar
Hemel
Posts: 6605
Joined: 08/11/2003 00:00
Location: prije i poslije tobe ista

#2 Re: CRNA HRONIKA

Post by Hemel »

stravicno...uzasno...nemam rijeci

neka im je rahmet dusama i lahka crna zemlja

:( :(
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#3 Re: CRNA HRONIKA

Post by vesela_sveska »

:sad:
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#4 Re: CRNA HRONIKA

Post by zelenashica »

I dječak koji je bio u kritičnom stanju je preminuo.
Bilans žrtava u saobraćanoj nesreći se povećao. :(
User avatar
vesela_sveska
Posts: 56015
Joined: 06/01/2010 23:32
Location: na dekici za piknik

#5 Re: CRNA HRONIKA

Post by vesela_sveska »

zelenashica wrote:I dječak koji je bio u kritičnom stanju je preminuo.
Bilans žrtava u saobraćanoj nesreći se povećao. :(
:sad:
User avatar
Pasiflora
Posts: 3838
Joined: 30/03/2007 20:41
Location: Bolje bi bilo da je malo dalje

#7 Re: CRNA HRONIKA

Post by Pasiflora »

http://www.klix.ba/vijesti/bih/tuzla-ka ... /120411186

Ova prica je uzasna sa svih mogucih aspekata. Kakvi su to ljudi...
A komentari ispod... Nemam rijeci - potpuno sam sokirana i uplasena kakvi sve poremeceni umovi zive oko nas.

R.I.P. bebici, a roditeljima saucesce :(
Paco
Posts: 778
Joined: 01/03/2009 20:06

#8 Re: CRNA HRONIKA

Post by Paco »

Lukavac: Devetnaestogodišnja djevojka izvršila samoubistvo vješanjem :sad:

http://lukavac-x.ba/lukavac/crna-hronik ... anjem.html
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#9 Re: CRNA HRONIKA

Post by zelenashica »

Paco wrote:Lukavac: Devetnaestogodišnja djevojka izvršila samoubistvo vješanjem :sad:

http://lukavac-x.ba/lukavac/crna-hronik ... anjem.html
http://www.sodalive.ba/crnahronika/ocaj ... ke-almine/

Otac Nazil i dalje traga za razlogom vješanja kćerke Almine

Porodica Almine Ribić, devetnaestogodišnje Lukavčanke i maturantice Ekonomsko-hemijske škole koja se u petak popodne objesila u naselju Babice, u šoku i nevjerici, sa suzama u očima, još ne vjeruje u ovaj tragični događaj, piše Dnevni avaz.

Školski drugovi, komšije, nastavnici i rodbina o Almini imaju samo riječi hvale. Kažu da na njenu odluku apsolutno ništa nije upućivalo. Vesela, kakva je po prirodi i bila, bila je i tog posljednjeg petka u svom životu. Pedesetak metara od kuće obješenu ju je pronašao otac Nazil.

- Rečeno mi je kada sam došao s posla da je Almina otišla do vikendice. Imao sam običaj kad dođem kući s posla, s njom popiti kafu. Falila mi je i počeo sam je zvati na mobitel. Nije se javljala. Otišao sam do vikendice da je potražim. Kada sam stigao, našao sam je u polučučećem položaju obješenu o drvo. Šok koji sam doživio ne može opisati nijedna riječ. Nadao sam se da je još živa, odvezao konopac, ali joj nije bilo spasa – govori Alminin otac Nazil, čiju tragičnu priču prekida plač.
User avatar
kmirsad
Posts: 16992
Joined: 16/03/2008 14:10

#10 Re: CRNA HRONIKA

Post by kmirsad »

Majko mila !Ne dao Bog nikome...
zelenashica
Posts: 14489
Joined: 19/08/2007 02:54

#11 Re: CRNA HRONIKA

Post by zelenashica »

http://www.bportal.ba/index.php?option= ... &Itemid=61


Ekskluzivno/Horor u Karavlasima kod Kalesije: Marinkovići 10 godina u ropstvu držali djevojčicu iz Njemačke
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55871
Joined: 15/12/2008 16:53

#12 Re: CRNA HRONIKA

Post by ultima_palabra »

Šta je ovo jbt :(
User avatar
Dr.No
Posts: 14
Joined: 26/03/2011 20:05

#14 Re: CRNA HRONIKA

Post by Dr.No »

Hocel ko banati ovog lika spama na svim temama...
veleno
Posts: 752
Joined: 19/09/2009 19:05

#15 Re: CRNA HRONIKA

Post by veleno »

Optužnica zbog "turske kahve"

Sud u Brčkom u Bosni i Hercegovini po prvi put je potvrdio optužnicu protiv muškarca hrvatske nacionalnosti čiji puni identitet nije objavljen a kojega se tereti za nanošenje teških tjelesnih ozljeda motiviran rasnom, nacionalnom ili vjerskom mržnjom, potvrdilo je u petak državno odvjetništvo dikstrikta Brčko, pri čemu je istaknuto kako su za ovakvo kazneno djelo propisane znatno teže sankcije od uobičajenih što je definirano zakonom usvojenim 2010. godine.

Optuženog se tereti se da je 22. ožujka ove godine u jednom ugostiteljskom objektu na području Brčkog teško pretukao drugu osobu, jer je naručila "tursku kahvu".

"Optuženi A.M. ... je rekao da konobarica neće praviti tursku kahvu, da oštećeni ide u Tursku ako hoće tursku kahvu, te ga istjerivao napolje govoreći da je to hrvatska kavana a ne turska, pa je očigledno motiviran predrasudama i razlikama vezanim za nacionalno podrijetlo i jezik koji je koristio K.S. prišao oštećenom i šakama mu zadao više udaraca u predjelu prsa, oborio ga na pod, te nastavio udarati nogama po cijelom tijelu", stoji u priopćenjuu državnog odvjetništva.

Dodaje se kako je A.M. napadnutome slomio lijevu goljeničnu i lisnu kost.

A.M. je potom komentirao kako napadnutome nije ništa, psovao mu je "balijsku mater" i poručivao "neka umre", stoji među ostalim u optužnici.

federalna.ba
:roll:
Post Reply