Bosanska dolina piramida

Rasprave na razne teme... Ako ne znate gdje poslati poruku, pošaljite je ovdje.

Moderators: Benq, O'zone

Post Reply
User avatar
japin_mutapi
Posts: 11511
Joined: 11/06/2011 19:00
Location: Uostalom, mislim da genocidne Kartagene treba demontirati.

#1601 Re: Bosanska dolina piramida

Post by japin_mutapi »

vi ste samo ljubomorni na sema osmanagu zbog njegovih uspjeha i što ima osjećaj za piramide
bez tog osjećaja ova najstarija piramida u sunčevom sistemu bi ostala neotkrivena jer protokom vremena energija i zračenje negativnih jona slabi a samim tim i aura postaje blijeđa i tanja

umjesto da zahvalite majstoru što je otkrio piramidu vi se ismijavate i vrijeđate
sramite se
kantica__
Posts: 160
Joined: 22/08/2013 12:26

#1602 Re: Bosanska dolina piramida

Post by kantica__ »

japin_mutapi wrote:vi ste samo ljubomorni na sema osmanagu zbog njegovih uspjeha i što ima osjećaj za piramide
bez tog osjećaja ova najstarija piramida u sunčevom sistemu bi ostala neotkrivena jer protokom vremena energija i zračenje negativnih jona slabi a samim tim i aura postaje blijeđa i tanja

umjesto da zahvalite majstoru što je otkrio piramidu vi se ismijavate i vrijeđate
sramite se
hvala i njemu a i majstoru koji je tebe napravio
User avatar
malsal
Posts: 772
Joined: 11/07/2012 14:50
Location: oko moje glave

#1603 Re: Bosanska dolina piramida

Post by malsal »

japin_mutapi wrote:vi ste samo ljubomorni na sema osmanagu zbog njegovih uspjeha i što ima osjećaj za piramide
bez tog osjećaja ova najstarija piramida u sunčevom sistemu bi ostala neotkrivena jer protokom vremena energija i zračenje negativnih jona slabi a samim tim i aura postaje blijeđa i tanja

umjesto da zahvalite majstoru što je otkrio piramidu vi se ismijavate i vrijeđate
sramite se
------------
Starija od one na Marsu ? Ma daaaaj nije moguce.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#1604 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Avetinho »

kantica__ wrote:
japin_mutapi wrote:vi ste samo ljubomorni na sema osmanagu zbog njegovih uspjeha i što ima osjećaj za piramide
bez tog osjećaja ova najstarija piramida u sunčevom sistemu bi ostala neotkrivena jer protokom vremena energija i zračenje negativnih jona slabi a samim tim i aura postaje blijeđa i tanja

umjesto da zahvalite majstoru što je otkrio piramidu vi se ismijavate i vrijeđate
sramite se
hvala i njemu a i majstoru koji je tebe napravio
hvala svim majstorima koji su sviju nas napravili
User avatar
burekodsira
Posts: 3535
Joined: 09/07/2006 00:23

#1605 Re: Bosanska dolina piramida

Post by burekodsira »

Ja Sam Odavle wrote:
kantica__ wrote:
japin_mutapi wrote:vi ste samo ljubomorni na sema osmanagu zbog njegovih uspjeha i što ima osjećaj za piramide
bez tog osjećaja ova najstarija piramida u sunčevom sistemu bi ostala neotkrivena jer protokom vremena energija i zračenje negativnih jona slabi a samim tim i aura postaje blijeđa i tanja

umjesto da zahvalite majstoru što je otkrio piramidu vi se ismijavate i vrijeđate
sramite se
hvala i njemu a i majstoru koji je tebe napravio
hvala svim majstorima koji su sviju nas napravili
Jedan je Majstor

i da se vratim na temu
imamo piramidu :bih:
User avatar
malsal
Posts: 772
Joined: 11/07/2012 14:50
Location: oko moje glave

#1606 Re: Bosanska dolina piramida

Post by malsal »

Samo levati imaju jednu,mi imamo tri i to najvece i najstarije.
:bih:
User avatar
chudjenhe
Posts: 527
Joined: 02/11/2012 13:52

#1607 Re: Bosanska dolina piramida

Post by chudjenhe »

malsal wrote:Samo levati imaju jednu,mi imamo tri i to najvece i najstarije.
:bih:
pet druze, pet...sunca, mjeseca, zmaja, zemlje i ljubavi :D tako Sema kaze

:bih:
User avatar
malsal
Posts: 772
Joined: 11/07/2012 14:50
Location: oko moje glave

#1608 Re: Bosanska dolina piramida

Post by malsal »

chudjenhe wrote:
malsal wrote:Samo levati imaju jednu,mi imamo tri i to najvece i najstarije.
:bih:
pet druze, pet...sunca, mjeseca, zmaja, zemlje i ljubavi :D tako Sema kaze

:bih:
-------
Joj imamo piramida za izvozit, blago nama.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#1609 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Avetinho »

burekodsira wrote:
Ja Sam Odavle wrote:
kantica__ wrote:
hvala i njemu a i majstoru koji je tebe napravio
hvala svim majstorima koji su sviju nas napravili
Jedan je Majstor

i da se vratim na temu
imamo piramidu :bih:
hvala majstoru koji je i svemirka napravio
jedan je takav majstor
rapptor
Posts: 64
Joined: 09/08/2013 03:36
Location: Afghanistan

#1611 Re: Bosanska dolina piramida

Post by rapptor »

NE OTKOPAVAJKTE AKO BOGA ZNATE!!!AKO SE USTANOVI DA IH IMAMO, RAZJEBACE IH NASI POLITICARI :evil: :evil: :evil:
nemezis
Posts: 2856
Joined: 30/01/2011 12:08

#1612 Re: Bosanska dolina piramida

Post by nemezis »

wannabe_ultra wrote:eno NLO u posjeti piramidama, vjerovatno su osjetili energiju :D
Ma to im je stanica za punjenje akumulatora na brodovima.
kantica__
Posts: 160
Joined: 22/08/2013 12:26

#1613 Re: Bosanska dolina piramida

Post by kantica__ »

Samo se vi sprdajte...
User avatar
malsal
Posts: 772
Joined: 11/07/2012 14:50
Location: oko moje glave

#1614 Re: Bosanska dolina piramida

Post by malsal »

kantica__ wrote:Samo se vi sprdajte...
----
Ozbiljni argumenti ne ferceraju na piramidiote pa je samo sprdanje ostalo...
User avatar
Sheriff
Posts: 376
Joined: 13/01/2013 14:47

#1615 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Sheriff »

Piramida ili ne zar je bitno?
Sta ljudi napravise u Medjugorju, pa stotine hiljada ljudi dolazi svake godine.


Moze li mi neko objasniti zasto i da li neko koci ili je zabranio da se dovuce jedno 10 bagera i otkopa od vrha pa sve do dna?

Imaju ploce, imaju tuneli, neki puteljci...pa sta god da bude ispod povrsine moze se napraviti neka turisticka atrakcija.

ha ya.
User avatar
insomnia78
Posts: 61961
Joined: 03/04/2011 14:43

#1616 Re: Bosanska dolina piramida

Post by insomnia78 »

Nema nista

s' moje sokoćalo
User avatar
Sheriff
Posts: 376
Joined: 13/01/2013 14:47

#1617 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Sheriff »

insomnia78 wrote:Nema nista

s' moje sokoćalo
Kako nema nista? Sta je sa onim silnim kamenjem? Tunelima? Onaj grad na vrhu "piramide" sunca..

ima svasta nešta u Visokom, samo da se iskopa, sredi, montira :D
nemezis
Posts: 2856
Joined: 30/01/2011 12:08

#1618 Re: Bosanska dolina piramida

Post by nemezis »

Sheriff wrote:
insomnia78 wrote:Nema nista

s' moje sokoćalo
Kako nema nista? Sta je sa onim silnim kamenjem? Tunelima? Onaj grad na vrhu "piramide" sunca..

ima svasta nešta u Visokom, samo da se iskopa, sredi, montira :D
Nema piramida.
HARIS96
Posts: 296
Joined: 19/06/2013 14:57

#1619 Re: Bosanska dolina piramida

Post by HARIS96 »

Ima piramida.Ako ih nema treba ih izmisliti.Hercegovci su pametni izmislise naku gospu i obrcu pare a nas glupi narod uvijek protiv sebe. Pa sta je logicnije da se nekome ukaze Gospa 40 puta na dan ili da negdje u Bosni ima piramida ???????????????????????????????????
User avatar
joint union
Posts: 2839
Joined: 31/01/2006 09:54

#1620 Re: Bosanska dolina piramida

Post by joint union »

HARIS96 wrote:Ima piramida.Ako ih nema treba ih izmisliti.Hercegovci su pametni izmislise naku gospu i obrcu pare a nas glupi narod uvijek protiv sebe. Pa sta je logicnije da se nekome ukaze Gospa 40 puta na dan ili da negdje u Bosni ima piramida ???????????????????????????????????

Fakat dilema :D
nemezis
Posts: 2856
Joined: 30/01/2011 12:08

#1621 Re: Bosanska dolina piramida

Post by nemezis »

HARIS96 wrote:Ima piramida.Ako ih nema treba ih izmisliti.Hercegovci su pametni izmislise naku gospu i obrcu pare a nas glupi narod uvijek protiv sebe. Pa sta je logicnije da se nekome ukaze Gospa 40 puta na dan ili da negdje u Bosni ima piramida ???????????????????????????????????
Gospa je religijski element. Katolici (da li svi) vjeruju da se gospa ukazala, ostali ne vjeruju. Piramide su poprilična gomila kamena i tu nema vjerujem-ne vjerujem, ili postoji ili ne postoji. Trenutno ne postoji.
VjecitiStudent
Posts: 18920
Joined: 14/08/2008 13:42
Location: Životinjska farma

#1622 Re: Bosanska dolina piramida

Post by VjecitiStudent »

Ima li ko Semirovu adresu?
Pronađoh u podrumu kantu flourescentne farbe, pa nešto kontam, on će najbolje znati da je upotrijebi.
:D
chupacabra
Posts: 930
Joined: 17/09/2010 22:39

#1623 Re: Bosanska dolina piramida

Post by chupacabra »

nemezis wrote:
HARIS96 wrote:Ima piramida.Ako ih nema treba ih izmisliti.Hercegovci su pametni izmislise naku gospu i obrcu pare a nas glupi narod uvijek protiv sebe. Pa sta je logicnije da se nekome ukaze Gospa 40 puta na dan ili da negdje u Bosni ima piramida ???????????????????????????????????
Gospa je religijski element. Katolici (da li svi) vjeruju da se gospa ukazala, ostali ne vjeruju. Piramide su poprilična gomila kamena i tu nema vjerujem-ne vjerujem, ili postoji ili ne postoji. Trenutno ne postoji.
Kako ne postoji? Eno Semir kaze da su dosli vanzemaljci, izidali piramide po cijeloj visockoj dolini (Sunca, Mjeseca, **cke materine itd.), i usput navukli zemlje na njih, posijali travu i sumu da ih kamufliraju. I tako one stajale tu hiljade godina, orale se njive, pasle ovce, pravile se kule po njima, dok Semir nije skont'o taj vanzemaljski trik i poceo kopat'. I piramide su stvar vjerovanja. Ako ne vjerujes, Semir ti iskopa nekog kamenja, kaze vidi, odrzi seminar o alternativnoj historiji i ti kontas ima tu nesto. Svaka ubleha prolazi zbog vjerovanja neobrazovane mase. Ne mogu da se otmem od dojma da su tako i sve religije nastale, jer je opste znanje u to vrijeme bilo puno manje i proces "ubjedjivanja" masa je tekao puno lakse nego danas.
nemezis
Posts: 2856
Joined: 30/01/2011 12:08

#1624 Re: Bosanska dolina piramida

Post by nemezis »

chupacabra wrote:
nemezis wrote:
HARIS96 wrote:Ima piramida.Ako ih nema treba ih izmisliti.Hercegovci su pametni izmislise naku gospu i obrcu pare a nas glupi narod uvijek protiv sebe. Pa sta je logicnije da se nekome ukaze Gospa 40 puta na dan ili da negdje u Bosni ima piramida ???????????????????????????????????
Gospa je religijski element. Katolici (da li svi) vjeruju da se gospa ukazala, ostali ne vjeruju. Piramide su poprilična gomila kamena i tu nema vjerujem-ne vjerujem, ili postoji ili ne postoji. Trenutno ne postoji.
Kako ne postoji? Eno Semir kaze da su dosli vanzemaljci, izidali piramide po cijeloj visockoj dolini (Sunca, Mjeseca, **cke materine itd.), i usput navukli zemlje na njih, posijali travu i sumu da ih kamufliraju. I tako one stajale tu hiljade godina, orale se njive, pasle ovce, pravile se kule po njima, dok Semir nije skont'o taj vanzemaljski trik i poceo kopat'. I piramide su stvar vjerovanja. Ako ne vjerujes, Semir ti iskopa nekog kamenja, kaze vidi, odrzi seminar o alternativnoj historiji i ti kontas ima tu nesto. Svaka ubleha prolazi zbog vjerovanja neobrazovane mase. Ne mogu da se otmem od dojma da su tako i sve religije nastale, jer je opste znanje u to vrijeme bilo puno manje i proces "ubjedjivanja" masa je tekao puno lakse nego danas.
Ja bio tamo i sam se uvjerio:) A na predavanjima kada počne lupati, ne znam kako ga nije stid.
Avetinho
Posts: 7135
Joined: 07/09/2012 21:22
Location: Ja sam odavle

#1625 Re: Bosanska dolina piramida

Post by Avetinho »

Sheriff wrote:Piramida ili ne zar je bitno?
Sta ljudi napravise u Medjugorju, pa stotine hiljada ljudi dolazi svake godine.


Moze li mi neko objasniti zasto i da li neko koci ili je zabranio da se dovuce jedno 10 bagera i otkopa od vrha pa sve do dna?

Imaju ploce, imaju tuneli, neki puteljci...pa sta god da bude ispod povrsine moze se napraviti neka turisticka atrakcija.

ha ya.
Bio je Svemirko poceo kopati bagerima. Dobio na poklon od nekog slicnog hajvana. Kad mu je neko malo normalniji dosapnuo da je lud, jer unistava istinske arheoloske artefakte od kamenog doba pa na ovamo, ukljucujuci jedan od najznacajnijih spomenika bosanske drzavnosti, grad Visoki, blento je bager prodao, a pare strpao u dzep.

Ima slika Svemirka na Visocici s bagerom po internetu koliko hoces, ukljucujuci i ovaj forum.
Post Reply