Bolje da ljulja nego da žulja :D

Seks, ljubav, erotika, odnosi među (s)polovima... Molimo ponašajte se kulturno.

Moderators: _BataZiv_0809, Euridika

User avatar
striker
Posts: 1253
Joined: 23/03/2007 23:27
Location: atraktivna

#1 Bolje da ljulja nego da žulja :D

Post by striker »

Šta mislite o onoj narodnoj "Bolje da ljulja nego da žulja"? :D
Slažete li se ili ne?
Iskustva... mišljenje...
pinkzelena
Posts: 1260
Joined: 29/06/2007 00:18

#2

Post by pinkzelena »

ovo je pitanje pogodno za muskarce :)

:run:
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#3

Post by Borej »

pa ne vjerujem da zene nemaju sto reci na ovo..... :D
User avatar
striker
Posts: 1253
Joined: 23/03/2007 23:27
Location: atraktivna

#4

Post by striker »

Ma imaju one uvijek nešto reći,naravno.
Evo može im poslužiti još jedna izreka "Jebo majstora kojem alat kisne" :D
Mogu se dame i po ovome izjašnjavati :D
Santos
Posts: 1552
Joined: 24/10/2004 22:29

#5

Post by Santos »

17 opusten 18 dignut.Ode 1 cenat u sirinu.Tvrd a sirok taj i ljulja e sad dali zulja ko zna sve je moguce.
User avatar
striker
Posts: 1253
Joined: 23/03/2007 23:27
Location: atraktivna

#6

Post by striker »

mlada i zelena wrote:
striker wrote:Ma imaju one uvijek nešto reći,naravno.
Evo može im poslužiti još jedna izreka "Jebo majstora kojem alat kisne" :D
Mogu se dame i po ovome izjašnjavati :D
Imam kolegu koji se time tjesi :D :D
He he da,svako upotrebljava izreku koja njemu odgovara :D
Zna li neko još koju?
User avatar
amalka
Posts: 1649
Joined: 11/04/2006 13:31
Location: U komsiluku

#7

Post by amalka »

Ta izreka se uglavnom koristi samo za utjehu :D
Ida_gz
Posts: 25
Joined: 24/10/2005 01:03

#8

Post by Ida_gz »

to se ove ugodno popunjene tjese :D ...
Edoxxx
Posts: 289
Joined: 25/06/2007 22:25

#9

Post by Edoxxx »

Bogme se ja slazem s ovom izrekom ... One zgolje su bezveze ... ubise brate onim koscurama ... a one ugodno popunjene su beton ... jos ako imaju damsko drzanje i profinjene su ... uhhh ...
proljetni kauboj
Posts: 103
Joined: 16/04/2007 14:13
Location: na kraju u zatisju

#10

Post by proljetni kauboj »

Ta izjava je tocna i za to ima vise potvrda na iskustvenom i naucnom temelju.
Naime, svi znamo da nasi stariji ljudi za zenu kad se udeblja, kazu "popravila se".
Takodjer, muskarci se uvijek pale na dobru zensku guzu ( i ja tu spadam).
Naucno objasnjenje za to kaze da to diktiraju iskonski geni iz proslosti, odnosno prahistroije, jer je medju neandertalcima zena sa velikim guzovima znacila da je jaka, te da ima dovoljne zalihe masti i da ce iznijeti trudnocu.

Tako da su geni iz povjesti ustvari uzrok tome.Ja sam za punije ali ne one predebele, vec vise zamamne, onako, kad ih ima.
Klodovik
Posts: 2727
Joined: 12/03/2007 00:39

#11

Post by Klodovik »

Bolje da ljulja nego da žulja,
ali bez mrše nema svrše.

Tako su meni rekli :D
User avatar
Sajo---:
Posts: 619
Joined: 25/09/2005 14:18
Location: Sarajevo

#12

Post by Sajo---: »

ma ne bunim se ja ni kada ljulja ni kada zulja
User avatar
Op3r4t0r
Posts: 1795
Joined: 11/06/2004 16:25

#13

Post by Op3r4t0r »

mlada i zelena wrote:to je prica koju svi pricaju al' niko ne vjeruje u to
Muskarci vole mrsave djevojke.
Potpis!!!

Ta izreka bolje da ljulja nego da zulja je nastala davno u vrijeme kad takve djevojke jesu bile vise u modi, znamo da su prije u pojedinim zemljama djevojke oblacile mnogo vise odjece od onog koliko je potrebno da bi bile deblje, nosile su one velike kutije na bokovima preko kojih bi se oblacile haljine kako bi im bokovi bili vizuelno sto veci itd itd

Danas je mrsavo u modi, mrsavije djevojke su puno ljepse i zavodnije.

Pored svih onih prica kako je vazno kakav je neko u dusi itd ja cu biti iskren i reci da debelu curu ne mogu da smislim pored sebe pa da je u dusi bolja i od majke tereze

Mrsavice su zakon :)
Papanka
Posts: 113
Joined: 25/06/2007 01:46
Location: Sarajevo

#14

Post by Papanka »

ni ja vala mrsavog frajera...smislit ne mogu...ako je muskarac nek je muskarac...kad tereba ormar premjestiti iz jednog coska u drugi...da ne zovem majstore ... nego eto....bas mi merak...da i mene stavi na ormar pa da me voza po stanu :D a to da muskarci vole mrsavice....a sta je sa onima koji ne vole...nisu muskarci ili su neka posebna rasa? :D
zzzzz
Posts: 2053
Joined: 27/05/2004 22:30

#15

Post by zzzzz »

amalka wrote:Ta izreka se uglavnom koristi samo za utjehu :D
Pa i nije bas istina, kako vidim vecina muskaraca demantuje tu tvrdnju.

Prvo, pitanje je koliko zulja ili koliko ljulja, sto se mene tice izmedju manjka ili nepretjeranog viska, uvijek bi se vise lozio na ovo drugo. Da pojednostavim, ukoliko joj cijeli guz moze stati u ruku, sigurno je da nije moj idealni tip.

Eh, onda se vracamo na ono koliko je sve to bitno, da bi ti na kraju bilo dobro. Cesto se ispostavi da je dobro upakovana a bez sadrzaja, pa se onda prisjetis kako ti je dobro bilo sa onom sto je "losije" izgledala.


PS:
Moda je odjeca, obuca, namjestaj, a sto se zena tice, svoje norme sam postavljam.
Last edited by zzzzz on 01/07/2007 16:32, edited 2 times in total.
Borej
Posts: 521
Joined: 31/03/2007 20:15

#16

Post by Borej »

posebna rasa..... :D :D
BugsBunny
Posts: 689
Joined: 29/10/2006 17:03

#17

Post by BugsBunny »

Klodovik wrote:Bolje da ljulja nego da žulja,
ali bez mrše nema svrše.

Tako su meni rekli :D
:D :D
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#18

Post by micika »

proljetni kauboj wrote:Ta izjava je tocna i za to ima vise potvrda na iskustvenom i naucnom temelju.
Naime, svi znamo da nasi stariji ljudi za zenu kad se udeblja, kazu "popravila se".
Takodjer, muskarci se uvijek pale na dobru zensku guzu ( i ja tu spadam).
Naucno objasnjenje za to kaze da to diktiraju iskonski geni iz proslosti, odnosno prahistroije, jer je medju neandertalcima zena sa velikim guzovima znacila da je jaka, te da ima dovoljne zalihe masti i da ce iznijeti trudnocu.

Tako da su geni iz povjesti ustvari uzrok tome.Ja sam za punije ali ne one predebele, vec vise zamamne, onako, kad ih ima.
Kako se pojedini tjese :? grozota jedna. Nisam zgolja,daleko od toga ali brate ne volim ni onih 100 grama viska,jer sve ode u butine i u guzu.Stvore se oni jastucici koje vise niko ne istopi,te se pojavi celulit.Nije da se hvalim ali imam savrsenu kilazu :D :D :D
I ko kaze da je velika guza dobra guza :? Dobra guza je lijepo oblikovana,izvjezbana i cvrsta guza....a velicina,nigdje veze :-) Nije fino ni biti premrsav.
Ja kako sam prstala pusit i kako sam doselila u ovu blesavu tursku dobila sam oko 4 kile.....i zlo mi je bilo svaki put kad sam se pogledala u ogledalo.Zato sam provela dane i mjesece u teretani :-) dok ih nisam istopila i dok se nisam pravooooooooooo zategla :P
A sad rafalnu paljbu :zzzz: :zzzz: :P :oops:
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#19

Post by prleitihi »

micika wrote:ode u guzu.

Ja kako sam prstala pusit
ma nek' ode u guzu.. :oops: ..samo ti počni pušiti.. :D:D
micika
Posts: 3439
Joined: 27/02/2004 00:00
Location: ankara

#20

Post by micika »

prleitihi wrote:
micika wrote:ode u guzu.

Ja kako sam prstala pusit
ma nek' ode u guzu.. :oops: ..samo ti počni pušiti.. :D:D
Edu....izvadi rebra pa si olaksaj :D :D :D :P
User avatar
Karabaja
Posts: 2157
Joined: 18/04/2004 16:12
Location: Njemačka

#21

Post by Karabaja »

ne volim... debele... :roll:
User avatar
Bea_Trix
Posts: 2954
Joined: 28/04/2007 17:37
Location: 'Mount Everest: forbidding, aloof, terrifying. The mountain with the biggest tits in the world.'

#22

Post by Bea_Trix »

ljudi :) sve je to samo pakovanje :)

uz veeeliki rizik da me obaspu optuzbama.... za "parolicnost" :D ali ko je dozivio da ne vidi fizicki izgled ili da mu on potpuno bude zasjenjen onome sto je ta osoba postala u njegovom zivotu, bio to momak, djevojka, prijateljica, prijatelj... zna o cemu pricam :) sve ostalo su... izmisljotine :D
prleitihi
Posts: 4131
Joined: 24/01/2007 16:44
Location: laktaši

#23

Post by prleitihi »

micika wrote:
prleitihi wrote:
micika wrote:ode u guzu.

Ja kako sam prstala pusit
ma nek' ode u guzu.. :oops: ..samo ti počni pušiti.. :D:D
Edu....izvadi rebra pa si olaksaj :D :D :D :P
ma nek' si ti meni.. :oops: ..zategnuta.. :D ..jebo ja ostale.. :D:D
User avatar
Ergot
Posts: 1019
Joined: 27/03/2004 23:00
Location: dislocation

#24

Post by Ergot »

Ja sam emigrant, sto ce reci nemam nikakvih kriterija kad se radi o zenama i poslovima. Zadnja gospoja Ergot se bavila plesom i bila sportski gradjena, a prije nje je bila kanadska lumberjack lady sa bokovima za radjanje blizanaca. :D
User avatar
Lace
Posts: 8206
Joined: 11/04/2002 00:00
Location: Sarajevo

#25

Post by Lace »

mlada i zelena wrote:
dawn_upon_dawn wrote:ljudi :) sve je to samo pakovanje :)

uz veeeliki rizik da me obaspu optuzbama.... za "parolicnost" :D ali ko je dozivio da ne vidi fizicki izgled ili da mu on potpuno bude zasjenjen onome sto je ta osoba postala u njegovom zivotu, bio to momak, djevojka, prijateljica, prijatelj... zna o cemu pricam :) sve ostalo su... izmisljotine :D
hey..slazem se...
npr. ja sam debela, bas debela, (pokusavam promijeniti jer mi se ne svidja ni kod drugih ni kod mene...iz vise razloga -nije zdravo, nije zdravo, nije zdravo, ne izgleda bas lijepo meni makar)
ali jos nikad do sad mi se neko nije svidio samo zato sto je mrsav ili debeo..vec uvijek zato sto je dobar covjek/zena (ovo zena kad su prijateljstva u pitanju)..
isto tako sa mojim prijateljima-oni mene vole iz nekih drugih razloga...a vremenom moju debljinu prestanu primjecivati..
dusa slatka :) ne daj se

ev ja po nekim internet mjerenjima mase...il kako se to vec zove...imam idealnu kilazu...ali sam se ja sebi vise svidjala s nekih 10 kila manje (period izmedju jako mrsavog...i sada :D ...kad sam bila jako mrsava sebi sam bila ok al su drugi mislili da sam bolesna :-? :D)...al da mi je skinut jedno 5 ...ja bih se sebi najvise svidjala...a znas kako kazu...kad volis sam sebe...vole te i drugi...garant ima nesto u tome :D
Post Reply