Bioenergetičar

Sve o zdravlju...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
thousands of voices
Posts: 148
Joined: 07/06/2007 14:48
Location: some other galaxy

#1 Bioenergetičar

Post by thousands of voices »

Prije dva dana, cini mi se na Hayatu, gostovao je bioenergetičar Radisav Miković Murko. Povremeno radi u Sarajevu (Ilidza)i Brckom. Zainteresovala me prica ali o njemu na internetu nisam nasla bas nista - ni pozitivne ni negativne komentare.
Da li je iko cuo, bio kod njega, da li tip stvarno lijeci ili je jos samo jedan sarlatan?
Pitam jer je u pitanju bolest za koju ne postoji lijek u savremenoj medicini.
mare987
Posts: 8
Joined: 04/03/2011 13:06

#2 Re: Bioenergetičar

Post by mare987 »

ja nisam cula za njega,ali sam cula za Ramiza Imamovica...cula sam da je on dobar i znam par slucajeva da je pomogao ljudima,a cak sam i ja isla kod njega.samo mi je krivo sto nisam blize,pa da mogu ici cesce,nego svakih mesec dana...trebao bi da odes kod njega,on je na Grbavici
User avatar
thousands of voices
Posts: 148
Joined: 07/06/2007 14:48
Location: some other galaxy

#3 Re: Bioenergetičar

Post by thousands of voices »

Mozes li mi poslati detalje na pm - kontakt telefon, cijenu tretmana...
Hvatam se za svaku slamku...
mare987
Posts: 8
Joined: 04/03/2011 13:06

#4 Re: Bioenergetičar

Post by mare987 »

thousands of voices wrote:Mozes li mi poslati detalje na pm - kontakt telefon, cijenu tretmana...
Hvatam se za svaku slamku...
cena tretmana ne postoji,jer covek ne uzima pare...ja sam bila toliko puta i nikad nije hteo da mi uzme ni marku!ali sam mu jednom jedva ostavila,jer me je stvarno bilo sramota...ali on stvarno samo zeli da pomogne ljudima i ne radi ni zbog cega drugog...imam njegovu vizitku,evo ti broj pa ga mozes nazvati i dogovoriti se sa njim 062/368-069
nadam se da ce ti pomoci ili vec kome treba pomoc!!!
User avatar
thousands of voices
Posts: 148
Joined: 07/06/2007 14:48
Location: some other galaxy

#5 Re: Bioenergetičar

Post by thousands of voices »

Hvala na info :)
Zovem...
User avatar
cico x
Posts: 1042
Joined: 31/12/2002 00:00
Location: Nikad zeljo,nikad avaz...

#6 Re: Bioenergetičar

Post by cico x »

i sta bi ?
User avatar
cava
Posts: 9736
Joined: 07/03/2010 08:59
Location: Ja nisam loša, samo sam tako nacrtana :)

#7 Re: Bioenergetičar

Post by cava »

Ima li kakvih novosti :)
User avatar
limunada25
Posts: 1928
Joined: 23/06/2010 14:20

#8 Re: Bioenergetičar

Post by limunada25 »

Evo ga sad na obn-u kod ove Dejane..ima sandzacki naglasak :D
bojanb82
Posts: 2
Joined: 04/12/2008 12:36

#9 Re: Bioenergetičar

Post by bojanb82 »

Ja sam nazalost jos jedna u nizu \"zrtava\" doticnog Murke,to jedan obicni hohstapler,tretman sam platio 80 eura koji je trajao sve ukupno 5min. u 3 termina.Inace bolujem od cervikalne spondiloze,ovaj izvikani ekspert mi je garantivao potpuni oporavak za 40 dana ali nazalost moje zdavstveno stanje se drasticno pogorsalo.Pateticna slika drustva,pojedinci zaradjuju na bolesnim ljudima.
User avatar
Dr.medicine
Posts: 1779
Joined: 20/02/2011 17:17
Location: London, UK

#10 Re: Bioenergetičar

Post by Dr.medicine »

bojanb82 wrote:Ja sam nazalost jos jedna u nizu \"zrtava\" doticnog Murke,to jedan obicni hohstapler,tretman sam platio 80 eura koji je trajao sve ukupno 5min. u 3 termina.Inace bolujem od cervikalne spondiloze,ovaj izvikani ekspert mi je garantivao potpuni oporavak za 40 dana ali nazalost moje zdavstveno stanje se drasticno pogorsalo.Pateticna slika drustva,pojedinci zaradjuju na bolesnim ljudima.
Sumnjam da ti je rekao da ti može izlijeciti cervikalnu spondilozu. Takvo nešto se ne može lijeciti bioenergijom.
User avatar
triconja
Posts: 16211
Joined: 29/04/2012 07:04

#11 Re: Bioenergetičar

Post by triconja »

Bioenergija je utemeljena u medicini, samo sto doktori nece da priznaju. Naime, samim priznavanjem bi izgubili ugled i polozaj koji imaju u drustvu. Ono sto na fakultetu uce a bogami i na specijalizacija je kako biti "mesar". Bioenergija je nesto prirodno sto su ljudi od davnina radili. Citao sam dosta literature kako samani lijece razne boljke skoro pa bezbolno. Samo treba naci covjeka koji u sebi ima indijanske krvi i neces se pokajati.

Ma samo trolam. Bas ce ti neko uz pomoc energije za koju se ne moze dokazati da postoji pomoci. Vece ces koristi imati stavljanjem prstiju u uticnicu. Ljudi cuvajte se dokazanog i ne padajte na svacije price. Nakon "uspjesno obavljenog tretmana" taj ce "cudotvorac doktor" uzeti vase pare i podjeliti sa tim ko vas je preporucio.
Post Reply