BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#5326 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Phantasy »

Tomahawk11 wrote:Pa nije u pitanju igrac sa 10 godina iskustva :-)
Kosarkasku inteligenciju nece imati ni sa 10 godina iskustva, mozda smanji kolicinu gresaka ali kada je igrac elementarno glup, glup je.
Npr. Talić takodjer nema "10 godina iskustva" ali je opet nemjerljivo inteligentniji od Gegića..
User avatar
Murat Sabanovic
Posts: 5527
Joined: 18/01/2005 20:55

#5327 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Murat Sabanovic »

hrasno38 wrote:Posto sam popio ban u sred prvenstva samo cu ponoviti ono sto su me pojedini ovdasnji strucnjaci pokusali da ubjede.....izgubili smo medalju iskljucivo zahvaljujuci centarskim pozicijama gdje su nam protivnicke ekipe u sve tri odlucujuce utakmice trpale ispod kosa.....dobro ima tu da budemo posteni uobicajenog silovanja pojedinaca, loseg suta ali Spanija nas je dobila ispod kosa i izbacila sa SP!!!!
izgubili smo medalju,jer smo turnir igrali sa 6-7 igraca.kada igras ovako jak turnir onda moras koristiti sve igrace.
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5328 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

Murat Sabanovic wrote:
hrasno38 wrote:Posto sam popio ban u sred prvenstva samo cu ponoviti ono sto su me pojedini ovdasnji strucnjaci pokusali da ubjede.....izgubili smo medalju iskljucivo zahvaljujuci centarskim pozicijama gdje su nam protivnicke ekipe u sve tri odlucujuce utakmice trpale ispod kosa.....dobro ima tu da budemo posteni uobicajenog silovanja pojedinaca, loseg suta ali Spanija nas je dobila ispod kosa i izbacila sa SP!!!!
izgubili smo medalju,jer smo turnir igrali sa 6-7 igraca.kada igras ovako jak turnir onda moras koristiti sve igrace.
To je druga prica i meni isto tako nepoznata logika da vodis 10 igraca od kojih 3 ne igraju skoro nikako. Zar nije najosnovnija logika da se na velika takmicenja vodi ekipa u kojoj svi igraci konkurisu za sastav?? Naravno ja ne znam da li sam u pravu ali i Musa i Campara po meni igraju dosta losije nego na prvenstvu kada su osvojili EP....pogotovo Campara. Ne znam jedino u cemu se mogu sloziti je to da je ovo nekakav mix nabrzinu sklepan i da bi trebali pravu vrijednost vidjeti ove godine na juniorskom prvenstvu kada bude igrala generacija koja ga je osvojila 2015. Medjutim nikako ne mogu prihvatiti da ovdje nije bilo nekih kardinalnih gresaka i da i ova reprezentacija nije bila sposobna da uzme medalju ili u najmanju ruku ode na SP.
Povucu jednu paralelu izmedju Pandze i Mulaomerovica u kojoj i jedan i drugi su totalno fulili na centarskim pozicijama. Eno sad Sulejmanovic u Ciboni razvaljuje a u kvalifikacijama se ne sjecam da li je dobio postenih 5 minuta. Pandza se iz ne znam kojih razloga odrekao 214 visokog momka koji po cijenu zivota nije losiji od Marica i Cerkezovica jedino sto Cerkezovic u odnosu na obojcu ima vece iskustvo.
Stvari treba postavljati na relane osnove i kada se Pandza pojavio sa reprezentacijom mene nije bio u pocetnim utakmicama odusevio ali sam priznao svoju losu procjenu. Medjutim sada ima sigurno najmanje 50% njegovog udjela u kompletnom "losijem" (nije naravno lose kada si 6 u Evropi ali mi je pun kurac samozadovoljavanja otpacima) izdanju juniora.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5329 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Tomahawk11 »

Neosnovana prica.
Po tom osnovu komsije i susjedi bi trebali zapaliti svoju djecu.
Daj ba, problem u centru, nije problem u tome sto glavni igraci sutaju ispod 30%.
Nije problem sto gubimo milion lopti....
Al nije ni to problem, zasto nije problem, pa zato sto su valjda djeca u pitanju, a ne iskusni kosarkasi.
U ovoj djeci cuci neka buducnost bh kosarke, a realno je bilo da smo osudjeni na B diviziju, pogotovo kad se pogleda domaci sampionat.
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5330 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:Neosnovana prica.
Po tom osnovu komsije i susjedi bi trebali zapaliti svoju djecu.
Daj ba, problem u centru, nije problem u tome sto glavni igraci sutaju ispod 30%.
Nije problem sto gubimo milion lopti....
Al nije ni to problem, zasto nije problem, pa zato sto su valjda djeca u pitanju, a ne iskusni kosarkasi.
U ovoj djeci cuci neka buducnost bh kosarke, a realno je bilo da smo osudjeni na B diviziju, pogotovo kad se pogleda domaci sampionat.
Pazi za takvu igru igraca ne mozes nikako ama bas nikako kriviti Pandzu nego iskljucivo klupske trenere. Evo recimo ovaj mali Cerkezovic ima fantasticna osjecaj za skok i nekako je uvijek tamo gledje lopta pada i fali mu igra loptom pod kosem jer tu je na nivou pionira ali ocito da to niko sanjim ne radi. Campara ima katastrofalno neprecizan sut jer je otisao u sredinu u kojoj je vjerovatno ljevo smetalo jer u Realu ima 50 Campara. Musa je do nedavno dobijao minute na kasicicu a Musi treba sada ekipa u kojoj ce biti skoro pa lider i trener tipa Vujosevica koji ce da ga tese. Mrsic to nikako nije i vjerovatno ce mu sjebati karijeru. Gefic je odigrao najsolidnije ali od pocetka je postojao amonizitet izmedju njega i Muse jer Gegic je sasvim sigurno mislio da je on trebao da bude lider ove generacije. To je donekle smanjilo kvalitet igre i jednog i drugog. Slobodna bacanja.......sta reci drugo nego opet trenere u klubovima objesiti za muda. Maric ima sve fizicke predispozicije ali nema visinu za centra kao ni Cerkezovic jer ne postoji centra od 200 cm. Sandro Antunovic je bio nas najvisi igrac sa 204 cm i totalno nejasnom pozicijom na parketu te pomalo izgubljen.
Darko Talic je iskoristio odlicno svoje minute ali i pokazao zasto je Igokea godinama nas najbolji klub.
Evo da zaboravimo sve utakmice ali utakmica protiv Spanije nam je pokazala koliko nam je falio centar jer je njihov "centar" radio ispod kosa sta je htio i davao koseve kako je htio. Nesto slicno je bilo i protiv Francuske gdje nismo mogli odgovoriti na igru ispod kosa. Protiv Francuza smo imali 10 skokova manje a protv Spanaca jedan vise. Na kraju Francuzi i jesu prvaci jer su gospodarili ispod svoga kosa i punili protivnike ispod njihovog i u obje utakmice jedna "vjetrenjaca" koja bi odbijala protivnika da ide pod kosa bila ko kec na desetku.
I na kraju Pandza.....ne moze na osnovu osvojenog EP sada dozivotno biti u nekom povlastenom polozaju i mora se kritikovati da bi sam skontao neke stvari koje vjesto izbjegava da odgovori. Ja bih mu dao momentalno A reprezentaciju ako ne bi bas neko od macaka htio da je prezume ali ne da mu kao bonus za neuspjeh bude uspjeh sa kadetima. Jebaji ga neka radi 3-4 godine i neka uvodi ovu omladinu malo po malo jer upravo tada bi A reprezentaciju trebalo da cinu generacija evropskih prvaka. Medjutim to ne znaci da prvi ja a onda i masa recimo mojih starih prijatelja kosarkasa nece kritikovati kada nekog jablana ostavi kuci a na klupu stavi tri igraca samo radi ukrasa.
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#5331 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by SkyLimit »

Prvenstvo odavno završilo a hrasno i dalje trubi o Mulaomeroviću kojeg zasigurno nikad u životu nije vidio kako igra, ali pročitao negdje da ima 214 cm i udri.
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5332 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

SkyLimit wrote:Prvenstvo odavno završilo a hrasno i dalje trubi o Mulaomeroviću kojeg zasigurno nikad u životu nije vidio kako igra, ali pročitao negdje da ima 214 cm i udri.
Evo slomih se razmisljajuci da li sam te nesto pitao ali ne mogu da nadjem odgovor........
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#5333 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by SkyLimit »

hrasno38 wrote:
SkyLimit wrote:Prvenstvo odavno završilo a hrasno i dalje trubi o Mulaomeroviću kojeg zasigurno nikad u životu nije vidio kako igra, ali pročitao negdje da ima 214 cm i udri.
Evo slomih se razmisljajuci da li sam te nesto pitao ali ne mogu da nadjem odgovor........
Podržavam tvoje napore, ako se još malo potrudiš doći ćeš do toga da je Antunović visok skoro 210 cm i da je na stranici Fibe njegova visina navedena od "204 cm" pogrešna, a što je tebi jedan od glavnih argumenata.
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5334 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

SkyLimit wrote:
hrasno38 wrote:
SkyLimit wrote:Prvenstvo odavno završilo a hrasno i dalje trubi o Mulaomeroviću kojeg zasigurno nikad u životu nije vidio kako igra, ali pročitao negdje da ima 214 cm i udri.
Evo slomih se razmisljajuci da li sam te nesto pitao ali ne mogu da nadjem odgovor........
Podržavam tvoje napore, ako se još malo potrudiš doći ćeš do toga da je Antunović visok skoro 210 cm i da je na stranici Fibe njegova visina navedena od "204 cm" pogrešna, a što je tebi jedan od glavnih argumenata.
Tesko da ti sinko mozes skontati kao prvo sta sam ja napisao a kao drugo sta za jednu reprezsentaciju znaci izgubiti takvog jednog igraca. Mozda kada se budes stvarno bavio ovim sportom i skontas njegovu poentu a ona ti se nece reci budes li gledao NBA ligu ili generalno kosarku na TV ili dvoranama. Pomirisi malo parket, odigraj 100-njak utakmica, uzmi neku ekipu pa treniraj par godina a onda se vrati pa mi malo pricaj price.....i kao sto rekoh ne sjecam se da sam bas tebe nesto pitao ......
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#5335 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by SkyLimit »

Bio je na prošlogodišnjem U18 prvenstvu u timu Pirić od isto tako "214 cm" pa je bilo bacajte mu pojas za spasavanje svaki put kad uđe na parket, upropasti i sebe i nas. A da ga nije bilo u timu, ti bi vjerovatno sedmicama guslao kako nam je falio baš on :)
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5336 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

SkyLimit wrote:Bio je na prošlogodišnjem U18 prvenstvu u timu Pirić od isto tako "214 cm" pa je bilo bacajte mu pojas za spasavanje svaki put kad uđe na parket, upropasti i sebe i nas. A da ga nije bilo u timu, ti bi vjerovatno sedmicama guslao kako nam je falio baš on :)
Aha ajde pametni objasni mi onda svrhu trojice igraca koji su ukupno u 6 utakmica provodili na parketu 0.8 minuta.....sta je onda njihova svrha. I zasto u ekipi onda nisu bili recimo Mirkovic, Jankovic i Mutic koji su sugurno bolji od pola ove ekipe????
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5337 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

SkyLimit wrote:Bio je na prošlogodišnjem U18 prvenstvu u timu Pirić od isto tako "214 cm" pa je bilo bacajte mu pojas za spasavanje svaki put kad uđe na parket, upropasti i sebe i nas. A da ga nije bilo u timu, ti bi vjerovatno sedmicama guslao kako nam je falio baš on :)
I jos nesto da ti kazem posto vidim ocito da ne shvatas ti nikako ovu igru......nisam ja nikada i nigdje napisao da je nama Mulaomerovic falio kao igrac prve petorke, igrac odluke jer u vecini reprezentacija na ovom SP to najvisi igraci nisu ni bili ali su igrali kada je zatrebalo i kada ti pod kosem pocne trpati igrac od 205cm kako hoce onda postavis ispred njega klipana od 214....... Ja odlicno znam sta znaci krenuti na tu visinu...a ti???
Otprilike vas par mi ovdje licite na one salajbazere sto vode djecu u KK Bosna Rojal u razlicitim kategorijama sa zavrsenim DIF-ovima i ne odigranoj utakmici u zivotu a kojima je jedan Sabahudin Basovic pomocnik!!! Zato i jeste Bosna juniori prije par dana dozivjela debakl na turniru evropskih prvaka kad ih vode eto takvi strucnjaci koji su naucili kosarku iskljucivo zahvaljujuci ocima.

Image
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5338 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

Malo sam gledao raspored nasih mladih selekcija za ovu godinu i koliko vidim opet smo pali kurcu za usi i samo jedna selekcija nam je u A razredu U18 i oni nastupaju u Bratislavi na EP od 29.07-06.08. To je generacija Musa and Co. i nadati se da ce se opet boriti za sam vrh.
U16 je u B diviziji i njihovo takmicenje je od 10-19.08 u Sofiji
U20 je isto u B diviziji i oni nastupaju 14-23.07 u Oradea (Rumunija)

Ove godine je i SP za U19 gdje nas nema.

Generalno napravljen je bio veliki pomak u toj omladinskoj kosarci i cini mi se kako se sve polako vraca na staro.
mega_mashcine
Posts: 1403
Joined: 01/05/2013 12:21

#5339 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by mega_mashcine »

hrasno38 wrote:Malo sam gledao raspored nasih mladih selekcija za ovu godinu i koliko vidim opet smo pali kurcu za usi i samo jedna selekcija nam je u A razredu U18 i oni nastupaju u Bratislavi na EP od 29.07-06.08. To je generacija Musa and Co. i nadati se da ce se opet boriti za sam vrh.
U16 je u B diviziji i njihovo takmicenje je od 10-19.08 u Sofiji
U20 je isto u B diviziji i oni nastupaju 14-23.07 u Oradea (Rumunija)

Ove godine je i SP za U19 gdje nas nema.

Generalno napravljen je bio veliki pomak u toj omladinskoj kosarci i cini mi se kako se sve polako vraca na staro.
Jedino sto vrijedi pogledati ovo ljeto je u18 reprezentacija gdje se mozemo nadati medalji ako budemo kompletni. Na ove ostale dvije ne treba trositi vrijeme. Proslogodisnja u16 reprezentacija je toliko loša, da ce i u18 vec iduce godine izbaciti u B diviziju. Ako se nekim slučajem i U20 vrati u A diviziju, ovi će ih opet vratiti u B. :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5340 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

mega_mashcine wrote:
hrasno38 wrote:Malo sam gledao raspored nasih mladih selekcija za ovu godinu i koliko vidim opet smo pali kurcu za usi i samo jedna selekcija nam je u A razredu U18 i oni nastupaju u Bratislavi na EP od 29.07-06.08. To je generacija Musa and Co. i nadati se da ce se opet boriti za sam vrh.
U16 je u B diviziji i njihovo takmicenje je od 10-19.08 u Sofiji
U20 je isto u B diviziji i oni nastupaju 14-23.07 u Oradea (Rumunija)

Ove godine je i SP za U19 gdje nas nema.

Generalno napravljen je bio veliki pomak u toj omladinskoj kosarci i cini mi se kako se sve polako vraca na staro.
Jedino sto vrijedi pogledati ovo ljeto je u18 reprezentacija gdje se mozemo nadati medalji ako budemo kompletni. Na ove ostale dvije ne treba trositi vrijeme. Proslogodisnja u16 reprezentacija je toliko loša, da ce i u18 vec iduce godine izbaciti u B diviziju. Ako se nekim slučajem i U20 vrati u A diviziju, ovi će ih opet vratiti u B. :D
Ha pa sad moze biti a ne mora......samo je pitanje da li ce se van granica BiH pojaviti neki mladi igrac iz BiH koji bi igrao za reprezentaciju. To kazem iz prostog razloga sto nisam bas siguran koliko se danas prate ti nasi mladi igraci kao sto su se pratili u proslom sazivu KS BiH.
User avatar
Altsa
Posts: 7346
Joined: 19/03/2004 18:31

#5341 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Altsa »

hrasno38 wrote:
SkyLimit wrote:Bio je na prošlogodišnjem U18 prvenstvu u timu Pirić od isto tako "214 cm" pa je bilo bacajte mu pojas za spasavanje svaki put kad uđe na parket, upropasti i sebe i nas. A da ga nije bilo u timu, ti bi vjerovatno sedmicama guslao kako nam je falio baš on :)
I jos nesto da ti kazem posto vidim ocito da ne shvatas ti nikako ovu igru......nisam ja nikada i nigdje napisao da je nama Mulaomerovic falio kao igrac prve petorke, igrac odluke jer u vecini reprezentacija na ovom SP to najvisi igraci nisu ni bili ali su igrali kada je zatrebalo i kada ti pod kosem pocne trpati igrac od 205cm kako hoce onda postavis ispred njega klipana od 214....... Ja odlicno znam sta znaci krenuti na tu visinu...a ti???
Otprilike vas par mi ovdje licite na one salajbazere sto vode djecu u KK Bosna Rojal u razlicitim kategorijama sa zavrsenim DIF-ovima i ne odigranoj utakmici u zivotu a kojima je jedan Sabahudin Basovic pomocnik!!! Zato i jeste Bosna juniori prije par dana dozivjela debakl na turniru evropskih prvaka kad ih vode eto takvi strucnjaci koji su naucili kosarku iskljucivo zahvaljujuci ocima.

Image
Uvijek sam se pitao koje je kosarkasko obrazovanje strucnjaka koji vode djecu u Bosni Royal. Da li neko ima te informacije?
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5342 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

Altsa wrote:
hrasno38 wrote:
SkyLimit wrote:Bio je na prošlogodišnjem U18 prvenstvu u timu Pirić od isto tako "214 cm" pa je bilo bacajte mu pojas za spasavanje svaki put kad uđe na parket, upropasti i sebe i nas. A da ga nije bilo u timu, ti bi vjerovatno sedmicama guslao kako nam je falio baš on :)
I jos nesto da ti kazem posto vidim ocito da ne shvatas ti nikako ovu igru......nisam ja nikada i nigdje napisao da je nama Mulaomerovic falio kao igrac prve petorke, igrac odluke jer u vecini reprezentacija na ovom SP to najvisi igraci nisu ni bili ali su igrali kada je zatrebalo i kada ti pod kosem pocne trpati igrac od 205cm kako hoce onda postavis ispred njega klipana od 214....... Ja odlicno znam sta znaci krenuti na tu visinu...a ti???
Otprilike vas par mi ovdje licite na one salajbazere sto vode djecu u KK Bosna Rojal u razlicitim kategorijama sa zavrsenim DIF-ovima i ne odigranoj utakmici u zivotu a kojima je jedan Sabahudin Basovic pomocnik!!! Zato i jeste Bosna juniori prije par dana dozivjela debakl na turniru evropskih prvaka kad ih vode eto takvi strucnjaci koji su naucili kosarku iskljucivo zahvaljujuci ocima.

Image
Uvijek sam se pitao koje je kosarkasko obrazovanje strucnjaka koji vode djecu u Bosni Royal. Da li neko ima te informacije?
pa na to pitanje moze ovdje sasvim sigurno kvalitetno odgovoriti par forumasa koji bas ono prate Bosnu ali isto tako nadam se i odgovoriti realno!
Zeljousrcu
Posts: 10
Joined: 24/09/2016 16:20

#5343 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Zeljousrcu »

Juniorsku selekciju Kk Bosne Royal vodi jedan levat koji protezira "babine sinove" iz Realway-a. Prvo sto je taj "strucnjak" uradio bilo je da otjera u druge klubove najbolje igrace iz te generacije Bosne. Govorim o periodu koji je nastao nakon spajanja Bosne i Realway prosle godine. Sabahudin Basovic je bio samo nijemi posmatrac ovakvog nevidjenog proteziranja. Jadno je to kako se ovaj "strucnjak" koji ne zna osmisliti nijednu akciju neposteno ponasa prema ovim mladim ljudima jos uvijek.
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5344 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5345 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5346 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

Da se malo podsjetimo sta ove godine imamo na tapetu od omladinskih selekcija:

MUSKARCI:
EP U16 B Divizija 10-19.08.2017 Sofia
EP U18 A Divizija 29.07 - 06.08.2017 Bratislava & Peistany (zlatna kadetska generacija)
EP U20 B Divizija 14-23.07 Oradea

ZENE:
EP U16 B Divizija 17-26.08.2017 Skopje
EP U18 A Divizija 05-13.08.2017 Sopron
EP U20 A Divizija 08-16.07.2017 Matosinhos

Na zalost na svjetskim prvenstvima U19 nas nema kao ni na Eurobasketu za seniore.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#5347 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Slo Burner »

Je li se ovo ne takmicimo na prvenstvu U20 B-divizije ove godine ?
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5348 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

Slo Burner wrote:Je li se ovo ne takmicimo na prvenstvu U20 B-divizije ove godine ?
MUSKARCI:
EP U16 B Divizija 10-19.08.2017 Sofia
EP U18 A Divizija 29.07 - 06.08.2017 Bratislava & Peistany (zlatna kadetska generacija)
EP U20 B Divizija 14-23.07 Oradea
User avatar
hrasno38
Posts: 31487
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5349 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

User avatar
Slo Burner
Posts: 5360
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#5350 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Slo Burner »

hrasno38 wrote:
Slo Burner wrote:Je li se ovo ne takmicimo na prvenstvu U20 B-divizije ove godine ?
MUSKARCI:
EP U16 B Divizija 10-19.08.2017 Sofia
EP U18 A Divizija 29.07 - 06.08.2017 Bratislava & Peistany (zlatna kadetska generacija)
EP U20 B Divizija 14-23.07 Oradea
Da, ali na FIBInoj stranici nas nema medju ucesnicima
Post Reply