BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Košarka u BiH, NBA liga, NLB liga, Euroliga,...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5301 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Logovan »

E jebi ga vala. :roll: :roll: :roll:
User avatar
bingov buraz
Posts: 11329
Joined: 14/04/2009 20:23

#5302 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by bingov buraz »

Sa 15% za 3 i ne mozes ocekivati pobjedu.Ubio nas 15-ka njihova,u ovoj se utakmici bas osjetilo da nemamo snaznog centra,Mutic je carovao defanzivno na U-16 uz pomoc Sikirasa.
Gledam ovih 37 koseva njihove klupe i 12 nase i pitam se sta sa Kobicem,Nikolicem,Bojovicem,nisu ni ulazili skoro nikako cijeli turnir,za Kobica se i Nurkic aktivirao :zzzz:
Da li se mogla bolja selekcija napraviti nemam pojma,mozda i nije a jedan solidan suter bi nam valjao kad je vec Campara u banani.
Steta nastupa na svjetskom.Bravo momci kamo srece da u drugim sportovima doguramo i blizu ovakvih rezultata,ukljucujuci i seniore.
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#5303 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by kudrilo »

"Ja bih se prvo zahvalio stručnom štabu i igračima na poštovanju od prvog dana. Od početka nismo otvorili meč kako treba i nismo ispoštovali dogovore iz svlačionice. Nakon toga neki igrači su počeli pokazuju svoja prezimena, a ne ovaj dres za koji igraju i da se bore za ovaj dres umjesto za sebe. I kada jedan ili dva krenu tako onda svi idu tim pravcem i vidite dokle možemo doći tako", rekao je Gegić za SportSport.ba nakon utakmice.

Ne možemo mi bez sranja :roll: :roll: :roll:
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#5304 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by MOSALJOZE »

kudrilo wrote:"Ja bih se prvo zahvalio stručnom štabu i igračima na poštovanju od prvog dana. Od početka nismo otvorili meč kako treba i nismo ispoštovali dogovore iz svlačionice. Nakon toga neki igrači su počeli pokazuju svoja prezimena, a ne ovaj dres za koji igraju i da se bore za ovaj dres umjesto za sebe. I kada jedan ili dva krenu tako onda svi idu tim pravcem i vidite dokle možemo doći tako", rekao je Gegić za SportSport.ba nakon utakmice.

Ne možemo mi bez sranja :roll: :roll: :roll:
Jel ovo gospodin Nevaljali nešto serucka?
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5305 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Velkoski »

Znao sam da će ovo doći baš od njega :mrgreen: Isplati se boraviti u Skenderiji, odmah znaš ko koga voli, a ko koga ne voli :mrgreen:

Bošnjaci i njihov mentalitet, nikad ništa od nas, vjerujte mi :mrgreen:
kudrilo
Posts: 1213
Joined: 17/10/2016 02:48

#5306 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by kudrilo »

Ne znam sad šta da kažem... Posmatrao sam ovu djecu POTPUNO drugim očima, za razliku od ostalih naših reprezentacija u raznim sportovima, ovi nemaju taj luzerski mentalitet NA TERENU. Imaju neki karakter i idu do kraja, što mi se izuzetno sviđa. Tu velike pohvale dajem Pandži prvenstveno.

Ipak, da bi mi bili mi, nažalost, tu su i ti međuljudski odnosi i naš mentalitet u tom dijelu. Volio bih da je ovo samo izjava jednog razočaranog momčića, vruće glave, nakon što smo prokockali svjetsko prvenstvo.
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#5307 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Phantasy »

Hajde da je nesto slagao ali ovo je istina..
User avatar
Logovan
Posts: 94415
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#5308 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Logovan »

kudrilo wrote:"Ja bih se prvo zahvalio stručnom štabu i igračima na poštovanju od prvog dana. Od početka nismo otvorili meč kako treba i nismo ispoštovali dogovore iz svlačionice. Nakon toga neki igrači su počeli pokazuju svoja prezimena, a ne ovaj dres za koji igraju i da se bore za ovaj dres umjesto za sebe. I kada jedan ili dva krenu tako onda svi idu tim pravcem i vidite dokle možemo doći tako", rekao je Gegić za SportSport.ba nakon utakmice.

Ne možemo mi bez sranja :roll: :roll: :roll:
Što me nerviraju ovakva prozivanja. :roll: Gegiću, ne seri.
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#5309 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by It_is_a_Leclerc »

Generalno sam stava da ne znam ko je gori - dječak od nepunih 18 koji ide vruć poslije utakmice davati izjave, ili mediji koji ih prenose kao takve.
Odćuti, jbmu, ne mora se svaki put poslije poraza raspasti sve u tristo i jedan komad.
User avatar
p206
Posts: 7949
Joined: 23/06/2011 07:23
Location: Medžika Džonsona br. 72

#5310 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by p206 »

Realno imali smo tezak raspored,igrali sa oba finalista,i to zbog poraza od Latvije...često se desi da ekipe koje su imale takav raspored zavrse 6-7
User avatar
malakh
Posts: 7182
Joined: 05/02/2016 22:11
Location: šeher rajvosa - http://aqicn.org/city/bosnia-herzegovin ... s-embassy/

#5311 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by malakh »

nije ovo toliko ni loše. ta jebena latvija nas je zajebala, a neki ovdje dizali rusiju u nebesa... o tom, po tom...

momcima svaka čast, jer su falila dva igrača iz prve postave i ponovo ponavljam da bi sve ovo drugačije bilo da je sikiraš igrao...
Itsoktobealone
Posts: 2221
Joined: 25/08/2012 17:54

#5312 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Itsoktobealone »

Itsoktobealone wrote:Ovdje i dalje pišu neki eksperti koji su mi jučer pričali da je Francuska bolji izbor or Rusa :roll: :roll:

Ko je realan, znao je da ovdje gubimo. Francuzi će na kraju biti top2. Okrenuti se Fincima i pokušati izboriti SP do kraja turnira.
Poznavaoci koji su kontali da je Francuska bolji izbor od Rusa :roll: :(
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72897
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#5313 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Velkoski »

Ne znam vala ko je rekao da je Francuska bolji izbor (možda neko i jeste), ali uglavnom se potenciralo da nam je apsolutno svejedno jer su obje repke jače od naše, pogotovo od ovakve naše repke koja očigledno ima problem s hemijom u timu. Uostalom, ko zna šta bi bilo da Rusi nisu slomljeni onakvim porazom od Litvanije.
User avatar
Edin H.
Posts: 47033
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#5314 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Edin H. »

Logovan wrote:
kudrilo wrote:"Ja bih se prvo zahvalio stručnom štabu i igračima na poštovanju od prvog dana. Od početka nismo otvorili meč kako treba i nismo ispoštovali dogovore iz svlačionice. Nakon toga neki igrači su počeli pokazuju svoja prezimena, a ne ovaj dres za koji igraju i da se bore za ovaj dres umjesto za sebe. I kada jedan ili dva krenu tako onda svi idu tim pravcem i vidite dokle možemo doći tako", rekao je Gegić za SportSport.ba nakon utakmice.

Ne možemo mi bez sranja :roll: :roll: :roll:
Što me nerviraju ovakva prozivanja. :roll: Gegiću, ne seri.

Musa hohstapleru. :oops:
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#5315 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by ganjeta »

Gegić je nabolji igrač ove ekipe, kako samo zrelo igra, kakav pregled igre dečko ima, o njegovoj igri u odbrani se ne treba pričati
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5316 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Tomahawk11 »

Meni se svidja i Cerkezovic. All round igra.
Joj price za Francusku :-) . I Litvanci su bili u finalu, a mi ih mlatnuli :izet:
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#5317 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Phantasy »

ganjeta wrote:Gegić je nabolji igrač ove ekipe, kako samo zrelo igra, kakav pregled igre dečko ima, o njegovoj igri u odbrani se ne treba pričati
Sarkazam?
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#5318 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Phantasy »

Tomahawk11 wrote:Meni se svidja i Cerkezovic. All round igra.
Joj price za Francusku :-) . I Litvanci su bili u finalu, a mi ih mlatnuli :izet:
????? Samo ima skok, nema nikakav ofanzivni talenat, muci se na zicerima
User avatar
SkyLimit
Posts: 5193
Joined: 10/10/2012 15:49

#5319 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by SkyLimit »

Gegić nema vanjskog šuta uopće, sav je nakav robotiziran u kretnjama, oslanja se skoro isključivo na desnu ruku i gubi more lopti. No dobro, da nema tih mana bio bi top 10 NBA drafta.
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5320 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Tomahawk11 »

Phantasy wrote:
Tomahawk11 wrote:Meni se svidja i Cerkezovic. All round igra.
Joj price za Francusku :-) . I Litvanci su bili u finalu, a mi ih mlatnuli :izet:
????? Samo ima skok, nema nikakav ofanzivni talenat, muci se na zicerima
Dobro, za ofanzivnu igru mu se moze prigovoriti, tu jos mora i moze raditi.
Mislio sam na to koliko radi za ekipu, kako bi mogao igrac koji odradjuje defanzivne zadatke.
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#5321 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by ganjeta »

Phantasy wrote:
ganjeta wrote:Gegić je nabolji igrač ove ekipe, kako samo zrelo igra, kakav pregled igre dečko ima, o njegovoj igri u odbrani se ne treba pričati
Sarkazam?

Na Evropskom završenom, najbolji naš igrač.
Phantasy
Posts: 406
Joined: 30/06/2014 17:35

#5322 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Phantasy »

ganjeta wrote:
Phantasy wrote:
ganjeta wrote:Gegić je nabolji igrač ove ekipe, kako samo zrelo igra, kakav pregled igre dečko ima, o njegovoj igri u odbrani se ne treba pričati
Sarkazam?

Na Evropskom završenom, najbolji naš igrač.
Nikada nije gluplji igrač igrao u nekoj selekciji reprezentacije a konkurencija je zaista ogromna. Samo se zalijece medju centarsku liniju i kupi banane a da ne govorim o inteligenciji kod dodavanja, zna da ima po 10 izgubljenih u utakmici...
User avatar
ganjeta
Posts: 9542
Joined: 09/03/2010 02:36
Location: Joint Union

#5323 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by ganjeta »

I kao takav najbolji.

Ne bih da vrijeđam djecu, ali su ostali onda baš glupani pravi. Rezon ti je :zid: .
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#5324 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by Tomahawk11 »

Pa nije u pitanju igrac sa 10 godina iskustva :-)
User avatar
hrasno38
Posts: 31493
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#5325 Re: BiH nacionalne selekcije mlađih uzrasta

Post by hrasno38 »

Posto sam popio ban u sred prvenstva samo cu ponoviti ono sto su me pojedini ovdasnji strucnjaci pokusali da ubjede.....izgubili smo medalju iskljucivo zahvaljujuci centarskim pozicijama gdje su nam protivnicke ekipe u sve tri odlucujuce utakmice trpale ispod kosa.....dobro ima tu da budemo posteni uobicajenog silovanja pojedinaca, loseg suta ali Spanija nas je dobila ispod kosa i izbacila sa SP!!!!
Post Reply