BiH - Gibraltar

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#376 Re: BiH - Gibraltar

Post by Logovan »

Melbourne_Australia wrote:
E cuj ovoga , Mesa kriv :-x Znaci trener kaze igracu " nemoj zuti dobiti" igrac to uradi i trener kriv...Znaci za svaki crveni karton trener je kriv, jer sigurno to on nije ocekivao od igraca...Igrac je odg za svoje postupke, kad igraci izadju na teren, trener ne moze znati sta ce ovaj uraditi...
Pa ja, Baždarević snosi dio krivice. Tačnije, veći dio krivice od Kolašinca. Pa on ga je ubacio u prvih 11, nije on odlučio. :-)

Da, trener ne može znati šta će ovaj uraditi, ali isto tako, ako je rizično da ubacuješ nekog igrača, onda ga ne ubacuješ da ne uradi nešto nepredviđeno. Sasvim jednostavno.

Da je naredna tekma protiv Kipra ili protiv Estonije, pa eto ne bi bio toliki problem, ali naredna je protiv Grčke. Baždarević je previše rizikovao.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#377 Re: BiH - Gibraltar

Post by north »

skenderija04 wrote:Ne znam za vas, ali nakon gledanja prvog poluvremena Belgija - Grcka, uz sve kritike koje mozemo uputiti nasima, mislim da se mogu pobijediti i jedni i drugi.
Samo ima jedan mali problem...mi nikad nećemo igrati ružno ko Grčka protiv Belgije, nego junački se otvorimo i redovno fasujemo po guzovima, dok Grčka odvrtno igrajući može protiv njih i do boda....Tako će igrati i protiv nas, ružno i negledljivo, pa znamo da neće biti lako i da možemo izvisiti ako nam se sve ne poklopi....
User avatar
golfiista
Posts: 4685
Joined: 04/05/2012 14:48

#378 Re: BiH - Gibraltar

Post by golfiista »

Grcka gol, jbt
User avatar
Point.
Posts: 27562
Joined: 28/10/2008 00:24
Location: Castra

#379 Re: BiH - Gibraltar

Post by Point. »

LSD wrote:
palermo wrote:
LSD wrote:
A ne možeš kriviti Mešu što je Kolašinac ispao glupan neviđeni. Nije selektor kriv za takve gluposti igraca, nije kriv što mu je dao šansu da igra. Nije mogao predvidjeti da ce Seo ispasti toliko glup, nema kristalnu kuglu.

Jedini žuti karton na večerašnjoj trening utakmici (od svih 22 igraca na terenu plus izmjene) je uspio dobiti Kolašinac :!: :facepalm: Glupan.

Ovo je ista postavka nakaradne teza kao nakon Grčke - Meša je kriv što smo fulali 3 mrtve šanse da dotucemo grke i logicno primili gol na kraju, kao kaznu za promašaje :lol: mislim, smiješno.

Je li Meša bio kriv kad je Bešić bespotrebno dobio žuti karton protiv yebenog San Marina u vec riješenoj utakmici i tako morao prepustiti baraž protiv Irske :?
baš me zanima odgovor na to pitanje.
Za sve ostalo što si nabrojao Meša nije kriv, ali za ovaj karton snosi krivicu...jebi ga druže, tako ti je to...
Aha, kako da ne :mrgreen: :-)

Ne možeš amnestirati igraca za njegovu individualnu gluposti i onda tu njegovu krivicu prebaciti na račun selektora :lol: ne ide to tako.
Znaci trener/selektor je amnestiran na bilo sta da se desi na terenu jer je sve do igraca. Ima nesto sto se zove takticar, a dio taktike je i ciscenje, odnosno izbjegavanje kartona. Mesa nije kriv za Seinu glupost, ali je na kraju odgovorni glavni krivac jer ga je uopste stavio da igra znajuci za njegovu situaciju sa kartonima i njegovim stilom igranja.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#380 Re: BiH - Gibraltar

Post by north »

Užas će biti ako grci uzmu....za nas nema gore opcije od toga....u tom slučaju bod protiv njih je haman kraj, a poraz ključaj kvalifikacije :-)

Jebem ti belgijske zvijezde i koji ih stručnjak prozva jednom od najboljih selekcija u svijetu :-)
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#381 Re: BiH - Gibraltar

Post by Logovan »

relativno84 wrote:
Logovan wrote:Seo je jedan od naših boljih igrača.

Čuj pa šta, ma hajde, imamo mi pun klinac kvalitetnih igrača. Evo ima Pavlović. :lol: Bitno je da smo dobili... :lol:

Mora se uvijek nešto kenjati, tako je. :oops:
Sejo je dobar ali u ovoj konkurenciji koju ima, necemo sad od njega praviti cudo, momak cesto igra kao tele, ima tu agresivnost kao alibi za lose startove zbog kojih cesto dobija kartone. Vjerujem da tebi vise smeta odluka selektora da igra zbog mogucnosti suspenzije, nego to sto Sejo kao iskusan igrac nije u stanju protiv amaterskih protivnika da kontrolise svoje nagone. Kako se onda osloniti na njega kad je protivnik daleko jaci, tebi to nije problem, kriv je selektor. :roll:

Klasicno kenjanje :D
Pa eto sam kažeš da je agresivan, da nije u stanju kontrolisati svoje nagone, pa zašto ga je onda stavljao u sastav, a naredna protiv Grčke? Možda je čak i odlučujuća protiv Grka, a ti rizikuješ sa Kolašincem protiv anonimne reprezentacije. Dno dna. Bio je potpuno bespotreban, baš bespotreban.

Naravno da i Kolašinac ima svoje krivice, ali Baždarević je više kriv.
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#382 Re: BiH - Gibraltar

Post by Melbourne_Australia »

Logovan wrote:
Melbourne_Australia wrote:
E cuj ovoga , Mesa kriv :-x Znaci trener kaze igracu " nemoj zuti dobiti" igrac to uradi i trener kriv...Znaci za svaki crveni karton trener je kriv, jer sigurno to on nije ocekivao od igraca...Igrac je odg za svoje postupke, kad igraci izadju na teren, trener ne moze znati sta ce ovaj uraditi...
Pa ja, Baždarević snosi dio krivice. Tačnije, veći dio krivice od Kolašinca. Pa on ga je ubacio u prvih 11, nije on odlučio. :-)

Da, trener ne može znati šta će ovaj uraditi, ali isto tako, ako je rizično da ubacuješ nekog igrača, onda ga ne ubacuješ da ne uradi nešto nepredviđeno. Sasvim jednostavno.

Da je naredna tekma protiv Kipra ili protiv Estonije, pa eto ne bi bio toliki problem, ali naredna je protiv Grčke. Baždarević je previše rizikovao.
Druze igras protiv zidara i ribara i ljudi
koji dva pasa ne mogu nazalost sastaviti...I svaki trener zna ako i malo koristis mozak kao igrac da 20 utakmica protiv njih mozes igrati a da ne dobijes karton...Kontas li??? znaci mozes da igras opusteno i komotno ali kad igrac sam sve usere tu ni jedan trener ne pomaze..
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#383 Re: BiH - Gibraltar

Post by Muhamed Đakmić »

Ako Grčka dobije Belgiju, mi ćemo biti prvi ili treći. Baraža nema :D
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#384 Re: BiH - Gibraltar

Post by palermo »

ja od Grčke imam šuhvu da nam je ona 94 zapečetila šanse......haj da vidimo kako će ovo večeras završiti, možda Grci dobiju još koji žuti karton, jedan im već ne igra protiv nas
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#385 Re: BiH - Gibraltar

Post by Edin H. »

Melbourne_Australia wrote:
Logovan wrote:
Melbourne_Australia wrote:
E cuj ovoga , Mesa kriv :-x Znaci trener kaze igracu " nemoj zuti dobiti" igrac to uradi i trener kriv...Znaci za svaki crveni karton trener je kriv, jer sigurno to on nije ocekivao od igraca...Igrac je odg za svoje postupke, kad igraci izadju na teren, trener ne moze znati sta ce ovaj uraditi...
Pa ja, Baždarević snosi dio krivice. Tačnije, veći dio krivice od Kolašinca. Pa on ga je ubacio u prvih 11, nije on odlučio. :-)

Da, trener ne može znati šta će ovaj uraditi, ali isto tako, ako je rizično da ubacuješ nekog igrača, onda ga ne ubacuješ da ne uradi nešto nepredviđeno. Sasvim jednostavno.

Da je naredna tekma protiv Kipra ili protiv Estonije, pa eto ne bi bio toliki problem, ali naredna je protiv Grčke. Baždarević je previše rizikovao.
Druze igras protiv zidara i ribara i ljudi
koji dva pasa ne mogu nazalost sastaviti...I svaki trener zna ako i malo koristis mozak kao igrac da 20 utakmica protiv njih mozes igrati a da ne dobijes karton...Kontas li??? znaci mozes da igras opusteno i komotno ali kad igrac sam sve usere tu ni jedan trener ne pomaze..
Nece Seo na fakultet bolan. :oops:
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#386 Re: BiH - Gibraltar

Post by Edin H. »

Muhamed Đakmić wrote:Ako Grčka dobije Belgiju, mi ćemo biti prvi ili treći. Baraža nema :D
Iemo ludo, idemo jako, napadamo zlato. :D
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#387 Re: BiH - Gibraltar

Post by north »

@Logovani, ne možeš pričati o nekom riziku jebo ga ti protiv ovakvog protivnika :-) ...Ovo je ekipa koja u našoj ligi ne bi izborila opstanak da se ne lažemo, ekipa u rangu visočke Bosne :P .....Da smo igrali protiv Kipra ili Estonije prvi bih opleo po selektoru što ga je stavio, ovdje je bilo potrebno samo da igraš mozgom i na 50% znanja koje imaš, i ne bi bilo nikakvih problema....Može se selektoru pripisati manji dio krivice, nije baš da nikako nije kriv, ali Sejo je ispao ograničen ko balkon :oops:
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#388 Re: BiH - Gibraltar

Post by Logovan »

Melbourne_Australia wrote: Druze igras protiv zidara i ribara i ljudi
koji dva pasa ne mogu nazalost sastaviti...I svaki trener zna ako i malo koristis mozak kao igrac da 20 utakmica protiv njih mozes igrati a da ne dobijes karton...Kontas li??? znaci mozes da igras opusteno i komotno ali kad igrac sam sve usere tu ni jedan trener ne pomaze..
Normalno da ne pomaže trener igraču koji je usrao, kad je ovaj usrao stavljajući njega u prvih 11. :D Prvi usrao, a drugi usrao tako što je potvrdio njegovu grešku. :D

Da sam se ja pitao, meni ni Begović ne bi igrao. Bio bi Pirić na golu.
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#389 Re: BiH - Gibraltar

Post by Muhamed Đakmić »

palermo wrote:ja od Grčke imam šuhvu da nam je ona 94 zapečetila šanse......haj da vidimo kako će ovo večeras završiti, možda Grci dobiju još koji žuti karton, jedan im već ne igra protiv nas
Pa eto, vidjet ćemo od čeg smo :D

Mislim, neko u ovom vidi problem, ja sam siguran da bi recimo Grci u našoj poziciji vidjeli šansu da budu prvi :D

Eto, imamo kući sa direktnim konkurentima dva meča, na strani sa ovim slabijim igramo, dakle reklo bi se, sve je u našim rukama :D
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#390 Re: BiH - Gibraltar

Post by It_is_a_Leclerc »

:zoka:
Tomahawk11 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ajde, ako ništa imamo bolju gol razliku. Sad strahovati da će Grci pobijediti ili remizirati s Belgijom.
Koga ce, bolan, pobijediti?
Rutinski uzima Belgija.
:roll:
palermo
Posts: 22290
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#391 Re: BiH - Gibraltar

Post by palermo »

aha, znači nema im najmanje tri igrača iz prve postave odbrane protiv nas....
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#392 Re: BiH - Gibraltar

Post by Logovan »

north wrote:@Logovani, ne možeš pričati o nekom riziku jebo ga ti protiv ovakvog protivnika :-) ...Ovo je ekipa koja u našoj ligi ne bi izborila opstanak da se ne lažemo, ekipa u rangu visočke Bosne :P .....Da smo igrali protiv Kipra ili Estonije prvi bih opleo po selektoru što ga je stavio, ovdje je bilo potrebno samo da igraš mozgom i na 50% znanja koje imaš, i ne bi bilo nikakvih problema....Može se selektoru pripisati manji dio krivice, nije baš da nikako nije kriv, ali Sejo je ispao ograničen ko balkon :oops:
Mogu pričat o riziku jer je naredna utakmica vjerovatno odlučujuća, vrlo moguće. Još ako Grčka pobijedi Belgiju, greška Baždarevića će biti još veća. A i Kolašinac je agresivan, tako da mislim sve je jasno.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#393 Re: BiH - Gibraltar

Post by hrasno38 »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:
It_is_a_Leclerc wrote:Ajde, ako ništa imamo bolju gol razliku. Sad strahovati da će Grci pobijediti ili remizirati s Belgijom.
Koga ce, bolan, pobijediti?
Rutinski uzima Belgija.
Vidi drug kada je grcka u pitanju nikada se nemoj kladiti i reci 100%....a i ona dobra stara "lopta je okrugla":) Utakmica je na Sportklubu!
Pa vi pricajte da je @hrasno lud :izet:
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#394 Re: BiH - Gibraltar

Post by KPNCTNJAH »

Cuj nije greska selektora ovaj karton :-) i jos kazu gdje ces protiv konobara dobiti karton, pa gdje ce ti tako bitan igrac igrati protiv tih istih konobara, kad vec znas da ih mozes dobiti i bez njega, a daleko vise rizikujes nego sto mozes dobiti... ovo je isto kao da posaljes igraca s laksom povredom da igra protiv amatera i onda nakon sto povreda postane jos ozbiljnija kazes nije selektor kriv... sta kaze ovaj drugi, selektor mu rekao nemoj dobiti karton :lol: pa da to ide tako planirano, niko nikad ne bi pauzirao zbog zutih kartona... i hajd' sto ga stavi u prvu postavu nego jos odredi da upravo on bude taj koji ostaje nazad kao zadnja linija odbrane u onakvim situacijama...
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#395 Re: BiH - Gibraltar

Post by skenderija04 »

north wrote:
skenderija04 wrote:Ne znam za vas, ali nakon gledanja prvog poluvremena Belgija - Grcka, uz sve kritike koje mozemo uputiti nasima, mislim da se mogu pobijediti i jedni i drugi.
Samo ima jedan mali problem...mi nikad nećemo igrati ružno ko Grčka protiv Belgije, nego junački se otvorimo i redovno fasujemo po guzovima, dok Grčka odvrtno igrajući može protiv njih i do boda....Tako će igrati i protiv nas, ružno i negledljivo, pa znamo da neće biti lako i da možemo izvisiti ako nam se sve ne poklopi....
Mi igramo kako igramo, nekad lijeni nekad naivni ali imamo stil koji odgovara profilu igraca. Ja mislim da ako bi pokkusali braniti ko Grci da bi nam za dva minuta protivnik zabio gol.
Evo sanse, i za igrace i za nas navijace. Izazov je golem. Dvije u Zenici dobiti i eto nas.Sami o sebi odlucujemo. Do juna ko ziv ko mrtav, reprezetacije su to. Nije kao klubovi pa da mozemo pratiti stanje forme. Znaci sad Grcka a onda vidjeti dta dalhe. Korak po korak.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#396 Re: BiH - Gibraltar

Post by hrasno38 »

KPNCTNJAH wrote:Cuj nije greska selektora ovaj karton :-) i jos kazu gdje ces protiv konobara dobiti karton, pa gdje ce ti tako bitan igrac igrati protiv tih istih konobara, kad vec znas da ih mozes dobiti i bez njega, a daleko vise rizikujes nego sto mozes dobiti... ovo je isto kao da posaljes igraca s laksom povredom da igra protiv amatera i onda nakon sto povreda postane jos ozbiljnija kazes nije selektor kriv... sta kaze ovaj drugi, selektor mu rekao nemoj dobiti karton :lol: pa da to ide tako planirano, niko nikad ne bi pauzirao zbog zutih kartona... i hajd' sto ga stavi u prvu postavu nego jos odredi da upravo on bude taj koji ostaje nazad kao zadnja linija odbrane u onakvim situacijama...
Vi Pitari kad ne bi srali po Mesi crkli bi!!!! Ovdje pisete junacke epove o Kolasincu....SEO...SEO...a u biti sta je to toliko SEO uradio u reprezentaciji??? On je kao i Besic jedna sirovina koja kad krene jednostavno je ko bager....znaci jedan izuzetno fizicki ali nikako mentalno jak igrac. Mada po meni nije zasluzio karton jer je bio prije prekrsaj nad njim kakve veze ima Mesa sa tim. pa normalno da ce ga styaviti jer on je kostur ekipe a ovo su kvalifikacije za SP a ne mahalska liga a on kao profesionalac u Njemackoj bi trebao znati da se iskontrolise. I sta bi ti zivota ti da igra Kolasinac....centarfora :-) Pa mora biti zadnji kad igra beka i kad je to mjesto gdje uvijek igra. Ali hajmo malo ono standardno kenjati po Mesi. Jebo te ja nisam kenjao po Papetu ni kad smo zijanili ovdje od Kipra jer nije zijanio Pape nego igraci. On je uradio sve sto je mogao i poslao najbolje na teren.
Sead Kolasinac kao i besic jos apsolutno nicim nisu zaduzili nasu reprezentaciju iako jesu zaista odlicni igraci!
User avatar
KPNCTNJAH
Posts: 12758
Joined: 23/05/2008 00:42

#397 Re: BiH - Gibraltar

Post by KPNCTNJAH »

Kakvi Pitari, o cemu pricas? Za nekog ko ne ide na utakmice Premijer lige nevjerovatno je to sto svaki post na ovom forumu povezujes s tim Sarajevo - Zeljeznicar prepucavanjem... a i u tom postu se gubis malo... prvo pises da je Kolasinac nebitan igrac, a vec u sljedecoj recenici napises da ce naravno biti u prvoj postavi kad je kostur ekipe... pa da li je nebitan ili kostur ekipe, odluci se... ako je kostur ekipe, odnosno vazan igrac, naravno da ti mora proci kroz glavu to da postoji sansa da ce dobiti karton, pogotovo jer eto i vi laici vidite da je prgav... ne da mi se raspravljati s tobom, pogotovo ne na tu temu koju pokusavas aktivirati... uzivaj
Dead Man Walking
Posts: 6339
Joined: 28/05/2004 21:49

#398 Re: BiH - Gibraltar

Post by Dead Man Walking »

Greska je sto je igrao Seo, nema tu price. Mada bi ga on svakako kasnije dobio pa bi mozda fulao Belgiju, al nejse, igrao je potpuno nepotrebno veceras i kriv je Mehmed.
User avatar
hrasno38
Posts: 31285
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#399 Re: BiH - Gibraltar

Post by hrasno38 »

KPNCTNJAH wrote:Kakvi Pitari, o cemu pricas? Za nekog ko ne ide na utakmice Premijer lige nevjerovatno je to sto svaki post na ovom forumu povezujes s tim Sarajevo - Zeljeznicar prepucavanjem... a i u tom postu se gubis malo... prvo pises da je Kolasinac nebitan igrac, a vec u sljedecoj recenici napises da ce naravno biti u prvoj postavi kad je kostur ekipe... pa da li je nebitan ili kostur ekipe, odluci se... ako je kostur ekipe, odnosno vazan igrac, naravno da ti mora proci kroz glavu to da postoji sansa da ce dobiti karton, pogotovo jer eto i vi laici vidite da je prgav... ne da mi se raspravljati s tobom, pogotovo ne na tu temu koju pokusavas aktivirati... uzivaj
Ajde mi podvuci rijec NEBITAN gdje sam je napisao! I kakve veze ima sa ovom pricom da li ja idem ili ne idem na utakmice.......Normalno da povezujem jer sve sto si uspio da konstatujes od pobjede od 5:0 je to da je Mesa kreten jer je Kolasinac dobio karton. To samo takvi mozgovi mogu sastaviti. Nista se ja ne gubim jer ja sam napisao da ovdje Seju dizete u nebesa a ja pitam sta je to on znacajno uradio za reprezentaciju osim evo sto je drugi ili treci put kad je najvaznije zajebe kao i besic. To naravno ne znaci da neko ima trenutno bolji na njegovoj poziciji kao sto nema ni na recimo begovicevoj a primio je do sada bruku pacerskih golova. Ali moras ti jos porast Kristina da bi skonto o cemu ja pisem.
User avatar
Logovan
Posts: 94165
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#400 Re: BiH - Gibraltar

Post by Logovan »

KPNCTNJAH wrote:Kakvi Pitari, o cemu pricas? Za nekog ko ne ide na utakmice Premijer lige nevjerovatno je to sto svaki post na ovom forumu povezujes s tim Sarajevo - Zeljeznicar prepucavanjem... a i u tom postu se gubis malo... prvo pises da je Kolasinac nebitan igrac, a vec u sljedecoj recenici napises da ce naravno biti u prvoj postavi kad je kostur ekipe... pa da li je nebitan ili kostur ekipe, odluci se... ako je kostur ekipe, odnosno vazan igrac, naravno da ti mora proci kroz glavu to da postoji sansa da ce dobiti karton, pogotovo jer eto i vi laici vidite da je prgav... ne da mi se raspravljati s tobom, pogotovo ne na tu temu koju pokusavas aktivirati... uzivaj
Fakat nevjerovatno. :shock:

Sam sebe isključi iz rasprave.
Post Reply