BiH - Gibraltar

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#351 Re: BiH - Gibraltar

Post by LSD »

palermo wrote:
LSD wrote:
palermo wrote:Dobro je što smo pobijedili, mnogo loše je što smo Seu izgubili za Grčku....Mešina glupost....
Kako Mešina gluposti :-) :lol:

pa jel Meša igrao i napravio onaj nepotrebni glupi žuti :mrgreen:
Pa nije trebao igrati Kolašinac uopšte, a još ga istavi kao zadnjeg u odbrani....jebi ga , utakmica je to, uvijek se može desiti neki neoprezan start...vjerovatno i nije bilo za kartona, ali to sad uopšte nije važno....

Nije trebao igrati Seo, jedan odbrambeni igrač nam ima žuti karton i on opet igra....
A ne možeš kriviti Mešu što je Kolašinac ispao glupan neviđeni. Nije selektor kriv za takve gluposti igraca, nije kriv što mu je dao šansu da igra. Nije mogao predvidjeti da ce Seo ispasti toliko glup, nema kristalnu kuglu.

Jedini žuti karton na večerašnjoj trening utakmici (od svih 22 igraca na terenu plus izmjene) je uspio dobiti Kolašinac :!: :facepalm: Glupan.

Ovo je slicna postavka nakaradne teze kao nakon Grčke - Meša je kriv što smo fulali 3 mrtve šanse da dotucemo grke i logicno primili gol na kraju, kao kaznu za promašaje :lol: mislim, smiješno.

Je li Meša bio kriv kad je Bešić bespotrebno dobio žuti karton protiv yebenog San Marina u vec riješenoj utakmici i tako morao prepustiti baraž protiv Irske :?
baš me zanima odgovor na to pitanje.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#352 Re: BiH - Gibraltar

Post by palermo »

LSD wrote:
A ne možeš kriviti Mešu što je Kolašinac ispao glupan neviđeni. Nije selektor kriv za takve gluposti igraca, nije kriv što mu je dao šansu da igra. Nije mogao predvidjeti da ce Seo ispasti toliko glup, nema kristalnu kuglu.

Jedini žuti karton na večerašnjoj trening utakmici (od svih 22 igraca na terenu plus izmjene) je uspio dobiti Kolašinac :!: :facepalm: Glupan.

Ovo je ista postavka nakaradne teza kao nakon Grčke - Meša je kriv što smo fulali 3 mrtve šanse da dotucemo grke i logicno primili gol na kraju, kao kaznu za promašaje :lol: mislim, smiješno.

Je li Meša bio kriv kad je Bešić bespotrebno dobio žuti karton protiv yebenog San Marina u vec riješenoj utakmici i tako morao prepustiti baraž protiv Irske :?
baš me zanima odgovor na to pitanje.
Za sve ostalo što si nabrojao Meša nije kriv, ali za ovaj karton snosi krivicu...jebi ga druže, tako ti je to...
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#353 Re: BiH - Gibraltar

Post by LSD »

palermo wrote:
LSD wrote:
A ne možeš kriviti Mešu što je Kolašinac ispao glupan neviđeni. Nije selektor kriv za takve gluposti igraca, nije kriv što mu je dao šansu da igra. Nije mogao predvidjeti da ce Seo ispasti toliko glup, nema kristalnu kuglu.

Jedini žuti karton na večerašnjoj trening utakmici (od svih 22 igraca na terenu plus izmjene) je uspio dobiti Kolašinac :!: :facepalm: Glupan.

Ovo je ista postavka nakaradne teza kao nakon Grčke - Meša je kriv što smo fulali 3 mrtve šanse da dotucemo grke i logicno primili gol na kraju, kao kaznu za promašaje :lol: mislim, smiješno.

Je li Meša bio kriv kad je Bešić bespotrebno dobio žuti karton protiv yebenog San Marina u vec riješenoj utakmici i tako morao prepustiti baraž protiv Irske :?
baš me zanima odgovor na to pitanje.
Za sve ostalo što si nabrojao Meša nije kriv, ali za ovaj karton snosi krivicu...jebi ga druže, tako ti je to...
Aha, kako da ne :mrgreen: :-)

Ne možeš amnestirati igraca za njegovu individualnu gluposti i onda tu njegovu krivicu prebaciti na račun selektora :lol: ne ide to tako.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#354 Re: BiH - Gibraltar

Post by palermo »

LSD wrote:
Aha, kako da ne :mrgreen: :-)

Ne možeš amnestirati igraca za njegovu individualnu gluposti i onda tu njegovu krivicu prebaciti na račun selektora :lol: ne ide to tako.
dobro, kad ti tako kažeš, zaista mi se ne da ulaziti u besmislenu raspravu, motiviranui klubaškom pripadnošću selektor
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#355 Re: BiH - Gibraltar

Post by Logovan »

Čuj nije selektor kriv što je Kolašinac dobio žuti karton. :roll:
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#356 Re: BiH - Gibraltar

Post by NajdraziVodjaa »

Realno onaj igrac San Marina ga je prosao da ga nije srusio izasao bi jedan na jedan sa Begovicem. onaj faul da je bio protiv Belgije ili Grcke Kolasinac bi dobio i crveni karton, vukao je sledja za majicu igraca koji ide prema golu kao zadnji igrac odbrane. Pametnije mu je bilo da ga uopste nije ni faulirao pa i da je zabio (a velike su sanse da ne bi) i nije neka steta...Ali greska je i selektora ne znam zasto je Kolasinac uopste igrao mec ako je bio u opasnosti od kartona, selektor treba da misli da moze doci do nepredvidjenih situacija.
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#357 Re: BiH - Gibraltar

Post by LSD »

NajdraziVodjaa wrote:Realno onaj igrac San Marina ga je prosao da ga nije srusio izasao bi jedan na jedan sa Begovicem. onaj faul da je bio protiv Belgije ili Grcke Kolasinac bi dobio i crveni karton, vukao je sledja za majicu igraca koji ide prema golu kao zadnji igrac odbrane. Pametnije mu je bilo da ga uopste nije ni faulirao pa i da je zabio (a velike su sanse da ne bi) i nije neka steta...Ali greska je i selektora ne znam zasto je Kolasinac uopste igrao mec ako je bio u opasnosti od kartona, selektor treba da misli da moze doci do nepredvidjenih situacija.
Revijalna utakmica protiv totalnih amatera
22 igraca na ternu, plus izmjene

i jedini lik koji je veceras uspio dobiti žuti karton u takvim okolnostima je glupan Kolašinac :facepalm: :zid:

Zaključak foruma - nije kriv Kolašinac što je glup, Meša je kriv :lol: :lol: jarane, ovdje su ljudi veliki protivnici logike
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#358 Re: BiH - Gibraltar

Post by omega369 »

Sejo napravio glupost, Mesa kao selektor jos vecu. Ali trebas biti strumf pa to zanijekati. Protiv ovih amatera nam sejo uopste nije trebao kao sto ni hodzic nije trebao igrati cijelu tekmu pored kodre
User avatar
rage_guy
Posts: 1019
Joined: 16/08/2012 15:12

#359 Re: BiH - Gibraltar

Post by rage_guy »

Govore ljudi da nije trebao stavit Kolasinca u sastav. Ne znam sta ti nije jasno.
User avatar
LSD
Posts: 27293
Joined: 24/07/2007 08:26

#360 Re: BiH - Gibraltar

Post by LSD »

rage_guy wrote:Govore ljudi da nije trebao stavit Kolasinca u sastav. Ne znam sta ti nije jasno.
Doduše i to što kažeš, namjerno je stavio Kolašinca jer je unaprijed znao da ce ovaj biti toliko glup da u revijalnoj utakmici dobije žuti karton, sve je to urota i smišljen plan od strane selektora, samo da nas oslabi protiv Grčke.
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#361 Re: BiH - Gibraltar

Post by NajdraziVodjaa »

Jes Kolasinac glupan ispao uopste nije trebao faulirati ali opet to su te situacije neocekivane na koje selektor mora da misli, ako imas utakmicu sa direktnim konkurentom a igras protiv amatera koje ces svakako pobjediti zasto riskirati ako ima i promil sanse da se nesto tako dogodi? I eto tradicionalno po zlu to se i dogodi i sad igramo najbitniji mec kvalifikacija bez njega a on mi je jedini u ovoj odbrani koji djeluje od povjerenja, Bicakcic, Zukanovic, Cocalic, Vrsajevic su odbrana iz najgore nocne more...
User avatar
rage_guy
Posts: 1019
Joined: 16/08/2012 15:12

#362 Re: BiH - Gibraltar

Post by rage_guy »

LSD wrote:
rage_guy wrote:Govore ljudi da nije trebao stavit Kolasinca u sastav. Ne znam sta ti nije jasno.
Doduše i to što kažeš, namjerno je stavio Kolašinca jer je unaprijed znao da ce ovaj biti toliko glup da u revijalnoj utakmici dobije žuti karton, sve je to urota i smišljen plan od strane selektora, samo da nas oslabi protiv Grčke.
Pa poenta je da uvijek postoji rizik od zutog i to se moglo izbjec tako sto bi protiv tog revijalnog protivnika ubacio nekog drugog da igra, jer je protivnik revijalan i ne treba nam najbolji sastav da ga pobijedimo.

Normalno da je Kolasinac kriv, ali poenta je da se moglo izbjeci tako sto bi ga se stavilo na klupu.
User avatar
Ricken
Posts: 6038
Joined: 03/05/2011 23:00
Location: Tamo na jugu daleko od sjevera
Contact:

#363 Re: BiH - Gibraltar

Post by Ricken »

Željezničar - Gibraltar 5:0
:D

Šteta za Seju, ali Zuka se uvijek dobro pokaže protiv Grka na beku. Uh koliko igrača nije bilo, pa ovo i nije tako loše izgledalo. Na neke se momke baš može računati. Meni je jedan od boljih bio Cimi. Ara se trudio, ali ga nije išlo.

Još jednom šteta za Seju. Baš glupost selektora, u rangu one iz mlađih kategorija, kad smo mislili da neki igrači nemogu igrati zbog kartona, a u stvari su mogli.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#364 Re: BiH - Gibraltar

Post by leškarenje »

Pratim vas :meza:
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#365 Re: BiH - Gibraltar

Post by relativno84 »

Ako je Sejo prevaga protiv grka onda jebati nas. Ok napravio glupost pa sta, bitno je da smo dobili. Ali eto mora se uvijek nesto kenjati.
User avatar
rage_guy
Posts: 1019
Joined: 16/08/2012 15:12

#366 Re: BiH - Gibraltar

Post by rage_guy »

Pa jbg, Kolasinac je u dobroj formi. Sad cemo morat pomjerit citavu odbranu jer ce Zukanovic na lijevog beka, Bicakcic na stopera i Avdija? :D (prije da ce Vranjes) na desnu stranu. Koliko god to jadno bilo, Zukanovic nam je sad najbolji stoper a morat cemo ga stavit da igra beka.
User avatar
Logovan
Posts: 94406
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#367 Re: BiH - Gibraltar

Post by Logovan »

relativno84 wrote:Ako je Sejo prevaga protiv grka onda jebati nas. Ok napravio glupost pa sta, bitno je da smo dobili. Ali eto mora se uvijek nesto kenjati.
Seo je jedan od naših boljih igrača.

Čuj pa šta, ma hajde, imamo mi pun klinac kvalitetnih igrača. Evo ima Pavlović. :lol: Bitno je da smo dobili... :lol:

Mora se uvijek nešto kenjati, tako je. :oops:
User avatar
omega369
Posts: 9437
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#368 Re: BiH - Gibraltar

Post by omega369 »

Vala bas :lol: :lol: :lol:
Melbourne_Australia
Posts: 2577
Joined: 06/11/2012 14:20

#369 Re: BiH - Gibraltar

Post by Melbourne_Australia »

LSD wrote:
palermo wrote:
LSD wrote:
A ne možeš kriviti Mešu što je Kolašinac ispao glupan neviđeni. Nije selektor kriv za takve gluposti igraca, nije kriv što mu je dao šansu da igra. Nije mogao predvidjeti da ce Seo ispasti toliko glup, nema kristalnu kuglu.

Jedini žuti karton na večerašnjoj trening utakmici (od svih 22 igraca na terenu plus izmjene) je uspio dobiti Kolašinac :!: :facepalm: Glupan.

Ovo je ista postavka nakaradne teza kao nakon Grčke - Meša je kriv što smo fulali 3 mrtve šanse da dotucemo grke i logicno primili gol na kraju, kao kaznu za promašaje :lol: mislim, smiješno.

Je li Meša bio kriv kad je Bešić bespotrebno dobio žuti karton protiv yebenog San Marina u vec riješenoj utakmici i tako morao prepustiti baraž protiv Irske :?
baš me zanima odgovor na to pitanje.
Za sve ostalo što si nabrojao Meša nije kriv, ali za ovaj karton snosi krivicu...jebi ga druže, tako ti je to...

Aha, kako da ne :mrgreen: :-)

Ne možeš amnestirati igraca za njegovu individualnu gluposti i onda tu njegovu krivicu prebaciti na račun selektora :lol: ne ide to tako.
E cuj ovoga , Mesa kriv :-x Znaci trener kaze igracu " nemoj zuti dobiti" igrac to uradi i trener kriv...Znaci za svaki crveni karton trener je kriv, jer sigurno to on nije ocekivao od igraca...Igrac je odg za svoje postupke, kad igraci izadju na teren, trener ne moze znati sta ce ovaj uraditi...
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#370 Re: BiH - Gibraltar

Post by north »

Ako se kenjalo po Bešiću što je protiv San Marina ispo glup I bio izgubljen za Irsku, ne znam što je problem kritikovati Kolašinca koji zapinje po terenu dok mu amater uzima loptu I kreće prema golu, I ovaj ga ruši a zna da ne smije dobiti žuti, I još se ko buni :D ....Možda nije identična situacija, ali i jedan i drugi su ispali ograničeni protiv mrtvih amatera.....Jest Sejo ratoboran, jak na lopti neka ga kod nas, simpa je, ali čini se da mu pamet nije jača strana :D ....Meša ga je mogao ostaviti, ali baš nije rizik ga bilo stavljati kad igraš protiv ekiep kojoj najbolji igrač igra u 6 engleskoj ligi, a većina je vise bila u mislima u fazonu ko će u ponedjeljak opet na posao, nego kako će utakmica završiti :oops: ..tako da sa te strane selektora smatrati glavnim krivcem nije pošteno, iako je jasno da Meša nije neki selektorski mag :oops:
Last edited by north on 25/03/2017 21:42, edited 1 time in total.
User avatar
relativno84
Posts: 15333
Joined: 26/10/2012 16:49
Location: mahala

#371 Re: BiH - Gibraltar

Post by relativno84 »

Logovan wrote:Seo je jedan od naših boljih igrača.

Čuj pa šta, ma hajde, imamo mi pun klinac kvalitetnih igrača. Evo ima Pavlović. :lol: Bitno je da smo dobili... :lol:

Mora se uvijek nešto kenjati, tako je. :oops:
Sejo je dobar ali u ovoj konkurenciji koju ima, necemo sad od njega praviti cudo, momak cesto igra kao tele, ima tu agresivnost kao alibi za lose startove zbog kojih cesto dobija kartone. Vjerujem da tebi vise smeta odluka selektora da igra zbog mogucnosti suspenzije, nego to sto Sejo kao iskusan igrac nije u stanju protiv amaterskih protivnika da kontrolise svoje nagone. Kako se onda osloniti na njega kad je protivnik daleko jaci, tebi to nije problem, kriv je selektor. :roll:

Klasicno kenjanje :D
User avatar
skenderija04
Posts: 10465
Joined: 19/10/2009 16:35

#372 Re: BiH - Gibraltar

Post by skenderija04 »

Ne znam za vas, ali nakon gledanja prvog poluvremena Belgija - Grcka, uz sve kritike koje mozemo uputiti nasima, mislim da se mogu pobijediti i jedni i drugi.
palermo
Posts: 22370
Joined: 23/07/2007 21:46
Location: BiH

#373 Re: BiH - Gibraltar

Post by palermo »

A dobro ljudovi, nije Meša ništa kriv, kriv je Seo što je glup, a i nije velika šteta što neće igrati, taman prilika Pavloviću da izbaci Seu iz tima (jesam te dobro citirao Edine :D ), ovo ga dođe kao neki rezime naše rasprave
User avatar
Mustang1
Posts: 28757
Joined: 29/12/2010 17:31

#374 Re: BiH - Gibraltar

Post by Mustang1 »

Kalkulisite vi kako hocete ali ja bih volio da Belgija-Grcka zavrsi ovako, a i sljedeca njihova isto da zavrsi. A mi da pobjedimo sve do kraja. Jebo drugo mjesto, sve ili nista :D Pobjedi sve do kraja i zasluzi plasman. Svakako kako je krenulo moze biti teze dobiti baraz nego sve utakmice do kraja.
User avatar
studeni76
Posts: 5422
Joined: 03/06/2009 14:12

#375 Re: BiH - Gibraltar

Post by studeni76 »

relativno84 wrote:
Logovan wrote:Seo je jedan od naših boljih igrača.

Čuj pa šta, ma hajde, imamo mi pun klinac kvalitetnih igrača. Evo ima Pavlović. :lol: Bitno je da smo dobili... :lol:

Mora se uvijek nešto kenjati, tako je. :oops:
Sejo je dobar ali u ovoj konkurenciji koju ima, necemo sad od njega praviti cudo, momak cesto igra kao tele, ima tu agresivnost kao alibi za lose startove zbog kojih cesto dobija kartone. Vjerujem da tebi vise smeta odluka selektora da igra zbog mogucnosti suspenzije, nego to sto Sejo kao iskusan igrac nije u stanju protiv amaterskih protivnika da kontrolise svoje nagone. Kako se onda osloniti na njega kad je protivnik daleko jaci, tebi to nije problem, kriv je selektor. :roll:

Klasicno kenjanje :D
Pa eto ako si ti kao neprofesionalac skonto da je Seo tele preagresivno koje ne kontrolise nagone, onda je to trebo skontat i Mesha i ne rizikovat uopste sa Seom u sastavu! Logicno, zar ne. Protiv amatera je bilo ko sa klupe mogao igrat i opet bi pobijedili. To je dio Meshine krivice i tacka
Post Reply