BiH - Armenija, BiH - Grčka

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Locked
User avatar
sime_cipol
Posts: 16836
Joined: 20/12/2018 15:06
Location: Jedan grad, dva kluba. Jedan osnovala raja, drugi UDBA.
Grijem se na: Zdrvima
Vozim: Kola

#1601 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by sime_cipol »

Edin H. wrote:
Ako ovo izguras hrasno definitvno te treba postaviti za moderatora :D
Za moderatora treba ljekarski.
sikstinajn
Posts: 1454
Joined: 15/01/2017 19:21

#1602 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by sikstinajn »

Bilo je seljacki I nekulturno manijakalno zvizdati himni drzave koja Nas je priznala.
User avatar
Logovan
Posts: 94815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1603 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by Logovan »

Point. wrote:Neki vid izvinjenja bi bio red od selektora i kapitena reprezentacije u ime svih igrača za onako sramotno odigranu utakmicu. Bar od minute 20 pa nadalje.
Iskupit će se pobjedom nad Finskom. :D
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#1604 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by luckylaka »

detroit-mercy wrote:
luckylaka wrote:Nista zuti nije novo naucio,pokazao,dokazao u odnosu na svoje prethodnike.Ako Edina ne ide pa zamjeni ga,ako Duljevic ne moze mjenjaj,ako Krunic prvo odigra dobro zasto je na klup,zasto Kodro ne moze dobiti sansu,zasto se Milosevic forsira...I da nije ovo vise za mene a i nekima jos ovdje.Uvijek bi da nesto naucimo iz predhodnog a 20 god.nista da nucimo jer nas nema ko nauciti.Bio sam za Robija ali mene licno nije ubijedio da je za ovu poziciju
Pa mozes li nam ti dati svoje misljenje/ime koje za ovu poziciju.
Kazu da je Mourinho trenutno bez angazmana, mozda bi nam on paso
Mogu al moje se ne pika a ni savezu ne odgovara premda ni jedan ne garantuje rezultate.Ali ako je vecina ovima zadovolj a mislim igrom,postavom,rezultatima i ja sam samo pretpostavljam da mozemo puno bolje
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1605 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by Tipicoti »

sikstinajn wrote:Bilo je seljacki I nekulturno manijakalno zvizdati himni drzave koja Nas je priznala.
Ko ih yebe....priznali smo i mi njih. Sta su oni bolji od nas.
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#1606 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by luckylaka »

:-)
scarface32 wrote:Ma nasa repka je privatna i zovu se igraci koji su dobri sa Dzekom. Ne kontam sto Hajrovica nije zvao, ok sad je povrijedjen ali momak je dobro igrao do povrede.
:-) :-) 121-i put...IZET HAJROVIC JE POVRIJEDJEN
User avatar
Logovan
Posts: 94815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1607 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by Logovan »

luckylaka wrote::-)
scarface32 wrote:Ma nasa repka je privatna i zovu se igraci koji su dobri sa Dzekom. Ne kontam sto Hajrovica nije zvao, ok sad je povrijedjen ali momak je dobro igrao do povrede.
:-) :-) 121-i put...IZET HAJROVIC JE POVRIJEDJEN
Pročitaj još jednom šta je napisao.
sikstinajn
Posts: 1454
Joined: 15/01/2017 19:21

#1608 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by sikstinajn »

Tipicoti wrote:
sikstinajn wrote:Bilo je seljacki I nekulturno manijakalno zvizdati himni drzave koja Nas je priznala.
Sta su oni bolji od nas.
Jer manijakalno ne zvizde nasoj himni.
Niti joj aplaudiraju naravno.

Ali je ispostuju.
User avatar
hrasno38
Posts: 31598
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1609 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by hrasno38 »

sikstinajn wrote:
Tipicoti wrote:
sikstinajn wrote:Bilo je seljacki I nekulturno manijakalno zvizdati himni drzave koja Nas je priznala.
Sta su oni bolji od nas.
Jer manijakalno ne zvizde nasoj himni.
Niti joj aplaudiraju naravno.

Ali je ispostuju.
Ma ja samo nam zastavu zapale na stadionu....sitnica jebo to!!! Pravi prijatelji.

https://www.klix.ba/sport/nogomet/himna ... /161113085

Samo me interesuje za koju reprezentaciju ti navijas?
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 41031
Joined: 21/05/2012 22:46

#1610 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by AmiĐa_Idriz »

Ove futavce i treba zviždati. Uvijek.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1611 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by Tipicoti »

Image

Image

Cudi me da se Cigani nisu posrali pored solje.
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#1612 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by luckylaka »

Logovan wrote:
luckylaka wrote::-)
scarface32 wrote:Ma nasa repka je privatna i zovu se igraci koji su dobri sa Dzekom. Ne kontam sto Hajrovica nije zvao, ok sad je povrijedjen ali momak je dobro igrao do povrede.
:-) :-) 121-i put...IZET HAJROVIC JE POVRIJEDJEN
Pročitaj još jednom šta je napisao.
Pa procitaj ti,sta imas kontati ako znas da je povrijedjen.Sto nije zvao Vrancica,oporavio se
User avatar
Logovan
Posts: 94815
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#1613 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by Logovan »

luckylaka wrote: Pa procitaj ti,sta imas kontati ako znas da je povrijedjen.Sto nije zvao Vrancica,oporavio se
Pa što mu ti govoriš da je Hajrović povrijeđen, ako frajer već zna da je povrijeđen? :-) :mrgreen: Vjerovatno je mislio što nije dobijao pozive do povrede. Bezveze pametuješ sa velikim slovima.
User avatar
avetinja
Posts: 31452
Joined: 19/07/2014 13:31

#1614 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by avetinja »

Tipicoti wrote:Image

Image

Cudi me da se Cigani nisu posrali pored solje.
Cigani su čistuni za ovu marvu.

Proširiti na svjetske medije, da vide ljudi sa kakvim uhljupima imaju posla.
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#1615 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by luckylaka »

Logovan wrote:
luckylaka wrote: Pa procitaj ti,sta imas kontati ako znas da je povrijedjen.Sto nije zvao Vrancica,oporavio se
Pa što mu ti govoriš da je Hajrović povrijeđen, ako frajer već zna da je povrijeđen? :-) :mrgreen: Vjerovatno je mislio što nije dobijao pozive do povrede. Bezveze pametuješ sa velikim slovima.
No kontam sta ti imas sa tim.Neki advokat,rod ili sl.Zna momak odgovoriti i bez tebe,sta pametujes.Ti znas sta je on mislio :D :-)
sikstinajn
Posts: 1454
Joined: 15/01/2017 19:21

#1616 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by sikstinajn »

hrasno38 wrote:
Samo me interesuje za koju reprezentaciju ti navijas?
Za istu kao I ti.
Na dijametralno suprotnoj tribini jer cu protivnicku himnu uvijek
Is Po Sto Va Ti!
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3372
Joined: 28/01/2012 11:38

#1617 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by kamberovica polje »

Tipicoti wrote:Image

Image

Cudi me da se Cigani nisu posrali pored solje.
Ma u Ateni im treba noge lomit. Jebo rezultat.
sikstinajn
Posts: 1454
Joined: 15/01/2017 19:21

#1618 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by sikstinajn »

kamberovica polje wrote: Ma u Ateni im treba noge lomit. Jebo rezultat.

ali pazi...
ne radi se o prvomajskom turniru u tvom zaseoku.
ovo su kvalifikacije za euro.
televizija to prenosi.milioni ljudi to gledaju.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1619 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by Tipicoti »

sikstinajn wrote:
kamberovica polje wrote: Ma u Ateni im treba noge lomit. Jebo rezultat.

ali pazi...
ne radi se o prvomajskom turniru u tvom zaseoku.
ovo su kvalifikacije za euro.
televizija to prenosi.ljudi gledaju.
Ma hebat im mater treba.....cuj ljudi gledaju.
Trebaju Dzeko & Co. sa kravatama istrcati na stadion.
User avatar
kamberovica polje
Posts: 3372
Joined: 28/01/2012 11:38

#1620 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by kamberovica polje »

sikstinajn wrote:
kamberovica polje wrote: Ma u Ateni im treba noge lomit. Jebo rezultat.

ali pazi...
ne radi se o prvomajskom turniru u tvom zaseoku.
ovo su kvalifikacije za euro.
televizija to prenosi.ljudi gledaju.
Znam, maštam.
Opet ćemo propišat krv za pišljivi bod tamo. U zadnjih nekoliko utakmica s njima imamo samo jednu pobjedu i jedno 3-4 crvena kartona.
Pa da čovjek poludi više.
User avatar
Tipicoti
Posts: 2159
Joined: 11/12/2012 01:40
Location: Tu i tamo

#1621 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by Tipicoti »

Penal = Grk ceka da ga Sunjic pipne i pada kao pokosen, zna da samo ih penal moze spasiti.
Crveni karton = Grka pogadja lopta, a on pada kao da ga je grom udario, lezi 2 minute. Da mu je bar polomio noge pa da nije dzaba fasovao crveni.
gonzalez
Posts: 107
Joined: 30/05/2013 22:05

#1622 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by gonzalez »

Nisam stigao ranije od obaveza da bacim pogled. A i sinoć ni sam ne znam kako sam došao od Nice do Sarajeva. Tišina u autu, ni muzike, ni priče.

Obzirom da se sva priča vrti oko penala i crvenog, prvo to. Penal nisam mogao jasno vidjeti, bio sam na Istoku. A koliko vidim i sam Šunjić je priznao da je kontakta bilo. Crveni. E to sam vidio, tačno ispred mene. Pjanke je prije samog starta, ranije izgubio loptu- bila kratka. Te je onda iznerviran, zaletio se na Zecu. Ko prije. Ovaj je namazan, vidio je da Miralem neće stići. Ostatak je dobro odglumio. Pjanke je išao đonom na loptu, sudija teško da je mogao vidjeti da kontakta nije bilo kako je Zeca vrisnuo i pao. Pravila su stroga, na stranu što snimak pokazuje da kontakta nije bilo, no sudija ima djelić sekunde da donese odluku.
Meni je više problem igra, tj. pad u igri na 30 minuta. Neshvatljivo. Zašto ne dotući protivnika kojeg ne krasi ofanzivna igra? Nije da smo teško dolazili do šansi. Nisu ovo igrači koji nemaju snage za 70 minuta igre, da ne kažem 90. Skoro svaki od njih igra 90 minuta svaki sedam dana, Bešić, Džeko, Pjanić i češće. Koliko mi tu nisu jasni, nije mi ni Robi jasan. Davao je upute i hodao non stop uz aut liniju i vrištao na Bešića i Džeku u zadnjih 10 minuta prvog poluvremena, po gestikulaciji sugerisao da kratkim pasovima stanu malo na loptu. Nije mi jasno, imaš 2-0 i nemaš šta da im kažeš ili oni tebi na poluvremenu. Zar mora Džeko rovit igrati, a da zdrav i svjež recimo Kodro ne bi ponudio isto ili bolje? Ako je vidio na poluvremenu da su iscrpljeni, umorni, što nije mijenjao? Vidio je da Grci odmah u 46. minuti ubacuju ofanzivnog veznog i mijenjaju formaciju, udaraju nas po bekovima, a on ne reaguje nikako? Odmah nakon crvenog izvući umorne Višću i Duljevića, staviti bekove, Krunića, pustiti Kolašinca malo više naprijed. Po meni, ovo je taktički promašaj trenera i u njegovoj pasivnosti leži gubitak dva boda.
A možda trebamo biti realni. Cimirot, Duljević, Zakarić, Ćivić, Šunjić nisu Medunjanin, Lulić, Misimović, Salihović, Spahić. Neko zna, a neko manje. Imali smo bum pred Brazil, mnogo toga se poklopilo, ovo sada je surova realnost iz koje limitiran trener izvlači max iz limitiranih igrača. I dosada je igra u Ligi nacija bila klimava, ali nismo se bunili jer je Liga nacija, a i rezultati su nam odgovarali. No, za vrhunski igru, za plasman, moraš imati vrhunske igrače. Što kaže Ferguson, osam njih, a ostala tri se mogu provlačiti. :-)
I za kraj, koji je fol sa Asmirom? Može Duljević, a ne može Asmir? Robi nešto uvrijeđen? Asmir i da čuva lopte u Bournemouthu je sigurno dr.mr.sci za Pirića, o malom Kjosi da ne govorim.
User avatar
luckylaka
Posts: 22644
Joined: 15/01/2010 06:28

#1623 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by luckylaka »

gonzalez wrote:Nisam stigao ranije od obaveza da bacim pogled. A i sinoć ni sam ne znam kako sam došao od Nice do Sarajeva. Tišina u autu, ni muzike, ni priče.

Obzirom da se sva priča vrti oko penala i crvenog, prvo to. Penal nisam mogao jasno vidjeti, bio sam na Istoku. A koliko vidim i sam Šunjić je priznao da je kontakta bilo. Crveni. E to sam vidio, tačno ispred mene. Pjanke je prije samog starta, ranije izgubio loptu- bila kratka. Te je onda iznerviran, zaletio se na Zecu. Ko prije. Ovaj je namazan, vidio je da Miralem neće stići. Ostatak je dobro odglumio. Pjanke je išao đonom na loptu, sudija teško da je mogao vidjeti da kontakta nije bilo kako je Zeca vrisnuo i pao. Pravila su stroga, na stranu što snimak pokazuje da kontakta nije bilo, no sudija ima djelić sekunde da donese odluku.
Meni je više problem igra, tj. pad u igri na 30 minuta. Neshvatljivo. Zašto ne dotući protivnika kojeg ne krasi ofanzivna igra? Nije da smo teško dolazili do šansi. Nisu ovo igrači koji nemaju snage za 70 minuta igre, da ne kažem 90. Skoro svaki od njih igra 90 minuta svaki sedam dana, Bešić, Džeko, Pjanić i češće. Koliko mi tu nisu jasni, nije mi ni Robi jasan. Davao je upute i hodao non stop uz aut liniju i vrištao na Bešića i Džeku u zadnjih 10 minuta prvog poluvremena, po gestikulaciji sugerisao da kratkim pasovima stanu malo na loptu. Nije mi jasno, imaš 2-0 i nemaš šta da im kažeš ili oni tebi na poluvremenu. Zar mora Džeko rovit igrati, a da zdrav i svjež recimo Kodro ne bi ponudio isto ili bolje? Ako je vidio na poluvremenu da su iscrpljeni, umorni, što nije mijenjao? Vidio je da Grci odmah u 46. minuti ubacuju ofanzivnog veznog i mijenjaju formaciju, udaraju nas po bekovima, a on ne reaguje nikako? Odmah nakon crvenog izvući umorne Višću i Duljevića, staviti bekove, Krunića, pustiti Kolašinca malo više naprijed. Po meni, ovo je taktički promašaj trenera i u njegovoj pasivnosti leži gubitak dva boda.
A možda trebamo biti realni. Cimirot, Duljević, Zakarić, Ćivić, Šunjić nisu Medunjanin, Lulić, Misimović, Salihović, Spahić. Neko zna, a neko manje. Imali smo bum pred Brazil, mnogo toga se poklopilo, ovo sada je surova realnost iz koje limitiran trener izvlači max iz limitiranih igrača. I dosada je igra u Ligi nacija bila klimava, ali nismo se bunili jer je Liga nacija, a i rezultati su nam odgovarali. No, za vrhunski igru, za plasman, moraš imati vrhunske igrače. Što kaže Ferguson, osam njih, a ostala tri se mogu provlačiti. :-)
I za kraj, koji je fol sa Asmirom? Može Duljević, a ne može Asmir? Robi nešto uvrijeđen? Asmir i da čuva lopte u Bournemouthu je sigurno dr.mr.sci za Pirića, o malom Kjosi da ne govorim.
Dobra zapazanja premda kada se gleda iz drugog ugla start Mireta nije za crveni alisa sudijom nema rasprave.Sve ostalo napisano trebalo bi priupitati strucnjaka zvanog selektor koji ko da je prvi put na klupi.Jednostavno Robi nema nikakvu rezervnu varijantu u glavi da nesto preokrene.Sam izbor igraca je prica za sebe.
User avatar
Grean
Posts: 9334
Joined: 30/11/2013 19:47

#1624 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by Grean »

Fulio je selektor, svjestan je i on ali nije secer u vodu. Samo zlonamjeran nece priznati da je vise napravio dobrog nego sto je zeznuo, bar do sad.

A ovoga ce uvijek biti, danas sa Robijem, sutra Marinovicem, gresaka ce biti samo je pitanje vage, cega je vise, onog pozitivnog ili negativnog.
User avatar
hrasno38
Posts: 31598
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#1625 Re: BiH - Armenija, BiH - Grčka

Post by hrasno38 »

sikstinajn wrote:
hrasno38 wrote:
Samo me interesuje za koju reprezentaciju ti navijas?
Za istu kao I ti.
Na dijametralno suprotnoj tribini jer cu protivnicku himnu uvijek
Is Po Sto Va Ti!
U biti nikada u zivotu nism zvizdao ni jednoj himni pa cak ni Srpskoj.....nisam nikada u zivotu na utakmici rekao i jednu jedinu ruznu rijec bilo kojem sportisti....poneki zvizduk i to je sve....ali onima koji na tribinama drze transparent "NOZ, ZICA, SREBRENICA" i koji pale zastavu moje zemlje jebem milosnu majcicu i smatram da im uvijek treba zvizdati
Locked