BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
57
12%
mtel
84
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 461

User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#4451 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Tesla Edison »

diablobih wrote:
diablobih wrote:Sto je bolja mreza? sto je bolja komunikacija? kakva ijekavska podrska ?

Valjda je logicnije da imas vise za manje para, a ne manje za vise para.
Haj sad ti odgovori na pitanje, molim te, samo se drzis da ne moze neko potrositi minute, a ustvari se mogu potrositi ako pricas mnogo.
Bolja mreža, apsolutna pokrivenost. Mtelova 2G mreža nema pokrivenost kao Telekomova 3G mreža. Podrška susretljiva i puno bolja a ne kao kod mtela kada kažeš da iz Sarajeva pozivaš, odmah promijeni ton. Ovo pišem iz vlastitog iskustva.
Već smo zaključili da je cijena manje više ista uz određene nijanse i benefite. Kod mtela imaš novčani popust a kod telekoma u terminalnoj opremi.

Sve kad saberem i oduzmem, nema nekog ekstra razloga za prelazak sa BHT-a na mtel već obratno. Kome je pouzdanost i kvalitet mreže bitna njemu je čak telekom puno povoljniji izbor.

Jasno sad?
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#4452 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by smartXL »

Ovaj tesla je haman onaj saraf osmica od birvaktile. Stariji forumasi ga se sjecaju. :D
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#4453 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Tesla Edison »

smartXL wrote:Ovaj tesla je haman onaj saraf osmica od birvaktile. Stariji forumasi ga se sjecaju. :D
Znam na koga misliš ali nisam taj. Imao sam nick ranije jedan ali zaboravio šifru. Pogledaj osnivača BH Telecom teme ;). Opcija forget password ne radi na forumu. Najbolje me znaju forumaši trambusek, MAN 464, dresdener (njega lično znam) i sl. Ima me još na zeljeznice.net, vozovi.com i ostalim forumima sa sličnom tematikom. Ovdje sam zabave radi i isput nekome da pomognem ako mogu i tako (naravno rasprave o ISP-u mi je šlag na tortu) ;).
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#4454 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by daky585 »

TESLA_EDISON wrote:Zarad kvalitetnije mreže, bolje komunikacije te ijekavske podrške, mudriji i bolji izbor je BHT definitivno ;).
Ijekavske podrške? Wtf? Jedino ako operateri u BL pričaju na ekavici. :lol: :lol:
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#4455 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by febo_acm »

TESLA_EDISON wrote:
diablobih wrote:Nisam te uopste to pitao. Naravno da sve mozes potrositi. Nije isto 1500 i 3000 i giga vise od bht, a sve to za cenera manje ili koliko vec.
Prvo nije paket cener jeftiniji već je ista cijena. Jeftiniji je samo ako se vežeš dvije godine i te dvije godine se odrekneš svih eventualnih popusta, jeftinijih telefona, benefita i ostalo.

Što se sadržaja tiče, deset poznanika mi koristi no limit i kad ih god pitam jesu li potrošili, nikad niko nije ni blizu došao. Tih 3000 je samo marketing ali uspješan marketing pošto ljudi se pale na veličinu.

Sta ce ti svi eventualni popusti kada imas 3000 minuta prema svima i 4 GB neta za 36 KM? Jos bi popuste i benefite na to? U vidu cega? Dileja ponovo pretjerujes.
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#4456 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

daky585 wrote:
TESLA_EDISON wrote:Zarad kvalitetnije mreže, bolje komunikacije te ijekavske podrške, mudriji i bolji izbor je BHT definitivno ;).
Ijekavske podrške? Wtf? Jedino ako operateri u BL pričaju na ekavici. :lol: :lol:

:lol: koje ublehe jbt :run:
Ako iko ima lošu komunikaciju i podršku korisnicima onda je to BHT, a imao sam priliku da kontaktiram sve operatere.
Dok sam kolegi s posla riješio oko mobilnog interneta (a ima midi paket + telefon kupljen u BHT, ZTE kinez of skroz) prešaltao sam sigurno 6 operatera i ko papagaj ponavljao te se naslušao one muzike dok čekam haos. I naravno tek sutra je riješeno dok su našli iole nekog ko se razumije u problematiku... Odmah mi ovi pljuvači padnu na um i ona teza da u BHT na jednog radnika dolazi 9 uhljeba u prosjeku :run:
A BHT u globalu ima bolju pokrivenost osim ovih većih gradova gdje ih Mtel šije hahah u po Sarajeva nema 3g na BHT a na Mtel otkida, pogledaj moje ranije postove i testiranja.
Ja maksuz kupio karticu od mtela kada su bile one bobe prošle godine (1000 nekih jedinica) zbog tih ogovaranja i pozitivno se iznenadio. Znači ublehaška i uhljebnička spika i fakat se ne treba ni raspravljati oko toga s poltronima koji svakih 10 dana mijenjaju nick jer odu u banoviće :lol: (iceman, asilkar, saraf i ta ekipa).
probook
Posts: 4594
Joined: 13/10/2013 22:38

#4457 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by probook »

TESLA_EDISON wrote:
diablobih wrote:Nisam te uopste to pitao. Naravno da sve mozes potrositi. Nije isto 1500 i 3000 i giga vise od bht, a sve to za cenera manje ili koliko vec.
Prvo nije paket cener jeftiniji već je ista cijena. Jeftiniji je samo ako se vežeš dvije godine i te dvije godine se odrekneš svih eventualnih popusta, jeftinijih telefona, benefita i ostalo.

Što se sadržaja tiče, deset poznanika mi koristi no limit i kad ih god pitam jesu li potrošili, nikad niko nije ni blizu došao. Tih 3000 je samo marketing ali uspješan marketing pošto ljudi se pale na veličinu.
Covjek vas zajebava ili je fakat glup. Odrices se samo telefona (a ne sve sto si ti nabrojao). I stalno preskaces da je kod BHT bonus ogranicen u mrezi. Znaci trrbas gledati ko je na kojoj mrezi da bi ga zovnuo sa BHT :lol:

Dere vam mtel guzove sa ovom ponudom samo neces da priznas.
User avatar
sagosen
Posts: 822
Joined: 24/08/2015 02:44

#4458 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by sagosen »

Da li je ista brzina kod haloo dnevne neograničene opcije kao i kod 'običnih opcija' od po 1GB za dan?
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#4459 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

TESLA_EDISON wrote: Bolja mreža, apsolutna pokrivenost. Mtelova 2G mreža nema pokrivenost kao Telekomova 3G mreža. Podrška susretljiva i puno bolja a ne kao kod mtela kada kažeš da iz Sarajeva pozivaš, odmah promijeni ton. Ovo pišem iz vlastitog iskustva.
Već smo zaključili da je cijena manje više ista uz određene nijanse i benefite. Kod mtela imaš novčani popust a kod telekoma u terminalnoj opremi.

Sve kad saberem i oduzmem, nema nekog ekstra razloga za prelazak sa BHT-a na mtel već obratno. Kome je pouzdanost i kvalitet mreže bitna njemu je čak telekom puno povoljniji izbor.

Jasno sad?
Za pokrivenost uopste nije istina, svugdje ima mreze, kako 2G, tako i 3G. Kako smo zakljucili da je cijena ista, kada je ovo mtelovo jeftinije i 50 posto vise dobijes, ukljucujuci sve mreze.
Pa najgore kod bh telecoma jeste ta podrska, pa nikad gore nisam nista vidio, osim kada zoves carinu (oni su bez premca). Kako imas vlastita iskustva sa mtelom, kada si u prijasnjim postovima govorio da si citav zivot na bht ?
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#4460 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Tesla Edison »

probook wrote:
TESLA_EDISON wrote:
diablobih wrote:Nisam te uopste to pitao. Naravno da sve mozes potrositi. Nije isto 1500 i 3000 i giga vise od bht, a sve to za cenera manje ili koliko vec.
Prvo nije paket cener jeftiniji već je ista cijena. Jeftiniji je samo ako se vežeš dvije godine i te dvije godine se odrekneš svih eventualnih popusta, jeftinijih telefona, benefita i ostalo.

Što se sadržaja tiče, deset poznanika mi koristi no limit i kad ih god pitam jesu li potrošili, nikad niko nije ni blizu došao. Tih 3000 je samo marketing ali uspješan marketing pošto ljudi se pale na veličinu.
Covjek vas zajebava ili je fakat glup. Odrices se samo telefona (a ne sve sto si ti nabrojao). I stalno preskaces da je kod BHT bonus ogranicen u mrezi. Znaci trrbas gledati ko je na kojoj mrezi da bi ga zovnuo sa BHT :lol:

Dere vam mtel guzove sa ovom ponudom samo neces da priznas.
Pa što ako je samo prema BHT mreži? Mogli su dati i prema cijelom svijetu ali kad su mi svi kontakti BHT mreža tad meni ispada isto kao da su minute prema svima. Nema razlike ni tu ;).
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#4461 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by febo_acm »

ti si mozda izolovan slucaj :D
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#4462 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Tesla Edison »

avaks wrote:
daky585 wrote:
TESLA_EDISON wrote:Zarad kvalitetnije mreže, bolje komunikacije te ijekavske podrške, mudriji i bolji izbor je BHT definitivno ;).
Ijekavske podrške? Wtf? Jedino ako operateri u BL pričaju na ekavici. :lol: :lol:

:lol: koje ublehe jbt :run:
Ako iko ima lošu komunikaciju i podršku korisnicima onda je to BHT, a imao sam priliku da kontaktiram sve operatere.
Dok sam kolegi s posla riješio oko mobilnog interneta (a ima midi paket + telefon kupljen u BHT, ZTE kinez of skroz) prešaltao sam sigurno 6 operatera i ko papagaj ponavljao te se naslušao one muzike dok čekam haos. I naravno tek sutra je riješeno dok su našli iole nekog ko se razumije u problematiku... Odmah mi ovi pljuvači padnu na um i ona teza da u BHT na jednog radnika dolazi 9 uhljeba u prosjeku :run:
A BHT u globalu ima bolju pokrivenost osim ovih većih gradova gdje ih Mtel šije hahah u po Sarajeva nema 3g na BHT a na Mtel otkida, pogledaj moje ranije postove i testiranja.
Ja maksuz kupio karticu od mtela kada su bile one bobe prošle godine (1000 nekih jedinica) zbog tih ogovaranja i pozitivno se iznenadio. Znači ublehaška i uhljebnička spika i fakat se ne treba ni raspravljati oko toga s poltronima koji svakih 10 dana mijenjaju nick jer odu u banoviće :lol: (iceman, asilkar, saraf i ta ekipa).
Ne izmišljaj.
Konkretno. Put Lašva-Jajce, Mtel ima polovičan 2G a BHT pun 3G. Krajina, BHT pun 3G, Mtel ni 2G nema. Konjic-Mostar, BHT pun 3G, Mtel jedva 2G.

Svakodnevno idem se krećem ovim rutama i koristim i jedne i druge tako da ja najbolje znam od bilo koga na forumu kakva je pokrivenost Mtela a kakva BHT-a. Jedini grad gdje BHT nema 3G je Trebinje a Mtel nema 3G u jedno 70% geografske teritorije BIH.

Toliko o pokrivenosti.
Što se podrške tiče i tu iznosite neistine. Sve što sam tražio od BHT-a a što je njihova NADLEŽNOST to sam i dobio. To što vi zovete 1444 i žalite se kako je baterija loša ili kako ne radi Facebook i loš kvalitet slika na Instagramu i poslije se žalite kako vam niko nije pomogao, to nije problem BHT-a već vas samih.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#4463 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Tesla Edison »

febo_acm wrote:ti si mozda izolovan slucaj :D
Nisam vjeruj mi. Ima ovakvih kao ja u milionskim količinama.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#4464 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

Eno sad govori i da koristi mtelovu mrezu hahahaha, joj kakav lik :D Da stvarno koristis vidio bi da je i tu mtelova mreza puna, a ovako laprdas bezveze.
odokativan
Posts: 189
Joined: 20/05/2017 20:00

#4465 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by odokativan »

TESLA_EDISON wrote:
febo_acm wrote:ti si mozda izolovan slucaj :D
Nisam vjeruj mi. Ima ovakvih kao ja u milionskim količinama.
svi crveni njegovi skojevci i isto tako zeleni partijci su na bhtelekomu
zato mu ne trebaju drugi :lol:
odokativan
Posts: 189
Joined: 20/05/2017 20:00

#4466 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by odokativan »

diablobih wrote:Eno sad govori i da koristi mtelovu mrezu hahahaha, joj kakav lik :D Da stvarno koristis vidio bi da je i tu mtelova mreza puna, a ovako laprdas bezveze.
možda je bht mreža i bolja, ali ne konta lik da je na području federacija ona preopterećena i da zato kurcu ne valja
kako sam kupio haloo karticu preporodio se, ama baš svugdje sa 3G fercera internet ko lud, dok na debilnom bhtelekomu ili pređe na 2G ili čak GPRS :-) ili jednostavno zablokira te moram resetovat konekciju nekoliko puta na dan
mtel je nešto slabiji ali takođe bolji od bhtelekoma
User avatar
Sanjarko
Posts: 23280
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4467 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

Vizionar 1985 wrote:...
Ne znam gdje da ovo pitam. Sta bi mi kredit na telefonu moglo trosit. Nikog ne zovem, ne saljem poruke, samo net koristim. 1 km mi vec za par mjeseci povuklo. Da li je moguce neki listing trazit od podrske i jel podrsku moguce zvat u vezi ovog. Halo telekom je u pitanju.

Jos me nesto zanima posto sam duduk. Da li ce limit na telefonu 100% net ugasit kad potrosim do limita.

Hvala unaprijed na odgovorima.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#4468 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by diablobih »

Ne moze ti preci limit koji stavis. Za ovo drugo, ako aktiviras flat net, ne moze ti nista vuci drugo kredit.
User avatar
Sanjarko
Posts: 23280
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#4469 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

diablobih wrote:Ne moze ti preci limit koji stavis. Za ovo drugo, ako aktiviras flat net, ne moze ti nista vuci drugo kredit.
Ma nemam flat. Kredit mi nesto vuce malo, malo. Reko da nije nesto, da ne naplacuje nesto a da ne znam, nije net jer imam viska dokupljenog. Hvala za ovo sto se tice limita, jer mi se jednom desilo, opeko se da tako kazem. A kako sam napisao duduk sam pa zato pitam. Sta znam, nije neki telefon.
User avatar
daky585
Posts: 867
Joined: 07/06/2014 01:50

#4470 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by daky585 »

TESLA_EDISON wrote: Ne izmišljaj.
Konkretno. Put Lašva-Jajce, Mtel ima polovičan 2G a BHT pun 3G. Krajina, BHT pun 3G, Mtel ni 2G nema. Konjic-Mostar, BHT pun 3G, Mtel jedva 2G.

Svakodnevno idem se krećem ovim rutama i koristim i jedne i druge tako da ja najbolje znam od bilo koga na forumu kakva je pokrivenost Mtela a kakva BHT-a. Jedini grad gdje BHT nema 3G je Trebinje a Mtel nema 3G u jedno 70% geografske teritorije BIH.

Toliko o pokrivenosti.
Što se podrške tiče i tu iznosite neistine. Sve što sam tražio od BHT-a a što je njihova NADLEŽNOST to sam i dobio. To što vi zovete 1444 i žalite se kako je baterija loša ili kako ne radi Facebook i loš kvalitet slika na Instagramu i poslije se žalite kako vam niko nije pomogao, to nije problem BHT-a već vas samih.
m:tel ima puno više korisnika u RS i zato je tamo 3G dostupan skoro svuda. Ista stvar je sa BHT koji ima 3G po Federaciji, a u RS po većim gradovima. Recimo znam da je u Banjaluci 3G od BHT dosta brži od m:tel-a, možda zbog preopterećenosti m:tel-a ili nečeg drugog. Vidim da se većinom krećeš po Federaciji ali uzmi u obzir cijelu državu.
zrakomlat
Posts: 10240
Joined: 23/09/2012 17:22

#4471 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by zrakomlat »

TESLA_EDISON wrote:
probook wrote:Sta se na mtel bunite sto je prodat - za 30-tak KM 3000 min prema svima, 1000 por i 4 GB neta 8)

Sta ima kod ovih drzavnih :lol:
Ima No Limit. 1500 min. prema BHT mreži (što ti je na kraju isto jer najviše korisnika je na BHT-u), 1500SMS i 4GB interneta i to na puno kvalitetnijoj mreži.

Ne vidim ti neku mega giga tera razliku.
Ne možeš sve ravnati po sebi (negdje si spomenuo da ne zoves druge mreze). To dvoje nije ni slicno, a ne isto, u korist mtela jbga. Ako neko zivi u Mostaru ili nekim okolnim gradovima imaš podjednako učešće bht i eroneta, i sasvim solidno mtela. Da ga ebes ne mozes da ne zoves nikoga na drugu mrezu.

Licno sam korisnik bht, ali smatram da ova ponuda mtela, mojmix extra, je vrh i mnogo je bolja od NoLimit M.
Ako uzmes ugovor na dvije godine bez uređaja, 36,50 KM
Ako uzmes ugovor na dvije godine s uređajem, onda je cijena ista, ali je uredjaj jeftiniji.

A kako spomenu, 3000 minuta ne mozes potrositi, i da je to marketinska fora. Pa valjda je bolje da se ne moze potrositi, nego da moze, a uopste nije bitno marketing ili ne. Mogao je i BHT mirne duše na sve ovo dodati jednu nulu na minute prema svim mrežama pa da bude 1500 prema sebi, 500 prema drugima. E tad bi to bilo nesto. Ovako, sad je mtel jači. Ja se sve nadam da će i ovi odgovoriti nekom ponudom ali evo još ništa.
odokativan
Posts: 189
Joined: 20/05/2017 20:00

#4472 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by odokativan »

kako će odgovorit kad ionako kukaju da im padaju prihodi, a sa svakim pojeftinjenjem usluge prihodi će i dalje ići nadole, a onda valja "dirat" rashode, čitaj smanjivat plate a onda si uhljebe dirno u najbolniju tačku
tako da sve u svemu nema od tog ništa
njihova je samo čista sreća postojanje nacionalnih torova, samo da hoće švabo da dođe na tržište da ih sve jebe u bulju, eno u Hrvatskoj ostalim dupe pomjera, ali malo je ovo i neintetesantno tržište za njih... ćista sreća za uhljupe ugursuze
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#4474 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

TESLA_EDISON wrote: Ne izmišljaj.
Konkretno. Put Lašva-Jajce, Mtel ima polovičan 2G a BHT pun 3G. Krajina, BHT pun 3G, Mtel ni 2G nema. Konjic-Mostar, BHT pun 3G, Mtel jedva 2G.

Svakodnevno idem se krećem ovim rutama i koristim i jedne i druge tako da ja najbolje znam od bilo koga na forumu kakva je pokrivenost Mtela a kakva BHT-a. Jedini grad gdje BHT nema 3G je Trebinje a Mtel nema 3G u jedno 70% geografske teritorije BIH.

Toliko o pokrivenosti.
Što se podrške tiče i tu iznosite neistine. Sve što sam tražio od BHT-a a što je njihova NADLEŽNOST to sam i dobio. To što vi zovete 1444 i žalite se kako je baterija loša ili kako ne radi Facebook i loš kvalitet slika na Instagramu i poslije se žalite kako vam niko nije pomogao, to nije problem BHT-a već vas samih.
Ja koristio sva 3 operatera a ti tvrdiš da si samo BHT i da su ti svi kontakti BHT tako da lupaš :lol:
Na Vracama i Grbavici BHT nema 3G dok mtel ima, ne moram dalje :lol:
Imaš mape pokrivenosti mtela a i korisnike ovdje na podforumu koji koriste uslugu i valjda bolje znaju od tebe koji ne koristiš tako da se ne provaljuješ.
BHT ubjedljivo najlošiju korisničku podršku za sve usluge a pogotovo mobilnu gdje i imaju najviše korisnika.
User avatar
sagosen
Posts: 822
Joined: 24/08/2015 02:44

#4475 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by sagosen »

Au kakva rasprava :D Koristim i m:tel, bhtelecom i haloo. Mogu vam reći jednu stvar, nekad me u centru BL na m:telu prebaci sa 3G na 2G, centar grada!!! Nije do uređaja, Nexus 5X, iPhone 6 - ista stvar, dok mi sve normalno radi sa bht i haloo u BL. BHTelecom ima bolju pokrivenost sa 3G signalom, doduše, osim u nekim selendrama gdje jedva ima signala, tu je m:tel u prednosti. Ovo vam govorim iskreno, mrzim i m:tel i BHTelecom jer mislim da su lopovi samo takvi.

Edit: Evo sada vidim post iznad da m:tel ima 3G na Grbavici, a bhtelecom nema. U BL obrnuta situacija, hm..

Ponavljam, zna li neko da li je ista brzina haloo neogranicenog dnevnog neta i regularne opcije dnevne od 1GB?
Post Reply