BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
57
12%
mtel
84
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 461

jarobot
Posts: 3050
Joined: 13/06/2016 20:07

#2626 Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by jarobot »

Benq wrote:
Ali_G wrote:Koja je najbolja ponuda za prepaid. Koristit ce se 20ak dana, da ima sto vise interneta i da je sto jeftiniji dokup. Lokacija Sarajevo.
Haloo mi se cini dobar izbor.
Hvala


Sent from my iPhone using Tapatalk
Haloo ti je najpovoljniji , kad aktiviras karticu u roku 24h ti dodje poruka da je aktiviran bonus 555MB , a dokup 8KM za 2GB.
Jel taj što će koristiti iz " Švecke " pa ganja što jeftinije.

Poslano sa mog 6045K koristeći Tapatalk
Ali_G
Posts: 4642
Joined: 02/03/2002 00:00

#2628 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Ali_G »

Ne znam kakve veze ima odakle je korisnik? Trazim operatera koji ima najpovoljniji internet jer mu je internet najbitniji, nekih 10ak giga najmanje.


Sent from my iPhone using Tapatalk
Officer Crabtree
Posts: 3553
Joined: 14/10/2006 10:09
Location: Gol u selu

#2629 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Officer Crabtree »

ako na prepaidu nakon dopune od 10KM (90 dana trajanja) dopuniš nešto sa manje dana trajanja (2KM recimo), da li se dani trajanja zadržavaju tokom onih prvih 90 ili se automatski smanjuju na ovu od 2KM...
doff
Posts: 2329
Joined: 02/10/2011 17:43
Location: ZenicaCity

#2630 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by doff »

Officer Crabtree wrote:ako na prepaidu nakon dopune od 10KM (90 dana trajanja) dopuniš nešto sa manje dana trajanja (2KM recimo), da li se dani trajanja zadržavaju tokom onih prvih 90 ili se automatski smanjuju na ovu od 2KM...
Uvijek ide duža dopuna.
User avatar
cincilator2012
Posts: 314
Joined: 11/01/2013 13:58
Contact:

#2632 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by cincilator2012 »

ULTRA HALOO

Pozivi unutar BH Mobile mreže _________________ 0,20 unutar HALOO mreze ____ 0,00 (uz uspostavu poziva 0,09)
Pozivi prema fiksnim mrežama u BiH ____________ 0,20 _______________________ 0,18
Pozivi prema ostalim mobilnim mrežama u BiH ___ 0,20 ______________________ 0,18

Pozivi prema Naj broju*:
- samo prva minuta _________________________ 0,20
- ostale minute ____________________________ 0,00

Opet je bolja na Haloo ponuda.
mudroslav
Posts: 7
Joined: 23/07/2016 17:51

#2633 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mudroslav »

neko izbrisa moje postove
dakle definitivno sam utvrdii da haloo prvo skida bonus od 555 MB a tek onda dokupljeni internet, što je od njih nepošteno, ali eto svako očigledno radi u korist sebe, prvo
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#2634 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by nightvision »

Onda nemoj dopunjavati mobilni internet dok ne potrosis bonus.
Sva mudrolija u tome. :lol:
User avatar
kloniran
Posts: 12188
Joined: 06/09/2013 18:57
Location: Ispod palme na obali mora.

#2635 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by kloniran »

nightvision wrote:Onda nemoj dopunjavati mobilni internet dok ne potrosis bonus.
Sva mudrolija u tome. :lol:
pa normalno da ce ti prvo skinuti ono sto ti besplatno daju, nisu ni oni telad :D
Alkos
Posts: 2726
Joined: 08/10/2007 14:12
Location: Sarajevo;Centar

#2636 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Alkos »

Cuj, nije posteno... :mrgreen:
sizifinho
Posts: 3464
Joined: 31/05/2014 13:14

#2637 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by sizifinho »

koliko treba vremena da se prebaci broj sa telecoma na haloo?
User avatar
Grof
Posts: 564
Joined: 24/02/2002 00:00

#2638 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Grof »

sizifinho wrote:koliko treba vremena da se prebaci broj sa telecoma na haloo?
Otprilike četiri radna dana (nakon što zaprime dokumentaciju za prijenos broja).
Last edited by Grof on 29/07/2016 14:10, edited 1 time in total.
User avatar
shadowchaser
Posts: 1072
Joined: 25/03/2015 13:17
Location: Sarajevo

#2639 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by shadowchaser »

sizifinho wrote:koliko treba vremena da se prebaci broj sa telecoma na haloo?
ja sam jedan br prebacila na Haloo, i treba malo duze oko 10tak dana, bar je kod mene tako bilo, ali se isplati samo zbog neta, zbog cega sam se i prebacila, 2 gige mjesec dana 8KM, ne sjecam se kad sam zadnji put potrosila fening na poziv, samo viber, messenger, ljepota, imam i BHT broj cisto reda radi, ali ga i ne koristim skoro
User avatar
Dosadno mii
Posts: 2536
Joined: 16/06/2014 20:33

#2640 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Dosadno mii »

ako prebacim br na haloo sa bhtel hoce li me i dalje zvati na "062******" il ?? :D
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2641 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by radiša »

Sve ostaje isto samo si na halo,barem je tako bilo kod eroneta,samo me zanima kako se onda dopunjuje elektronski :D
nightvision
Posts: 3427
Joined: 04/02/2014 14:21

#2642 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by nightvision »

isto se dopunjava, na terminalu se dopuna usmjerava na koju hoces mrezu a ukuca tvoj broj, iako se tu i tamo nadje pokoja teta kojoj je to visa matematika pa trdi da ne moze. :)
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2643 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by radiša »

Onda lakse uzet vaucer od halo i dopunit sam da se ne zezas sa njima moze ne moze.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#2644 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Njanjavi »

Ja ne kontam kako vi trosite taj net da vam moze bit mjesec dana dvi gige, meni ode giga za tri cetri dana kad se raspistoljim :lol:
Po meni je najpovoljnija opcija kupovat haloo dopune po 3 markice giga.
Za gigu hefticno mozes izdeverat skoro mjesec sa tri gige eto, a platis 9 markica, sto znaci bolje markicu skuplje za jos jednu gigu nego 8 za dvi :-D
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2645 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by radiša »

Njanjavi wrote:Ja ne kontam kako vi trosite taj net da vam moze bit mjesec dana dvi gige, meni ode giga za tri cetri dana kad se raspistoljim :lol:
Po meni je najpovoljnija opcija kupovat haloo dopune po 3 markice giga.
Za gigu hefticno mozes izdeverat skoro mjesec sa tri gige eto, a platis 9 markica, sto znaci bolje markicu skuplje za jos jednu gigu nego 8 za dvi :-D
Meni internernet na telefonu sluzi za citanje vijesti,provjeru mail-a,viber i to je sve.Nit gledam filmove nit koristim youtube jer to kuci radim na racunaru.Ostane mi vise od gige mjesecno ne potrosene.
User avatar
Njanjavi
Posts: 4713
Joined: 09/04/2015 23:08
Location: So close to the gdje chevapi mirishu :)

#2646 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Njanjavi »

Nikad ni ja jarane nisam lud, tube nikad il bas bas rjetko kad upalim na mobu dok koristim datu, al mi ode brate od ostalog, tapatalk pa surfanje, messenger vazda upaljen, viber, poneki irc chat mada to i najmanje trosi al nakupi se, rjetko kad mi moze izgurat giga citavu heftu iako koristim wifi za surfanje preko lapa i telefona dok sam u kuci.
Doduse zna se desit i da zaboravim katkad iskljucit datu kad udjem u kucu.
Desi se povazdan da sam vani par dana i onda bas satresem postenski u par dana gigu sad pa sad :lol:
User avatar
rovac13
Posts: 5161
Joined: 08/12/2013 16:17

#2647 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by rovac13 »

Da ti nije kineski telefon :lol:
Svojim ocima sam gledao prosle godine na moru kod kolege kopija samsunga jede gigabjte i ne mozes nista uradit povodom toga.

Ja nikad nisam potrosio 2gb mjesecno a odavno ne pratim stanje,ne stedim,ne razmisljam o njemu,cesto ni kod kuce ne prebacim na wifi.
User avatar
radiša
Posts: 6393
Joined: 04/02/2012 00:23
Location: Sator

#2648 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by radiša »

I ja kontam da nije sta pokupio pa mu jede,mozda radi update aplikacija pa mu to povuce ili taj tapatalk,njega ne koristim.
User avatar
HardCore
Posts: 2373
Joined: 17/05/2011 21:46

#2649 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by HardCore »

Image

Ostalo mi jos par Mb od 2gb, nekad mi bude dovoljno a nekad ne... Eronet 25ca
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#2650 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by friskyoreo »

Kod tebe to nesto troši Internet. Stalno sam na viber, facebook, Instagram, slušam Internet radio kad sam u autu, čitam vijesti, ponekad pustim i nesto sa YouTube i nikad nisam uspio potrošiti 2 gb za mjesec dana.

Sent from my Letv X500 using Tapatalk
Post Reply