BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
137
30%
eronet
57
12%
mtel
84
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 461

User avatar
Benq
Moderator
Posts: 10189
Joined: 16/11/2009 18:00
Location: Sarajevo

#2551 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Benq »

avaks wrote::lol: :lol: :lol: Evo sad sam i Hercegovac :thumbup:
Ma pljujem lopove i pljuvaću sve dok ne budu jeftiniji, kada budu onda ću prenijeti br i pljuvati po ostalima.
Jedini mi je minus što me ne plaćaju za ovo pljuvanje za raliku od vas :thumbup:
+1
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#2552 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by smartXL »

Eno sad je prednost prenos neutrosenog saobracaja :lol: pa lave ako ne mogu potrosit pretplatu, jel normalno u tom slucaju uzet manju pretplatu, il tako i dalje nastavit bacat pare iz mjeseca u mjesec.

Al se covjek nacita gluposti
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2553 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

mirza_15 wrote:Pa ti ne znas ni koja je obracunska jedinica operatera kojeg hvalis [emoji38]

Ti posaljes tih 100 sms poruka pored vibera i drugih opcija? Kakve bolan sms poruke. Ja dvije-tri mjesecno posaljem i to kada dopunjujem sa pretplate neku ultru.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Alo genijalac, da ti jednom za sva vremena objasnim... Zaboli me neka stvar za obračunsku, ti to pratiš i kemijaš, ja koristim šta mi odgovara i šta mi je jeftinije.
Koliko je minuta na tom mini 15, 20 feninga prema svima?! Pa čitavu pretplatu da potrošim samo na pozive ovamo imam 15-20 minuta više i kao BONUS imam još 100 poruka, slao ne slao. I na kraju još 3,5KM jeftinije
Što se sms tiče, pošaljem možda 10 u toku mjeseca kada neko nije online ili da ne pričam 5 sekundi što vi preferirate.
Samo čekam da još i internet podebljaju zahvaljujući vama :thumbup:
10 dana imate bolju ponudu interneta i odjednom je viber i druge opcije toliko IN, ekstra nema šta...
Stavili flat na 32kbps i stavili gigu interneta 13KM dok raja nije počela da bježi :lol: :lol: :lol:
User avatar
bosnian batman
Posts: 270
Joined: 28/05/2016 12:36

#2554 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bosnian batman »

mirza_15 wrote:Pa ti ne znas ni koja je obracunska jedinica operatera kojeg hvalis [emoji38]

Ti posaljes tih 100 sms poruka pored vibera i drugih opcija? Kakve bolan sms poruke. Ja dvije-tri mjesecno posaljem i to kada dopunjujem sa pretplate neku ultru.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
pa nemaju svi viber ili nisu uvjek online naročito ultra korisnici :lol: pored preskupog interneta za koji ih derete
tako da sms itekako dobro dođe i adekvatna je zamjena za kratki poziv do 30 sec koji ti spominjes kao ko biva neku prednost
User avatar
bosnian batman
Posts: 270
Joined: 28/05/2016 12:36

#2555 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bosnian batman »

avaks wrote:
mirza_15 wrote:Pa ti ne znas ni koja je obracunska jedinica operatera kojeg hvalis [emoji38]

Ti posaljes tih 100 sms poruka pored vibera i drugih opcija? Kakve bolan sms poruke. Ja dvije-tri mjesecno posaljem i to kada dopunjujem sa pretplate neku ultru.

Sent from my mobile phone using Tapatalk
Alo genijalac, da ti jednom za sva vremena objasnim... Zaboli me neka stvar za obračunsku, ti to pratiš i kemijaš, ja koristim šta mi odgovara i šta mi je jeftinije.
Koliko je minuta na tom mini 15, 20 feninga prema svima?!:
0,23 im je po minuti na mini15 i ima samo 76 minuta i kao što sam ranije napiso ko preferira više interneta a manje minuta za te iste pare, 17.5 KM je čak bolja opcija i haloo i IZI jer daju viśe interneta, haloo čak 4 puta više !!!
Last edited by bosnian batman on 10/07/2016 22:18, edited 1 time in total.
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#2556 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

Koliko moras da ponizis sam sebe pa da stalno citiras nekog ko ti je vise puta stavio do znanja da ne zeli da komunicira sa tobom?

Sent from my mobile phone using Tapatalk
User avatar
bosnian batman
Posts: 270
Joined: 28/05/2016 12:36

#2557 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bosnian batman »

citiram nečiju glupost a potrefiš li se ti ili neki drugi nije ni bitno, važno je da glupost bude otkrivena, demantovana argumentovano i javno data na čitanje i znanje svima ostalim
User avatar
Sanjarko
Posts: 23293
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2558 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

bosnian batman wrote:u tom rangu

hej savršena 20 je daleko bolja
200 minuta na raspolaganju, 200 sms i 500 MB

mini15 za 17,5 KM daje samo 75 minuta ( 17,5 KM podjeljeno sa 0,23 po minuti) i isto 500 MB i ništa sms

a da ne govorim da joj je vrlo blizu po minutama čak i haloo ili IZI, a po internetu daleko bolji, pa je povoljnija opcija sigurno onima kojima je važnije više interneta nego minuta

haloo za 18 KM daje 2 GB i 55 minuta [ 10 KM podjeljeni sa 0,18 po minuti]
IZI za 17,7 KM daje 1 GB interneta (5,7 KM) i 67 minuta (12 KM podjeljeno sa 0,18 po minuti)
Nevalja ti racunica za haloo.
bumerangss
Posts: 4476
Joined: 12/01/2015 16:47

#2560 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bumerangss »

smeker28 wrote:Za sve korisnike BH telekoma bolje pricekajte jer konkurencija sprema duplo bolju ponudu od ovog smeca kod telekoma ,naravno to je preporuka da se ne vezujete ugovorom da pricekate jer cete inace pozaliti :)
Moj izbor se ne veze vremenski ugovorom tako da to svakako moze isprobati pogotovo ko ima moja TV jer ti svi mobilni brojevi dobivaju po pola žive mjesecno gratis i 1000 min prema brojevima u grupi
User avatar
pepeljara
Posts: 6566
Joined: 22/08/2003 00:00

#2561 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by pepeljara »

smeker28 wrote:Za sve korisnike BH telekoma bolje pricekajte jer konkurencija sprema duplo bolju ponudu od ovog smeca kod telekoma ,naravno to je preporuka da se ne vezujete ugovorom da pricekate jer cete inace pozaliti :)
Moze biti jedino ako obracunska bude 1+1 :D + 3GB interneta sve za 25 km :D
User avatar
bosnian batman
Posts: 270
Joined: 28/05/2016 12:36

#2562 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bosnian batman »

bumerangss wrote:
smeker28 wrote:Za sve korisnike BH telekoma bolje pricekajte jer konkurencija sprema duplo bolju ponudu od ovog smeca kod telekoma ,naravno to je preporuka da se ne vezujete ugovorom da pricekate jer cete inace pozaliti :)
Moj izbor se ne veze vremenski ugovorom tako da to svakako moze isprobati pogotovo ko ima moja TV jer ti svi mobilni brojevi dobivaju po pola žive mjesecno gratis i 1000 min prema brojevima u grupi
ko je htio isprobo je kombinacuju ultre i mojatv, dosadni ste više s tom reklamom, jel možete skontat da ima za MILION vise korisnika ultre od mojatv koji očigledno ne žele dodatno i mojatv, ali žele sto povoljniju ultru naročito jeftiniji dokup interneta koji je bezobrazno najskuplji na tržištu
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2563 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

pepeljara wrote:
smeker28 wrote:Za sve korisnike BH telekoma bolje pricekajte jer konkurencija sprema duplo bolju ponudu od ovog smeca kod telekoma ,naravno to je preporuka da se ne vezujete ugovorom da pricekate jer cete inace pozaliti :)
Moze biti jedino ako obracunska bude 1+1 :D + 3GB interneta sve za 25 km :D
Može li 4GB interneta i 300 minuta uz 1000sms?! :lol:
Odavno to Ere imaju, samo treba glavu iz rupe izvadit' :thumbup:
User avatar
pepeljara
Posts: 6566
Joined: 22/08/2003 00:00

#2564 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by pepeljara »

MOze ako je obracunska 1+1

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2565 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Šta je to obračunska, jede li se to?!
Koliko sam upratio, time se opterećuju samo korisnici BHTa :lol:
A i mora kada su usluge paprene pa se gleda u neke sekunde :lol: :lol: :lol:
User avatar
bosnian batman
Posts: 270
Joined: 28/05/2016 12:36

#2566 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bosnian batman »

pa dobro nije da ne znači obračunska al kad jeb15/60 dok ova od 30 sec nema nikakve prednosti

Image
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2567 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Kruške i jabuke, i još prepaid ispade povoljniji nego postapid :lol:
Uporedi Mojmini15 sa SImonly 15 iz Eroneta pa ćeš da vidiš razliku :thumbup:
User avatar
bosnian batman
Posts: 270
Joined: 28/05/2016 12:36

#2568 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bosnian batman »

samo reci kolko kosta minuta, koja je obračunska i sve će bit jasno
inače haloo "ubija" i ultru, džaba njima 15\60 kad je minuta 0,28 spram haloo 0,18

Image
User avatar
Sanjarko
Posts: 23293
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2569 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

bosnian batman wrote:daj ti svoju :mrgreen:
bosnian batman wrote:

haloo za 18 KM daje 2 GB i 55 minuta [ 10 KM podjeljeni sa 0,18 po minuti]
Ne dam. :evil:
Trebas bit inovativan i vizionar da skontas nesto.

Htjeo sam dat al se predomisli jer sam reko da svoje ideje nikom ne dam.
Zbog Ljudi nerazumnih.

PS. Skontaj sam.
User avatar
bosnian batman
Posts: 270
Joined: 28/05/2016 12:36

#2570 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bosnian batman »

nemam ja jaarane kad gatat i bacat grah šta si ti mislio ili htio
očigledno da si nešto pobrko pa se povuko :D
(mada si vjerovatno mislio na ovaj džaba trenutni bonus od haloo na 6 mjeseci po 550 MB - taman koliko i bht daje - pa praktički onih 18 KM ostaje samo na pozive i čini onda 100 minuta !!!!! mada je 550 MB interneta nedovoljno na mjesec dana )

osim toga repliciro si moj post kako računica nije tačna i pokaži šta nije tačno u toj gore rečenici
User avatar
Sanjarko
Posts: 23293
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2571 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

bosnian batman wrote:nemam ja jaarane kad gatat i bacat grah šta si ti mislio ili htio
očigledno da si nešto pobrko pa se povuko :D
(mada si vjerovatno mislio na ovaj džaba trenutni bonus od haloo na 6 mjeseci po 550 MB - taman koliko i bht daje - pa praktički onih 18 KM ostaje samo na pozive i čini onda 100 minuta !!!!! mada je 550 MB interneta nedovoljno na mjesec dana )

osim toga repliciro si moj post kako računica nije tačna i pokaži šta nije tačno u toj gore rečenici
Racunica je dure.
Ne bi dalje.

:pasamoj:
User avatar
bosnian batman
Posts: 270
Joined: 28/05/2016 12:36

#2572 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by bosnian batman »

evo reklama na TV za free GO
kaže obračunska jedinica im sekunda !!!
zna li neko više ili je šarena laža ili skriveni fazoni
User avatar
Sanjarko
Posts: 23293
Joined: 17/02/2015 19:32
Location: U snu

#2573 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Sanjarko »

bosnian batman wrote:evo reklama na TV za free GO
kaže obračunska jedinica im sekunda !!!
zna li neko više ili je šarena laža ili skriveni fazoni
Pa pise odavno da jest.
Al dzaba kad im je sve Sarajevo.
Mane paketa van Sarajeva barem Ja ih nisam vidio do sad.
Haloo ima i van Saraja a ovo frija ne.
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#2574 Re: RE: Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by krakatoa »

bosnian batman wrote:samo reci kolko kosta minuta, koja je obračunska i sve će bit jasno
inače haloo "ubija" i ultru, džaba njima 15\60 kad je minuta 0,28 spram haloo 0,18

Image
Kako da ne ;)

Sent from my LG-H440n using Tapatalk
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#2575 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Ma ultra je uvjedljivo najlosija sto se tice prepaida...

Sent from my Haber Kutija using Tapatalk
Post Reply