BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Post Reply

ko nudi najbolje usluge po najnižim cijenama ?

bhtelecom
136
30%
eronet
56
12%
mtel
81
18%
haloo
183
40%
 
Total votes: 456

g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#1 BHTelekom vs Eronet vs Mtel vs ostali mobilni operateri

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

http://rak.ba/bos/index.php?uid=1374157315

Image
mirza_15 wrote: Za govornu, prepade uslugu m:tel ima obracunsku jedinisu od 60+60 sec sa cijenom 0,17 KM+PDV. BH Telecom ima po cijeni od 0,28 KM sa obracunskom jedinicom 10+10, a od 1.7. 15+15 sec. (za prosjecnog prepaid korisnika daleko povoljniji BH Telecom).
i opet ima boljih
gle onih kojima se ti smiješ da su 0,2% tržišta
daju odavno 15/15 /na šta tvoji usrani TEK SADA prelaze/
i to uz 0,17 po minuti a tvoji usrani bhtelecom po 0,28 :-)
Image
mirza_15 wrote: 1GB na BH Telecom-u 13 KM, a na m:tel-u 23,40 KM. Na BH Telecom-u za te pare dobije 3 GB. Govorimo dakle o prepaid karticama sa omogucenog govornom uslugom.
i opet je iZI bolji, 1 GB daje za 11 KM !!!
a pokrivaju samo 0,2% tržišta čemu se ti smiješ i opet bolji od tvojih usranaca bhtelekoma koji drži 45%

tu ponudu od 3 GB za 24 KM samo budala može plaćat, kad za iste pare može imat 8 GB /doduše na zasebnoj kartici ali nikakav problem kod mobitela sa dual SIM ili u krajnjem slučaju nošenja i 2 mobitela/

Image
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#3 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

mirza_15 wrote:Kila jabuka 2 KM
Kila truhlih jabuka 0,5 KM

Ja kupim ove od 2 KM. Ocigledno je izi truhla jabuka dok su za godinu dana izgubili dvije trecine svojih korisnika. To ocigledno ne radi kako treba.
po čemu je truhla bolidu
konkretno navedi razloge, jami prdenja i kenjanja uprazno
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#4 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

L u c i f e r wrote:Zoombule?
Ti li si jope?
da nisi šta poHlupo lončiće
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#5 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

Mogu davati i 100GB za 0,50KM ja ostajem na BH Telecomu. Jeste da su najgori, najmrzevoljnije tete na šalteru ali ja ostajem na BH Telecomu, to je neki moj inat, zakletva, iz rata ostao. Stim bi me bilo imati 065 ili 063, ne mogu protiv sebe i đaba. :oops:
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#6 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

dok je takih oni se nemaju šta brinut
odnosno i jesu takvi zbog takvih
klepaju li vas/nas (jer sam nažalost i ja na ultri/ po ušima...samo tako
a oni rokaju sa enormno iznadprosječno NEZASLUŽENIM platama, boli ih kita
Last edited by g_i_l_i_p_t_e_r on 20/06/2015 18:54, edited 1 time in total.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#7 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:dok je takih oni se nemaju šta brinut
odnosno i jesu takvi zbog takvih
Jesu elhamdulillah, imaš li šta protiv? Uživaj u Iziji svom *ebo te on. Eto.
L u c i f e r
Posts: 12308
Joined: 30/11/2013 14:50
Location: Bosna

#8 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by L u c i f e r »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
L u c i f e r wrote:Zoombule?
Ti li si jope?
da nisi šta poHlupo lončiće
Nisam vala garant.

Eto chmolje leti sa isukanom cunom...
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#9 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
g_i_l_i_p_t_e_r wrote:dok je takih oni se nemaju šta brinut
odnosno i jesu takvi zbog takvih
Jesu elhamdulillah, imaš li šta protiv? Uživaj u Iziji svom *ebo te on. Eto.
nemam ništa efikasno
neki
Posts: 6609
Joined: 17/02/2005 07:57

#10 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by neki »

flyer je za naivne i budale...dobro je covjek rekao, sto su izgubili 2/3 korisnika ako su tako dobri?
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#11 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote:
g_i_l_i_p_t_e_r wrote:dok je takih oni se nemaju šta brinut
odnosno i jesu takvi zbog takvih
Jesu elhamdulillah, imaš li šta protiv? Uživaj u Iziji svom *ebo te on. Eto.
nemam ništa efikasno
Znam, zato možeš samo mlatiti praznu slamu.
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#12 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

L u c i f e r wrote:
g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
L u c i f e r wrote:Zoombule?
Ti li si jope?
da nisi šta poHlupo lončiće
Nisam vala garant.

Eto chmolje leti sa isukanom cunom...
jesi jesi
nije ti dobro očigčedno
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#13 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

neki wrote:flyer je za naivne i budale...dobro je covjek rekao, sto su izgubili 2/3 korisnika ako su tako dobri?
pa ovce su čudne životinje
idu za čobanom ili ovnom vođom makar ih odveo u provaliju
tako i bhtelekomvci, makar bili na zijanu oni prate li usrance, prate
neki
Posts: 6609
Joined: 17/02/2005 07:57

#14 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by neki »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
neki wrote:flyer je za naivne i budale...dobro je covjek rekao, sto su izgubili 2/3 korisnika ako su tako dobri?
pa ovce su čudne životinje
idu za čobanom ili ovnom vođom makar ih odveo u provaliju
tako i bhtelekomvci, makar bili na zijanu oni prate li usrance, prate
cini mi se da je u ovom slucaju coban ovaj tvoj flyer...samo sto su ovce skontale da trava gdje ih on vodi nije bas ukusna, tj 2/3 ovaca su skontale..
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#15 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
neki wrote:flyer je za naivne i budale...dobro je covjek rekao, sto su izgubili 2/3 korisnika ako su tako dobri?
pa ovce su čudne životinje
idu za čobanom ili ovnom vođom makar ih odveo u provaliju
tako i bhtelekomvci, makar bili na zijanu oni prate li usrance, prate
Vazda, eto vi budite osvješteni hipsteri, mipsteri, *urci palci pa nemojte pratiti, pustite ovce da i dalje prate, ne vidim gdje je problem? Evo vidiš i po glasovima da su ljudi došli tobe, ne dam marku MTEL-u, HT-u, IZI-ju, piziju, guziju i ostalim fancy navlakušama za naivne. Pare dajem samo domaćim kompanijama BH Telecom, DITA...itd. Zaobilazim separatiste u širokom luku i one koji ne vole ovu zemlju a muzu je k'o sansku kozu. Eto ako nije jasnije mogu još plastičnije pojasniti.
mirza_15
Posts: 10598
Joined: 19/01/2015 09:26

#16 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by mirza_15 »

g_i_l_i_p_t_e_r wrote:
mirza_15 wrote:Kila jabuka 2 KM
Kila truhlih jabuka 0,5 KM

Ja kupim ove od 2 KM. Ocigledno je izi truhla jabuka dok su za godinu dana izgubili dvije trecine svojih korisnika. To ocigledno ne radi kako treba.
po čemu je truhla bolidu
konkretno navedi razloge, jami prdenja i kenjanja uprazno
Stvarno nemam zivaca da vodim raspravu sa nekim ko ne zna da napise komentar bez gomile uvreda. Bas se pitam imas li petlje u RL da tako komuniciras.
probook
Posts: 4581
Joined: 13/10/2013 22:38

#17 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by probook »

Drvosjeca iz Dejcica wrote: Vazda, eto vi budite osvješteni hipsteri, mipsteri, *urci palci pa nemojte pratiti, pustite ovce da i dalje prate, ne vidim gdje je problem? Evo vidiš i po glasovima da su ljudi došli tobe, ne dam marku MTEL-u, HT-u, IZI-ju, piziju, guziju i ostalim fancy navlakušama za naivne. Pare dajem samo domaćim kompanijama BH Telecom, DITA...itd. Zaobilazim separatiste u širokom luku i one koji ne vole ovu zemlju a muzu je k'o sansku kozu. Eto ako nije jasnije mogu još plastičnije pojasniti.
Zato i jesmo tu gdje smo - najgora drzava Evrope, zadnji kurac, dno dna...i Albanija je za nas postala zapad.
User avatar
Drvosjeca iz Dejcica
Posts: 16757
Joined: 23/06/2004 15:46
Location: Sarajevo

#18 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by Drvosjeca iz Dejcica »

probook wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Vazda, eto vi budite osvješteni hipsteri, mipsteri, *urci palci pa nemojte pratiti, pustite ovce da i dalje prate, ne vidim gdje je problem? Evo vidiš i po glasovima da su ljudi došli tobe, ne dam marku MTEL-u, HT-u, IZI-ju, piziju, guziju i ostalim fancy navlakušama za naivne. Pare dajem samo domaćim kompanijama BH Telecom, DITA...itd. Zaobilazim separatiste u širokom luku i one koji ne vole ovu zemlju a muzu je k'o sansku kozu. Eto ako nije jasnije mogu još plastičnije pojasniti.
Zato i jesmo tu gdje smo - najgora drzava Evrope, zadnji kurac, dno dna...i Albanija je za nas postala zapad.
Sigurno zbog toga, da znaš da jesmo. :lol:

ili smo možda zbog separatista iz RS koji osporavaju i jezik jednom konstitutivnom narodu, usput najbrojnijem. Ili možda zbog separatista iz Z. Hercegovine koji bi sve da prodaju Sarajevu i u Sarajevu ali ako može kako da nas ne gledaju i da pošaljemo pare poštom.
User avatar
fortaleza
Posts: 5553
Joined: 05/03/2012 23:16
Location: https://www.youtube.com/watch?v=Vh4QWmx50qA

#19 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by fortaleza »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:
probook wrote:
Drvosjeca iz Dejcica wrote: Vazda, eto vi budite osvješteni hipsteri, mipsteri, *urci palci pa nemojte pratiti, pustite ovce da i dalje prate, ne vidim gdje je problem? Evo vidiš i po glasovima da su ljudi došli tobe, ne dam marku MTEL-u, HT-u, IZI-ju, piziju, guziju i ostalim fancy navlakušama za naivne. Pare dajem samo domaćim kompanijama BH Telecom, DITA...itd. Zaobilazim separatiste u širokom luku i one koji ne vole ovu zemlju a muzu je k'o sansku kozu. Eto ako nije jasnije mogu još plastičnije pojasniti.
Zato i jesmo tu gdje smo - najgora drzava Evrope, zadnji kurac, dno dna...i Albanija je za nas postala zapad.
Sigurno zbog toga, da znaš da jesmo. :lol:

ili smo možda zbog separatista iz RS koji osporavaju i jezik jednom konstitutivnom narodu, usput najbrojnijem. Ili možda zbog separatista iz Z. Hercegovine koji bi sve da prodaju Sarajevu i u Sarajevu ali ako može kako da nas ne gledaju i da pošaljemo pare poštom.
Tako su Srbi i Jugoslavija bili krivi Hrvatskoj u zaustavljanju njenog brzog napretka. Kad su Srbi svedeni na nivo nacionalne manjine, a stanje isto i gore krivi postali Hercegovci, navodno sve pokradoše.. Poslije toga opet Dalmatinci krivi i animozitet sjever jug. Onda smo sami sebi postali krivi jer nismo u moćnoj eu. Evo sad smo i to postigli i najveći plus je to što domicilno stanovništvo može lakše emigrirati.

Ko bi tebi bio kriv da nije drugih nacionalnosti u BiH?
User avatar
avaks
Posts: 5657
Joined: 03/03/2013 15:44
Location: Sarajevo-x

#20 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by avaks »

Ja prije par godina pređoh sa Ultre na Ere i ostade tako. Savršena mi odgovara, neću još uvijek pod ugovor. Niti jedan operater mi ne nudi ništa konkretno da bih se vezao 2 godine. Dok ne bude normalan odnos cijena/usluga ja se ne trpam ni u jedan tor.
Savršena za sada šljaka ali duša me boli kada vidim ponude u susjednim zemljama a da ne govorim o Zapadu na koji se svi kao furamo i težimo :run:

p.s.
Imam još zelenu Ultru negdje u ladici, numeracija 066 196 xxx tako da mi ove kvazi patriote ne palamude. Kladim se da se većina njih i ne sjeća tih kartica niti vremena kada je bila dopuna od 100KM i nije bilo SMS poruka :run:
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#21 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by belami1111 »

fortaleze@
Zar treba biti Gaus da bi sabrao 2 i 2.
Pravoslavni iz Rs i Katolici iz hercegovine na svaki način koče napredak BiH to znaju vrane na grani .
zato što reče drvosječa podržaću sve što ima predznak BiH odnosno Ba.
belami1111
Posts: 1070
Joined: 13/03/2013 17:09

#22 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by belami1111 »

avaks wrote:Ja prije par godina pređoh sa Ultre na Ere i ostade tako. Savršena mi odgovara, neću još uvijek pod ugovor. Niti jedan operater mi ne nudi ništa konkretno da bih se vezao 2 godine. Dok ne bude normalan odnos cijena/usluga ja se ne trpam ni u jedan tor.
Savršena za sada šljaka ali duša me boli kada vidim ponude u susjednim zemljama a da ne govorim o Zapadu na koji se svi kao furamo i težimo :run:

p.s.
Imam još zelenu Ultru negdje u ladici, numeracija 066 196 xxx tako da mi ove kvazi patriote ne palamude. Kladim se da se većina njih i ne sjeća tih kartica niti vremena kada je bila dopuna od 100KM i nije bilo SMS poruka :run:
Avaks nije bila numeracija 066 xxx na zelenoj imam i ja cd u kući 100 kema bilo nego je numeracija 061 xxx xxx i ja još uvijek imam taj broj sa zelene ali sad je na bijeloj nano došlo novo doba
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#23 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

Drvosjeca iz Dejcica wrote:.... i one koji ne vole ovu zemlju a muzu je k'o sansku kozu. Eto ako nije jasnije mogu još plastičnije pojasniti.
pa to su upravo tvoji bhetelkomci, muzu li muzu ovce, državu, sve što mogu
njima dobro, bogovske plate, regresi, honorari...a ti plaćaj duple cijene
pa skoro je bilo da je RAK-u "naređeno" da telekom operatere dovede u red, jer plaćamo najskuplje usluge u regionu, moš mislit onda šta bi bilo tek sa usporedbom sa Evropom, zato mojne šuplje patriJotske priče, odnosno pusti nek tebe jebu, ja ne dam više, oni jebu i njima dobro, ma extra dobro, a ti samo vičeš zaćeruj još
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#24 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

avaks wrote: p.s.
Imam još zelenu Ultru negdje u ladici, numeracija 066 196 xxx tako da mi ove kvazi patriote ne palamude. Kladim se da se većina njih i ne sjeća tih kartica niti vremena kada je bila dopuna od 100KM i nije bilo SMS poruka :run:
da, kartica je koštala 99 KM, ja taj broj imam i dan danas 061/280-xxx (tada bilo 066) oktobra 2000.g. prve ultre u BH uopšte
i dođe neki kenjavac koji je tada pišo u gaće da mi palamudi
a ovi me svo vrijeme klepaju po ušima sve do dan danas kada plaćam 0,28 po minuti i traži po marke za 50 MB
g_i_l_i_p_t_e_r
Posts: 94
Joined: 17/06/2015 12:53

#25 Re: bhtelekom vs eronet vs mtel vs ostali mobilni operateri - ko nudi više i bolje uz niže cijene?

Post by g_i_l_i_p_t_e_r »

belami1111 wrote:fortaleze@
Zar treba biti Gaus da bi sabrao 2 i 2.
Pravoslavni iz Rs i Katolici iz hercegovine na svaki način koče napredak BiH to znaju vrane na grani .
zato što reče drvosječa podržaću sve što ima predznak BiH odnosno Ba.
šta li vas koči eto tu u kantonu Sarajevo, pa niste sposobni ni za šta
nema vam ni "katolika ni pravoslvaca" sami ste ostali muslimani sa vehabijama, patriJotama i mudžahedinima
Post Reply