BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#53826 Re: BHTelecom All About

Post by arnes_king »

Cossack wrote:
Ali_G wrote:Kad skontamo da MojaTV zadnjih 4-5 godina nije napravila nikakav znacajniji pomak ni marketinski ni infrastrukturno, nema se tu sta ocekivati.
Ja koristim MojaTV net, imamo dva mobilna na pretplati. Sve ti uvezali u mojizbor. Programska sema tanka, brzina neta je eto zadovoljavajuca. Benefit nam je po 500mb neta i popust na racun od 2.5%. Uzimanje mobitela preko paketa mojatv je skuplje nego preko nasih pojedinacnih paketa za mobitel. Ako nestane sportskih prenosa ne znam zbog cega bih nastavio koristiti mojutv.
Isti sam, s tim da ja imam Moja TV Full uvezanu sa pretplatom i 2 ultre. BHT pod hitno mora pojačati ponudu ako misli opstati u većim gradovima.
Moze li mi neko objasniti ili dati link gdje je pojasnjeno to uvezivanje? Za to prvi put cujem a npr ja koristim NoLimiM a kuci je na ocu internet NetFlat20, i plus sto ostatak porodice ima ultre.

Kako bih to sve uvezao i sta dobijem time?
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#53827 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

arnes_king wrote:
Cossack wrote:
Ali_G wrote:Kad skontamo da MojaTV zadnjih 4-5 godina nije napravila nikakav znacajniji pomak ni marketinski ni infrastrukturno, nema se tu sta ocekivati.
Ja koristim MojaTV net, imamo dva mobilna na pretplati. Sve ti uvezali u mojizbor. Programska sema tanka, brzina neta je eto zadovoljavajuca. Benefit nam je po 500mb neta i popust na racun od 2.5%. Uzimanje mobitela preko paketa mojatv je skuplje nego preko nasih pojedinacnih paketa za mobitel. Ako nestane sportskih prenosa ne znam zbog cega bih nastavio koristiti mojutv.
Isti sam, s tim da ja imam Moja TV Full uvezanu sa pretplatom i 2 ultre. BHT pod hitno mora pojačati ponudu ako misli opstati u većim gradovima.
Moze li mi neko objasniti ili dati link gdje je pojasnjeno to uvezivanje? Za to prvi put cujem a npr ja koristim NoLimiM a kuci je na ocu internet NetFlat20, i plus sto ostatak porodice ima ultre.

Kako bih to sve uvezao i sta dobijem time?
Evo sve piše drug:

http://www.mojatv.ba/moj-izbor.html

Najbitnije je da dobijaš po 500 Mb na ultrama i pretplati i da su pozivi u grupi skoro besplatni. Samo se naplaćuje uspostava poziva u iznosu od 0,05 KM. Imaš na linku sve detaljno objašnjeno.
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#53828 Re: BHTelecom All About

Post by zippoo87 »

arnes_king wrote:Pozdrav,

Kakve su cijene TV uredjaja u BHT naspram drugih radnji? Imam NetFlat20 kuci i na mob NolimitM paket, da li mogu uzeti preko nekog od tih paketa TV, jer vidim na stranici pise samo za MojaTV?

Da li je uopste isplativo kupiti kod njih npr na rate ili je bolje npr domod ili sancta domenica?
naravno da mozes...a imas da odaberes paket koji koristis i onda ti izbaci cijenu na 12 ili 24 rate
nadji artikal koji te zanima i dole ispod odaberi paket koji ti koristis i na kraju broj rata i vidjeti ces cijenu
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#53829 Re: BHTelecom All About

Post by zippoo87 »

ElRe wrote:
mali_milojica wrote:Sta imas biti ljut na BHRT.
Pa ljudi su na aparatima,samo treba neko da stisne muda i klikne na OFF.
RTRS im duguje 22mil KM,a FTV oko 6mil na osnovu takse. FTV im duguje oko 10mil za usluge.
Prvi mjesec naplate pretplate preko EP dao je rezultat da je samo oko 47% ljudi platilo istu.
Na kraju,HRT koji ima taksu od 10€ i naplatu od 95% nije uspio kupiti prava,gdje ce onda ovi hudnici.
BHTelecom moze sve ponuditi sto nude i drugi. Mozda i jeftinije. Zasto nece je pitanje za milion KM.
Turk Telekom ceka kao zapeta puska ;-)
Telekomunikacije su malo drugacija grana privrede od ostalih. Kada se jednom korisnici izgube tesko ih je vratiti. BHT je vec izgubio vecinski udio u Sarajevu i Zenici u polju pruzanja interneta i televizije, a do sredine naredne godine ce i fiksne telefonije. Ostali su jos Tuzla i Bihac kao veci gradovi gdje je BHT dominantan. exYU prostor je grupisan na United Group, Deutsche Telekom, Telekom Austria i Telekom Srbija grupe operatora. Telekom Slovenije i BHT su jedini nezavisni operatori i samim tim mali. Logicno bi bilo ocekivati njihovo spajanje i zblizavanje u buducnosti, ali od toga nema nista. Ulazak jos jednog veceg igraca iz vana nema smisla jer se sva prava i kapaciteti kupuju na nivou regije. (Turk Telekom je svakako u problemima zbog nelikvidnosti svog trenutnog vlasnika, a drzava nema svoj, drzavni, telekom, tako da iz Turske nece nista doci). Npr Orange, Telefonica ili BT kupe sadrzaj od Bein Sporta, Cannal + za EU, ali ga ne bi mogli distribuirati "svojim korisnicima" u BiH. Vazi i za Ooredoo, Etisalat, STC, du ... Isto tako, kapacitete ne bi mogli dijeliti sa operatorom na Balkanu, jer bi za povezivanje morali placati nekim drugim operatorima a to sve kosta. Znaci BHTu slijedi:

1. nastavak stagnacije
2. sinergijai strateško partnerstvo sa Telekomom Slovenije
3. Prodaja nekoj od 3 navedene grupacije
ja se uopste ne slazem sa ovim tvojim stavkama koje si naveo,posebno sa 1.

po tebi,bht nema prostora da poveca brzinu neta,da popravi programsku semu,da zaposli vise tehnicara i smanji listu cekanja (koja im uskoro nece ni trebati,ako nastave ovako)

kako bolan nema,a najprofitabilnija firma u drzavi...ovdje uopste nije problem finansija ili trzista...ovdje je neka druga prica iz sjene u pitanju,koja veze nema sa poslovanjem i trzistem

od nekih ujedinjenja nema nista...ovo ce se unistiti i prodati ,cim EU naredi da se moraju otpustiti svi koji su visak u bht-u...cim se ocisti telekom od stranacke vojske,ide mu prodaja nekom pajdasu...zivi bili pa vidjeli

sto se mene tice,vezan sam ugovorom do polovine januara i ako se nesto bitno ne promijeni,ja takodjer prelazim na telemach...ne pada mi na pamet da placam nesto a nemam sta gledati
jos ja opet imam nacina,koristim streamove,kodi,pa mogu gledati i SK ali ovo zna koristiti 20% ljudi,sta ce stariji ljudi ,koji isto placaju
bht je jako bezobrazan i uopste ne slusa korisnike i ne prati trziste...pad je neminovnost
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#53830 Re: BHTelecom All About

Post by arnes_king »

zippoo87 wrote:
arnes_king wrote:Pozdrav,

Kakve su cijene TV uredjaja u BHT naspram drugih radnji? Imam NetFlat20 kuci i na mob NolimitM paket, da li mogu uzeti preko nekog od tih paketa TV, jer vidim na stranici pise samo za MojaTV?

Da li je uopste isplativo kupiti kod njih npr na rate ili je bolje npr domod ili sancta domenica?
naravno da mozes...a imas da odaberes paket koji koristis i onda ti izbaci cijenu na 12 ili 24 rate
nadji artikal koji te zanima i dole ispod odaberi paket koji ti koristis i na kraju broj rata i vidjeti ces cijenu
Ja sve mogu naci i to nadjem kada su u pitanju telefoni ali kad odem na TV uredjaje nigdje nemam mogucnost odabira paketa, nego samo ispod informacije za moja tv zato i pitam...
User avatar
ElRe
Posts: 10830
Joined: 12/12/2011 11:28

#53831 Re: BHTelecom All About

Post by ElRe »

zippoo87 wrote:
ja se uopste ne slazem sa ovim tvojim stavkama koje si naveo,posebno sa 1.

po tebi,bht nema prostora da poveca brzinu neta,da popravi programsku semu,da zaposli vise tehnicara i smanji listu cekanja (koja im uskoro nece ni trebati,ako nastave ovako)

kako bolan nema,a najprofitabilnija firma u drzavi...
Ja pricam o dugorocnom stanju. Ovo sto ti navodis ima smisla, ali samo za postojece korisnike. BHT odavno nije najprofitabilnija firma u drzavi, a i rezultati koji se prikazuju su dobro fingirani. Stvarno stanje je drugacije.
User avatar
PlusSA
Posts: 3174
Joined: 13/07/2011 16:51

#53832 Re: BHTelecom All About

Post by PlusSA »

Sreca BHTelecom ima jos dosta vremena da ubace Sportklub.

Valjda BHT bude imao prenos SP iz Rusije ljetos al poslje toga ce biti veselo.

Od 1000 korisnika barem njih 900 prate sport i pogotov se gleda nasa repka. Ne bi me cudilo da pola raje napravi prelazak na neki drugi operater.

Ja razmisljam da ostavim ADSL telekoma al cu ukinut mojuTV. Imam svakako jos koji mjesec ugovora pa mozda i u BHTelekomu shvate da je 5 do 12 :)
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#53833 Re: BHTelecom All About

Post by arnes_king »

Je li ovo BHT mijenjao ove NetFlat pakete? :-) :-)

Ja sam do prije par mjeseci imao netflat 10 i placao 29KM, prije par mjeseci prebacim na netflat 20 i placam oko 39KM. Sada gledam po njihovom sajtu uopste vise nema paketa 20 nego imaju netflat 15 koji kosta 43KM i netflat 25 koji je 70KM...

Kako je to moguce, sta ce sada biti sa mnom i mojim paketom i koju cu cijenu placati? Ispade da su poskupili bez ikakve najave :oops: :oops: :oops:
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#53834 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

PlusSA wrote:Sreca BHTelecom ima jos dosta vremena da ubace Sportklub.

Valjda BHT bude imao prenos SP iz Rusije ljetos al poslje toga ce biti veselo.

Od 1000 korisnika barem njih 900 prate sport i pogotov se gleda nasa repka. Ne bi me cudilo da pola raje napravi prelazak na neki drugi operater.

Ja razmisljam da ostavim ADSL telekoma al cu ukinut mojuTV. Imam svakako jos koji mjesec ugovora pa mozda i u BHTelekomu shvate da je 5 do 12 :)
Druže kako stvari stoje BH Telecomu je 12:05 :)
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#53835 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

arnes_king wrote:Je li ovo BHT mijenjao ove NetFlat pakete? :-) :-)

Ja sam do prije par mjeseci imao netflat 10 i placao 29KM, prije par mjeseci prebacim na netflat 20 i placam oko 39KM. Sada gledam po njihovom sajtu uopste vise nema paketa 20 nego imaju netflat 15 koji kosta 43KM i netflat 25 koji je 70KM...

Kako je to moguce, sta ce sada biti sa mnom i mojim paketom i koju cu cijenu placati? Ispade da su poskupili bez ikakve najave :oops: :oops: :oops:
Daj nam link za taj sajt sto gledas :roll:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#53836 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

Anestezija wrote:kako da vratim broj jedan mi blokiran nisam dopunjavo a zao mi izgubit ga lagan za zapamtit
Vesela to sve vraca :D meni je triput vratila :lol: kaze moze josh 8-)
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#53837 Re: BHTelecom All About

Post by arnes_king »

ing-ecc wrote:
arnes_king wrote:Je li ovo BHT mijenjao ove NetFlat pakete? :-) :-)

Ja sam do prije par mjeseci imao netflat 10 i placao 29KM, prije par mjeseci prebacim na netflat 20 i placam oko 39KM. Sada gledam po njihovom sajtu uopste vise nema paketa 20 nego imaju netflat 15 koji kosta 43KM i netflat 25 koji je 70KM...

Kako je to moguce, sta ce sada biti sa mnom i mojim paketom i koju cu cijenu placati? Ispade da su poskupili bez ikakve najave :oops: :oops: :oops:
Daj nam link za taj sajt sto gledas :roll:
https://www.bhtelecom.ba/4782.html

A do toga sam slucajno dosao kada sam htio provjeriti koliko cu imati ustede ako uvezem usluge pa vidim da ne mogu odabrati nikako netflat 20 nego samo 15 i 25 a ja kuci imam netflat 20 za 40KM :S
zecov
Posts: 245
Joined: 01/10/2012 12:09

#53838 Re: BHTelecom All About

Post by zecov »

arnes_king wrote:
ing-ecc wrote:
arnes_king wrote:Je li ovo BHT mijenjao ove NetFlat pakete? :-) :-)

Ja sam do prije par mjeseci imao netflat 10 i placao 29KM, prije par mjeseci prebacim na netflat 20 i placam oko 39KM. Sada gledam po njihovom sajtu uopste vise nema paketa 20 nego imaju netflat 15 koji kosta 43KM i netflat 25 koji je 70KM...

Kako je to moguce, sta ce sada biti sa mnom i mojim paketom i koju cu cijenu placati? Ispade da su poskupili bez ikakve najave :oops: :oops: :oops:
Daj nam link za taj sajt sto gledas :roll:
https://www.bhtelecom.ba/4782.html

A do toga sam slucajno dosao kada sam htio provjeriti koliko cu imati ustede ako uvezem usluge pa vidim da ne mogu odabrati nikako netflat 20 nego samo 15 i 25 a ja kuci imam netflat 20 za 40KM :S
https://www.bhtelecom.ba/index.php?id=7273

ne znam zasto ne ukinu tu staru stranicu i cijene. standardno naravno
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#53839 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

arnes_king wrote:
ing-ecc wrote: Daj nam link za taj sajt sto gledas :roll:
https://www.bhtelecom.ba/4782.html

A do toga sam slucajno dosao kada sam htio provjeriti koliko cu imati ustede ako uvezem usluge pa vidim da ne mogu odabrati nikako netflat 20 nego samo 15 i 25 a ja kuci imam netflat 20 za 40KM :S
nešto ti tu ne štima :-) da nije kakav stari link :?
hajd probaj ovo https://www.bhtelecom.ba/index.php?id=7273
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#53840 Re: BHTelecom All About

Post by arnes_king »

ing-ecc wrote:
arnes_king wrote:
ing-ecc wrote: Daj nam link za taj sajt sto gledas :roll:
https://www.bhtelecom.ba/4782.html

A do toga sam slucajno dosao kada sam htio provjeriti koliko cu imati ustede ako uvezem usluge pa vidim da ne mogu odabrati nikako netflat 20 nego samo 15 i 25 a ja kuci imam netflat 20 za 40KM :S
nešto ti tu ne štima :-) da nije kakav stari link :?
hajd probaj ovo https://www.bhtelecom.ba/index.php?id=7273
Hvala, tu je kako treba biti, znaci nemam razloga za brigu da su nesto mijenjali.

A ja na google ukucao bhtelecom netflat paketi i to je prvo sto sam dobio. A dodatno, naveo sam na prethodnom postu da mi nudi samo te pakete kada pokusam provjeriti ustedu ukoliko uvezem usluge u ono moj tim ili kako se vec zove.
User avatar
pepeljara
Posts: 6564
Joined: 22/08/2003 00:00

#53841 Re: BHTelecom All About

Post by pepeljara »

Spominjao sam situaciju od prije neki dan da je telemach dosao kod nas u dragodol/Tuzla, i uzima mahom sve korisnike....
Evo danas su zvali iz telekoma..

Dobar dan dobar dan, je li to xy, rek jeste, pa et vidim da ste dugogodisnji korisnik, redovno placate, pa nas zanima da li cete nastavljati saradnju s nama, imamo kao za vas neku nagradu, ja kontam sad ce internet podici, neka akcija, kad lik pa et kontali smo vam kredita od 5 KM ponuditi free sledeci godinu dana ak potpisem ugovor na 24 mj.
....

Mislim da je to poprilicno jeftin pokusaj u kojem nece uspjeti obzirom da je glavni razlog da za isto para dobijem 4x brzi internet..
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#53842 Re: BHTelecom All About

Post by smartXL »

:lol: :lol: :lol:

Naravno, i taj kredit bi isao na bonus racun, tako da bi mogao samo zvati bht mrezu, cak i bez mogucnoati da dokupis net.

Izgleda da planski obaraju cijenu telekomu. Na mraju ce ispast da je Dodik izuetan potez napravio, uzeo je daleko vise nego sto ce ovi za bhtelecom
zippoo87
Posts: 15622
Joined: 13/05/2009 19:04
Location: TK

#53843 Re: BHTelecom All About

Post by zippoo87 »

smartXL wrote::lol: :lol: :lol:

Naravno, i taj kredit bi isao na bonus racun, tako da bi mogao samo zvati bht mrezu, cak i bez mogucnoati da dokupis net.

Izgleda da planski obaraju cijenu telekomu. Na mraju ce ispast da je Dodik izuetan potez napravio, uzeo je daleko vise nego sto ce ovi za bhtelecom
Dodik je uzeo vece pare,ali sa tim parama nije nista napravio...tacnije barem polovinu su pokrali on i pajdasi mu...sto je iz njegovog ugla i bolje...ali i on zaboravlja da nece do smrti biti na funkciji i da kad tad valja podmiriti racun

a telekom bi donekle izvadilo samo to da puste max brzine kome mogu,zavisno od parice i da ubace besplatno HD kanale...to bi donekle zadrzalo korisnike ali ne zadugo...moraju optiku pustiti u opticaj u svim gradovima najkasnije za pola godine,inace gotovo...jer ko predje kod telemacha,vezati ce se ugovorom barem 2 godine ...tako da u najboljem slucaju se nece vracati 2 godine a za te 2 godine ce telemach sigurno jos poboljsati uslugu,pa nece imati ni razloga
po pitanju telekoma nista nije slucajno i sve se ovo svjesno radi,po nalogu
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#53844 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

Pa logicno da se nema potrebe vracati, evo dolazi i viasat epic, ne moram govoriti o nekoj tv prva (njihovim kanalima). Ljudi imaju sve bolje, a BH telecom dok se ne proda, nema sanse na trzistu, ne nude realno nista bolje od logosofta i telemacha. Opet imaju trenutno one ljude koji misle da su domaci operater, ali ce im vjerovatno rodbina dokazati da nisu vise ni domaci.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#53845 Re: BHTelecom All About

Post by arnes_king »

Mene nedavno zvali isto tako nude mi da potpisem ponovo ugovor pa cu imati 15% popusta i tih 5KM dopune mjesecno, i posto u nasem kraju nemamo drugog provajdera odlucim se da to i uradim. Sada me zovu moji kazu gospodja na salteru im rekla da to vise ne vazi jucer isteklo :-) :-)

Dodatno htio da otac prebaci na moje ime internet kako bih mogao skupljati vise bodova u bonus clubu sa svojom pretplatom i kaze im da i to vazi samo do 31.12 i da se ukida taj bonus club skroz.
User avatar
Cossack
Posts: 7146
Joined: 22/12/2002 00:00
Location: Sarajevo
Vozim: Astrilaka

#53846 Re: BHTelecom All About

Post by Cossack »

arnes_king wrote:Mene nedavno zvali isto tako nude mi da potpisem ponovo ugovor pa cu imati 15% popusta i tih 5KM dopune mjesecno, i posto u nasem kraju nemamo drugog provajdera odlucim se da to i uradim. Sada me zovu moji kazu gospodja na salteru im rekla da to vise ne vazi jucer isteklo :-) :-)

Dodatno htio da otac prebaci na moje ime internet kako bih mogao skupljati vise bodova u bonus clubu sa svojom pretplatom i kaze im da i to vazi samo do 31.12 i da se ukida taj bonus club skroz.
Za rubriku vjerovali ili ne! :run:
User avatar
ElRe
Posts: 10830
Joined: 12/12/2011 11:28

#53847 Re: BHTelecom All About

Post by ElRe »

Neka ubace jos H2, Al Jazeera Balkans HD, AJ English HD, TRT World HD, France 24 HD, Mediaset Italia, Automotorundsport, Nautical Channel, Sportskool i dosta za narednih pola godine
Ovo sam pisao na temi Telemacha, pa cu i ovdje. Navedeni kanali bar nisu skupi, a obogatili bi ponudu (mozda su neki vec i prisutni na MojaTV).
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#53848 Re: BHTelecom All About

Post by arnes_king »

Cossack wrote:
arnes_king wrote:Mene nedavno zvali isto tako nude mi da potpisem ponovo ugovor pa cu imati 15% popusta i tih 5KM dopune mjesecno, i posto u nasem kraju nemamo drugog provajdera odlucim se da to i uradim. Sada me zovu moji kazu gospodja na salteru im rekla da to vise ne vazi jucer isteklo :-) :-)

Dodatno htio da otac prebaci na moje ime internet kako bih mogao skupljati vise bodova u bonus clubu sa svojom pretplatom i kaze im da i to vazi samo do 31.12 i da se ukida taj bonus club skroz.
Za rubriku vjerovali ili ne! :run:
Upravo sam zvao 1444 i potvrdili su mi da bonus club nastaje sa postojanjem i u 2018 samo sto bodovi idu iznova. Zovem sada ovu poslovnicu u Kiseljaku i gospodja ne zeli da se javi.

Inace tu rade 2 gospodje, jedna je veoma prijatna, a ova druga koja je trenutno tu je toliko odvratna i nije prvi put da siri dezinformacije. Zvat cu se sve dok se ne javi pa cu snimiti poziv traziti da se predstavi i ispitati zasto siri dezinformacije.

Nakon toga cu uloziti zalbu protiv nje, nadam se da ce imati nekog efekta. Mnogo ljudi je zbog nje imalo velike probleme, jedne prilike kolega uzeo nov telefon medjutim kada je dosao kuci (sony neki) vidi da se displej odvaja od kucista, istog trena se vratio u poslonivu i zahtjevao da mu daju novi uredjaj.

Gospodja je to uredno odbijala i davala mu samo mogucnosti da taj salju u servis, a telefon preuzet prije 15 minuta, nema znaci ni traga na sebi jer je bukvalno samo upaljen.

Nakon duze prepirke kolega je odustao te se vratio kada je druga gospodja bila na smjeni. Ona mu je telefon bez ikakvih problema preuzela i dobio je novi ....

Krajnji bezobrazluk kako smije tako s kupcima da se ponasa, i svaki put kada se dodje tolika je to odvratnost da je za nepovjerovati.
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#53849 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

sa amaterizmom u zadnje vrijeme nece telekom daleko dogurati. meni su vec poceli zivce vaditi lagano. jebem mu mater 7 dana saljemo SMS na ultra broj koji je uvezan u Moja TV i da iskoristimo bonus za flat internet 7 dana. 7 dana nam dolaze SMS poruke da je to nemoguce jer nismo dobro poslali,a poslali sve moguce varijante vise ali jok nece pa nece. nazovem 1444 ono uporno ko papagaj ponavlja "a vi hocete kredit da dopunite ili da uplatite dodatni internet". kolege sa podrske ce nazvati ali u kurcu, da odgovore na zalbu vezano za ovaj problem ali u kurcu.
User avatar
arnes_king
Posts: 7655
Joined: 01/03/2011 00:43
Location: Bosna

#53850 Re: BHTelecom All About

Post by arnes_king »

Ima li neki broj na koji mogu podnijeti zalbu za odredjeno osoblje?

Dobio broj - 080 020 002

Upravo mi se javila gospodja iz poslovnice Kiseljak, ja zahtjevao da se predstavi nije htjela da kaze ime tako da zalba, razgovor je snimljen.
Locked