BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#51451 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

ismar88 wrote:
ing-ecc wrote:
ismar88 wrote:pozdrav,
evo ima evo već četvrti mjeseca kako sam prijavio MojaTv full paket, pa me zanima koliko traje taj period čekanja?, mislim da je ovo malo predugo.
Cim napises drugi post (broj 2) bice i MojaTV :P
evo ga, post broj dva :lol:
Stize i MojaTV :D
prelivoda
Posts: 447
Joined: 30/07/2013 13:17

#51452 Re: BHTelecom All About

Post by prelivoda »

Zašto je nestašica routera, prilikom zadnje grmljavine spržilo dosta ih i nema u Telecomu da im zamijene. Izvlače se stari Thompsoni iz šteka da se pomogne raji. Poslovnica Cazin.
CooK
Posts: 3887
Joined: 28/01/2012 19:50

#51453 Re: BHTelecom All About

Post by CooK »

prelivoda wrote:Zašto je nestašica routera, prilikom zadnje grmljavine spržilo dosta ih i nema u Telecomu da im zamijene. Izvlače se stari Thompsoni iz šteka da se pomogne raji. Poslovnica Cazin.
Neka traze iz Direkcije Tuzla da vam posalju routere u Cazin, otkako je dosao Telemach u pojedine opstine Tuzlanskog kantona puni su onih bijelih Zte koji su bolji od Thomsona. Samo koliko su lijeni ovi u Direkciji Tuzla sada kada ih zatrazite dobicete ih za 3-4 mjeseca(toliko im treba da uvedu Moja TV i ostale pakete).
wowausername
Posts: 115
Joined: 21/06/2017 18:50
Location: Sarajevo

#51454 Re: BHTelecom All About

Post by wowausername »

jarobot wrote: To je tačno. Dok je tu bio Mirza uzeo podatke od mene podigao brzinu na moja tv net na nekih 15 mb/s sa upaljenim stb-om dok nije neki krkan skonto i skreso to na 11 mb/s. Znači parica može ali ne daju.
Kad sam uzeo paket 1 u početku bilo 40 mb/s pa skresali na 30 , čak mi debil na podršci napisao da je i 18Mb/s prihvatljivo za paket 1
Ako nema tehnicke mogucnosti, tesko ces dobiti max. brzine, ali evo sto se tice korisnika gdje postoji tehnicka mogucnost za vece brzine, i koji su presli na vDSL modeme, brzina je uvijek stabilna, osim ako vam nesto ne "jede" Internet u pozadini, bio to upload ili download.

Image

Nema niko razloga lagati sto se tice brzine, kapacitet postoji.
User avatar
diablobih
Posts: 8257
Joined: 28/12/2015 02:17

#51455 Re: BHTelecom All About

Post by diablobih »

Pa logicno da ima kapacitet, da uzme telemach, imao bi kapacitet zavisno od paketa, ovako na bh telecomu mu skresu dokle mogu po ugovoru :D Ne moze me niko ubjediti da neko ne moze dobiti vise od tih 10 Mbita, kao zbog tog tehnickog kapaciteta :D
User avatar
ferratilis
Posts: 7282
Joined: 25/11/2013 16:48

#51456 Re: BHTelecom All About

Post by ferratilis »

Sta je sad vdsl? Kod mene je ovaj standardni ZTE router, jos uvijek nisu povecali brzine sto su obecali jos u maju :( Jos uvijek imam paket netflat15 :(
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#51457 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

TESLA_EDISON wrote:
AmirBaa wrote:na stranu moja gorcina prema bhtelecomu, moram pohvaliti TESLA_EDISON jer se covjek dobrovoljno javio za pomoc i meni a vidim i ostalim forumasima. Da je vise takvih ljudi (kao i svojevremeno forumas mirza, osim ako ovo nije isti covjek :) ) bhtelecom bi bio mnogo napredniji nego sto jeste :thumbup:
Nisam Mirza ali poznajemo se :).
Mi se ovdje u Mirzu zaklinjemo, koliko nam je covjek pomagao. :D
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#51458 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

irac300 wrote:
TESLA_EDISON wrote:
AmirBaa wrote:na stranu moja gorcina prema bhtelecomu, moram pohvaliti TESLA_EDISON jer se covjek dobrovoljno javio za pomoc i meni a vidim i ostalim forumasima. Da je vise takvih ljudi (kao i svojevremeno forumas mirza, osim ako ovo nije isti covjek :) ) bhtelecom bi bio mnogo napredniji nego sto jeste :thumbup:
Nisam Mirza ali poznajemo se :).
Mi se ovdje u Mirzu zaklinjemo, koliko nam je covjek pomagao. :D
Znam :D. Tebi posebno ako se ne varam. Ja sam treći po redu (iceman, Mirza pa ja). Koliko ću izdržati do ban-a vidjećemo. Nije ovdje baš poželjno pomagati ljudima, veliki brat sve pazi, čast izuzecima (znate na koga mislim, da ne bi slučajno bilo da je komentarisanje rada moderacije :D).
BTW., dokle god sam tu, učiniću sve što je do mene ;)
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#51459 Re: BHTelecom All About

Post by irac300 »

TESLA_EDISON wrote: Znam :D. Tebi posebno ako se ne varam. Ja sam treći po redu (iceman, Mirza pa ja). Koliko ću izdržati do ban-a vidjećemo. Nije ovdje baš poželjno pomagati ljudima, veliki brat sve pazi, čast izuzecima (znate na koga mislim, da ne bi slučajno bilo da je komentarisanje rada moderacije :D).
BTW., dokle god sam tu, učiniću sve što je do mene ;)
Ma pomagao je svakome, pa tako i meni. U svakom slucaju, vama svaka cast kada imate volje i zelje pomoci ljudima i ovako.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#51460 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

irac300 wrote:
TESLA_EDISON wrote: Znam :D. Tebi posebno ako se ne varam. Ja sam treći po redu (iceman, Mirza pa ja). Koliko ću izdržati do ban-a vidjećemo. Nije ovdje baš poželjno pomagati ljudima, veliki brat sve pazi, čast izuzecima (znate na koga mislim, da ne bi slučajno bilo da je komentarisanje rada moderacije :D).
BTW., dokle god sam tu, učiniću sve što je do mene ;)
Ma pomagao je svakome, pa tako i meni. U svakom slucaju, vama svaka cast kada imate volje i zelje pomoci ljudima i ovako.
Lahko je to. Stavim se u vašu kožu. Samim tim, ruka sama leti ka tastaturi :).
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#51461 Re: BHTelecom All About

Post by febo_acm »

I kada ne budes tu napravit ces novi acc i ponovo pomagati ljudima, bas kao i 10 puta do sada :D
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#51462 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

sta ce tesla uhljup jos jedan, on se nasao nesto pomagati ljudima, lazu narod, lazu, vjerujte meni :mrgreen:

salim se ja, neka tesle, trebali su i iceman i mirza ostati (ako ovo sve nije isti lik :mrgreen: ), kad vec podska u telekomu kasni u svemu da se bar ovako ublaze problemi kod raje :thumbup:
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#51463 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

febo_acm wrote:I kada ne budes tu napravit ces novi acc i ponovo pomagati ljudima, bas kao i 10 puta do sada :D
A banuju ga kao samo zato što tu pomaže? Nema šanse.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#51464 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Znaci, kap koja je prelila čašu,

Odem sa starijom u poslovnicu BHT-a na dobrinji po besplatne megabajte koje ima kao nagradu za sve Perice na kraju školske godine i dobijem odgovor da NE MOZE DOBITI BESPLATNE MEGABAJTE jer je taj broj uvezan u moj izbor.
Svaka vam časti, onog trenutka kad isplatim telefone koje sam kod vas uzeo gasim sve i jednu uslugu koji imam kod vas.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#51465 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

Pa dobro, to je u jednu ruku i logično jer je taj broj već dobio benefite opcije moj izbor.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#51466 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

TESLA_EDISON wrote:Pa dobro, to je u jednu ruku i logično jer je taj broj već dobio benefite opcije moj izbor.
Dobio je benefite koji se redovno placaju, ovaj benefite je nesto sto bi trebala dobiti kao odličan učenik. Taman da ima 10 GB svaki mjesec trebala je dobiti kao odličan učenik. Njena tužna faca kad je izašla bez nagrade je nesto sto nije zaslužila.
Sto se mene tice Goodbye forever
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#51467 Re: BHTelecom All About

Post by smartXL »

:twisted:
TESLA_EDISON wrote:Pa dobro, to je u jednu ruku i logično jer je taj broj već dobio benefite opcije moj izbor.
Ako ne znas citat onda zamoli nekog da ti procita i objasni sta pise u ovoj akciji. Cak fino pise da dodjeljeni bonus nema prioritet izmedju ostalog na dodjeljenih 500MB u okviru mojatv moj izbor. Znaci ne pise da se ne moze kombinovati nego samo da nema prioritet u potrosnji.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#51468 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

smartXL wrote::twisted:
TESLA_EDISON wrote:Pa dobro, to je u jednu ruku i logično jer je taj broj već dobio benefite opcije moj izbor.
Ako ne znas citat onda zamoli nekog da ti procita i objasni sta pise u ovoj akciji. Cak fino pise da dodjeljeni bonus nema prioritet izmedju ostalog na dodjeljenih 500MB u okviru mojatv moj izbor. Znaci ne pise da se ne moze kombinovati nego samo da nema prioritet u potrosnji.
Benefit na Benefit, bonus na bonus,... Pa ne mere da j3be rak raka. Kažem samo da je to logično što ne može jer kad je broj u moj izbor opciji on nije ultra. On je moj izbor a ta opcija nije predviđena za moj izbor. Ne znam čemu čuđenje kad sve ovo isto piše u specifičnim uslovima. Samo malo informisanja i nema problema.
didgeridoo
Posts: 1738
Joined: 26/06/2006 13:50
Location: ...za dobro ili lose

#51469 Re: BHTelecom All About

Post by didgeridoo »

zateznistub wrote:Znaci, kap koja je prelila čašu,

Odem sa starijom u poslovnicu BHT-a na dobrinji po besplatne megabajte koje ima kao nagradu za sve Perice na kraju školske godine i dobijem odgovor da NE MOZE DOBITI BESPLATNE MEGABAJTE jer je taj broj uvezan u moj izbor.
Svaka vam časti, onog trenutka kad isplatim telefone koje sam kod vas uzeo gasim sve i jednu uslugu koji imam kod vas.
Taj ko ti je to rekao odmah uzmi podatke i prijavi ga nadredjenom. Imaju pravo na akciju i oni brojevi koji su uvuceni u MojIzbor.
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#51470 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Jel ja ne znam citati ili sta?
Korištenje bonusa iz ove akcije nema prioritet u odnosu na korištenje saobraćaja sa Bonus accounta iz inicijalnog paketa Ultra start paketa, nema prioritet u odnosu na dokupe iz redovne ponude, nema prioritet u odnosu na dodjeljenih 500 MB u okviru usluge „MojaTV moj izbor“ i nema prioritet u odnosu na dodijeljeni mobilni internet u okviru akcije prenosa broja u mrežu BH Telecoma. Svi uvjeti koji se primjenjuju na opcije dokupa iz redovne ponude će se primjenjivati bez izmjena i korištenje saobraćaja iz ove akcijske ponude, neće ni na koji način uticati na pomenute uvjete dokupa iz redovne ponude;
https://www.bhtelecom.ba/vijest+M5593d1f89da.html
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#51471 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

Zbog ove gluposti imaju mahanje čim otplati telefone.
Nakon 7 godina moje tv, preko 17 godina mobilne imate mahanje...
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#51472 Re: BHTelecom All About

Post by smartXL »

TESLA_EDISON wrote: Jesi ti napušten? O čemu pričaš?
Benefit na Benefit, bonus na bonus,... Pa ne mere da j3be rak raka. Kažem samo da je to logično što ne može jer kad je broj u moj izbor opciji on nije ultra. On je moj izbor a ta opcija nije predviđena za moj izbor. Ne znam čemu čuđenje kad sve ovo isto piše u specifičnim uslovima. Samo malo informisanja i nema problema.
Kupis ultra start paket, dobijes bonus KM i dobijes bonus net. Kako ne moze bonus na bonus?
Last edited by smartXL on 23/06/2017 13:28, edited 1 time in total.
User avatar
Rugafet
Posts: 4717
Joined: 14/12/2015 17:52

#51473 Re: BHTelecom All About

Post by Rugafet »

Ohoho sta je ovo i zateznom puko film ha ha. Hajde i vrijeme je bilo :thumbup:
User avatar
febo_acm
Posts: 10238
Joined: 10/02/2009 17:00
Location: SARAJEVO

#51474 Re: BHTelecom All About

Post by febo_acm »

Ja sam do prije par godina placao mjesecno po 250-300 Km za usluge BHTelecomu. Telefon, internet i tri pretplate za mobitel sa uredjajem. I gospodja na salteru mi je rekla nismo mi jedini da morate koristiti nase usluge kada sam se zalio... Zato jedno po kedno i danas nemam nista od njih. Neka ja njima nisam bitan i mogu oni bez mene i svima dobro.
User avatar
Tesla Edison
Posts: 8364
Joined: 08/05/2017 19:17

#51475 Re: BHTelecom All About

Post by Tesla Edison »

febo_acm wrote:Ja sam do prije par godina placao mjesecno po 250-300 Km za usluge BHTelecomu. Telefon, internet i tri pretplate za mobitel sa uredjajem. I gospodja na salteru mi je rekla nismo mi jedini da morate koristiti nase usluge kada sam se zalio... Zato jedno po kedno i danas nemam nista od njih. Neka ja njima nisam bitan i mogu oni bez mene i svima dobro.
Nadam se da te onda nećemo više gledati ovdje.
Locked