BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#34301 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

ja sam amoniman wrote:
kakaljin wrote:
ja sam amoniman wrote: Jel moguce da ti ili drugi ne mozete da vidite direktnu povezanost izmedju cijena usluga i troskova ze prekobrojne zaposlene
Pa zato i ne mogu da ponude nize cijene i bolju uslugu, zato i prodaju jebenu gigu za 13 km jer valja namirit plate i to visoke plate tolikim uhljupima
Samo cu ti reci ovo i dalje nema rasprave.

Ako je meni ta cijena prihvatljiva, mene zaboli neka stvar zasto je ta cijena tolika. A ako nije prihvatljiva onda trazim sta mi je prihvatljivo ili sta ima drugi operater i predjem kod njega.
Samo mi reci koja je to tebi cijena prihvatljiva, navedi ijednu uslugu u kojoj je bht povoljniji u odnosu na druge operatere

Za probudjene zaposlene uhljupe koji dezuraju na temi
ma koje je to diro i probudio iz medvjeđeg zimskog sna
Ponovo procitaj sta sam napisao i skontaj sta pise.
Dalje objasnjavanje neces dobiti, jer moras sam skontati sta pisac zeli reci.
User avatar
ja sam amoniman
Posts: 610
Joined: 03/09/2015 18:49

#34302 Re: BHTelecom All About

Post by ja sam amoniman »

supercali wrote:Anonimni nem9j svijet ravnati po sebi
Ja tu gigu robijam besplatno a nisam na tom paketu od 40 maraka
Kako? Pa fino na pretplati sam od 30 uz akciji 200% koja mi istice iduce godine za mene je to zasada najbolja ponuda
Kad istekne ugovor onda cu traziti ono sto mi odgovara
Auu jake razlike izmedju 30 i 40 km
Malo pogledaj bolje tabele pa ces vidjet da je 90 % posto korisnika na ultri a to znaci u prosjeku 10 tak maraka mjesecno

Ta akcija vise ne postoje pa nemoj pricat o proslom vremenu i kad istekne vecini korisnila onda ce tek da krene osipanje i kuknjava bht uhljupa
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#34303 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#34304 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

ja sam amoniman wrote:
supercali wrote:Anonimni nem9j svijet ravnati po sebi
Ja tu gigu robijam besplatno a nisam na tom paketu od 40 maraka
Kako? Pa fino na pretplati sam od 30 uz akciji 200% koja mi istice iduce godine za mene je to zasada najbolja ponuda
Kad istekne ugovor onda cu traziti ono sto mi odgovara
Auu jake razlike izmedju 30 i 40 km
Malo pogledaj bolje tabele pa ces vidjet da je 90 % posto korisnika na ultri a to znaci u prosjeku 10 tak maraka mjesecno

Ta akcija vise ne postoje pa nemoj pricat o proslom vremenu i kad istekne vecini korisnila onda ce tek da krene osipanje i kuknjava bht uhljupa
Kojeg operatera koristis?
Jesi li zadovoljan njegovom uslugom?
Ako nisi zasto ne promjenis operatera sa kojim ces biti zadovoljan?
User avatar
supercali
Posts: 23942
Joined: 06/07/2014 12:30

#34305 Re: BHTelecom All About

Post by supercali »

ja sam amoniman wrote:
supercali wrote:Anonimni nem9j svijet ravnati po sebi
Ja tu gigu robijam besplatno a nisam na tom paketu od 40 maraka
Kako? Pa fino na pretplati sam od 30 uz akciji 200% koja mi istice iduce godine za mene je to zasada najbolja ponuda
Kad istekne ugovor onda cu traziti ono sto mi odgovara
Auu jake razlike izmedju 30 i 40 km
Malo pogledaj bolje tabele pa ces vidjet da je 90 % posto korisnika na ultri a to znaci u prosjeku 10 tak maraka mjesecno

Ta akcija vise ne postoje pa nemoj pricat o proslom vremenu i kad istekne vecini korisnila onda ce tek da krene osipanje i kuknjava bht uhljupa
pljujes na cijene i kazes vidis oni su skuplji za 5 feninga a onda kazes au jake razlike :-)
boli mene neka stvar jeli 99,9999999% na ultri ako ja nisam
ja gledam sebe i sta meni odgovara a ne sta odgovara ostalim 90% korisnicima ili bilo kome drugom
tu akciju od 200% jos uvijek koristim tako da mogu jos uvijek pricati o njoj
kad istekne onda cu gledati sta mi je najpovoljnije

mrzim kad neko pljuje i sto treba i sto ne treba i sto na istinu doda jos stvari koje nisu na mjestu
User avatar
ja sam amoniman
Posts: 610
Joined: 03/09/2015 18:49

#34306 Re: BHTelecom All About

Post by ja sam amoniman »

ing-ecc wrote:Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
Gdje to, na bht nije sigurno
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#34307 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

ja sam amoniman wrote:
ing-ecc wrote:Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
Gdje to, na bht nije sigurno
Kod svih jeste samo kod tebe nije. :P Imas li ti neku dijagnozu ustanovljenu od kolega lijecnika? :?
klej
Posts: 244
Joined: 10/02/2013 18:01

#34308 Re: BHTelecom All About

Post by klej »

ing-ecc wrote:Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
da vidim mozes li pisati ontopic :D evo, meni je, itekako, interesantan i potreban mobilni internet, pa cu te zamoliti da mi pojasnis kako od bht-a mogu dobiti te 4 gige za 10 KM? unaprijed hvala na odgovoru, samo se nadam da ce odgovor biti konkretan i tacan
User avatar
ja sam amoniman
Posts: 610
Joined: 03/09/2015 18:49

#34309 Re: BHTelecom All About

Post by ja sam amoniman »

kakaljin wrote:
ja sam amoniman wrote:
supercali wrote:Anonimni nem9j svijet ravnati po sebi
Ja tu gigu robijam besplatno a nisam na tom paketu od 40 maraka
Kako? Pa fino na pretplati sam od 30 uz akciji 200% koja mi istice iduce godine za mene je to zasada najbolja ponuda
Kad istekne ugovor onda cu traziti ono sto mi odgovara
Auu jake razlike izmedju 30 i 40 km
Malo pogledaj bolje tabele pa ces vidjet da je 90 % posto korisnika na ultri a to znaci u prosjeku 10 tak maraka mjesecno

Ta akcija vise ne postoje pa nemoj pricat o proslom vremenu i kad istekne vecini korisnila onda ce tek da krene osipanje i kuknjava bht uhljupa
Kojeg operatera koristis?
Jesi li zadovoljan njegovom uslugom?
Ako nisi zasto ne promjenis operatera sa kojim ces biti zadovoljan?
Ultra karticu sa istim brojem imam od oktobra 2000.g. Kada je izasla i kada sam medju prvima kupio i zato imam vise pravo da kritikujem bht uhljupe od 99% njih ovdje koji tada nisu ni znali sta je mobitel dok sam ja tada imao i top model mobitela tog vremena ericson t28 placen 8 stoja
Unazad godinu-dvije od kako je viber i whatsapp postao masovna pojava a mobilni internet potreba placao sam uhljupima po pola marke na dan ili 13 km za gigu i to im nikada necu halalit kao sto neko rece, dok konacno nisam skoro prenio broj na haloo gdje imam gigu za 5 km a i povoljniju cijenu po minuti od 0,18 spram bezobraznih 0,28 bht degena i hvala RAKu sto je omogucio prenos broja i sad je fora sto imam bht broj a nisam korisnik uhljupa
Ima li ti sta nejasno
User avatar
ja sam amoniman
Posts: 610
Joined: 03/09/2015 18:49

#34310 Re: BHTelecom All About

Post by ja sam amoniman »

krakatoa wrote:
ja sam amoniman wrote:Prijavljen ti je post
Ti si maharadža jedan veliki DEBIL!!! Gilipteru!
Po drugi put si prijavljen, posto nema reakcije izgleda da imas neku zastitu
Bude li tako i ako ti ne budu htjeli nista mozemo i drugacije
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#34311 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

klej wrote:
ing-ecc wrote:Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
da vidim mozes li pisati ontopic :D evo, meni je, itekako, interesantan i potreban mobilni internet, pa cu te zamoliti da mi pojasnis kako od bht-a mogu dobiti te 4 gige za 10 KM? unaprijed hvala na odgovoru, samo se nadam da ce odgovor biti konkretan i tacan
evo ovdje :-D :-D

https://www.bhtelecom.ba/5545.html
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#34312 Re: BHTelecom All About

Post by krakatoa »

......
Last edited by krakatoa on 16/09/2015 20:04, edited 1 time in total.
User avatar
krakatoa
Posts: 1068
Joined: 23/05/2015 07:48

#34313 Re: BHTelecom All About

Post by krakatoa »

.....
User avatar
ja sam amoniman
Posts: 610
Joined: 03/09/2015 18:49

#34314 Re: BHTelecom All About

Post by ja sam amoniman »

klej wrote:
ing-ecc wrote:Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
da vidim mozes li pisati ontopic :D evo, meni je, itekako, interesantan i potreban mobilni internet, pa cu te zamoliti da mi pojasnis kako od bht-a mogu dobiti te 4 gige za 10 KM? unaprijed hvala na odgovoru, samo se nadam da ce odgovor biti konkretan i tacan
Ne mozes nikako vidis da su u ocaju jadnici pobrkali kruske i jabuke, daje ti link na ponudu koja je iskljucivo na DATA SIM bez govornog saobracaja a ta ponuda je tek od 1.sept poboljsana inace su uhljupi davali 500 mb bez ugovora a gigu tek uz ugovor na 2 godine a sve za 11,7 km i sad ovaj ocajnik mase sa tom ponudom koja je tek 15 dana aktivna
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#34315 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

ja sam amoniman wrote:
kakaljin wrote:
ja sam amoniman wrote: Auu jake razlike izmedju 30 i 40 km
Malo pogledaj bolje tabele pa ces vidjet da je 90 % posto korisnika na ultri a to znaci u prosjeku 10 tak maraka mjesecno

Ta akcija vise ne postoje pa nemoj pricat o proslom vremenu i kad istekne vecini korisnila onda ce tek da krene osipanje i kuknjava bht uhljupa
Kojeg operatera koristis?
Jesi li zadovoljan njegovom uslugom?
Ako nisi zasto ne promjenis operatera sa kojim ces biti zadovoljan?
Ultra karticu sa istim brojem imam od oktobra 2000.g. Kada je izasla i kada sam medju prvima kupio i zato imam vise pravo da kritikujem bht uhljupe od 99% njih ovdje koji tada nisu ni znali sta je mobitel dok sam ja tada imao i top model mobitela tog vremena ericson t28 placen 8 stoja
Unazad godinu-dvije od kako je viber i whatsapp postao masovna pojava a mobilni internet potreba placao sam uhljupima po pola marke na dan ili 13 km za gigu i to im nikada necu halalit kao sto neko rece, dok konacno nisam skoro prenio broj na haloo gdje imam gigu za 5 km a i povoljniju cijenu po minuti od 0,18 spram bezobraznih 0,28 bht degena i hvala RAKu sto je omogucio prenos broja i sad je fora sto imam bht broj a nisam korisnik uhljupa
Ima li ti sta nejasno
Ja koristim BHT broj mobitela od 1997. godine tako da ti to sto govoris da koristis odavno nepije vode kod mene. I prvi telefon mi je bio Nokia 8110. i jos mi je u kuci i u funkciji. Vidim da si skoro dvije godine koristio mobilni internet po najskupljoj tarifi i ukupno si mjesecno placao vise nego da si uzeo pretplatu ili neku opciju i imao bi za jeftinije novce uzeti internet. Tako da si ti sam kriv sto si vise placao kada si mogao jeftinije proci za istu uslugu, niko ti drugi nije kriv. A posto si presao na haloo neznam sta te vise zadrzava na ovoj temi da pises kada si kod drugog operatera, a ako imas neku uslugu od BHT-a onda pricaj o toj usluzi jesi li zadovoljan ili nisi i sta o toj usluzi imaju iskustva drugi korisnici, a ako nemas niti jednu uslugu ne razumijem sto blatis operatera kada ne koristis njegovove usluge. Jer ni ja nemam pravo da blatim primjera radi Logosoft jer ga nemam, mogu samo da pricam o onome sto koristim.
klej
Posts: 244
Joined: 10/02/2013 18:01

#34316 Re: BHTelecom All About

Post by klej »

kakaljin wrote:
klej wrote:
ing-ecc wrote:Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
da vidim mozes li pisati ontopic :D evo, meni je, itekako, interesantan i potreban mobilni internet, pa cu te zamoliti da mi pojasnis kako od bht-a mogu dobiti te 4 gige za 10 KM? unaprijed hvala na odgovoru, samo se nadam da ce odgovor biti konkretan i tacan
evo ovdje :-D :-D

https://www.bhtelecom.ba/5545.html
ok, solidna ponuda. ni 2 gige nisu lose za ovu cijenu. ali, nece vise baka u drenjke :D nema te sile koja ce me vise nagovoriti na potpisivanje nekakvih vremenskih ugovora, kako sa bht-om, tako bilo kojim drugim operaterom. uzmem sto mi zadovoljava potrebe, ako nisam zadovoljan uslugom razduzim se i vozdra. pogledam i temu tm-a i vidim i tamo kmece na kvalitet usluga. tako da, ako bih se i odlucio za ovaj mnet, isao bih samo na ovu opciju 2G za 11,70 KM, nista drugo ne dolazi u obzir. mana je jedino sto ta ponuda nije vezana za sim broj
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#34317 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

ja sam amoniman wrote:
klej wrote:
ing-ecc wrote:Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
da vidim mozes li pisati ontopic :D evo, meni je, itekako, interesantan i potreban mobilni internet, pa cu te zamoliti da mi pojasnis kako od bht-a mogu dobiti te 4 gige za 10 KM? unaprijed hvala na odgovoru, samo se nadam da ce odgovor biti konkretan i tacan
Ne mozes nikako vidis da su u ocaju jadnici pobrkali kruske i jabuke, daje ti link na ponudu koja je iskljucivo na DATA SIM bez govornog saobracaja a ta ponuda je tek od 1.sept poboljsana inace su uhljupi davali 500 mb bez ugovora a gigu tek uz ugovor na 2 godine a sve za 11,7 km i sad ovaj ocajnik mase sa tom ponudom koja je tek 15 dana aktivna
Pa pitao je kako moze dobiti 4 GB za 11,70 KM sa PDV-om i dao sam mu link iz trenutne ponude. Kakave veze imaju prijasnje opcije kada je covjek trazio ponudu i dobio je. A sta fali ovoj DATA SIM, uparenoj sa WIFI routerom i gdje god se nalazis imas internet ukljucen i mozes preko WIFI-a koristiti internet. U cemu je problem.
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#34318 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

klej wrote:
kakaljin wrote:
klej wrote:
da vidim mozes li pisati ontopic :D evo, meni je, itekako, interesantan i potreban mobilni internet, pa cu te zamoliti da mi pojasnis kako od bht-a mogu dobiti te 4 gige za 10 KM? unaprijed hvala na odgovoru, samo se nadam da ce odgovor biti konkretan i tacan
evo ovdje :-D :-D

https://www.bhtelecom.ba/5545.html
ok, solidna ponuda. ni 2 gige nisu lose za ovu cijenu. ali, nece vise baka u drenjke :D nema te sile koja ce me vise nagovoriti na potpisivanje nekakvih vremenskih ugovora, kako sa bht-om, tako bilo kojim drugim operaterom. uzmem sto mi zadovoljava potrebe, ako nisam zadovoljan uslugom razduzim se i vozdra. pogledam i temu tm-a i vidim i tamo kmece na kvalitet usluga. tako da, ako bih se i odlucio za ovaj mnet, isao bih samo na ovu opciju 2G za 11,70 KM, nista drugo ne dolazi u obzir. mana je jedino sto ta ponuda nije vezana za sim broj
Jeste sim broj koji se koristi samo za sms i internet. Znaci dobijes novi broj sa sim karticom i Uparen sa wifi routerom imas internet na telefonu.

Tvoja je stvar sta ti treba i isplatili ti se potpisivati ugovore. To je ponuda.

Ja koritim mnet mflat 2 i isto je uparen sa WIFI routerom koji sam dobio za 1 KM jer sam potpisao ugovor na 24 mjeseca, ja sam zadovoljan.


Pozdrav
Last edited by kakaljin on 16/09/2015 20:19, edited 1 time in total.
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#34319 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

ja sam amoniman wrote:
klej wrote:
ing-ecc wrote:Sve je lako dok je 1 Giga 3 markice a recimo 4 Gige dobijes za 10 KM. :)
da vidim mozes li pisati ontopic :D evo, meni je, itekako, interesantan i potreban mobilni internet, pa cu te zamoliti da mi pojasnis kako od bht-a mogu dobiti te 4 gige za 10 KM? unaprijed hvala na odgovoru, samo se nadam da ce odgovor biti konkretan i tacan
Ne mozes nikako vidis da su u ocaju jadnici pobrkali kruske i jabuke, daje ti link na ponudu koja je iskljucivo na DATA SIM bez govornog saobracaja a ta ponuda je tek od 1.sept poboljsana inace su uhljupi davali 500 mb bez ugovora a gigu tek uz ugovor na 2 godine a sve za 11,7 km i sad ovaj ocajnik mase sa tom ponudom koja je tek 15 dana aktivna
A koliko cesto ti koristis svoje teske terapije? :P
User avatar
ja sam amoniman
Posts: 610
Joined: 03/09/2015 18:49

#34320 Re: BHTelecom All About

Post by ja sam amoniman »

Cuj kakav je problem
Nikakav ba, samo sto i dalje nemas internet na svom broju kad nisi u kuci na wi fi
Eto nikakv drugi nema :lol:
User avatar
ing-ecc
Posts: 18125
Joined: 31/03/2013 09:58

#34321 Re: BHTelecom All About

Post by ing-ecc »

ja sam amoniman wrote:Cuj kakav je problem
Nikakav ba, samo sto i dalje nemas internet na svom broju kad nisi u kuci na wi fi
Eto nikakv drugi nema :lol:
A jesi li ikad cuo za mobilni internet iz betonske cigle?
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#34322 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

ja sam amoniman wrote:Cuj kakav je problem
Nikakav ba, samo sto i dalje nemas internet na svom broju kad nisi u kuci na wi fi
Eto nikakv drugi nema :lol:
Kako nisi kada taj wifi router ide zajedno sa tobom gdje god ti ides.

Ti fakat ne znas ni sta postoji ni sta ima u ponudi.

ovoj je taj router

https://www.bhtelecom.ba/usbmodemi-deta ... pi1[uid]=7

Image
User avatar
ja sam amoniman
Posts: 610
Joined: 03/09/2015 18:49

#34323 Re: BHTelecom All About

Post by ja sam amoniman »

kakaljin wrote:

Jeste sim broj koji se koristi samo za sms i internet. Znaci dobijes novi broj sa sim karticom i Uparen sa wifi routerom imas internet na telefonu.

Tvoja je stvar sta ti treba i isplatili ti se potpisivati ugovore. To je ponuda.

Ja koritim mnet mflat 2 i isto je uparen sa WIFI routerom koji sam dobio za 1 KM jer sam potpisao ugovor na 24 mjeseca, ja sam zadovoljan.


Pozdrav
Znas sta je fora? Sto ja tu karticu imam na laptopu i to uz ugovor na 2 godine jer samo se tako mogao dobiti dzaba stick i pisljiva giga
Htio i odjavit ali uhljupi trazili da platim 55 km za stick :? Pa sam odusto
U medjuvremenu izadje ovo poboljsanje pa je sada ok
klej
Posts: 244
Joined: 10/02/2013 18:01

#34324 Re: BHTelecom All About

Post by klej »

@kakaljin, koristim premi paket jos od testne faze. prvo sam potpisao ugovor na 24 mjeseca zbog opreme. nakon toga jedan mobitel na 24 mjeseca, a sada imam jos dva mob-a za otplatiti (ukupno sam uzeo 4 mobitela). na vikendici imam onaj mojatv paket sa domacim kanalima, opet na 24 rate zbog opreme (istice negdje iduceg ljeta ugovor). supruga koristi midi, a sin ultru. eh, sad. hajd' sto konkurencija izbacuje nove, povoljne ponude, nego ih izbacuje i bht kroz nove pakete, a ja vezan ugovorom i mlati usima. placaj skoro dvije stoje mjesecno, a beneficija i novih pogodnosti nema. rekoh vec, nece vise baka u drijenjke.

i, da, da ne bude da @ing izbjegava razgovor i odgovor na postavljeni upit. javio mi se na pp i kroz par pisanja sve pojasnio. i ovim putem mu se zahvaljujem
kakaljin
Posts: 11653
Joined: 14/03/2008 12:30
Location: Sarajevo
Contact:

#34325 Re: BHTelecom All About

Post by kakaljin »

ja sam amoniman wrote:
kakaljin wrote:

Jeste sim broj koji se koristi samo za sms i internet. Znaci dobijes novi broj sa sim karticom i Uparen sa wifi routerom imas internet na telefonu.

Tvoja je stvar sta ti treba i isplatili ti se potpisivati ugovore. To je ponuda.

Ja koritim mnet mflat 2 i isto je uparen sa WIFI routerom koji sam dobio za 1 KM jer sam potpisao ugovor na 24 mjeseca, ja sam zadovoljan.


Pozdrav
Znas sta je fora? Sto ja tu karticu imam na laptopu i to uz ugovor na 2 godine jer samo se tako mogao dobiti dzaba stick i pisljiva giga
Htio i odjavit ali uhljupi trazili da platim 55 km za stick :? Pa sam odusto
U medjuvremenu izadje ovo poboljsanje pa je sada ok
Cuj kakav je problem
Nikakav ba, samo sto i dalje nemas internet na svom broju kad nisi u kuci na wi fi
Eto nikakv drugi nema :lol:
Kakva ti je onda ovo izjava, ako imas uslugu :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Locked