BHTelecom All About

Hardware, software, mobiteli, programiranje, internet...

Moderator: Benq

Locked
made_in_sarajevo
Posts: 5584
Joined: 06/05/2013 23:05

#31126 Re: BHTelecom All About

Post by made_in_sarajevo »

Dakle opet nevjerovatno. S6 ima na svim paketima, lg g4 samo na odredjenim paketima. Onda se cude kad im raja psuje i svasta govore. Tjeraju me da idem na 50km,a na trosik toliko mjesecno da bi mogao kupiti mobitel. Ovo je garant neki pametnjakovic dosao na poziciju pa se pravi pametan. Bravo telekom svaki dan u svakom pogledu vi ste gori
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#31127 Re: BHTelecom All About

Post by smartXL »

Znaci od 1.7. nema vise starih ultra tarifa. E svaka im cast. Smart je daleko bolje od ultra surfa. Debilizam, kupe fore od drugih sa obracunskom pa je dizu. Sto ne dizu brzinu neta, nek se ugledaju na TM ccc
Vidal89
Posts: 1012
Joined: 18/01/2013 02:26

#31128 Re: BHTelecom All About

Post by Vidal89 »

Dopunio kredit na trafici, jos mi nije doslo. Sta da radim ako je ona pogrijesila, koliko mi traje reklamacija???
kazo
Posts: 1518
Joined: 08/03/2012 19:57

#31129 Re: BHTelecom All About

Post by kazo »

Vidal89 wrote:Dopunio kredit na trafici, jos mi nije doslo. Sta da radim ako je ona pogrijesila, koliko mi traje reklamacija???
Mozda 10 minuta, pisi propalo. Jedino, ako imas onaj racun pa da pokusas nesto, ovako...
User avatar
skafiskafsnjak
Posts: 31541
Joined: 16/04/2011 18:46

#31130 Re: BHTelecom All About

Post by skafiskafsnjak »

skafiskafsnjak wrote:Majka mi je imala mini 15 na akciji 200%.

A sad istekao ugovor... Da li ima neka akcija da malo ustedi ... ? Internet ne koristi, znaci samo pozivi i sms .
:zoka:
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#31131 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

Do 20% popusta na pretplatu i na 12 rata uz potpis na 24 mjeseca:

https://www.bhtelecom.ba/portalnovost+M5bcfe16c81d.html
User avatar
zateznistub
Posts: 15515
Joined: 29/07/2010 13:55
Location: Down Under

#31132 Re: BHTelecom All About

Post by zateznistub »

made_in_sarajevo wrote:Dakle opet nevjerovatno. S6 ima na svim paketima, lg g4 samo na odredjenim paketima. Onda se cude kad im raja psuje i svasta govore. Tjeraju me da idem na 50km,a na trosik toliko mjesecno da bi mogao kupiti mobitel. Ovo je garant neki pametnjakovic dosao na poziciju pa se pravi pametan. Bravo telekom svaki dan u svakom pogledu vi ste gori
http://www.vipnet.hr/mobiteli/na-pretpl ... b_idmanu=4
veliki_ah
Posts: 1083
Joined: 28/09/2008 23:42

#31133 Re: BHTelecom All About

Post by veliki_ah »

A ne daj Boze uputiti neko pojasnjenje ili izvinjenje zbog onog kvara od par sati prije 2-3 dana.. Al zato iz pastete iskacu zbog debilinih promocija svojih precijenjenih usluga..
Covjek ne moze da vjeruje kako su debilna firma, bas kao da te neko namjerno zajebaje i testira da vidi tvoju reakciju..
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#31134 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

E hebi ga sad. Inace sve na ovom svijetu i tvom zivotu funkcionise perfektno i bez gresaka i kvarova? Ili je samo do nadrkanog mentaliteta svojstvenog covjeku ovog podneblja koji ima potrebu da sve gleda kroz crno-sivie naocale i da hebe majku svima onako odreda. Do podne mrzi samo sebe, a od podne cijeli svijet.
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#31135 Re: BHTelecom All About

Post by quarterback »

Pitanje:
ako mi crkne moja tv kao sto je crkla neki dan, bh telecom treba

a) snimiti automatsku govornu poruku koja ce se pustati svakome ko nazove na 1444 i glasi: "postovani, u toku je oklanjanje kvara na mojoj tv, ocekujemo da ce problemi biti rijeseni ubrzo, hvala na razumjevanju, za pristup operateru pritisnite 0"

b) uciniti broj za podrsku nedostupnim jer pola drzave zove da jebe majku sto moja tv ne radi i pita se jel kvar do njih ili je kvar globalan i onda su jos iznerviraniji jer nikoga ne mogu dobiti da im kaze u cemu je i gdje je problem, jer ako je problem u telecomu - ko ga grebe, bice rijeseno nekad, ako je problem u mojoj zici ili stbu onda je to samo moj problem i moram prijaviti kvar... medjutim korisnik to ne moze znati jer nema sanse da prodje do podrske


mislim da bi svaka firma sa gramom mozga uradila A, jedino BH Telecom uradi B

radi toga tj debilnog odnosa prema korisniku sam danas otisao po eronet hej paket iako sam bio korisnik bh mobilne od kada je sim kartica spustena sa 1000 KM na 400, a ne mogu garantovati da cu ostati i na mojoj tv nakon sto mi isteknu 2 godine za tablet


kako od dugogodisnjeg zadovoljnog korisnika napraviti nekoga ko mrzi telecom u svega par dana - cestitam, uspjeli ste! i to je jedino sto ste uspjeli
User avatar
Pitarrr82
Posts: 11865
Joined: 01/03/2011 14:17
Location: Lovely jubbly land...

#31136 Re: BHTelecom All About

Post by Pitarrr82 »

Kad je uopce bio taj prekid, utorak? Znam da sam tada dosao kuci i bilo je neko obavjestenje, nesto na tv-u...
veliki_ah
Posts: 1083
Joined: 28/09/2008 23:42

#31137 Re: BHTelecom All About

Post by veliki_ah »

mirza_15 wrote:E hebi ga sad. Inace sve na ovom svijetu i tvom zivotu funkcionise perfektno i bez gresaka i kvarova? Ili je samo do nadrkanog mentaliteta svojstvenog covjeku ovog podneblja koji ima potrebu da sve gleda kroz crno-sivie naocale i da hebe majku svima onako odreda. Do podne mrzi samo sebe, a od podne cijeli svijet.
Nit sam nadrkan, nit mirzim koga, al očekuje čovjek neku vrstu poštovanja ili bilo čega kada plaćaš stotine maraka za usluge, koje toliko svakako ne vrijede. I što sada ja kada dođem s posla umoran i nervozan moram još i strepiti imam li jebene televizije ili interneta, koju sam platio i koju masno plaćam, i očekujem da me makar malo opusti.. Jel toliko teško poslati tu generičku poruku i reći "jbg, izvinite, bio kvar,vidjećemo da ne bude više"? Zato ide ta glupa poruka za svaki idiotluk. Kad je isključivati ljude i kad je zajebati nekoga, nigdje poruke..

Telemach jesu pičke, ali makar imaju taj korektan odnos prema potrošačima..
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#31138 Re: BHTelecom All About

Post by quarterback »

Pitarrr82 wrote:Kad je uopce bio taj prekid, utorak? Znam da sam tada dosao kuci i bilo je neko obavjestenje, nesto na tv-u...
ma nemam pojma, nije tv ni radio...
stb samo blinka, kontam sta je, gdje je, do koga je...

nazovem staru, kaze ona meni radi...

a na 1444 samo izbacuje s linije...
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#31139 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

veliki_ah wrote:
mirza_15 wrote:E hebi ga sad. Inace sve na ovom svijetu i tvom zivotu funkcionise perfektno i bez gresaka i kvarova? Ili je samo do nadrkanog mentaliteta svojstvenog covjeku ovog podneblja koji ima potrebu da sve gleda kroz crno-sivie naocale i da hebe majku svima onako odreda. Do podne mrzi samo sebe, a od podne cijeli svijet.
Nit sam nadrkan, nit mirzim koga, al očekuje čovjek neku vrstu poštovanja ili bilo čega kada plaćaš stotine maraka za usluge, koje toliko svakako ne vrijede. I što sada ja kada dođem s posla umoran i nervozan moram još i strepiti imam li jebene televizije ili interneta, koju sam platio i koju masno plaćam, i očekujem da me makar malo opusti.. Jel toliko teško poslati tu generičku poruku i reći "jbg, izvinite, bio kvar,vidjećemo da ne bude više"? Zato ide ta glupa poruka za svaki idiotluk. Kad je isključivati ljude i kad je zajebati nekoga, nigdje poruke..

Telemach jesu pičke, ali makar imaju taj korektan odnos prema potrošačima..
Ja ti samo kazem da se kvarovi, sranja i problemi desavaju u svemu. Rijetko svratim na Telemach temu (i to samo citam), ali sam bio tamo kad ih je onaj nahvalio. I nahvaljena usluga D3go, koliko sam procitao tamo, vec duzi vremenski period ne radi kako treba, a oni se prave mutavi i cak ne priznaju da imaju problem. Toliko o tom korektnom odnosu prema potrosacima. Ovdje je barem problem otklonjen za nekoliko sati. Vanredna situacija, je vanredna situacija i svima se desava. Naravno da onda ne mozes dobiti ni 1444 jer je preopterecen pozivima. I to potraje par sati i od toga se napravi katastrofa. Hebo te, desi se da nestane struje i da to potraje. Onda ti nista ne radi i niko ne trazi od EP pusenje q. zbog toga. Hebi ga, ako nema struje onda je uredu i da ne radi TV, ali ako ne radi samo TV onda je to katastrofa sirih razmjera.
User avatar
travar
Posts: 2764
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#31140 Re: BHTelecom All About

Post by travar »

Je li još nekome "nestao" kredit u posljednjih par dana?
9KM mi je tek tako otišlo iako nisam nikoga zvao, a mobilni internet je uvijek isključen.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#31141 Re: BHTelecom All About

Post by smartXL »

Koji ces program da ti pustim sa D3GO platforme :shock:

Image
mirza_15
Posts: 10623
Joined: 19/01/2015 09:26

#31142 Re: BHTelecom All About

Post by mirza_15 »

smartXL wrote:Koji ces program da ti pustim sa D3GO platforme :shock:

Image
shiljak wrote:Nedavno sam pisao kako obično kad hoćeš da gledaš nešto korisno na d3go, nikad ne radi, ili previše uređaja ima ili neka greška :D

Evo baš sad kad imam priliku da koristim d3go (a radilo je prije par dana), sad ne radi

Image
Maharadza wrote:
channel10 wrote:
neki wrote:D3go je zadnjih nekoliko dana neupotrebljiv..
Ja sam mislio da je samo kod mene. Upalim i samo me izbaci. Otvorim neku seriju da gledam i krene ucitavati i izbaci. Onda resetujem tablet, jer kontam da je do njega, a ono opet isto. Onda izgubim zivce i legnem spavati :D . Nabijem im d3go od onog dana kada su ubacili novi softver. Od tada je neupotrebljiv.
Stara verzija bolja, pogotovu jer je radila i na temp unroot android uređajima (otvoriš supersu, skineš kvačicu sa 'enable superuser', ukineš root privremeno i d3go je radio, kada završiš gledanje samo ponovo omogućiš supersu i imaš opet root) dok nova verzija to više ne podržava,, bukvalno radi samo na uređajima bez root-a. :cry:

odgovor:

Telemach wrote:@neki
@channel10

Zamolit ćemo vas da nam dostavite korisničke podatke, putem privatne poruke, kako bismo mogli provjeriti i riješiti poteškoće koje imate sa D3 GO uslugom.
Unaprijed se zahvaljujemo na saradnji.

Srdačan pozdrav,
shandrprcSA wrote:
Imao taj problem i odgovor je bio da mi je ukljucen neki od screen recorder programa :-) valjda da ne mozes streamati a nista osim pokita u pozadini nije bilo ukljuceno al' hajde...Mene vise nervira sto npr. kad se nakacim na neku wifi mreze a nije TM ne mozes gledati polovinu kanala...Pa valjda im je u interesu kao i meni da gledam njihove programe a ne ciji net se koristi.
Da vadim dalje?
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#31143 Re: BHTelecom All About

Post by quarterback »

travar wrote:Je li još nekome "nestao" kredit u posljednjih par dana?
9KM mi je tek tako otišlo iako nisam nikoga zvao, a mobilni internet je uvijek isključen.
ja sam prijavio gresku na racunu za maj, obracunali 12 km vise a ne vidim odakle
User avatar
friskyoreo
Posts: 1898
Joined: 21/11/2011 16:55
Location: Wysteria Lane

#31144 Re: BHTelecom All About

Post by friskyoreo »

Mirza ti pretpostavljam radiš za BHT, drugačije ne mogu da razumijem tvoje tvrdnje. Ljudima i nije toliki problem sto je došlo do prekida usluge koliko je do ignorantskog ponašanja BHT prema tim istim korisnicima. Kao da su ovce. Kvarovi se dešavaju svima, to je normalno.
Problem je u tome kako se oni odnose prema korisnicima. Da su napisali izvinjavamo se zbog prekida usluge, bla bla bla, i onda da su korisnicima pustili na 24 sata neki program koji je inače zaključan za njih u znak isprike, svi bi bili zadovoljni. Korisnici sto ih se uvažava, a i BHT bi time profitirao jer bi puštanjem tog kanala uradio i promociju te iste usluge.
User avatar
travar
Posts: 2764
Joined: 14/08/2006 21:23
Location: Tudena

#31145 Re: BHTelecom All About

Post by travar »

travar wrote:Je li još nekome "nestao" kredit u posljednjih par dana?
9KM mi je tek tako otišlo iako nisam nikoga zvao, a mobilni internet je uvijek isključen.

Zvao telekom, kažu bio mi internet uključen iako mi na mobitelu piše da nisam nista trošio u zadnje 2-3 sedmice. :S
Helem, pojeo vuk magarca.
smartXL
Posts: 2082
Joined: 06/07/2013 23:05

#31146 Re: BHTelecom All About

Post by smartXL »

Sta ima dalje, nije radilo, sad radi. Presutkujes prednosti D3GO, u vidu gledanja propustenog sadrzaja, bez snimalica i tih zajebancija. Zbog tog ga i koristim a ne da negdje na livadi gledam tv, kontas?
User avatar
Freamon Lester
Posts: 3398
Joined: 06/09/2014 01:18

#31147 Re: BHTelecom All About

Post by Freamon Lester »

Fakat nemaju govornu poruku? Pa ako nista imaju Sanelu Sijercic da im snimi. :lol:

Na Telemachu ima porkua koja se vrti ako je doslo do kvara. I jednostavno ne mog da shvatim da jednu takvu banalnost BHT nije nikad uveo. :-)
User avatar
roki
Posts: 1904
Joined: 08/09/2006 14:14

#31148 Re: BHTelecom All About

Post by roki »

Jutros sam tačno 2 sata zvao 1444 desetak puta i niko mi se nije javio.Svaki bi mi put ona muzika svirala 1.5 minuta. Baš su stoka vala
quarterback
Posts: 10534
Joined: 23/04/2012 22:19
Location: Marita

#31149 Re: BHTelecom All About

Post by quarterback »

i kad dobijes onu poruku sistem preopterecen pritisnite 2 da vas nazovemo pritisnes i opet niko nikad ne nazove
:evil:
User avatar
ala7
Posts: 1348
Joined: 04/03/2011 16:12
Location: 43°52′0″N 18°25′0″E

#31150 Re: BHTelecom All About

Post by ala7 »

Mirza ovdje je pitanje neke dobrote, nekog korektnog odnosa između korisnika - firme.
Da nema korisnika ta firma (bilo koja) ne bi postojala, razumiješ. Ne plaća meni BH Telecom mjesečno ~150KM koliko odvojim za sve usluge već platim njima i *eboguzima koji se šetkaju oko Malte i slično, razumiješ.

I šta dobijem nakon toga. Ni *ebeno "Izvinite, došlo je do neočekivanog prekida...". Bar da to urade nakon popravke. Razumijem da se dešavaju iznenadni kvarovi ali može i ovo. Kako kvar može nastati može se i korektno obhoditi prema korisniku i izvinjenje uputiti.

A kada je u pitanju isključiti uslugu tu su prvi, tu su pogodili reklamnu poruku "Idemo prvi.."

Žao mi je što se trudiš da pojasniš da je BH Telecom vrhunska firma (jeste ali bez *eboguza i utegnutih šalterašica kojih je 90% takvih uposleno)
Locked