BHT

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Sara03
Posts: 3292
Joined: 22/02/2017 03:17

#1976 Re: BHT

Post by Sara03 »

sabina1 wrote: Hoćete reći da je to zapravo par altruista koji iskljucivo i samo o svom trošku putuju gdje god ljiljani zamirisu a pjevaci zapjevaju a kada bi se "pobogu" putovalo na Maldive i Hamptons onda bi taj altruizam u kombinaciji sa patriotizmom naglo splasnuo ???

Evo recimo za Ismetu Dervoz , zenu koja je uvela Eurosong u BiH i zenu koja je ostavila neizbrisiv trag u historiji nase pop-muzike nikada ne bih rekla "da joj guzica zeli vidjeti puta" , njezin stil , imidz i muzicke ili organizaciono-produkcijske sposobnosti govore da to jednostavno nije tako niti moze biti tako jer Ismeta je prevelika za takve sitnice.

A za pomenuti par "pobogu" mogu da tvrdim da im guzice zele vidjeti puta , koliko znam samo je Fudo drugi put od muke finansiralo Eurosong jer ga niko nije zelio vidjeti tamo i po PRVI PUT iz polufinala nismo usli u finale a sve i da je vas proaltruizam - tacan , zivo se pitam kako neko moze od skromne place gotovo propale drzavne televizije koja duguje i kurti i murti i babu i stricevima da finansira taj odlazak (iako ruku na srce to nisu ni Maldivi ni Hamptons znam , znam).

No sva ova pisanja ni za jedan segement ne umanjuju anekse kliksovom clanku koje sam ponudila.
I da , vi vase postove etiketirajte kako hocete pa ih i nazivajte "mahalstinom" u negativnom kontekstu ali vas najljubaznije molim da moje postove vise nikad ne etiketirate na takav nacin , vrlo dobro znam sta i kako pisem.
Hvala.
Srdacan pozdrav.
Mislim da Vi dobro znate što ja hoću reći, da odlazak u gradove poput Beograda i Atine nije nešto ekskluzivno i nedostižno, što sebi u privatnom aranžmanu svakako mogu priuštiti od svoje "skromne plaće" (u slučaju ovog dvojca opravdano pod navodnicima), te da ne moraju čekati tu neku Euroviziju, da bi im guza napokon vidjela puta, Beograda i Atine. Uostalom, kako već rekoh, ne idu tamo ispijati koktele 24/7, što valjda, većina smatra.

Da, zanimljivo da baš prošle godine, po prvi put nismo prošli u finale, te da je šefica delegacije bila dotična Lejla Babović, a ne omraženi Kukrić. Znajući Dejana, tj. njegov uticaj na dotadašnji izbor naših pjesama i zapažene rezultate, sumnjam da bi dozvolio onakav neukusni svaštaraš od izvođača, pjesme i scenskog nastupa, bez obzira ko to sve finansirao. Mislim da bi nas, prije svega, poštedio blamiranja...

Također, smatram da imam pravo, izraze poput da guzica vidi puta nazvati mahalštinom, a do Vas je hoćete li se time koristiti ili ne.

Lijep pozdrav i Vama.
User avatar
KatarinaKosaca
Posts: 20066
Joined: 30/08/2008 17:28
Location: Izmedju kurvinih sinova i pokvarenih kurvinih sinova

#1977 Re: BHT

Post by KatarinaKosaca »

Ubija prijenos utakmice. Ubi u mozak. Dno...
recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#1979 Re: BHT

Post by recto-verso »

User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#1980 Re: BHT

Post by irac300 »

I onda kažu, plaćaj pretplatu, 'nate, ne plaćate televiziju, nego porez na posjedovanje tv prijAmnika. Ma mrš.
zaluzinna
Posts: 222
Joined: 07/07/2011 08:48

#1981 Re: BHT

Post by zaluzinna »

recto-verso wrote:Bruka i sramota rukovodstva BHRT

http://avaz.ba/vijesti/bih/314962/infor ... zetbegovic


Zar ste toliko naivni, pa vjerujete da nisu znali?
Znali jesu, ali evo i da nisu.
Pa ko je aminovao emitovanje Intervjua u vecernjem, udarnom terminu???
Ili svako ko ima neki materijal moze doci i uvrstiti ga samoinicijativno u programsku shemu.... :run:
recto-verso
Posts: 998
Joined: 12/03/2008 16:03

#1982 Re: BHT

Post by recto-verso »

zaluzinna wrote:
recto-verso wrote:Bruka i sramota rukovodstva BHRT

http://avaz.ba/vijesti/bih/314962/infor ... zetbegovic


Zar ste toliko naivni, pa vjerujete da nisu znali?
Znali jesu, ali evo i da nisu.
Pa ko je aminovao emitovanje Intervjua u vecernjem, udarnom terminu???
Ili svako ko ima neki materijal moze doci i uvrstiti ga samoinicijativno u programsku shemu.... :run:
Citaj bolje.
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1474
Joined: 25/07/2015 14:13

#1983 Re: BHT

Post by rocco_siffredi »

Pa zna se lanac komandovanja i ko zadnji odlucuje.
On je najodgovorniji,pa redom prema nizim polozajima.
StupskaBitanga
Posts: 14873
Joined: 20/12/2006 16:59

#1984 Re: BHT

Post by StupskaBitanga »

a u toku je i izbor urednika IP
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#1985 Re: BHT

Post by It_is_a_Leclerc »

Ono što je bilo zamišljeno kao promotivni večernji one (wo)men show u stilu Vučićevih besjeda po svim srbijanskim televizijama, zbog one najave o "doktorima koji pređu u drugo agregatno stanje", poput rikošeta se odbilo i napravilo baš suprotno - medvjeđu uslugu Sebiji Izetbegović i SDA.

I onda, kud će, šta će, zovi televiziju da stopira intervju.

Krajnje je to neprofesionalno. Osoba koja obavlja takvu funkciju poput Sebije Izetbegović bi morala snositi odgovornost za izrečeno, te biti svjesna težine koju njene riječi nose u javnosti. Ako se već prešla i rekla što nije htjela, onda joj je valjalo istrpiti kritike i preživjeti mećavu. Ovako, ne zna se ko je ispao više jadan - ona ili televizija koja je dozvolila ovu izlaznu strategiju.
User avatar
Better Man
Posts: 16772
Joined: 01/10/2006 20:10

#1986 Re: BHT

Post by Better Man »

BHT je dotakao dno dna kad su odlučili na zahtjev hoštaplerke i grobarke UKCS da ne emituju intervju. Još gora stvar je da su odbili kazati razlog ne emitovanja intervjua. Generalni direktor BHT-a bi trebao podnijeti neopozivu ostavku ili narediti da se intervju emituje kako bi građani vidjeli koje hoštaplerka i grobarka UKCS. Građani sad konačno imaju debeli razlog da trajno bojkotuju plaćanje pretplate.
bumerangss
Posts: 4473
Joined: 12/01/2015 16:47

#1987 Re: BHT

Post by bumerangss »

Nikad više necu platiti RTV taksu samo zbog SEBIJE!!!!!!!
Margita81
Posts: 1255
Joined: 02/10/2009 01:07

#1988 Re: BHT

Post by Margita81 »

Jedini NEOVISNI JAVNI drzzzzzaaaaavni emiter! :D
Kako ne shvatate da sve drzavno = Bakirovo i Sebijino. Levati :D
Lejla Z. je cini mi se shvatila. Nece vise pozivat na placanje rtv takse jer nrma vise nijednog argumenta.
:bih:
User avatar
rocco_siffredi
Posts: 1474
Joined: 25/07/2015 14:13

#1989 Re: BHT

Post by rocco_siffredi »

Better Man wrote:BHT je dotakao dno dna kad su odlučili na zahtjev hoštaplerke i grobarke UKCS da ne emituju intervju. Još gora stvar je da su odbili kazati razlog ne emitovanja intervjua. Generalni direktor BHT-a bi trebao podnijeti neopozivu ostavku ili narediti da se intervju emituje kako bi građani vidjeli koje hoštaplerka i grobarka UKCS. Građani sad konačno imaju debeli razlog da trajno bojkotuju plaćanje pretplate.
Nema generalni direktor nista sa ovim.
Covjek ima menadzerski ugovor. On se ovim uopste nebi trebao baviti.
Ovo je posao za UO BHRT. Direktora BHT,urednika koji tamo masne plate uzimaju.
User avatar
Maharadza
Posts: 16726
Joined: 30/01/2013 15:13

#1990 Re: BHT

Post by Maharadza »

Margita81 wrote:Jedini NEOVISNI JAVNI drzzzzzaaaaavni emiter! :D
Kako ne shvatate da sve drzavno = Bakirovo i Sebijino. Levati :D
Lejla Z. je cini mi se shvatila. Nece vise pozivat na placanje rtv takse jer nrma vise nijednog argumenta.
:bih:


SDA ZAUVIJEK, BiH dok mora! :P
User avatar
bersK
Posts: 2519
Joined: 11/09/2014 21:30

#1991 Re: BHT

Post by bersK »

User avatar
mali_milojica
Posts: 14185
Joined: 02/09/2012 17:42
Location: Hadis: Govorite istinu,pa makar bila i na vasu stetu.

#1992 Re: BHT

Post by mali_milojica »

.
Last edited by mali_milojica on 07/06/2018 18:27, edited 2 times in total.
isx
Posts: 3594
Joined: 24/05/2014 19:12

#1995 Re: BHT

Post by isx »

Ima li na YT pomenuti intervju za pogledati?
User avatar
orinoco
Posts: 1687
Joined: 14/01/2017 17:46

#1996 Re: BHT

Post by orinoco »

Ko oblači Seida Masnicu na BHT?

Image
User avatar
luckylaka
Posts: 22501
Joined: 15/01/2010 06:28

#1997 Re: BHT

Post by luckylaka »

Ovi zvanicni nisu normalni.Koga ovo prenose na tv-u.Pa 9o% navijaca nikada nisu culi za ove klubove a 99.99 % ljudi u BiH prvi put cuju.
User avatar
navedeni
Posts: 1076
Joined: 24/12/2013 02:10

#1998 Re: BHT

Post by navedeni »

orinoco wrote:Ko oblači Seida Masnicu na BHT?

Image
Mama mu.. zašto?
User avatar
luckylaka
Posts: 22501
Joined: 15/01/2010 06:28

#1999 Re: BHT

Post by luckylaka »

Sjeca li se neko da li je ijedna drzavna tv kuca is Srbije ikada prenosila Zelju,Sarajevo ili bill koju BiH ekipu u bill kojem sportu
User avatar
fusion_ba
Posts: 4408
Joined: 02/12/2017 20:10

#2000 Re: BHT

Post by fusion_ba »

nekad se zeznu subotom pa puste film iz ovog vijeka, veceras bio we're the millers iz 2013.
Post Reply