BH sportski komentatori!!

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#376 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Ned071 »

normalno da je igor...

al nevazno. problem s tim programom je u opcem nedostatku dobrih sportskih novinara i dobrih novinara-zabavljaca, da tako kazem. pogledas samovojsku na hrtu, covjek zna pojasnit taktiku, izmjene, rokade u igri i sve ostalo. vrhunski novinar. plus uz njega dobar i elokventan nogo-strucnjak. ima i tamo krampi, mislim na htv, fula im je ona tina, al sve skupa izgleda bolje.

ko bi kod nas mogao biti samovojska? niko. niti imas koliko toliko elokventne goste koji ce ti drzati paznju. cini mi se da se ide na nafataj sta na ulici od ljudi koji su u gradu da gostuju, suplja pitanja i prica o ocekivanjima i slicno i gotovo. malo paje pasica, malo capljica, malo muzurovic i to je to.

koncept je isti na svakom velikom takmicenju a u sustini trebas napraviti show program.
User avatar
General_Jackson
Posts: 1069
Joined: 28/08/2008 18:09

#377 Re: BH sportski komentatori!!

Post by General_Jackson »

homega wrote:Velid Spaho iz Brazila odlino prenosi utakmice, svaka čast :thumbup:
Đes´ Velide nisam te prepozn´o :D
bude wrote:k'o sto rece onaj u Maratoncima, kome je spaho utakmicu prenosio ni smrt mu nece tesko pasti :D
:D :D :D apsolutno se slažem, već sam milion puta napisao da je Spaho ubjedljivo najveći mediokritet, a bogami i Kristić je odmah uz bok ovom "velikanu", jedini po mom mišljenju Šuko zaslužuje prolaznu ocjenu. Marijan koliko god se pokvario kako je otišao sa sk, za njih je potpuno druga dimenzija u pozitivnom smislu naravno.
User avatar
cpu_fan
Posts: 1693
Joined: 24/06/2009 14:38

#378 Re: BH sportski komentatori!!

Post by cpu_fan »

"Stivi Dži" me je definitivno sinoć bacio na koljena. Nemam više snage se boriti protiv komentatora. Predajem se. MUTE komanda na daljinskom je jedini izlaz iz ove situacije.
User avatar
bude
Posts: 934
Joined: 10/11/2008 13:26

#379 Re: BH sportski komentatori!!

Post by bude »

ma gdje bi on to :-)

Image
User avatar
lua
Posts: 3796
Joined: 25/10/2009 22:31
Location: Saraj'vo

#380 Re: BH sportski komentatori!!

Post by lua »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Radio Sarajevo
Posts: 2404
Joined: 19/06/2014 12:48

#381 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Radio Sarajevo »

Ma eto, neka su najgori, ali opet su bolji od svih drugih komentatora u BiH. Na HRT-u nisu ništa bolji, a ni na drugim regionalnim televizijama.
User avatar
General_Jackson
Posts: 1069
Joined: 28/08/2008 18:09

#382 Re: BH sportski komentatori!!

Post by General_Jackson »

Radio Sarajevo wrote:Ma eto, neka su najgori, ali opet su bolji od svih drugih komentatora u BiH. Na HRT-u nisu ništa bolji, a ni na drugim regionalnim televizijama.
Izvini ali nije istina! pogledaj malo koju utakmicu na sk, HRT ne gledam, pa ne znam, a ima i na drugim TV stanicama boljih, jer teško ko može biti gori od Spahe i Kristića.
kakavdanakneiskustvu
Posts: 58764
Joined: 03/08/2010 19:04

#383 Re: BH sportski komentatori!!

Post by kakavdanakneiskustvu »

Ned071 wrote:normalno da je igor...

al nevazno. problem s tim programom je u opcem nedostatku dobrih sportskih novinara i dobrih novinara-zabavljaca, da tako kazem. pogledas samovojsku na hrtu, covjek zna pojasnit taktiku, izmjene, rokade u igri i sve ostalo. vrhunski novinar. plus uz njega dobar i elokventan nogo-strucnjak. ima i tamo krampi, mislim na htv, fula im je ona tina, al sve skupa izgleda bolje.

ko bi kod nas mogao biti samovojska? niko. niti imas koliko toliko elokventne goste koji ce ti drzati paznju. cini mi se da se ide na nafataj sta na ulici od ljudi koji su u gradu da gostuju, suplja pitanja i prica o ocekivanjima i slicno i gotovo. malo paje pasica, malo capljica, malo muzurovic i to je to.

koncept je isti na svakom velikom takmicenju a u sustini trebas napraviti show program.


:thumbup: :thumbup:
User avatar
General_Jackson
Posts: 1069
Joined: 28/08/2008 18:09

#384 Re: BH sportski komentatori!!

Post by General_Jackson »

Ned071 wrote:normalno da je igor...

al nevazno. problem s tim programom je u opcem nedostatku dobrih sportskih novinara i dobrih novinara-zabavljaca, da tako kazem. pogledas samovojsku na hrtu, covjek zna pojasnit taktiku, izmjene, rokade u igri i sve ostalo. vrhunski novinar. plus uz njega dobar i elokventan nogo-strucnjak. ima i tamo krampi, mislim na htv, fula im je ona tina, al sve skupa izgleda bolje.

ko bi kod nas mogao biti samovojska? niko. niti imas koliko toliko elokventne goste koji ce ti drzati paznju. cini mi se da se ide na nafataj sta na ulici od ljudi koji su u gradu da gostuju, suplja pitanja i prica o ocekivanjima i slicno i gotovo. malo paje pasica, malo capljica, malo muzurovic i to je to.

koncept je isti na svakom velikom takmicenju a u sustini trebas napraviti show program.
Najveći problem ovog programa su upravo ti novinari u studiju, koga god da dovedu u studio oni nisu u stanju da mu postave jedno suvislo pitanje, tako da čovjek koliko god bio stručan ne može ni doći u priliku da kaže nešto pametno.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#385 Re: BH sportski komentatori!!

Post by MOSALJOZE »

Zoran Šuko:"VErane je stoper RM"
PLEME TI NEOBRAZOVANO
User avatar
General_Jackson
Posts: 1069
Joined: 28/08/2008 18:09

#386 Re: BH sportski komentatori!!

Post by General_Jackson »

MOSALJOZE wrote:Zoran Šuko:"VErane je stoper RM"
PLEME TI NEOBRAZOVANO
Imao je i Kokor(K)ina neku noć, ali mi je opet od njih trojice nekako najlakši za podnijeti.
User avatar
area51
Posts: 4383
Joined: 06/03/2013 13:00

#387 Re: BH sportski komentatori!!

Post by area51 »

Imam priliku da mečeve gledam i na rts-u,vjerujte ništa bolji nisu ako ne i gori.Prosipaju se iz minuta u minut :-)
User avatar
phillie
Posts: 9363
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#388 Re: BH sportski komentatori!!

Post by phillie »

Po meni Suko je neprevazidjen:
"Pogledajte, kako je kozha tanka kad je covjek umoran!" (kad je Mulleru pukla arkada)
User avatar
It_is_a_Leclerc
Posts: 19223
Joined: 23/05/2012 23:51
Location: Osmatračnica

#389 Re: BH sportski komentatori!!

Post by It_is_a_Leclerc »

phillie wrote:Po meni Suko je neprevazidjen:
"Pogledajte, kako je kozha tanka kad je covjek umoran!" (kad je Mulleru pukla arkada)
Hvala za ovo.

Inače, spremam jednu kolekciju izvala bosanskih komentatora na SP-u, a na ovu sam zaboravio.
User avatar
Ned071
Posts: 6435
Joined: 27/01/2014 15:32

#390 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Ned071 »

mosh mislit koliko su ga ras..ili da covjeku nije bilo mrsk sve ovo prekucat'... :mrgreen:

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/148 ... njica.html
User avatar
General_Jackson
Posts: 1069
Joined: 28/08/2008 18:09

#392 Re: BH sportski komentatori!!

Post by General_Jackson »

Igor Kristić : "njegovo poznato biciklo" eee moj Igore ..bem te nepismena i onoga ko te dovede na TV :shock: :shock:
User avatar
sarajlija80
Posts: 2074
Joined: 26/07/2013 10:37

#393 Re: BH sportski komentatori!!

Post by sarajlija80 »

General_Jackson wrote:Igor Kristić : "njegovo poznato biciklo" eee moj Igore ..bem te nepismena i onoga ko te dovede na TV :shock: :shock:
doveo ga nacionalni kljuc i neka stranka.kao i najveci roj danasnjih bhtv kvazi novinara.
User avatar
General_Jackson
Posts: 1069
Joined: 28/08/2008 18:09

#394 Re: BH sportski komentatori!!

Post by General_Jackson »

sarajlija80 wrote:
General_Jackson wrote:Igor Kristić : "njegovo poznato biciklo" eee moj Igore ..bem te nepismena i onoga ko te dovede na TV :shock: :shock:
doveo ga nacionalni kljuc i neka stranka.kao i najveci roj danasnjih bhtv kvazi novinara.
Hajde da je samo ključ, nego 1000 drugih stvari, to što reče stranka, familija itd., itd. i prije je bio ključ, pa su izabirali ipak po nekim kriterijima.
Čovječe u kojoj smo mi banani da ti komentator na državnoj TV govori "biciklo" :shock: :cry:
User avatar
shalla
Posts: 9327
Joined: 31/01/2006 09:12
Location: so close no matter how far

#395 Re: BH sportski komentatori!!

Post by shalla »

Iako sam se trudio da ih i ne slušam, ova Konjićeva rečenica je naprosto odudarala:

"Reakcija Sušića, sigurno da je predvidio neke stvari ovdje jako dobro bar zasad, i to sigurno ova reakcija pomaže."
User avatar
irac300
Posts: 9031
Joined: 18/07/2009 18:36

#396 Re: BH sportski komentatori!!

Post by irac300 »

shalla wrote:Iako sam se trudio da ih i ne slušam, ova Konjićeva rečenica je naprosto odudarala:

"Reakcija Sušića, sigurno da je predvidio neke stvari ovdje jako dobro bar zasad, i to sigurno ova reakcija pomaže."
Pokušavam dokučiti šta je htio da kaže s ovom rečenicom al' ne ide. :D
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#397 Re: BH sportski komentatori!!

Post by FreakyStyley »

Konjic i Kristic. Ljudi, ovo je nenadjebivo.

http://www.slobodna-bosna.ba/vijest/148 ... njica.html
Last edited by FreakyStyley on 24/06/2014 14:40, edited 1 time in total.
User avatar
MOSALJOZE
Posts: 120392
Joined: 26/11/2012 20:09
Location: Republika Bosna i Hercegovina

#398 Re: BH sportski komentatori!!

Post by MOSALJOZE »

freaky pročitali smo svi,stavi pod link,a već se to postavilo,3-4 posta iznad tebe
FreakyStyley
Posts: 5334
Joined: 25/03/2008 08:52
Location: Zenica

#399 Re: BH sportski komentatori!!

Post by FreakyStyley »

Ne skontah, jbg. Halalite. :-D
klopan
Posts: 627
Joined: 16/04/2014 12:05

#400 Re: BH sportski komentatori!!

Post by klopan »

Sjećam se kad smo igrali protiv Farskih Ostrva 2-2, dvadeset i neka minuta, komentator Adnan Burazerović
mislim, "zasad odlično pariramo opasnim faranima".
Šut preko gola- "... i ode lopta u Atlanski ocean"
Post Reply