BH sportski komentatori!!

TV i novinske vijesti, vaši komentari, vaše teme...

Moderator: anex

Post Reply
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#1 BH sportski komentatori!!

Post by Mikado »

Evo da otvorim jednu temu pa da fino na njoj pisemo bisere nasih komentatora pogotovo onih sa BHT-a i FTV-a.

Evo malo podsjetnik na SP 2006.

Baho Topalbecirevic (FTV)

"Pogodio ga je metak u glavu i zamislite preminuo je" (za Adrianovog oca)
"Ove africke zemlje do sada nisu nista pokazale na svjetskim prvenstvima a bogami ni na evropskim prvenstvima"
"Italijani slabo koriste krila, lijevo ide Zambrota ali desno nemaju nikoga... osim Berluskonija"
"Proslo je sezdeset minuta utakmice, dakle pola sata"
(Skotska – BiH) "Najprije bih vam saopcio sastave himni"
"Šteta je što nema mladih invalida da nastave igrati sjedeću odbojku"
Izlaze kosarkasi Bosne uz muziku iz Otpisanih a on mrtav hladan kaze "A sada cujemo muziku iz svima nama poznatog serijala filmova o James Bondu".
"STA JOS RECI O IBRAHIMOVICU,MOZDA NAJBOLJE DA KAZEMO ONO STO JE ZA NJEGA REKLA NJEGOVA RAZREDNICA... "
"Kisa pada vodoravno...."
"i pogledajte,dragi gledaoci,ovo na terenu je...je...jedna corba od krompira!!!!"
"Ronaldo je udario lijevom nogom iako to nije njegova noga...."
''Sve što je Klinsman rekao igračima u poluvremenu sada odlazi u nebo. Više nema taktika''
"Sve što smo vidili od Ronaldinja u ovom poluvremenu je ovo izvođenje auta"
"I na kraju utakmice ce se rijesiti ko je svjetsko prvenstvo"
''Usao je tu jedan navijac... hoce li nam prikazati... nece... evo i smijeha navijaca Millwalla...''
Utakmica Liverpool - Luton, navijaci Lutona u kadru...

Sead Hadzijahic (BHT)

"Danas se sastaju Tunis i Saudijska Arabija dvije reprezentacije iz AFRIKE"..

Kemal Ahmetovic (FTV)

(slobodan udarac izvodi Tarnat, udara loptu jako): "Uuuuuu, jeboteee..."
"Evo dragi gledaoci sprema se izmjena. Chiesa izlazi, a ulazi ......da vam pravo
kažem prvi puta čujem za ovoga igrača ... ulazi Cambio ("zamena" na ital.)"
Ovo je bila jedna od onih situacija hoću ja, nećeš ti, ti nećeš, ja hoću…" (utakmica Bochum - Bayern, 2004)
"Jens Nowotny je iz Leverkusena otisao u Dinamo iz Munchena"

Mustafa Radoncic (FTV)

'jedna je utakmica odigrana u Bosni i Hercegovini a druga ova vecerasnja ce biti odigrana u Ljubuskom'
"Kad god BiH izgubi loptu dobije je Hrvatska"

Ibrahim Muratovic (FTV)

"Na 6. mjestu nalazi se nas Hoffenheim..."

Zoran Suko (BHT)

''c.ronaldu je stvarno tesko oteti loptu,prema tome najbolje je pustiti ga da se sam spetlja'
"svi se bave fudbalom ovih dana, pa tako i homosekualci".
"ronaldo je u jednom od najprestiznijih gay casopisa proglasen najpozeljnim fudbalerom a imaju homosexulaci ukusa sve su to lijepi momci, ronaldo je ispred bekama, ovena, raula a na toj listi se se nasao i van nistelroj i ako mi nije jasno kako..."
"loptu ima figo on je naravno heterosexulac i ozenjen je poznatom manekonkom.."
"gol podolskog je dokaz da nije u svađi sa selektorom"
"Villareal je inace grad u predgradju Valencie"
"Navijaci Middlesbrougha krecu u novi napad..."
"Igrači Chelsea su u London doputovali..."
''Isplatio se put navijača Liverpoola. Čak ih je 5000 stiglo iz Londona''. prva utakmica 1/8 finala LP, Barsa-Liverpool.
"Evo Nanija... i sta moze sad - ma moze sta hoce" - CL ManUtd - Roma 1:0
"Anderson je za svoju visinu veoma skočan" - CL ManUtd - Roma 1:0
"Kao sto rece Branislav, bilo bi lijepo da neko postigne gol." -CL ManUtd - Roma 1:0
''Igraci izlaze na teren predvodjeni jednim od najboljih trenera na svijetu, Luboshem Michelom'' (Inter - Werder)

Igor Kristic (BHT)

-"Igrač je primio udarac u predjelu tjela..."
"Kakav loš šut Štrelera, ovo bi i ja mogo odbraniti"
"Staniša Nikolić je kod lopte. To je novo pojačanje Zrinjskoga" - reče Kristić za igrača koji već par sezona nosi dres mostarskih "plemića".
"Štilić, Štilić, kakva lopta Štilića..." - hvalio je Kristić ovog igrača tijekom prvog poluvremena, a koji nije ni bio u početnom sastavu, jer je tek u završnici utakmice zaigrao.
"Naši uistinu djeluju svježe iako je put u Japan dosta dalek. Ima se voziti trinaest sati" - konstatirao je Kristić poslije uvodnih 20-tak minuta utakmice, pohvalio svježinu, premda će kraj utakmice pokazati kako je možda baš zbog nedovoljne svježine doživljen jedan tako uvjerljiv poraz od Japanaca.
"Dobar za sada rezultat naše reprezentacije koju mahom čine igrači Premijerlige BIH s izuzetkom Hasagića, Spahića, Vladavića, Hrgovića, Damjanovića i Merzića" - izvali Kristić nakon nekih 35 minuta utakmice.
Mahom domaći, a od njih 11 u početnoj postavi čak šestorica koji svoj kruh zarađuju igrajući za klubove izvan bh granica!
"Evo Osima. Ivica Osim sigurno navija za našu reprezentaciju iako ima simpatije prema Japancima".
"Možda je trebalo napasti, izvršiti pritisak, ali nisu uspjeli izabranici Mehe Kodre protiv reprezentacije izlazećeg Sunca".
I naposlijetku završni komentar maestra Kristića.
"Vrlo tipično za našu reprezentaciju. Kad primimo prvi gol potonu nam sve lađe. Primimo još jedan, još jedan, još jedan i tako redom".
"I da je ta lopta ušla bio bi gooooooooool!"

Velid Spaho (BHT)

(Lyon - Dynamo) ''Lyon vec sada ima 11 bodova prednosti u odnosu na sve ostale pratioce.''
"...ekipa Sakhtara u domacem prvenstvu ima na svom terenu 3 remija i 1 nerijesen rezultat..."

Kerim Priganica (NTV Hayat)

''...od 16 sati, Veterinari SAŠK Napredak - Ekipa BH politicara i estrade''
Last edited by Mikado on 06/04/2009 10:20, edited 7 times in total.
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#2 Re: Biseri bh komentatora...

Post by Mikado »

Kemal Ahmetovic (Koln-Leverkusen): "Posebna opasnost za golmana Mondragona je Stefan Kiesling jedan od onih momaka koji predstavljaju opasnost za domaceg golmana" :mrgreen:
User avatar
Thinker
Posts: 366
Joined: 07/02/2008 12:58

#3 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Thinker »

Velid Spaho, derby Željo Sarajevo, AD 2003, stadion grbavica.
Nakon bakljade dim na stadionu a naš će ti Velid ko iz topa: " dobro bi bilo da sudija prekine utakmicu 60tak sekundi a možda čak i minut dok se ovaj dim ne raziđe".
PS sinoć me je Igor po ko zna koji put uspio uspavati oko 60-og minuta, bravo majstore!!!!!!!
Last edited by Thinker on 08/04/2009 11:11, edited 2 times in total.
paja_patak
Posts: 520
Joined: 19/02/2009 19:16
Location: pajboca

#4 Re: BH sportski komentatori!!

Post by paja_patak »

haha vidi nema vugde nigdje, vugda je zasebna tema :D
Area_51
Posts: 962
Joined: 03/09/2007 00:09
Location: Rodjeni Sarajlija

#5 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Area_51 »

Ovo je veceras bio divan primjer kako jedan sportski komentator koji nije obrazovan za sport, nastupa navijacki, pokvari utakmicu, sto je meni odmah suzpenzija, jedno 30% plate, opomena pred otkaz. Kvalifikacije koje iskaza hrabri Igor Kristic su sramota za novinarsku struku. Ima li ikad korekcije medju tim menadzmentom da neko malo osjeti sankciju kad ne zna svoj posao.
drvetmed
Posts: 50
Joined: 19/04/2009 20:27

#6 Re: BH sportski komentatori!!

Post by drvetmed »

Mikado wrote:Evo da otvorim jednu temu pa da fino na njoj pisemo bisere nasih komentatora pogotovo onih sa BHT-a i FTV-a.

Evo malo podsjetnik na SP 2006.

Baho Topalbecirevic (FTV)

"Pogodio ga je metak u glavu i zamislite preminuo je" (za Adrianovog oca)
"Ove africke zemlje do sada nisu nista pokazale na svjetskim prvenstvima a bogami ni na evropskim prvenstvima"
"Italijani slabo koriste krila, lijevo ide Zambrota ali desno nemaju nikoga... osim Berluskonija"
"Proslo je sezdeset minuta utakmice, dakle pola sata"
(Skotska – BiH) "Najprije bih vam saopcio sastave himni"
"Šteta je što nema mladih invalida da nastave igrati sjedeću odbojku"
Izlaze kosarkasi Bosne uz muziku iz Otpisanih a on mrtav hladan kaze "A sada cujemo muziku iz svima nama poznatog serijala filmova o James Bondu".
"STA JOS RECI O IBRAHIMOVICU,MOZDA NAJBOLJE DA KAZEMO ONO STO JE ZA NJEGA REKLA NJEGOVA RAZREDNICA... "
"Kisa pada vodoravno...."
"i pogledajte,dragi gledaoci,ovo na terenu je...je...jedna corba od krompira!!!!"
"Ronaldo je udario lijevom nogom iako to nije njegova noga...."
''Sve što je Klinsman rekao igračima u poluvremenu sada odlazi u nebo. Više nema taktika''
"Sve što smo vidili od Ronaldinja u ovom poluvremenu je ovo izvođenje auta"
"I na kraju utakmice ce se rijesiti ko je svjetsko prvenstvo"
''Usao je tu jedan navijac... hoce li nam prikazati... nece... evo i smijeha navijaca Millwalla...''
Utakmica Liverpool - Luton, navijaci Lutona u kadru...

Sead Hadzijahic (BHT)

"Danas se sastaju Tunis i Saudijska Arabija dvije reprezentacije iz AFRIKE"..

Kemal Ahmetovic (FTV)

(slobodan udarac izvodi Tarnat, udara loptu jako): "Uuuuuu, jeboteee..."
"Evo dragi gledaoci sprema se izmjena. Chiesa izlazi, a ulazi ......da vam pravo
kažem prvi puta čujem za ovoga igrača ... ulazi Cambio ("zamena" na ital.)"
Ovo je bila jedna od onih situacija hoću ja, nećeš ti, ti nećeš, ja hoću…" (utakmica Bochum - Bayern, 2004)
"Jens Nowotny je iz Leverkusena otisao u Dinamo iz Munchena"

Mustafa Radoncic (FTV)

'jedna je utakmica odigrana u Bosni i Hercegovini a druga ova vecerasnja ce biti odigrana u Ljubuskom'
"Kad god BiH izgubi loptu dobije je Hrvatska"

Ibrahim Muratovic (FTV)

"Na 6. mjestu nalazi se nas Hoffenheim..."

Zoran Suko (BHT)

''c.ronaldu je stvarno tesko oteti loptu,prema tome najbolje je pustiti ga da se sam spetlja'
"svi se bave fudbalom ovih dana, pa tako i homosekualci".
"ronaldo je u jednom od najprestiznijih gay casopisa proglasen najpozeljnim fudbalerom a imaju homosexulaci ukusa sve su to lijepi momci, ronaldo je ispred bekama, ovena, raula a na toj listi se se nasao i van nistelroj i ako mi nije jasno kako..."
"loptu ima figo on je naravno heterosexulac i ozenjen je poznatom manekonkom.."
"gol podolskog je dokaz da nije u svađi sa selektorom"
"Villareal je inace grad u predgradju Valencie"
"Navijaci Middlesbrougha krecu u novi napad..."
"Igrači Chelsea su u London doputovali..."
''Isplatio se put navijača Liverpoola. Čak ih je 5000 stiglo iz Londona''. prva utakmica 1/8 finala LP, Barsa-Liverpool.
"Evo Nanija... i sta moze sad - ma moze sta hoce" - CL ManUtd - Roma 1:0
"Anderson je za svoju visinu veoma skočan" - CL ManUtd - Roma 1:0
"Kao sto rece Branislav, bilo bi lijepo da neko postigne gol." -CL ManUtd - Roma 1:0
''Igraci izlaze na teren predvodjeni jednim od najboljih trenera na svijetu, Luboshem Michelom'' (Inter - Werder)

Igor Kristic (BHT)

-"Igrač je primio udarac u predjelu tjela..."
"Kakav loš šut Štrelera, ovo bi i ja mogo odbraniti"
"Staniša Nikolić je kod lopte. To je novo pojačanje Zrinjskoga" - reče Kristić za igrača koji već par sezona nosi dres mostarskih "plemića".
"Štilić, Štilić, kakva lopta Štilića..." - hvalio je Kristić ovog igrača tijekom prvog poluvremena, a koji nije ni bio u početnom sastavu, jer je tek u završnici utakmice zaigrao.
"Naši uistinu djeluju svježe iako je put u Japan dosta dalek. Ima se voziti trinaest sati" - konstatirao je Kristić poslije uvodnih 20-tak minuta utakmice, pohvalio svježinu, premda će kraj utakmice pokazati kako je možda baš zbog nedovoljne svježine doživljen jedan tako uvjerljiv poraz od Japanaca.
"Dobar za sada rezultat naše reprezentacije koju mahom čine igrači Premijerlige BIH s izuzetkom Hasagića, Spahića, Vladavića, Hrgovića, Damjanovića i Merzića" - izvali Kristić nakon nekih 35 minuta utakmice.
Mahom domaći, a od njih 11 u početnoj postavi čak šestorica koji svoj kruh zarađuju igrajući za klubove izvan bh granica!
"Evo Osima. Ivica Osim sigurno navija za našu reprezentaciju iako ima simpatije prema Japancima".
"Možda je trebalo napasti, izvršiti pritisak, ali nisu uspjeli izabranici Mehe Kodre protiv reprezentacije izlazećeg Sunca".
I naposlijetku završni komentar maestra Kristića.
"Vrlo tipično za našu reprezentaciju. Kad primimo prvi gol potonu nam sve lađe. Primimo još jedan, još jedan, još jedan i tako redom".
"I da je ta lopta ušla bio bi gooooooooool!"

Velid Spaho (BHT)

(Lyon - Dynamo) ''Lyon vec sada ima 11 bodova prednosti u odnosu na sve ostale pratioce.''
"...ekipa Sakhtara u domacem prvenstvu ima na svom terenu 3 remija i 1 nerijesen rezultat..."

Kerim Priganica (NTV Hayat)

''...od 16 sati, Veterinari SAŠK Napredak - Ekipa BH politicara i estrade''
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
User avatar
Edin H.
Posts: 46899
Joined: 08/10/2004 22:36
Location: Tirana

#8 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Edin H. »


Odlican :thumbup:
User avatar
phillie
Posts: 9350
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#9 Re: BH sportski komentatori!!

Post by phillie »

nista posebno, ti mene ja tebe.... sta reci nakon ovakve konstatacije. Neprevazidjeno!!!!!!

dovoljno je na youtube-u ukucati magicnu rijec "vugdalic" pa da racunar, nakon kraceg stekanja, izbaci pravu enciklopediju bisera, koju bi svaki buduci sportski komentator trebao dobro protabiriti, ako zeli da ima hljeb od ovog posla.

Da se nije rodio, valjalo bi nam ga izmisliti....Ne daj Boze nikom.
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#10 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Mikado »

Kerim Priganica : "Prve utakmice baraza igraju se 14. i 18.novembra"(Estonija - BiH)
User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#11 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Mikado »

Velid Spaho: "To je bilo dovoljno za konacnih, a mozda i najrealnijih 0:0" :mrgreen:

User avatar
Mikado
Posts: 1413
Joined: 17/05/2007 11:48
Location: Sarajevo
Contact:

#12 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Mikado »

Evo Priganice na djelu :mrgreen: :mrgreen:

User avatar
Been
Posts: 1001
Joined: 13/09/2009 00:40
Location: Daleko od očiju, daleko od srca

#13 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Been »

A tek onaj neki sa Eurosporta na Srpskom... Kaže danas : "Najveću priliku za Wolfsbur imao je Bengallio ( golman ) "

ili Vugdalić kad je rekao : "Iz igre izlazi Nesta, a ulazi igrač sa brojem 78. Minute " ( Pisalo je vrijeme izmjene 78.minute )
Ili Pantić : "Ide, ide, ulazi u šesnesterac.. Ide ... Padaj p***a li ti ma***na " :lol: :lol:
User avatar
phillie
Posts: 9350
Joined: 01/05/2008 15:32
Location: vrijeme, prostor - zdra'o

#14 Re: BH sportski komentatori!!

Post by phillie »

Al sto mi vise idu na qrac ovi komentatori na FTV i na BHT sa teorijom "E da znate kakvih iznenadjenja ima na ostalim stadionima, al vam mi to necemo reci, da bi vam bilo zanimljivije gledati sazetak"!!!!! Koji je samo to idiotluk!!!!! Sa ovim je prvi cini mi se Baho krenuo, kada je govorio, ko ne zeli cuti rezultat druge utakmice (koja je isla u snimku kasnije) neka smanji ton na TV-prijemniku. Zatim nastaje tajac jedno tri cetiri sekunde i onda baho kaze npr u Madridu; Real vodi protiv Bajerna 2:0, kao da je svu pamet svijeta pokupio.

Znaju li ovi nasi vrli debili, koji nas kroz svako kolo lige prvaka "filuju" svojim glupostima, da je u 80% slucajeva ljudima upaljem i ttx sa posljednje tri promjene, da ljudi znaju prije njih gdje je koji gol pao, da ljudi putem neta prate i vide ko je strijelac bio nekog pogotka prije nasih vrlih komentatora. Znaju li oni (nasi vrli komentatori) da npr. na HTV kad padne negdje gol oni se automatski ukljucuju na taj stadion, da bi gledatelji odmah vidjeli i ko je dao gol i na koju fintu i ostalo...al u cilju "zanimljivosti i iscekivanja" debili presucuju rezultate ostalih utakmica. Al opet debili ne mogu izdrzati do kraja, da ne spomenu pa kazu recimo "Ciri stizu odicne vjesti iz Istambula, iznenadjenje u Mancesteru", pa opet na kraju "Dzeko i Misimovic su strijelci veceras"!!! Ma suti debilu, poklopi se usima i ljubi u guzicu onoga sto ti posao dade na tom mjestu, ne bi ti meni ni vrata wc-a otvarao!!!!!
dezurni_ucenik
Posts: 12183
Joined: 27/05/2008 12:14

#15 Re: BH sportski komentatori!!

Post by dezurni_ucenik »

.
Last edited by dezurni_ucenik on 17/03/2016 04:31, edited 1 time in total.
User avatar
Globus
Posts: 4196
Joined: 03/07/2008 18:06
Location: tu tamo

#16 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Globus »

Nije bosanski al je glup :D danas na RTS-u kaze komentator :"Dobra akcija mancestera koja je imala glavu i rep ali je nedostajala zavrsnica" !? odavno se nisam vise ismijao jbt
edinbug
Posts: 737
Joined: 04/02/2006 21:49
Location: Bugojno

#17 Re: BH sportski komentatori!!

Post by edinbug »

Evo nekoliko bisera od jednog "novinara" iz mog Bugojna:
a) dok je lopta u vazduhu da saopcimo sastave ekipa
b) sut, i gooool, ali dragi gledaoci bilo je i bolji rjesenja


ILI, OD LEGENDARNOG IVANA TOMICA:
U BANJALUCI NA UTAKMICI BORCA I ???, IZVODI SE PENAL. LOPTI PRILAZI ABID KOVACEVIC, SUT I (CUJE SE GRAJA SA STADIONA) I ONDA ON IZVALI: DRAGI GLEDAOCI LOPTA JE OTISLA ZA LAKTASE.
User avatar
charvel.
Posts: 360
Joined: 16/02/2009 18:11
Location: TZ

#18 Re: BH sportski komentatori!!

Post by charvel. »

crkvice wrote:Al sto mi vise idu na qrac ovi komentatori na FTV i na BHT sa teorijom "E da znate kakvih iznenadjenja ima na ostalim stadionima, al vam mi to necemo reci, da bi vam bilo zanimljivije gledati sazetak"!!!!! Koji je samo to idiotluk!!!!! .....
Ovo potpisujem u potpunosti!

Koji su to mutanti to je zapanjujuce! Ja se ne mogu nacudit toj gluposti, kome to pade na pamet.... heeej bolan, ''znamo rezultat al vam ga necemo rec...''... ccc, kako mi s tim povadi zivce. :x
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#19 Re: BH sportski komentatori!!

Post by felipe kajetano »

Ovom Kemalu Ahmetovicu se treba udariti sudska zabrana prilazenja mikrofonu na 100 metara :-) Ja ne mogu prosto da vjerujem...da covjek ne moze bar imena igraca da zapamti..katastrofa.. :x
smijesni_ste
Posts: 5967
Joined: 09/10/2009 16:46

#20 Re: BH sportski komentatori!!

Post by smijesni_ste »

felipe kajetano wrote:Ovom Kemalu Ahmetovicu se treba udariti sudska zabrana prilazenja mikrofonu na 100 metara :-) Ja ne mogu prosto da vjerujem...da covjek ne moze bar imena igraca da zapamti..katastrofa.. :x
A sinoc je on bio jelde...uzas...em pogrijesio imena igracima jedno 10 X najmanje...pa (in)direktno navijao za Barcelonu( pri tom crneci svakog igraca Intera ) ..obraćajući se igračima Barce kao da pije kafu sa njima svaki dan( " svaka čast majstore", "auuu" itd :x )

Da ne govorim o "ekskluzivi" koju je podijelio sa nama o najgorem igracu serie A...tek čuo valjda za taj izbor pa misli da je "fresh news".... :?
User avatar
felipe kajetano
Posts: 4084
Joined: 21/09/2009 19:32
Location: Nachtwerk

#21 Re: BH sportski komentatori!!

Post by felipe kajetano »

smijesni_ste wrote:
felipe kajetano wrote:Ovom Kemalu Ahmetovicu se treba udariti sudska zabrana prilazenja mikrofonu na 100 metara :-) Ja ne mogu prosto da vjerujem...da covjek ne moze bar imena igraca da zapamti..katastrofa.. :x
A sinoc je on bio jelde...uzas...em pogrijesio imena igracima jedno 10 X najmanje...pa (in)direktno navijao za Barcelonu( pri tom crneci svakog igraca Intera ) ..obraćajući se igračima Barce kao da pije kafu sa njima svaki dan( " svaka čast majstore", "auuu" itd :x )

Da ne govorim o "ekskluzivi" koju je podijelio sa nama o najgorem igracu serie A...tek čuo valjda za taj izbor pa misli da je "fresh news".... :?
Onakvo otvoreno navijanje za jedan klub jos nisam vidio..ono nije radio ni Milojko Pantic kad igra C.Z :-) Da bar to radi na dobar nacin pa ajd i nekako...Meni se cini da je sinoc i Albiol po njemu sprintao po lijevom boku Barcelone..ma uzas...i jos uzme za ono sranje milju-dvije marona :-)
User avatar
karanana
Posts: 47134
Joined: 26/02/2004 00:00

#22 Re: BH sportski komentatori!!

Post by karanana »

ja uz kemu ahmetovica najbolje zaspem. ljepota. ma moze igrat real protiv barce, mancho protiv liverpoola, liga prvaka, premierka...svejedno, uspava me ko bebicu.

nisu bosanski komentatori, ali oni sa eurosporta 2 i bundesligom, su jaki konkurenti da obore kemu kao moju najbolju pilulu za spavanje.
User avatar
ma_zdra'o
Posts: 247
Joined: 09/08/2009 03:40

#23 Re: BH sportski komentatori!!

Post by ma_zdra'o »

Sjecate se ovoga :

"Dobra utakmica je dobra, samo ako Marjan Mijajlović kaze da jeste.
Marjan Mijajlović bi oziveo i srpski fudbal.
Cak Noris je zbog Marjana uveo SBB.
Marjan Mijajlović je posebniji od Murinja.
Marjan Mijajlović je uveo Keln u Bundes.
Marjan Mijajlović ne dozvoljava Čehu da skine masku s glave.
Marjan Mijajlović ne dozvoljava Riberiju da nosi masku na glavi.
Pantelic daje golove samo kada Marjan Mijajlović prenosi Hertu.
Marjan Mijajlović je naterao Kana da ostavi fudbal.
Marjan Mijajlović je sagradio Alianc Arenu.
Marjan Mijajlović je oterao Kuranjija iz reprezentacije.
Marjan Mijajlović ne dozvoljava da Greuter Furth udje u Bundesligu.
Marjan Mijajlović bi i Žigica vratio u formu.
Marjan Mijajlović je izmislio Oktobarfest.
Nemci piju pivo samo zato sto ga pije i Marjan Mijajlović.
Marjan Mijajlović ne mora da vraca sat unazad.
Marjan Mijajlović ima jaci sut od Tomasa Hiclspregera.
Marjan Mijajlović je povredio Ameli Morezmo.
Kada Marjan Mijajlović prenosi Cvajtu, i Sanibal Orahovac ulazi u gol sanse.
Kada Marjan Mijajlović prenosi Salcburg, Dudic ne pravi penale. Jednostavno ne sme.
Kada Marjan Mijajlović prenosi Bundesligu, samo Turci smeju da kolabriraju na terenu.
Marjan Mijajlović je otreznio Nadu Topčagić.
Marjan Mijajlović je jači od sudbine.
Marjan Mijajlović je pustio Diega i Rafinju na OI.
Marjan Mijajlović nikada ne bi reklamirao čarape Udarnik.
Rudi Feler je osedeo zbog Marjana Mijajlovića.
Marjan Mijajlović je mrtav pijan dobio Žigića u basketu. Zato Žigic sada igra fudbal.
Marjan Mijajlović je pobedio Nadala na šljaci, и to štapom za golf.
Marjan Mijajlović je zapalio žito.
Marjan Mijajlović je zabranio Davidsu da skida naočare.
Marjan Mijajlović je srušio berlinski zid.
Marjan Mijajlović je pogodio field-goal sa 120 jardi.
Marjan Mijajlović je naterao Mesija da poraste.
Marjan Mijajlović je zabranio Zidanu da koristi revitabion.
Marjan Mijajlović je osvojio Moto GP šampionat na Pony biciklu.
Marjan Mijajlović je pogledom usmerio Diegovu ruku u Meksiku '86.
Marjan Mijajlović je pročitao Rat i Mir.
Marjan Mijajlović nije služio vojsku. Vojska je služila njemu tako što mu je dostavljala nedeljne izveštaje Bundes Lige.
Svi ostali komentatori i radnici na Sport Klubu prave svoj raspored tek kada Marjan Mijajlović saopšti svoj.
Mesut Ozil će igrati za Tursku zato sto mu je Marjan Mijajlović tako rekao.
Saša Resler je širom Nemačke poznat kao "Plavi anđeo" zato što ga je Marjan Mijajlović prvi tako nazvao
Marjan Mijajlović ima duplo jači servis od Rodika, samo ako hoće.
Marjan Mijajlović MOŽE da bude na dva mesta u isto vreme.
Marjan Mijajlović je sredio da Marko na vreme stigne na Kosovo.
Marjan Mijajlović je stigao Juseina Bolta, iako je on trčao 200, a Bolt 100 metara.
Ako Marjan Mijajlović kaže, Duško Tošić će biti kapiten Verdera iz Bremena.
Marjan može da odigra dupli pas sam sa sobom.
Marjan Mijajlović je bezgrešno začet.
Tevez je jednom kritikovao Marjana Mijajlovića. Od tada ima oziljak.
Ako Marjan Mijajlović ima 50 dinara, i vi imate 50 dinara, on ima vise.
Zasto je Cholo Simeone u gipsu? Zato sto mu je Marjan Mijajlovićobjasnio neke stvari.
Ni Čavić ni Felps nisu stigli prvi. Marjan Mijajlović je stigao prvi.
Marjan Mijajlović je pobedio i Karpova i Kasparova matom u tri poteza sa crnim figurama.
Marjan Mijajlović je oborio nevidljivi F117a.
Marjan Mijajlović je Lukov otac.
Marjan Mijajlović je potopio Titanik.
Marjan Mijajlović prelazi zivot na hard.
Marjan Mijajlovic je Veliki Brat.
Vil Hanting je Marjanov vanbracni sin.
Kad Marjan udje u autobus i kontrolor kupi kartu.
Марјан је прескочио Џеја када су играли труле кобиле, од тад више не расте.
Marjan je tolko mocan da se i mocni rendzeri useru kad ga vide.
Marjan zna ko je sponzor Podunavcu iz Ritopeka.

Inače voditejl na sportklubu. Taj kad bi vodio utakmicu engleske konferencije bilo bi ko finale LP."
User avatar
ma_zdra'o
Posts: 247
Joined: 09/08/2009 03:40

#24 Re: BH sportski komentatori!!

Post by ma_zdra'o »

Komentatori sa Eurosporta 2 su bez premca sto se tice neupucenosti u fudbal.Znaci,nema dalje,NEMA!
Bušman
Posts: 2146
Joined: 08/04/2008 08:48

#25 Re: BH sportski komentatori!!

Post by Bušman »

felipe kajetano wrote:Onakvo otvoreno navijanje za jedan klub jos nisam vidio..ono nije radio ni Milojko Pantic kad igra C.Z :-) Da bar to radi na dobar nacin pa ajd i nekako...Meni se cini da je sinoc i Albiol po njemu sprintao po lijevom boku Barcelone..ma uzas...i jos uzme za ono sranje milju-dvije marona :-)
:D :D :D Ja se frapirao kad u sred utakmice poce vikati Albioool, Albioooool. Pomislio sam da sam obolio, psihicki... :D :D
Post Reply