BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#23701 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Tito_i_Partija »

Jel' iko gled'o ovog Burnica? Sama cinjenica da je clan Dortmunda ima neke tezine, al' ne znam ima li slifa.
User avatar
Logovan
Posts: 94166
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#23702 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Logovan »

Dario Đumić prešao u Utrecht, potpisao na četiri godine.
Image
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#23703 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by luckylaka »

Tito_i_Partija wrote:Jel' iko gled'o ovog Burnica? Sama cinjenica da je clan Dortmunda ima neke tezine, al' ne znam ima li slifa.
Pogledaj Dzenisovu statistiku na trensfermarket.Za momka od 18 godina perfektna,prosao skoro sve njemacke nacionalne selekcije...svasta nesto se naosvajao.Da nam ne bude kasno kasnije.
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#23704 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by cyprus »

Tito_i_Partija wrote:Jel' iko gled'o ovog Burnica? Sama cinjenica da je clan Dortmunda ima neke tezine, al' ne znam ima li slifa.
Sama činjenica da je član velikog kluba ne mora značiti ništa... Sjećamo se i onog Salanovića, što je bio član Atletica, pa smo pizdili što je izabrao Lihtenštajn... Danas dvije-tri godine kasnije igra u četvrtoj švicarskoj ligi... Prethodno se nije uspio nametnuti u Istri :-)

Sjećamo se i Wooda što je igro za Želju... E on je nekad bio član Manchester Uniteda :mrgreen:

I još je primjera milion... Ti veliki klubovi imaju mislim stotine igrača u svojim omladinskim pogonima, od kojih tek poneki postane vrhunska klasa... Dakle, nije to ono što je naročita referenca za Burnića... Mnogo više znači to što je prošao sve omladinske selekcije Njemačke... Čak ni to ne mora značiti da će od njeg biti nešto (primjer Mustafa Kučuković), ali definitivno znači da potencijal postoji, te da se pažnja treba obratiti... Pogotovo ako upiše koji nastup za Stuttgart...
Last edited by cyprus on 11/07/2017 11:29, edited 1 time in total.
User avatar
thekupus
Posts: 6789
Joined: 25/06/2011 22:38

#23705 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by thekupus »

Sead Hajrovic je bio nada Arsenala... da li jos igra fudbal?
User avatar
NajdraziVodjaa
Posts: 1563
Joined: 16/12/2016 22:23

#23706 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by NajdraziVodjaa »

thekupus wrote:Sead Hajrovic je bio nada Arsenala... da li jos igra fudbal?
Zadnji put kad sam cuo za njega bio je na posudbi u nekom svicarskom drugoligasu. Bio svjetski prvak sa Svicarskom u17 dakle ni te omladinske selekcije nisu neka referenca npr. iz te sampionske generacije Svicaraca cini mi se da su samo Xhaka i Rodriguez napravili hajmo reci solidne karijere, Seferovic je takodjer igrao za dobre klubove (Sociedad, Fiorentina) ali svugdje je bio rezerva i brzo je odlazio.


Inace i mene fascinira kad se ljudi zalijepe za ovako mlade igrace velikih klubova pa 90% njih uopste ne uspije kasnije da zaigra u slabijim ekipama iz lige u kojoj nastupaju velikani ciji su clanovi uglavnom to zavrsi po nizim rangovima, a mislim da manje od 1% njih postanu kasnije seniorski igraci tih ekipa. Npr. u mladoj repki bi uvijek prije zovnuo mladog igraca Dinama nego Borussije ili Bayerna.
User avatar
luckylaka
Posts: 22313
Joined: 15/01/2010 06:28

#23707 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by luckylaka »

cyprus wrote:
Tito_i_Partija wrote:Jel' iko gled'o ovog Burnica? Sama cinjenica da je clan Dortmunda ima neke tezine, al' ne znam ima li slifa.
Sama činjenica da je član velikog kluba ne mora značiti ništa... Sjećamo se i onog Salanovića, što je bio član Atletica, pa smo pizdili što je izabrao Lihtenštajn... Danas dvije-tri godine kasnije igra u četvrtoj švicarskoj ligi... Prethodno se nije uspio nametnuti u Istri :-)

Sjećamo se i Wooda što je igro za Želju... E on je nekad bio član Manchester Uniteda :mrgreen:

I još je primjera milion... Ti veliki klubovi imaju mislim stotine igrača u svojim omladinskim pogonima, od kojih tek poneki postane vrhunska klasa... Dakle, nije to ono što je naročita referenca za Burnića... Mnogo više znači to što je prošao sve omladinske selekcije Njemačke... Čak ni to ne mora značiti da će od njeg biti nešto (primjer Mustafa Kučuković), ali definitivno znači da potencijal postoji, te da se pažnja treba obratiti... Pogotovo ako upiše koji nastup za Stuttgart...
Niko i ne kaze da moze u buducnosti biti veliki igrac nego da sa svojih 18 godina ima odlicnu statistiku.Primjeri Halilovica i Tina su dokaz kako talenti preko noci nestanu.naravno svi oni jos imaju vremena
User avatar
vicious
Posts: 6826
Joined: 05/03/2006 15:41
Location: zrakopraz

#23708 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by vicious »

Tito_i_Partija wrote:Jel' iko gled'o ovog Burnica? Sama cinjenica da je clan Dortmunda ima neke tezine, al' ne znam ima li slifa.
Kod Tuchela je jednom igrao od početka, i to u porazu od Darmstadta! :lol:
Igrao je stopera, mada je ustvari vezni. U toj utakmici se nije baš snašao, vidjelo se da mu fali iskustva na tom nivou i da nije njegova pozicija, ali eto možda nadođe.
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#23709 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Tito_i_Partija »

vicious wrote:
Tito_i_Partija wrote:Jel' iko gled'o ovog Burnica? Sama cinjenica da je clan Dortmunda ima neke tezine, al' ne znam ima li slifa.
Kod Tuchela je jednom igrao od početka, i to u porazu od Darmstadta! :lol:
Igrao je stopera, mada je ustvari vezni. U toj utakmici se nije baš snašao, vidjelo se da mu fali iskustva na tom nivou i da nije njegova pozicija, ali eto možda nadođe.
Mislim da je posudba u Stuttgart dobar potez. Tek su se vratili u prvu ligu, kompeticija nije prevelika, i ako bude uporan, moze se nametnut' tamo.
User avatar
Slo Burner
Posts: 5301
Joined: 09/03/2012 14:20
Location: Apsurdistan
Grijem se na: Pelet
Vozim: Bembaru

#23710 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Slo Burner »

Tito_i_Partija wrote:
vicious wrote:
Tito_i_Partija wrote:Jel' iko gled'o ovog Burnica? Sama cinjenica da je clan Dortmunda ima neke tezine, al' ne znam ima li slifa.
Kod Tuchela je jednom igrao od početka, i to u porazu od Darmstadta! :lol:
Igrao je stopera, mada je ustvari vezni. U toj utakmici se nije baš snašao, vidjelo se da mu fali iskustva na tom nivou i da nije njegova pozicija, ali eto možda nadođe.
Mislim da je posudba u Stuttgart dobar potez. Tek su se vratili u prvu ligu, kompeticija nije prevelika, i ako bude uporan, moze se nametnut' tamo.
Tesko u Stutgartu prolazi igrac koji nije Svabo, no vidjecemo
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#23711 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Tito_i_Partija »

Slo Burner wrote:
Tito_i_Partija wrote:
vicious wrote: Kod Tuchela je jednom igrao od početka, i to u porazu od Darmstadta! :lol:
Igrao je stopera, mada je ustvari vezni. U toj utakmici se nije baš snašao, vidjelo se da mu fali iskustva na tom nivou i da nije njegova pozicija, ali eto možda nadođe.
Mislim da je posudba u Stuttgart dobar potez. Tek su se vratili u prvu ligu, kompeticija nije prevelika, i ako bude uporan, moze se nametnut' tamo.
Tesko u Stutgartu prolazi igrac koji nije Svabo, no vidjecemo
Samim tim sto je pros'o kroz omladinske selekcije Svabije znaci da ima nade. :-D
User avatar
cyprus
Posts: 39269
Joined: 21/03/2007 22:00
Location: Σαράγεβο / Saraybosna

#23712 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by cyprus »

mega_mashcine wrote:1.05 kvota da ni ovo neće završiti do kraja. :D :izet:
Evo sad je skočila na 1,20 :mrgreen:


15. Kenan Kodro (Osasuna) - 21597 bodova Image
Mehin mali se protekle sezone konačno probio, i u to u najjačoj ligi svijeta, usprkos vrlo lošim partijama svoje ekipe. Osasuna je najveći dio protekle sezone provela na zadnjem mjestu Primere, da bi tek pred kraj sezone uvezala nekoliko dobrih utakmica i digla se na predzadnje mjesto (ali slabe im koristi od tog). Naš Bask je međutim u mnogim utakmicama ostavio dobar utisak, zabivši ukupno sedam golova, što nije mali broj ako se uzme u obzir performans cijele ekipe. Naročito je do izražaja došao u proljetnoj polusezoni, kada je i postigao sve te pogotke, dok je jesen bila obilježena njegovom borbom da se domogne mjesta u početnoj postavi, što mu je na kraju i uspjelo. Prije nekoliko dana smo saznali da Kenan ipak nije potonuo zajedno sa Osasunom u Segundu. Stabilni bundesligaš Mainz je njegov novi dom, što se u ovom momentu čini kao odličan (i zaslužen) transfer...

14. Rade Krunić (Empoli) - 21861 bod Image
Još jedan od naših igrača čiji je klub ispao iz lige jeste i Rade Krunić. Međutim, kao i u Kodrinom slučaju, to ne znači da se protekla sezona za njega može okarakterisati kao neuspješna, čak naprotiv. Rade se već u oktobru uspio izboriti za mjesto u početnoj postavi, te ga nije ispustio do kraja sezone. Inače, bio je među boljim igračima svoje ekipe, te je tako privukao pažnju brojnih drugih klubova. Zbog toga je prilično izvjesno da će ovog ljeta promijeniti sredinu. Njegov Empoli je ipak ispao na prilično čudan način, usprkos činjenici da je u aprilu imao pozamašan višak bodova u odnosu na zonu ispadanja, ali ih je koštala katastrofalna završnica sezone. Iako mu to nije primarni zadatak, vrijedi napomenuti i da je postigao dva gola. Ovaj Fočak je u međuvremenu imao i uspješan debi za reprezentaciju Bosne i Hercegovine...

13. Riad Bajić (Konyaspor) - 23020 bodova Image
Riad je u protekloj sezoni jednostavno eksplodirao u dresu Konyaspora. Posebno se to odnosi na golgeterski učinak, budući da je sa 17 golova bio četvrti najbolji strijelac turske Superlige u protekloj sezoni. Također je postao stranac sa najviše golova sa Konyu u jednoj sezoni ikada u historiji kluba. Istovremeno, Bajić je bio i jedan od najzaslužnijih za osvajanje kupa Turske. Njegovi golovi protiv Kasimpaşe su odveli Konyaspor u finale. Konya je u međuvremenu veoma podigla cijenu našeg ofanzivca, tako da će oni koji ga budu htjeli dovesti morati izdvojiti osmocifernu svotu. A interesanata ima na pretek. Ipak, ova strelica prema dole je odraz činjenice da je Konyaspor proteklu sezonu generalno odigrao na osrednjem nivou, za razliku od sezone prije toga kada su bili hit u Turskoj (tad je Bajić također bio standardan član ekipe)...

12. Edin Cocalić (Mechelen) - 24115 bodova Image
Za Cocalića se tradicionalno vežu mnogo manje spektakularni novinski natpisi nego što je slučaj sa gore navedenim igračima, ali je i on imao dosta dobru sezonu. I njegov Mechelen je pružao solidne partije, ali mu je za bobu izmaklo doigravanje za prvaka. Cocalić se već ranije dokazao kao stub odbrane ove ekipe, a u protekloj sezoni je samo potvrdio svoj status. Defanzivne zadatke je radio tako dobro da je ušao u užu konkurenciju za idealni tim sezone u Belgiji. Zato iznenađuje što ga neki potpuno neosnovano već žele vidjeti izvan reprezentacije...

11. Gojko Cimirot (PAOK) - 24336 bodova Image
Za razliku od prve sezone u Grčkoj koja je bila obilježena povredama, Cimirot je proteklu sezonu u PAOK-u odigrao na maksimalnom nivou spremnosti, te je bio jedan od nosilaca igre solunskog kluba. PAOK je postao osvajač grčkog kupa, ali mu je mjesto u kvalifikacijama za Ligu prvaka oteo Vranješov AEK. I za Cimirota se vežu priče o transferima u brojne klubove širom Evrope, a da li će išta od toga realizirati ovog ljeta - ostaje da se vidi. U svakom slučaju, Cimirot dokazuje da je jedan od najboljih igrača koji su ikada izašli iz naše Premijer lige i sasvim je izvjesno da mu Grčka neće biti krajnja stanica...
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#23713 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Vega_Brothers »

Ja sve čekam Zukanovića, ili sam ga propustio ili je ta ptica selica u top 10. E ako nam je stvarno on među deset najboljih igrača po bilo kakvim kriterijuma gasi sve.
Vega_Brothers
Posts: 342
Joined: 14/06/2017 22:47

#23714 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Vega_Brothers »

HRVATSKA REPREZENTACIJA OSTALA BEZ VRLO DOBROG IGRAČA Bivši dinamovac je definitivno odlučio, ide igrati za susjede: 'Čekao sam poziv dvije godine...'

Jozo Šimunović (22), stoper Glasgow Celtica, bivši nogometaš Dinama, odlučio je igrati za Bosnu i Hercegovinu! Čovjek koji je odigrao 48 utakmica za mlade selekcije Hrvatske, od U-16 do U-21, umjesto kockastog odijevat će dres reprezentacije susjedne države. Često smo nakon što je otišao iz Dinama kontaktirali Šimunovića, koji je postao jedan od ključnih igrača legendarnog škotskog kluba, uvijek smo ga pitali očekuje li poziv u Vatrene.

- Čekam, valjda ću biti pozvan kad zaslužim, nadam se....

Tako je uvijek govorio. Čekao je, čekao, ali nije dočekao. Igrao je sve bolje i bolje u Celticu, igrao je protiv Barcelone, sudarao se s Lionelom Messijem, Celticov menadžer Brandon Rodgers o njemu je govorio u superalativima. Usput je osvajao trofeje, postao ljubimac navijača, počele su stizati i ponude drugih klubova, engleski premierligaš West Bromwich Albion ga je recimo pod svaku cijenu želio dovesti u svoje redove. Također, kako su pisali engleski mediji, za Šimunovića je bio zainteresiran i Newcastle, nudili su prema tim izvorima 10,5 milijuna eura. Onda je u jednim škotskim novinama izašao ovakav hvalospjev...

- Šimunović ima sve odlike elitnog igrača. On je branič koji zna s loptom, a o tjelesnoj pripremljenosti, duelima i igri u obrani ne treba trošiti riječi. To je mišljenje i navijača Celtica, za njih je postao svjevrsni kultni heroj!

Valjda je ljudski...

Celtic ga nije želio prodati, Brendan Rodgers je rekao da mu je on prevažan igrač. Sve se to događalo u karijeri Joze Šimunovića, ali iz Hrvatske nije stizao bilo kakav poziv. Ne samo to, nitko ga nije pitao niti za zdravlje kad je bio ozlijeđen i morao pauzirati. I tako, malo po malo, Šimunović je postajao sve utučeniji čekajući taj poziv iz domovine.

Jučer nam se javio, iako je Celtic igrao prijateljsku utakmicu s Lyonom.

- Odlučio sam igrati za Bosnu i Hercegovinu! Nema se tu što mnogo više pričati, to je moja odluka i to je gotovo, to je tako - kazao nam je Šimunović.

Ukratko nam je ispričao slijed događaja koji su ga lansirali u reprezentaciju susjedne države.

- Nazvao me izbornik Bosne i Hrecegovine Mehmed Baždarević. Nakon tog prvog poziva razgovarali smo još nekoliko puta. Nakon tih razgovora definitivno sam donio odluku da želim igrati za Bosnu i Hercegovinu. Rođeni sam Zagrepčanin, ali su mi roditelji iz Jajca te imam uvjete za igranje za BIH. To je cijela moja priča.

Pitamo ga je li izgubio strpljenje čekajući poziv iz Hrvatske?

- Gledajte, kad su god bila reprezentativna okupljanja, ja sam se osjećao loše, jako loše. Igrao sam dobro, osvajao trofeje, hvalili su me svi, trener, suigrači, mediji, navijači... Uglavnom svi igrači Celtica su odlazili na reprezentativna okupljanja, a ja sam ostajao trenirati u klubu. Stalno sam mislio, valjda sljedeći put neću ostati. Ali uvijek sam ostajao, bez obzira na sve što sam pružao. Vidio sam da se u i hrvatskim medijima prate moje dobre igre, dakle, nije se radilo o tome da sam bio daleko od očiju. U klubu su me stalno pitali zašto me nitko ne zove u hrvatsku reprezentaciju, nikome nije bilo jasno.

Veli da je čekao dovoljno dugo...

- Čekao sam poziv dvije godine! Ali nije došao. Ne želim ispasti neskroman, ali držim da sam taj poziv davno zaslužio. Na kraju sam sjeo s svojom obitelji i donio odluku. Dugo smo razgovarali, nisam to odlučio naglo.

Onda je dodao još nešto. Vjerojatno je i to bio najveći razlog što je odustao od hrvatske reprezentacije.

- Znate što mi je bilo najviše žao? Kad sam bio dugo ozlijeđen, nitko me iz HNS-a nije nazvao, nitko me nije pitao za zdravlje. Pa ipak sam odigrao skoro 50 utakmica za mlade selekcije Hrvatske, bio sam kapetan. Nisam trebao dobiti reprezentativni poziv, ali da me barem netko nazvao i pitao kako se osjećam, kako ozljeda, pružio mi neku podršku. Ne želim da ispadne pregrubo, znate da nisam od onih koji će se velikim riječima izlaziti u medije, bilo koga optuživati, kritizirati. Međutim, zar to nije neljudski? Pa valjda je stvar ljudskosti da nekoga tko je bolestan ili ozlijeđen nazoveš, pitaš kako je. To nema veze s nogometom, ali s ljudskošću ima.

Ima još nešto...

- Kad sam se na kraju vratio nakon ozljede, onda nisam bio pozvan niti u U-21 reprezentaciju, kad smo igrali odlučujuću utakmicu za nastup na Europskom prvenstvu. Sad mi recite, kako sam trebao odlučiti nakon svega? Izbornik BIH Baždarević je zvao, bio korektan, pitao me o svemu, potpuno drukčija priča. Sad na kraju svoje priče s Hrvatskom, zahvaljujem svim izbornicima u mladim reprezentacijama Hrvatske koji su me vodili i vjerovali u mene, koji su nam svima skupa bili više nego izbornici, bili su nam kao roditelji. Sada okrećem novu stranicu u svojoj karijeri u reprezentativom dresu BIH - zaključio je Jozo Šimunović.

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/rep ... e/6370712/
User avatar
Charuga
Globalni moderator
Posts: 24240
Joined: 26/08/2007 17:10

#23715 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Charuga »

Sad će ga pozvati hrvatski izbornik i on će objeručke prihvatiti. I tu će se sva priča završiti.
User avatar
shake69
Posts: 7601
Joined: 18/06/2011 01:21
Location: Soukbunar

#23716 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by shake69 »

O 'slučaju Šimunović' je za printano izdanje Sportskih novosti govorio izvršni direktor HNS-a Damir Vrbanović, koji je poručio da odluku mladog stopera treba poštovati. “Znamo za njegovu odluku. Obavili smo razgovore sa njegovim roditeljima, razgovarali smo i sa NSBiH. Korenspodencija je trajala, ali Šimunović je odlučio da igra za BiH. Nije bilo načina da se nagovori da promijeni odluku. Ne vidi se u perspektivi reprezentacije Hrvatske i to je to. Nećemo sada praviti dramu oko toga”, rekao je Vrbanović, te dodao da je za Hrvatsku veća šteta što je ostala bez Ademija: “Izbor je bio njegov. Ako se odlučio igrati za BiH, ok, ja se ne želim miješati u odluke selektora, je li trebao biti pozvan ili ne. Šimunović je dobar fudbaler, ali za mene je veća tragedija Arijan Ademi. Onaj pravi Ademi sigurno ima mjesta u reprezentaciji Hrvatske. Ako Šimunoviću reprezentacija Hrvatske nije izazov, nemamo šta dalje pričati”. :?

Pročitaj više na: http://sportsport.ba/bh_fudbal/iz-hns-a ... ica/244913

On se nece mijesati u odluke selektora u neizboru Šimunovića, ali baja zna da Ademi sigurno ima mjesta u reprezentaciji Hrvatske! :lol:
User avatar
insaneinthebrain
Posts: 20401
Joined: 12/08/2013 12:51

#23717 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by insaneinthebrain »

dok ne udje u igru na nekoj od utakmica nista nije sigurno :zzzz:
User avatar
Muhamed Đakmić
Posts: 14652
Joined: 25/05/2012 18:56
Location: Dunjaluk
Contact:

#23719 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Muhamed Đakmić »

Ne znam kakva su sad pravila, ali mislim da je on ipak morao proći određenu proceduru sa administrativnog aspekta da bi se uopšte stavio Meši na raspolaganje, tako da ne vjerujem da će se tek tako vratiti Hrvatima.

Nisam ga gledao, ali iz Celtica mu je put otvoren ka engleskom Premiershipu, i to ka solidnim klubovima. Finog igrača dobismo slučajno, izgleda da ćemo imati nekoliko solidnih mlađih defanzivaca u narednom periodu.
User avatar
jeza u ledja
Posts: 44881
Joined: 29/12/2005 01:20

#23720 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by jeza u ledja »

nije lose :thumbup:
a bogam nije ni slucajno ako ga je bazdarevic nazvao. ko prvi djevojci i to
User avatar
AmiĐa_Idriz
Posts: 40574
Joined: 21/05/2012 22:46

#23721 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by AmiĐa_Idriz »

Gledam na ovim svim silnim proslavama trofeja u Celticu bio okicen Hrvatskom zastavom...valja idućeg ljeta drugu vaditi :lol:
User avatar
studeni76
Posts: 5381
Joined: 03/06/2009 14:12

#23722 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by studeni76 »

AmiĐa_Idriz wrote:Gledam na ovim svim silnim proslavama trofeja u Celticu bio okicen Hrvatskom zastavom...valja idućeg ljeta drugu vaditi :lol:
Jbg i nece igrat za nas zato sto nas voli vec iz interesa! I inata pomalo... Barem ima stav
User avatar
Tito_i_Partija
Posts: 10997
Joined: 11/03/2014 15:56
Location: Kod Sebije na pregledu

#23723 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Tito_i_Partija »

Vidjecemo, mozda se od sad pocne kitit' BiH zastavom. :D

Al' jbg, sta ocekivat' od igraca kome je Hrvatska bila ubjedljivo prvi izbor? Nadati se da ce makar svoj pos'o obavljat' profesionalno, kad vec nece sa srcem.
User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72585
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#23724 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Velkoski »

K'o da neko igra srcem i od ovih što ih imamo :mrgreen:
Fudo387
Posts: 21793
Joined: 24/01/2015 19:44

#23725 Re: BH reprezentativci i potencijalni reprezentativci - vol.3

Post by Fudo387 »



Jebi ti to, dobar Jozara...
Ako je istina, imacemo u odbrani narednih desetak godina dva bizona, njega i Kolasinca.
Malo ovaj start podsjeca na Spahine najbolje dane, u kost. :lol:
Post Reply