BH klubovi u Evropi - općenito

Fudbal/nogomet, Premijer liga, Liga prvaka, svjetska i evropska prvenstva...

Moderators: Tomahawk11, Charuga

Post Reply
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#11576 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by leškarenje »

User avatar
Velkoski
ModeratorNaBezCenzure
Posts: 72868
Joined: 17/05/2008 15:30
Location: u dergjahu tvog srca
Vozim: Golf 7 GTI

#11577 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Velkoski »

je l' na areni ova najznačanija utakmica u povijesti? :mrgreen:
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#11578 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by leškarenje »

Na kecu :thumbup: ne pada mi na pamet propustiti,odigras dvije utakmice i vec treca dodje najveca utakmica u istoriji fudbala na ovim prostorima ....na isti nacin su i zamalo sa Realom igrali cini mi se ?
User avatar
Dr. Kuca
Posts: 7735
Joined: 10/02/2012 20:07

#11579 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Dr. Kuca »

najznacajnija utakmica u historiji covjecanstva. Kako je mali zeljo zamalo po drugi put igrao sa realom :lol:
vryzas
Posts: 11511
Joined: 12/11/2004 22:44
Location: Athens

#11580 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by vryzas »

:hitna:




:nargila:
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#11581 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 »

Dr. Kuca wrote:najznacajnija utakmica u historiji covjecanstva. Kako je mali zeljo zamalo po drugi put igrao sa realom :lol:
i zamalo je puno vise nego ikako!!! Razumijem ja kad moras zivjeti iskljucivo na vrucim snovima! :lol: :lol: :lol:
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#11582 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 »

Velkoski wrote:je l' na areni ova najznačanija utakmica u povijesti? :mrgreen:
nije....ima jedna utakmica naseg prvoligasa u evropi koji je popusio od ekipe koja se uopste me nalazi na UEFA listi! Ta ja ubjedljivo najveca!
User avatar
ultima_palabra
Posts: 55673
Joined: 15/12/2008 16:53

#11583 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by ultima_palabra »

Joj jest im vuna :lol:

Pa djeca su ovo, mozete li malo neke stvari na stranu staviti?
User avatar
Kinaski
Posts: 7579
Joined: 08/05/2011 22:52

#11584 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Kinaski »

Oj jest vam vokri :D
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11585 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Tomahawk11 »

Ako sam temu otvorio da bi se prepucavali, onda da zatvorim!
To što nećete imati gdje da se prepucavate neće biti problem!
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#11586 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:Ako sam temu otvorio da bi se prepucavali, onda da zatvorim!
To što nećete imati gdje da se prepucavate neće biti problem!
Pa @tomo to reci ovim svojeim pojedinim Pitarima...ne podjebavamo mi sami sebe sto nam juniori kluba za koji navijamo igraju velicanstvenu utakmicu! Niti smo mi ovdje izjavili da je to najveca utakmica ikada odigrana u BiH nego nvinari i portali. Jasno je da je pojedincima pored toga vrlo tesko prezivljavati ali sta da se radi...meni ne bi bilo krivo da su na mjestu Zelji i juniori Sarajeva.
Cisto za ove pubertetlije kada je Zeljo u Beogradu igrao finale kupa protiv Veleza u predigri su igrali finale kupa junioriu Sarajeva protiv cini mi se Zvezde i naravno da smo svi zdusno navijali za juniore Sarajeva. Al kako ti to da opises i objasnis pojedinim forumskim klocevima!!!
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11587 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Tomahawk11 »

hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ako sam temu otvorio da bi se prepucavali, onda da zatvorim!
To što nećete imati gdje da se prepucavate neće biti problem!
Pa @tomo to reci ovim svojeim pojedinim Pitarima...ne podjebavamo mi sami sebe sto nam juniori kluba za koji navijamo igraju velicanstvenu utakmicu! Niti smo mi ovdje izjavili da je to najveca utakmica ikada odigrana u BiH nego nvinari i portali. Jasno je da je pojedincima pored toga vrlo tesko prezivljavati ali sta da se radi...meni ne bi bilo krivo da su na mjestu Zelji i juniori Sarajeva.
Cisto za ove pubertetlije kada je Zeljo u Beogradu igrao finale kupa protiv Veleza u predigri su igrali finale kupa junioriu Sarajeva protiv cini mi se Zvezde i naravno da smo svi zdusno navijali za juniore Sarajeva. Al kako ti to da opises i objasnis pojedinim forumskim klocevima!!!
Odnosi se i na jedne i na druge.
Pitari da ne povlače priču u tom smjeru, Manijaci da ne odgovaraju istom mjerom.
Drugačije neće moći.
Kome se ne sviđa, nek ne komentariše na temi.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#11588 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:
hrasno38 wrote:
Tomahawk11 wrote:Ako sam temu otvorio da bi se prepucavali, onda da zatvorim!
To što nećete imati gdje da se prepucavate neće biti problem!
Pa @tomo to reci ovim svojeim pojedinim Pitarima...ne podjebavamo mi sami sebe sto nam juniori kluba za koji navijamo igraju velicanstvenu utakmicu! Niti smo mi ovdje izjavili da je to najveca utakmica ikada odigrana u BiH nego nvinari i portali. Jasno je da je pojedincima pored toga vrlo tesko prezivljavati ali sta da se radi...meni ne bi bilo krivo da su na mjestu Zelji i juniori Sarajeva.
Cisto za ove pubertetlije kada je Zeljo u Beogradu igrao finale kupa protiv Veleza u predigri su igrali finale kupa junioriu Sarajeva protiv cini mi se Zvezde i naravno da smo svi zdusno navijali za juniore Sarajeva. Al kako ti to da opises i objasnis pojedinim forumskim klocevima!!!
Odnosi se i na jedne i na druge.
Pitari da ne povlače priču u tom smjeru, Manijaci da ne odgovaraju istom mjerom.
Drugačije neće moći.
Kome se ne sviđa, nek ne komentariše na temi.
Pa misa mu valjda je kriv onaj ko zapocne a ne onaj koji se brani i uzvrati istom mjerom :-) :?
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11589 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Tomahawk11 »

hrasno38 wrote:
Pa misa mu valjda je kriv onaj ko zapocne a ne onaj koji se brani i uzvrati istom mjerom :-) :?
Neko te napadne, ti se pobiješ sa njim i u odbani ga ubiješ....hoćeš zaglaviti u zatvoru?
Manite me šuplje, jedva se čeka da neko baci dimnu, onda kreće dernek.

Dakle, još jednom, nema provokacija, nema odgovora na provokacije.
Tema je otvorena isključivo za komentarisanje utakmice Željo-Atletico M, juniori.
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#11590 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 »

Tomahawk11 wrote:
hrasno38 wrote:
Pa misa mu valjda je kriv onaj ko zapocne a ne onaj koji se brani i uzvrati istom mjerom :-) :?
Neko te napadne, ti se pobiješ sa njim i u odbani ga ubiješ....hoćeš zaglaviti u zatvoru?
Manite me šuplje, jedva se čeka da neko baci dimnu, onda kreće dernek.

Dakle, još jednom, nema provokacija, nema odgovora na provokacije.
Tema je otvorena isključivo za komentarisanje utakmice Željo-Atletico M, juniori.
pogresna percepcija totlano al uzivaj!
User avatar
omega369
Posts: 9433
Joined: 17/10/2012 22:28
Location: ... sta se desilo?

#11591 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by omega369 »

Moze li neko objaviti spisak igraca Atletico Madrid? Hvala
User avatar
Tomahawk11
Globalni moderator
Posts: 109749
Joined: 14/08/2009 14:51

#11592 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Tomahawk11 »

Pa pogrešna je čim se raspravljam s tobom o ovome.
Ok, nećemo više, prvi post koji ne bude u skladu sa upozorenjem, zaključaću temu.
Džabe pričati.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#11593 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by north »

Razumljivo da je košpicarima drago kad im juniori kluba igraju protiv Atletica i razumljivo je što imaju interesovanje da to gledaju....S te strane sve je čisto...Ono što je debilno jesu tekstovi portala, istorijska utakmica i sl. :skoljka: ...Podsjećanja radi juniori FK Brodarac danas igraju protiv Man Utd, zamislimo da kod srba idu naslovi istorijski i sl. :D , mislim jeste istorijsko za Brodarac kao neko selo za koji nikad nisam čuo, nije za njihovu državu :D

Ali šta očekivati od nas generalno kao naroda, mi smo do prije par godina kad dobijemo običnu utakmicu u kvalifikacijama repke pravili kolone po gradu i trubili svu noć nedaju penzionerima da spavaju, a protivnik bio npr. Litvanija u fudbali ili Estonija u Košarci :D ....Ko i vazda pretjerujemo u svemu, za Želju kao klub značajna utakmica pogotovo s obzirom na ime protivnika i tu razumijem njihove navijače, generalno za državu ništa specijalno, jer ovo takmičenje u ovoj rundi za juniore nije atraktivno nikome neutralnome....Valjda mi ne treba aparat i vuna :D ?
Last edited by north on 07/02/2018 13:56, edited 2 times in total.
zipoo
Posts: 18876
Joined: 20/06/2011 16:27
Location: Sarajevo

#11594 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by zipoo »

Kako lijep dan za historijski dan BH nogometa. Svi ste dobro dosli, da uzivate danas, da cujete kako the champion zvuci u februaru, da pogledate dobar fudbal sa 2 m udaljenosti, buduce svjetske zvijezde. U svakom sektoru ce biti po 5 defibrillatora, bujrum
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#11595 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 »

north wrote:Razumljivo da je košpicarima drago kad im juniori kluba igraju protiv Atletica i razumljivo je što imaju interesovanje da to gledaju....S te strane sve je čisto...Ono što je debilno jesu tekstovi portala, istorijska utakmica i sl. :skoljka: ...Podsjećanja radi juniori FK Brodarac danas igraju protiv Man Utd, zamislimo da kod srba idu naslovi istorijski i sl. :D , mislim jeste istorijsko za Brodarac kao neko selo za koji nikad nisam čuo, nije za njihovu državu :D

Ali šta očekivati od nas generalno kao naroda, mi smo do prije par godina kad dobijemo običnu utakmicu u kvalifikacijama repke pravili kolone po gradu i trubili svu noć nedaju penzionerima da spavaju, a protivnik bio npr. Litvanija u fudbali ili Estonija u Košarci :D ....Ko i vazda pretjerujemo u svemu, za Želju kao klub značajna utakmica pogotovo s obzirom na ime protivnika i tu razumijem njihove navijače, generalno za državu ništa specijalno, jer ovo takmičenje u ovoj rundi za juniore nije atraktivno nikome neutralnome....Valjda mi ne treba aparat i vuna :D ?
@north imas dvije "sistemske" greske....prva je da je Brodarac iz zemlje koja je dala evropskog prvaka u fudbalu, kosarci, odbojci i svim mogucim sportovima na spram BiH koja nije dala ni u jednom kolektivnom osim sjedece odbojke i kadetske kosarkaske reprezentacije.
Kao drugo da ovo takmicenje nije atraktivno ne bi utakmicu prenosilo osim i to ozbiljnih sportskih kanala na tri kontineta: ESPN (Južna Amerika i Karibi), nc+ (Poljska), beIN Sports (Španija), Sport1 (Njemačka), SuperSport (Afrika), Sport TV (Portugal) i Viasat (Skandinavija, Finska i Balktik). TV prava za BiH i region otkupio je kanal Arena Sport.
Naravno tebi ne treba ni aparat ni vuna i sa tobom je uvijek uzivanje polemisati!
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#11596 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by leškarenje »

E cuj price ko je poceo :lol: postavio sam clanak u kojem pise sta pise....eh sad o istom je rasprava,a ne o forumasima.
north
Posts: 8041
Joined: 29/05/2010 23:00

#11597 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by north »

Pokušao sam samo ukazati da ne treba pretjerivati ;-) ....ok, napunite stadion, pružite podršku, pkokušajte pobijediti, sve je to ok, ali ovo dizati na nivo historijske utakmice i najznačajnije ikada je stvarno pretjerivanje, da ne kažem bezobrazluk :D
User avatar
hrasno38
Posts: 31464
Joined: 21/11/2004 23:42
Location: Sarajevo
Vozim: Renault Laguna
Horoskop: Riba
Contact:

#11598 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by hrasno38 »

User avatar
Logovan
Posts: 94392
Joined: 15/05/2010 00:44
Location: http://i57.klix.com/6ocy11.png

#11599 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by Logovan »

north wrote:Ono što je debilno jesu tekstovi portala, istorijska utakmica i sl. :skoljka: ...
Pa ovo dovoljno govori o nama, sami sebe ponižavamo.
User avatar
leškarenje
Posts: 17455
Joined: 30/12/2010 20:49
Location: Sa druge strane

#11600 Re: BH klubovi u Evropi - općenito

Post by leškarenje »

Logovan wrote:
north wrote:Ono što je debilno jesu tekstovi portala, istorijska utakmica i sl. :skoljka: ...
Pa ovo dovoljno govori o nama, sami sebe ponižavamo.
Ne govori o nama,nego o onome ko je pisao ovaj tekst....mada ovo dismr na plaćeni clanak da se podgrije atmosfera,ali debilno u svakom slucaju.
Post Reply